Opinie o El-Cab Sp. z o.o. w Bolechowo-Osiedle

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy El-Cab Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w El-Cab Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Cab Sp. z o.o. w Bolechowo-Osiedle

arabeska

Nie pracowałam nigdy w firmie produkcyjnej, czy gdybym chciała się zarekrutować i przyjść na produkcję, to byłoby ciężko się przyzywczaić/przestawić na taki rodzaj pracy? Może dla kogoś też to była pierwsza praca tego typu?

@arabeska

to zależy czy jesteś przyzwyczajona do pracy i to do pracy przede wszystkim wydajne i w tempie ;p

@Ludwik

No pracować pracowałam, ale w innym charakterze zupełnie, ciężko powiedzieć czy wydajnie i w tempie, bo u mnie to nie były wyznaczniki, ale pracy się nie boję, leniwa nie jestem

@arabeska

jeśli się chce to wszystko się da. Chcesz pracować, nie jesteś leniwa, chcesz się nauczyć to na pewno wszystko sobie spokojnie ogarniesz, nie widzę przeciwwskazań

Super, dziękuję :)

@arabeska

Nie ma problemu i sukcesów życzę jak najbardziej

@Ludwik

Wielkie dzięki :) To miłe.

marii
@arabeska

Jak zniesiesz, że na około Ci będą (usunięte przez administratora) rąbać pracując w gronie zazdrosnych, dociekliwych, zawistnych, niemiłych i fałszywych osób to spoko.

oz
@marii

pewnie to ty do nich należysz ;)

???

jaka atmosfera między pracownikami el cabu?

@???

Jak na mój gust całkiem niezła , mi sie dobrze pracuje

@Klej

dzieki za opinie

@???

Bardzo proszę, jest jak najbardziej szczera i wiarygodna, oczywiście z mojej perspektywy ;)

@Klej

to super takie sa dla mnie najwazniejsze

@???

No jak dla każdego w sumie, ale sam wiesz jak to jest w internecie..

jurek
@???

Katastrofa zapytaj kogoś kto pracuje na produkcji przez fb np. to Ci powie to samo. To forum jest nie wiarygodne, bo jest sterowane (na odpowiedzi odpowiada ktoś z biur odpowiedzialny za wizerunek firmy pod róznymi nickami i nawet sam sobie odpowiada) od kiedy zmienił się zarząd :)

Ciekawy

Jak kształtują się zarobki w el cab?

Matik
@Ciekawy

Stosownie do wykonywanych obowiązków

tik
@Ciekawy

to wszystko zależy też od umiejętności, doświadczenia wcześniejszego itp

@tik

No i przede wszystkim też zależy od stanowiska, więc nie da się tak jednoznacznie powiedzieć, ja rozumiem że kasa ważna dla wszystkich itd, ale przecież pójście na rozmowę nie zajmuje tak dużo czasu, a dowiecie się z pierwszej ręki co i jak, nie musicie koniecznie podejmować tej pracy jeśli wam nie będzie pasowało

Irek
@Uki

niektórzy wola wiedziec od razu bo nie wiadomo czy maja po co wgl isc na ta rozmowe, no wiesz jak to jest - roznie bywa

@Irek

No to albo się chce podjąć pracę i sprawdza się każdą możliwość, albo nie - dla mnie to jest logiczne, że chcę znaleźć pracę, więc chodzę na rozmowy i badam grunt

Żaba
@Irek

No to raczej się nie dowiedzą od razu, a skoro żałują sobie godziny poświęconej na rozmowę, to widać, że takiemu delikwentowi nie zależy i kto wie jak potem by pracował...

@Żaba

Niektórzy chcą po prostu wszystko od razu dostać na tacy złotej najlepiej ;p ale no to juz nie nam oceniać

Żaba
@Uki

No ja tam trochę oceniam, bo nie chce z obibokami pracować

@Żaba

No jest to fakt i zapewne ważny, ale ja to się sobą zajmuje, nie patrzę po innych, nikt za mnie i tak nie zrobi tego co jest do zrobienia

xyz
@Ciekawy

jakie stanowisko to ci powiem ;)

Door

Wszyscy piszą o produkcji, a jak się pracuje na innych działach?

wot
@Door

piszę się o produkcji bo tutaj jest przede wszystkim produkcja

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie El-Cab Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Charles

Czy to prawda, że El-Cab zajmuje sie też autobusami i pojazdami specjalnymi?

Lupus
@Charles

skoro masz skądś taką informację, to najpewniej tak :D

Charles
@Lupus

to była tylko zasłyszana informacja, chciałem się upewnić wśród pracowników :)

Moko
@Charles

a więc ja jako pracownik mówię że tak to prawda a info o tym jest też na stronie wiec mozesz sobie poczytać

Mickey
@Moko

to strona chyba na bieżąco aktualizowana? tak?

dip
@Mickey

czy ja wiem.. no najważniejsze informacje są, raczej takie które się nie zmieniają

Mickey
@dip

głównie pod kątem ofert pracy pytam

dip
@Mickey

a no to owszem, oferty są aktualizowane jak najbardziej

Makarena

Gdzie można poczytać jakieś ciekawe aktualności o elcabie?

Mundek
@Makarena

Można poczytać w internecie jak coś wrzucą, można poczytać na ich stronie i w sumie nie wiem gdzie jeszcze

@Mundek

No zawsze jest to już jakaś dodatkowa informacja niż miałam wczesniej :)

Mundek
@Makarena

Aż tak trudno było to samemu wymyślić, ja to z głowy mówiłem ;p

@Mundek

No skoro zapytałem to najwidoczniej trudno :) prosiłem tylko o odpowiedź a nie złote rady

Tom
@Makarena

Prowadzą facebooka z tego co wiem, warto zerknąć.

Bonnie

Na drugim proiflu ktoś pisał, ze pdoobno są wolne miejsca do pracy, nie wiem na ile to prawda, ale przekazuje info

Travis
@Bonnie

na jakie stanowiska? czy jaki dział chociaż?

X
@Travis

Stanowisko pracownik produkcji z tego co mi wiadomo

Travis
@X

nooo to produkcja jak najbardziej spoko. trzeba by się zakręcić koło tego

Bartek

Fajnie, że El-Cab prowadzi regularnie swojego Facebooka, to dosyć rzadkie zjawisko w tego typu firmach

zxcvbn
@Bartek

nigdy nie zwracałem uwagi, ale faktycznie na bieżąco jest coś umieszczane

eyy
@Bartek

daj linka

zxcvbn
@eyy

a może jakieś "proszę"? odpowiem na twoim poziomie kultury "a weź se znajdź"

eh
@zxcvbn

no błagam to jest miejsce do udzielania informacji i dzielenia się opinią a nie do nauki poprawnego zachowania, no bez przesady

Latori

jakie są dodatki w elcabie?

@Latori

masz na myśli płacowe, pozapłacowe czy jedno i drugie

@?

najlepiej od razu obie kategorie :D

@Latori

no to firma dofinansowuje posiłki, jest ubezpieczenie grupowe i medyczne, multisport. Dają też bony na święta

@?

o bony na święta to bardzo spoko sprawa i pomocna, przynajmniej dla mnie, a mało gdzie to już dają

@Latori

a to nie wiem jak kojarzę w wielu miejscach, ale to dobrze, że ci pasuje taki dodatek

@?

to może po prostu trafiałem na słabe firmy, które tego nie miały ;p

Ktoś coś gdzieś rekrutował ostatnio tutaj???

aha

najpierw muszą być oferty pracy żeby na coś rekrutować

@aha

Czyli rozumiem, że nie..

aha

no jak nie ma ofert to nie ma rekrutacji przecież to jest logiczne :D

@aha

Z tego wynikało, że nie ma ofert teraz, a pytałem o czas przeszły (ale niedaleką przeszłosć) ale czaję, dzięki

aha

a no to jak o przeszłość to ja nie pomogę bo dopiero niedawno zacząłem się interesować ale może ktoś inny coś wie

pomoc

w ostatnim czasie chyba nic nie było ale możesz też poszukać w rozmowach jak coś sie pojawia to ludzie o tym gadają

czyżyk

Na produkcji ile robi się godzin w miesiącu?

@czyżyk

nie za bardzo rozumiem? Tyle ile wynosi cały etat w danym miesiącu :D

Gina
@czyżyk

160h w miesiącu

@Gina

no to na jedno wychodzi to co powiedzieliśmy :D

Gina
@eee

tak tak, po prostu chciałam doprecyzować, żeby było liczby konkretne :)

@Gina

zgrany z nas zespół hehe dzięki pozdrawiam

Ubu

Oferta na technika montażystę nadal aktualna?

Tum
@Ubu

nooo ciężko stwierdzić, już prawie miesiąc wisi, ale może by zdjęli jakby była nieaktualna

orient
@Ubu

Jak nie spróbujesz wysłać CV to się nie dowiesz, polecam w ten sposób

Sebek
@Tum

A gdzie wgl jest ta oferta? na stronie gdzieś?

Erk
@Sebek

na pracuj pl jest gościu, to powinno być pierwsze miejsce jakie sprawdzasz szukajac pracy

Sebek
@Erk

A no widzisz, szukałem na stronie, dzieki

Pluto
@Ubu

Na pewno nie bez powodu jest. Ogłoszenie wygasa za kilka dni, więc jeśli nie zostanie wrzucone ponownie, to znaczy, ze rekrutacja jest zakończona i wszystko będzie jasne.

Ubu
@Pluto

Całkiem to jest wszystko logiczne co mówisz i pewnie masz racje, wielkie dzięki za odpowiedzi

Pluto

Ależ nie ma problemu :)

pytanko

Co się robi na produkcji e EC?

produkuje się wiązki kablowe :D

@vbs

Próbuję sobie wyobrazić, ale aż tak wiele mi to nie mówi, jaki czynności się wykonuje? trudne to?

@pytanko

cięcie przewodów, montaż wiązek, oplatanie, zgrzewy, nadruki i testowanie na koniec. Czy rozjaśniłem cokolwiek? :D

@vbs

Mniej więcej, ale nigdy nie pracowałem przy czymś takim więc stąd brak mojej wiedzy na ten temat

@pytanko

są różnorakie szkolenia także spokojnie można to ogarnąć, nawet nie mając żadnego doświadczenia ;>

Robek
@vbs

dobrze to świadczy o firmie. Cenie takie miejsca jak to, gdzie dają szansę nowym osobom, a nie oczekują nie wiadomo jakiego od razu doświadczenia

Bobby
@Robek

Dokładnie - kiedyś był taki mem, czy tam tekst, że szukają pracownika który ma 25 lat i 15 lat doświadczenia :D (tak niestety wyglądają realia w niektórych firmach)

inf

Dzisiaj wleciały 3 nowe oferty (usunięte przez administratora)

@inf

o, fajnie, dzięki za info, nie ładuje.mi sie niestety strona pracuj powie ktos jakie to oferty?

@bociek

Montażysta automatyk i elektronik programatyk z tego co widze

@Zetek

a jak z doświadczeniem, wymagane?

@bociek

Tak, jest wymagane i to minimum dwu letnie. Wszystko jest napisane w ofertach, wystarczy sobie zajrzeć :)

@Zetek

a, dziękuję, sorki za nieogarnięcie

Nie ma problemu, powodzonka

Często pojawiają się oferty rekrutacyjne do El-Cab?

Kodo

no w aktualnym okresie to się nie za bardzo pojawiają, ale no to pewnie jest oczywiste, wszyscy wiemy co się dzieje i jak to wpływa na firmy

Lux

Ogólnie też nie jakoś często, jak już coś to na produkcję coś wpadało, ale też bez szału

@Lux

czyli można uznać, że ekipa jest raczej stała :/ ale to chyba dobrze, gorzej dla kandydata :D

No tak :)

@Lux

a Ty tutaj też czekasz na jakieś informacje czy jesteś pracownikiem i stąd tyle wiesz

@Fargo

Pierwsza opcja :) Niestety nie wiem tyle ile bym chciał, ale regularnie tu zaglądam, bo mam mega blisko i gdybym wyhaczył tu robotę, to byłbym zadowolony

@Lux

to już całkiem sporo informacji zebrałeś, ale fajnie przynajmniej ma kto odpowiedzieć na pytania :D

@Fargo

no na wiele to raczej nie odpowiem, patrząc na to że nie jestem pracownikiem ;>

@Lux

no wiadomoo, ale zawsze to coś tam już wyczytałeś, a nie każdy ma czas i chęci żeby przeglądać cały profil szukając informacji. No przynajmniej mi by się nie chciało

Pan swego losu

Pracowałem tam parę miesięcy i odradzam. Kiepska atmosfera, w większości spięci ludzie, plotki i zawiść, (usunięte przez administratora)

Smutna
@Pan swego losu

Smutna prawda, ale wypisz wymaluj EC. Pracuję tu od jakiegoś czasu i niestety, ale podpisałabym się pod tym :(

rollo

ciężko się dostać do was do pracy?

Gogol
@rollo

O jakie stanowisko ci chodzi? Ciężko uśrednić, czy trudno, czy łatwo, bo to zależy

@Gogol

o produkcję mi chodzi

Gogol
@rollo

to generalnie jakichś wygórowanych wymagań nie ma, zależy raczej od konkurencji na stanowisko i rotacji

@Gogol

czyli jakiś uprawnień czy coś to nie wymagają?

Na produkcję nie

@Human

to w sumie dobrze dla niedoświadczonych takich jak ja :D dzięki wielkie za odpowiedź

@rollo

Spoko, składanie wiązek nie jest jakieś skomplikowane, więc nie wymagają obszernego CV

@Human

no dla kogoś kto może niekoniecznie ma umiejętności manualne może być skomplikowane, więc nie jest tak że każdy bez wyjątku by się nadawał ;P

@rollo

Nie no, to to na pewno, w sumie mogłem wspomnieć.

@Human

luzik, domyśliłem się akurat w tej kwestii ale dzięki za wszelką pomoc i podpowiedzi :D

Czy jest możliwość w El-Cab Sp. z o.o. pracy na część etatu?

loky

chyba nie...tak mi się wydaje, ale może można się jakoś dogadać

Toronto

Nie sądzę, chyba że może w biurze faktycznie da się coś uzgodnić

Jak się przedstawia kwestia rozwoju w firmie?

Leo

tzn? pytasz o to czy są jakieś szkolenia, czy o możliwości awansu?

Dorada
@Leo

Myślę, że to i to można podpiąć pod rozwój, więc najlepiej odpowiedzieć całościowo

Leo
@Dorada

no więc rozwój jest jak najbardziej możliwy, jeśli pracownik się wykazał

Dorada
@Leo

a szkolenia?

O co chodzi z tymi dwoma profilami?

hmm
@Nowy

tzn o co ma chodzić? że są dwa na goworku?

@hmm

noo czy to znaczy, że są dwa oddziały?

odp
@Nowy

Na stronie jest tylko jeden adres na Bolechowo-Osiedle. Więc chyba po prostu są stworzone dwa profile

@odp

aha no okej, zobaczę sobie też na tej stronie wszystko

Surykatka
@odp

Tak. Oddział jest jeden, profile z jakiegoś powodu dwa. Nie nam oceniać czemu :)

Ron
@Surykatka

no wiadomo, nikt nie ocenia, tylko się zastanawiają :p

Zostaw merytoryczną opinię o El-Cab Sp. z o.o. - Bolechowo-Osiedle

• Jak się pracuje w El-Cab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy El-Cab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Cab Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 14 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

El-Cab Sp. z o.o.