Opinie o El-Cab Sp. z o.o. w Bolechowo-Osiedle

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy El-Cab Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w El-Cab Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Cab Sp. z o.o. w Bolechowo-Osiedle

Norbert

Super miejsce do pracy, świetna załoga a firma szanuje pracowników. Niezłe zarobki tak w skrócie można napisać o firmie.

@Norbert

no to nic Ci nie pozostaje tylko się cieszyć że pracujesz w takiej świetnej firmie i było tam dla Ciebie miejsce. rekrutacje to nie taka częsta sprawa

Garry
@Norbert

Ale słodzisz ;)

@Garry

a zgadzasz się też z tym co on mówi?

Garry
@Qwerty

Raczej tak w sumie

@Garry

okej dzięki, chętnie poczytam też zdanie innych na ten temat jak ktoś będzie chciał coś dopisać

Co sądzicie na temat atmosfery w firmie El Cab?

Koleżanka

ja jestem z niej zadowolona, a co?

@Koleżanka

Nic, jestem ciekawa, bo rozważam zatrudnienie :)

Koleżanka

ah, rozumiem. Potrzebujesz coś jeszcze, czy info o atmosferze wystarczy?

@Koleżanka

bo jak coś to pytaj, postaram się odpowiedzieć

@Koleżanka

W zasadzie to cokolwiek nie powiesz to będzie dla mnie przydatne

@Koleżanka

Chętnie przeczytam o warunkach, co firma ogólnie proponuje

Koleżanka

dobra ale najlepiej będzie jak powiesz na jakie stanowisko chcesz startować

Koleżanka

warunki są ok, jest multisport, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie grupowe, medyczne

@Koleżanka

O, to fajnie, że jest multi, nie spodziewałam się szczerze mówiąc

A chcę na produkcje

Pvc

Brak w ogóle atmosfery,,,a już w jednej z grup exportowych to masakra...mobing

Becia

Ale kultury trochę, możecie mieć swoje zdanie na temat danych osób, ale pisanie o nich publicznie już nie jest fair...RODO, pamiętajcie.

@Becia

widzę że nawet tutaj pojawiły się takie gagatki co cwaniakują w internecie i na innych gadają.. no pięknie pięknie

@Ajs

Niestety, ale mam nadzieję, że się ogarną

@Becia

głęboko wierzę w twój apel, chociaż zastanawiam się co tu robisz jako były pracownik. wspomnienia?

@Ajs

Wpadłam zobaczyć co tam słychać, z ciekawości

@Becia

w pracy, w firmie to raczej wszystko po staremu, gowork raczej nie odzwierciedla tego stanu, ale tam wszystko spokojnie ;)

@Ajs

To super :) Miłej pracy w takim razie, ja spadam, może jeszcze wpadnę skontrolować sytuację kiedyś w przyszłości :)

@Becia

skontrolować, jak to śmiesznie brzmi, jakbyś był właścicielem firmy czy coś

@Ajs

Nie no, nie w tym znaczeniu :)

W czym specjalizuje się firma El Cab?

I jakie branże obsługuje?

Mako

Skopiowane ze strony: Nasza firma zajmuje się produkcją, działalnością handlową i serwisową w zakresie wyposażania pojazdów specjalnych, autobusów i tramwajów oraz wiązek kablowych, szaf sterowniczych czy systemów modułowych (...) Nasza oferta zawiera produkty np. wiązki kablowe, a także kompletne systemy do zabudowy i wyposażenie do autobusów, pojazdów szynowych, specjalnych, tramwajów, maszyn budowlanych i rolniczych, a także łodzi i innych jednostek pływających

@Mako

Mogłeś napisać coś od siebie a nie kopiować ze strony

@Mako

Chociaż w sumie jesteś kandydatem to skąd miałeś to wiedzieć. Tak czy tak dzięki za to

Mako

cieszę się że udało Ci się samemu dojśc do tych wniosków. bardzo proszę

Zniesmaczona

Witam jak Wam się podoba mowy Pan dyrektor? Jego nowe zasady ja bym mogła bardzo dużo zle o nim napisać tymniemniej że facet ma prezencje i gburowatość.

bezkomentarza
@Zniesmaczona

'z wysoką gadam a z niska sram' - tyle fakultetów nasz nowy uczony ma ukończonych, a za grosz kultury żeby kobiecie nawet dzień dobry powiedzieć. Niemniej jednak - chłop chyba chce podzielić los zeszłorocznego dyktatora który wyleciał z hukiem ;)

Zniesmaczona
@bezkomentarza

I oby na długo tu nie popracowal :) tego sie trzymajmy

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie El-Cab Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
burgundy

Miłego dnia wszytskim

Tom
@burgundy

Ohoho, ktoś tu ma chyba dobry dzień ;) Tobie też.

Bigi
@burgundy

i ja się dołącze w takim razie, miłej pracy na cały tydzień, żeby szybko leciało, a czas wolny po pracy był jak najdłuższy

Piter

Nudy tu trochę na tym waszym profilu. na tym drugim to chyba się więcej dzieje, już sam nie wiem na który patrzeć

Miamor

ja nie wiem w ogóle po co są 2, kiedy elcab jest jeden

@Miamor

No właśnie? tak mi się też wydawało że widziałem info o tylko jednym oddziale

@Miamor

na googlu wyświetlają się oba profile dlatego też tu jestem

Tron
@Piter

(usunięte przez administratora). ogólnie lokalizacje są takie same więc tym bardziej jest to bez sensu

Tron
@Piter

Ja zawsze wbijam na oba i sprawdzam co się pisze. myślę że ruch jest całkiem po równo wiec nie tylko ja chyba tak robię

Doris

Prowadzicie jakiś fanpage na fejsie, albo coś gdzie można poczytać jakieś aktualności?

A google gryzie?

@rex

Z tego co mi wiadomo to nie gryzie, ale nigdy nie mów nigdy

@Doris

Warto spróbować mimo wszystko, jest ryzyko jest zabawa ;)

@rex

w porządku.. poszukam sobie sama skoro nikomu nie chce się odpowiadać, pozdrawiam

Pozderki Doris ;)

kandydat

Szkoda, że w ofertach pustki

@kandydat

dopiero rok się zaczął może potrzebują chwili żeby to ogarnąć wszystko na spokojnie

Damian
@luz

Pracujesz w El-Cab i możesz mi powiedzieć coś na temat wysokości wynagrodzenia? Na jaką pensję można tu liczyć na początku, podasz jakieś widełki płacowe? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz, daj znać!

@Damian

jak ja mam Ci odpowiedzieć na to pytanie skoro jestem dopiero kandydatem? co Ty czytać nie umiesz

@luz

nie spinaj się to chyba nie jest zwykły użytkownik. widocznie nie wie nawet co pisze

jak nie zwykły to jaki?

@luz

magiczny. a tak serio to chyba osoba moderująca forum

@Henry

w sumie nie ma podpisu "pracownik" racja

@luz

no też po tym wnioskuje. widziałem już coś takiego kilka razy, zawsze jakieś bezsensowne pytania zadają

Eloo

Jak tam w nowy roku? jest nowa energia? :)

Sonik
@Eloo

stara nowa co za różnica ważne zeby ogólnie jakaś tam była

onik

Chyba nikt przez święta tutaj nie wbijał żeby podziękować, więc dziękuje po fakcie

onik

no były życzenia.. dlatego podziękowałem i nie rozumiem czemu to zniknęło? moje słowa też znikną?

Wut
@onik

Kto wie, niczego nie można być pewnym ;)

error

Nudą wieje na tym profilu, opowiedzcie coś ciekawego, rzućcie jakiś kawał czy co

@error

A jaki byś chciał kawał? moze coś o Jasiu np

error

Może być, zaskocz mnie

@error

mam nadzieję że zdązysz przeczytać i zostanie

Adaś
@hehe

Dawaj jakiś nowy, też nie zdążyłem

Adaś
@hehe

Najwyraźniej ktoś nie miał poczucia humoru eh

@Adaś

totalnie nie miał, ja tam się uśmiałem a teraz co.. już nie oplaca się nawet następnego wstawiać

@Adaś

ide stąd, pozdrawiam i wesołych

he

Czemu el cab ma dwa profile

Sam
@he

a czemu nie? w sensie nie wiem przeszkadza Ci to jakoś?: d to chyba nie jest od nich zależne tylko od goworka

Apro
@Sam

W sensie to bez sensu troche, ale coz

Sam
@Apro

no pewnie jest bez sensu, ale widocznie im to nie przeszkadza. ludzie pisza tu i tu jak widać

Kolo

siemano co tam słychać ciekawego?? dawno mnie tu nie było

Friz
@Kolo

w sumie to nic się nie zmieniło zależy kiedy byłes ostatni raz

@Friz

no kilka lat już mineło właściwie, jak tam atmosfera na zakładzie? za moich czasów spoko ludzie pracowali aż mi szkoda było odchodzić no ale życie przymusiło

@Friz

dlatego w sumie z sentymentu tu wróciłem i lekkiej ciekawości

Dook
@Kolo

Atmosfera nawet nawet, raz lepiej, raz gorzej, ja się z nikim w potyczki nie wdaję, więc jest git.

@Dook

czyli jest dokładnie tak jak było za moich czasów, fajnie ze to się utrzymało

Gosia

Wie ktoś coś o rekrutacjach do firmy?

@Gosia

tak z wewnątrz to niestety nic nie slyszalem chyba trzeba po prostu czekać na oferty i tyle bo nic wiecej sie nie zrobi

@Pad

No trudno. Szkoda. Dzięki

@Gosia

tutaj nie ma też za bardzo takiej rotacji

@Gosia

znaczy wiadomo czasem są, ale ogólnie rotacja nie jest za duża raczej ludzie się trzymają swoich stanowisk

@Gosia

coo w sumie jest całkiem spoko, gorzej dla chętnych. sory że tak osobno wszystko ale tak to analizowałem wszystko w głowie trochę wolniej

@Pad

Rozumiem i tak dzięki za odpowiedzi :)

Sevi

spoko praca w tym el cabie nie sadzilem ze mi tak podpasuje bo wczensiej to pracowalem na innych rodzajach produkcji

@Sevi

to dobrze że ci się podoba, czy ta praca jest ciężka? robi się na stojąco czy na siedząco?

@kandydat

nie jest ciężka ale jest wymagająca manualnie

@Sevi

to to jestem w stanie ogarnąć, zastanawiałem się czy tam fizycznie daje popalić. dzięki

@kandydat

e to nie jest źle właśnie w tej kwestii

Praca

Witam, mam pytanie czy zatrudniając się na produkcji jest możliwość pracy przy np, pakowaniu wyrobów gotowych czy takie stanowisko istnieje, czy tylko produkcja

?
@Praca

a widziałeś taką ofertę już?

Mod
@?

jest tylko przy produkcji wiązek kablowych z tego co widzę

?
@Mod

aha okej to posprawdzam sobie to co potrzebuje dzięki

Gurba
@Mod

a trudne to jest? trzeba posiadać jakieś specjalne zdolności?

naya
@Gurba

Sprawne łapki ;) Nie jest trudne, wymaga wprawy, ale do ogarnięcia

Gurba
@naya

czyli manualnie lepiej być ponad przeciętnym :D

naya
@Gurba

Można to tak określić :)

El Cab

Cóż. Opinie na temat Dr. Schumacher moga być różne. Może tą firmę kochać, można jej nie lubić ale całkiem szczerze. Nie znam lepszego zakładu w promieniu 50 km stąd i zamierzam się tego trzymać.

yy
@El Cab

coś Ci się chyba kolego firmy pomyliły ;p

xd
@El Cab

Nie wiem co bierzesz, ale następnym razem bierz pół

Erni

W jakich godzinach pracuje się w administracji?

golem
@Erni

Z tego co wiem, to standardowe godziny pracy

Kit
@Erni

teraz i tak administracja nie ma żadnych ofert :D ale to tak tylko mówię przy okazji

Kit
@Erni

chyba że dział zakupów by Cię jeszcze zainteresował :d bo taka oferta jest

Erni
@Kit

No niestety nie, dział zakupów to nie do końca dział którego szukam

Fd

Rekrutuje ktoś na stanowisko "pracownik działu zakupów strategicznych"? Zastanawiam się czy mam konkurencję i czy ktoś już otrzymał zaproszenie na rozmowę :)

Ellie
@Fd

Ja wysyłałam CV jednak nie otrzymałam odpowiedzi, na Twoje szczęście ;)

@Ellie

A dawno temu wysłałaś to Cv? Bo ja dobre z 2 tygodnie temu... Może tak naprawdę nikogo tam nie szukają

Ellie
@Fd

A to ja dopiero pare dni temu wysłałam. Może spróbuj tam zadzwonić i dopytac?

@Ellie

Nie chce się narzucać, zastrzegli sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami :/ może mam za małe doświadczenie i jeden język nie wystarczy stąd brak kontaktu

Joy
@Fd

Pozostaje poczekać. Na stanowiska w biurze El Cabu rekrutacje mogą trwać dłużej, myślę, że do miesiąca nawet. Na razie nie ma co się załamywać, ale niestety jest też możliwość, że wybrali już kogoś innego, niestety nie jestem w stanie tego sprawdzić.

Will
@Joy

no właśnie, nie zawsze to idzie tak szybko z dnia na dzień, czasem dłużej zbierają cv, no ale nic nie wiadomo

Henry

Podpowiedzcie czy teraz firma rekrutuje i jak przebiega rekrutacja? Jakieś informacje o rodzaju umowy?

@Henry

Informacje o umowie sa takie że jest umowa o pracę ;)

monro
@Henry

a rekrutacje to trzeba sobie wyguglać czy są jakieś

@monro

no to też fakt, jeśli są jakieś to na pracuj pl np albo na stronie firmy

Fonos
@odp

tylko tam pojawiają się oferty pracy?

@Fonos

pewnie nie tylko ale nie robiłem statystyk na razie gdzie są oferty i ile się ich tam pojawia

Zostaw merytoryczną opinię o El-Cab Sp. z o.o. - Bolechowo-Osiedle

• Jak się pracuje w El-Cab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy El-Cab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Cab Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 14 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

El-Cab Sp. z o.o.