Opinie o El-Cab Sp. z o.o. w Bolechowo-Osiedle

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy El-Cab Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w El-Cab Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Cab Sp. z o.o. w Bolechowo-Osiedle

Smiles

Dobre opinie krązą po znajomych i trzeba sie w takim razie wami zainteresowac.

spiderrman
@Smiles

Zwłaszcza jak znajomych masz w firmie, tym bardziej bym uderzał na twoim miejscu

Smiles
@spiderrman

Taki jest plan

Wejdo
@spiderrman

dokładnie, ze znajomymi zawsze raźniej, nie dość że od początku masz z kim rozmawiać to jeszcze możesz liczyć na pomoc jakbyś czegoś nie wiedział

Snuggle Able

Znam firmę, bo mieszkam w bliskiej okolicy, co prawda nigdy tam nie pracowałam, ale moja znajoma pracuje i bardzo sobie chwali tę firmę.

hm
@Snuggle Able

a ty też masz zamiar tu podjąć pracę czy tak tylko mówisz?

bonnie
@Snuggle Able

To też dawaj do nas :)

monia

w sensie czy duże wymagania stawiają kandydatom?

lou
@monia

Zależy na jakie stanowisko. Na te bardzie odpowiedzialne na pewno

OsamaBeenLaggin

Ja nie narzekam, zarobki nie są szczytem marzeń ale w tym roku drgnęło, więc chyba idzie w dobrym kierunku.

lou
@OsamaBeenLaggin

Zwłaszcza, że praca nie jest jakaś bardzo skomplikowana

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie El-Cab Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
monia

ciężko się dostać?

koala

I czy zdarzają się nadgodziny?

@koala

nikt nigdy nie pisał tutaj o nadgodzinach

@koala

więc możnaby w sumie sądzić że nie ma nadgodzin bo pewnie by wspomnieli

@koala

nie wiem czy to dla ciebie źle czy dobrze?

@Eros

Pytam informacyjnie, to nie ma tak, że jest dobrze, lub niedobrze ;)

a rozumiem

Carmina

Jakimi trasami jeździ transport pracowniczy?

@Carmina

ja wiem że startuja z Wagrowca i z Szamotul ale jakie maja dokladne trasy to ciezko mi powiedziec

Jest 5 tras, daj mi chwilę, zaraz spróbuję to uporządkować i ci opisać

@Carmina

1. Gołańcz - Wągrowiec - Skoki - Murowana Goślina - Bolechowo Osiedle 2. Wągrowiec - Runowo - Sierniki - Lechlin - Popowo Kościelne - Karolewo- Bolechowo Osiedle 3. Obrzycko - Ostronóg - Szamotuły - Oborniki - Bolechowo Osiedle 4. Koziegłowy - Czerwonak - Owińska - Bolechowo Osiedle 5. Wągrowiec - Rogono - Studzieniec - Bolechowo Osiedle

@Herold

2 literówki zrobiłam Oczywiście chodziło o Ostroróg i Rogoźno

@koleżanka

oooo to nie miałem pojęcia że jest taki dokładny rozkład

@koleżanka

no ale zapewne to dlatego właśnie że z tego nigdy nie korzystałem

@koleżanka

Wielkie dzięki. Czy ten rozkład jest gdzieś ogólnodostępny?

@Carmina

Skopiowałam z ogłoszenia, ze strony int

@koleżanka

A to nie widziałam tam tego, ale dziękuję bardzo w takim razie

@Carmina

Nie ma problemu, czasem tu wchodzę popatrzeć czy ktoś coś potrzebuje wiedzieć

Mister
@koleżanka

serio? chce ci sie tak?? ja to myslalem ze tu malo kto bedzie a tu prosze jednak zawsze ktos cos tam pisze. mysle o zatrudnieniu wlasnie. mialbym calkiem blisko

@Mister

Sporo osób tu wpada z tego co widzę

@Mister

Plus w elcabie są pomocni ludzie ;)

@Mister

Śmiało, chodź do pracy :)

koala

Po ile trwają zmiany? 8 h? 10? 12?

mag

na magazynie np pracujemy na 2 zmiany w godzinach 6:00-14:00 i 14:30-22:30

@mag

A na produkcji? Tak samo?

jak pracowałam, to na produkcji były 2 zmiany

@koala

nie wiem czy coś się pozmieniało

@koala

raczej nie... ale niech ktoś potwierdzi

@koala

kilka lat w końcu minęło

Aga

Hej, są przyjęcia?

ares
@Aga

sprawdzałaś oferty czy tylko pytasz.

Kayser
@Aga

udało ci się może dostać do pracy? i znaleźć te oferty przede wszystkim?

Clipper
@Kayser

Oferty są na stronie, jak i na pracuj. Większy wyczyn to ich nie znaleźć, niż znaleźć....

Nurek
@Kayser

Wszyscy pytają a nikt nie pisze czy dostał tą pracę czy nie?

@Nurek

podbijam. są jacyś nowy na pokładzie el-cabu?

@Nurek

fajnie by było mieć jakieś aktualne informacje w tym temacie także dajcie znać

@Simon

No ktoś tam przychodzi, ogólnie zatrudnienia są

@Simon

Nie wiem do czego właściwie są one przydatne, ale ok

@Nurek

Bo jak dostali, to zajmują się pewnie wdrożeniem, a nie pisaniem na goworku :)

@sejio

i jak im idzie? pamiętasz jeszcze swoje początki?

@sejio

interesuje mnie po prostu fakt czy na początku jest bardzo ciezko czy można się zniechęcić

Wanda

Jaki macie staż pracy w tej firmie? jest to coś stałego?

endżi

ja 2 lata i póki co się nie ruszam stąd

endżi
@Wanda

i myślę, że firma też nie ma wg mnie takich planów :)

mimikra
@Wanda

To zależy jak kto traktuje tę pracę. Niektórzy zostają na stałe, inny traktują bardziej przejściowo.

mimikra
@endżi

Ja miałam się nie zatrudniać na dłużej niż rok, ale jakoś tam wyszło, że zostałam i mi kolejna wiosna leci ;)

@mimikra

Rozumiem, w takim razie jeśli tylko się chce i jest się okej pracownikiem, to nie ma przeciwskazań, żeby pracować na stałe?

@Wanda

A jakie miałyby być przeciwwskazania? bez powodu ludzi nie zwalniają jeśli dobrze wykonują swoje obowiązki

@Wanda

Nie wiem totalnie skąd masz takie obawy, jakieś złe doświadczenia czy coś?

@Kondor

Tak, pracowałam w firmie, w której duża rotacja była nieodłącznym elementem...bo mniej doświadczonemu mniej się płaci, a praca nie była trudna, więc nie chcieli inwestować w tych starszych stażem....

@Wanda

Aaa no to teraz jest zrozumiałe to co piszesz i to skąd masz takie a nie inne obawy. Tutaj rotacji nie ma, wiadomo czasem ktoś się zwalnia, odchodzi na emeryturę i tak dalej, ale nie jest to z inicjatywy firmy

yung
@Kondor

no chyba, że ktoś porządnie zawali ;) wtedy się go na siłe nie trzyma

@yung

No zapewne tak, ale osobiście nie znam takich przypadków, nie wtrącam się w to

Remek

Jest tam gdzie zaparkować?

@Remek

tak

Otto
@odepe

super że ktoś też o to zapytał. dla mnie to w sumie np jest kluczowe bo kawałek bym musiał dojechać a autem to wiadomo że najwygodniej

@Otto

nie musiałeś czekać, aż ktoś to zrobi, mogłeś zapytać sam...ale co kto woli.

Otto
@odepe

nie miałem po prostu jeszcze okazji dopiero tu niedawno dotarłem.. nie czepiaj się

@Otto

ja tylko mówię, nie czepiam się ;)

ula

hej mam pytanie przymierzam sie do podjecia pracy na produkcji niestety jestem mało doswiadczona w kwestii takiej pracy, wiec nie ukrywam, że będę świeżakiem jak wygląda taka rozmowa? każą zrobić jakieś zadanie? cos żeby wybadać predyzpozycje np. skręcic wiązkę przykładowo, czy jak? czy musze się jakoś przygotować wcześniej mimo braku wiedzy w temacie, nauczyć czegoś na własną rękę? a jak już potencjalnie mnie przyjmą to mogę liczyć na dobre przeszkolenie, czy posadzą mnie na stanowisku i mam od razu robić?

cab
@ula

to że nie masz doświadczenia na produkcji to w niczym tak naprawde nie szkodzi. każdy kiedyś zaczynał czy tutaj czy gdzie indziej. wszystkiego można sie nauczyć

Diesel
@ula

ja zaczynalem bez niczego. zero doswiadczenia w pracy i na produkcji i gdziekolwiek. tutaj sie nauczylem wielu rzeczy

@cab

okej dziękuję czyli rozumiem, że przygotują mnie jak należy? i będzie jakieś szkolenie wprowadzające?

Diesel
@ula

oczywiście że tak, przecież nie każą ci się domyślać tego co należy do twoich obowiązków

@ula

Niektóre pytania to mnie naprawdę tutaj zaskakują, jak można myśleć że firma, czy tam oddelegowany pracownik nie przygotuje do tego jak należy pracować?

@ula

Nawet jeśli masz doświadczenie w pracy na produkcji to by była inna firma więc nie wiesz jak to wszystko wygląda tutaj.

@Gumball

różne są firmy chyba nie ma nic złego w tym że wole się o wszystko dopytać wcześniej

@Gumball

a tak jak pisałam doświadczenia w tej kwestii za bardzo nie mam

@ula

W takim razie tym bardziej potrzebujesz szkolenia wprowadzającego. żadnej filozofii tu nie ma. powodzenia

SM

Firma prowadzi regularne jakieś media społecznościowe?

@SM

tam oczywiście miało być regularnie* mała literówka się wkradła

@SM

prowadzi regularnie na pewno facebooka

@odp

a coś więcej też się znajdzie?

@SM

a czemu sobie nie sprawdzisz po prostu???? przecież wszystko widać w googlach jak sobie wpiszesz

@odp

gdybym znalazł to bym się nie pytał

@SM

to ja nie wiem jak ty szukasz.. mają też linkedina

Marka

Hej, jaka atmosfera w dziale zakupów?

Marka
@Marka

I jak kształtują się godziny pracy?

Zak
@Marka

Atmosfera bardzo dobra. Raczej każdy robi co leży w jego kompetencjach i nie wtrynia się w cudze sprawy. Czasami bywa stresująco, ale nie jest to jakieś przytłaczające.

Zak
@Marka

Godziny pracy wyglądają w ten sposób, że przychodzisz do pracy między 7:30 a 9 i wychodzisz po 8smiu godzinach ;) Więc godziny są elastyczne.

Sis
@Zak

fajnie czyli jak trzeba coś załatwić, przyjść później to nie ma z tym żadnego problemu

Belek
@Sis

no przecież właśnie to napisał. po to jest to zrobione w elastyczny sposób żeby właśnie swoje pozałtwiać

Sis
@Belek

to nie było w formie pytania, tylko podsumowania ... nie musisz się tak czepiać

ELo

Jak długo istniejecie na polskim rynku?

Elo
@ELo

Pytam tak orientacyjnie, nie muszą być konkretne liczby

Pracę w tym zakresie rozpoczęli jakoś w 1996? Tak mi się wydaje

@Elo

Ale mógłby to jeszcze ktoś potwierdzić bo też chyba zaczynali pod kimś innym

marmur
@Elo

na stronie można poczytać o historii firmy

@marmur

No zapewne można, ale skoro już tutaj o tym rozmawiamy to jak ktoś ma info to może je podać

@marmur

Nie musisz to być ty jak ci sie nie chce

marmur
@Dudek

ale wiesz, tu nie chodzi o chce czy nie chce, tylko my nie mamy wyrytej na pamięć historii firmy, więc i tak by się to sprowadzało do skopiowania informacji ze strony. więc to nie złośliwie ani nic, po prostu no rozumiesz ;)

No ok ok rozumiem

Pracownik produkcji
@ELo

25 lat pracy w tym roku i może będzie jeszcze piknik :)

Słyszałem że jest autobus pracowniczy. Ile wcześniej dojeżdża na miejsce pracy? jest czas na jakieś ogarnięcie się czy to jest tuż przed rozpoczęciem?

boho

zazwyczaj jest wcześniej, tak z 20 min więc na spokojnie

@boho

A to 20 minut spokojnie wystarczy żeby się przebrać czy zjeść coś na szybko

Zakładam że tak

Goblin

na ten autobus się po prostu przychodzi czy trzeba miejsca rezerwować?

Nomen
@Goblin

po prostu się przychodzi. raczej nie ma konieczności rezerwacji miejsca

Nomen
@Goblin

przynajmniej ja nigdy tego nie robiłem jak czasem potrzebowałem skorzystać z transportu

Goblin
@Nomen

okej, dzięki

Zależy jakie kto ma doświadczenia i oczekiwania ale osobiście uwazam, ze el-cab zapewnia calkiem niezle warunki

Mogę polecić

Fifi

a czy doświadczenie tutaj do pracy jest koniecznie wymagane?

Fifi

czy chodziło ci o doświadczenia związane ogólnie z życiem zawodowym

friend

praca na produkcji jest siedząca czy stojąca?

@friend

a jakbyś wolał? może to zależy od stanowiska i od tego jak się akurat wygodniej daną czynność wykonuje

@Lokas

wolę siedzącą ;) ale jestem w stanie się dostosować.

@friend

no to jak możesz się dostosować to co za różnica

@Lokas

po prostu chciałam wiedzieć ;)

@friend

ja niestety nie pomogę bo mnie tam nie ma ale może ktoś inny da znać coś na ten temat

@friend

powodzenia życzę i pozdrawiam, moze kiedyś spotkamy się tutaj w pracy

Doja

Czy mi się wydaje, czy dawno nie było żadnych ofert?

@Doja

pewnie ci się nie wydaje. a co potrzebujesz pracy na już?

@Skrin

Rozglądam się, nie potrzebuję natychmiastowo, przykładam się do zmiany po prostu

@Doja

no to tutaj się na razie raczej nie przełożysz, podejrzewam że nie tylko tutaj jest tak średnio z ofertami pracy

Study
@Skrin

Noo, przy czym tutaj nie od dziś, bo generalnie rotacja jest niska, nie, że kwestia pandemii, jak w innych miejscach

@Study

no pewnie tak, nie śledzę tego aż tak uważnie, ważne dla mnie jest to że ja mam gdzie pracować

Study
@Skrin

Nie no to wiadomo, dla mnie też

Wujekdobrarada

Oferty: https://el-cab.com.pl/page/company#jobs-section

@Wujekdobrarada

Dziękuję!

Tom
@Wujekdobrarada

czyli coś się jednak w końcu pojawiło. fajnie że piszesz

prod
@Tom

szkoda, że na produkcje nie ma

fif
@prod

kiedyś w końcu będzie. teraz wszędzie kiepsko z rekrutacjami także to nic odbiegającego od normy

Patec

Czy jak zamówię coś przez internet to wszystko przyjdzie bezpiecznie i dobrze popakowane? Nie chciałbym żeby coś się tam zepsuło po drodze i żebym musiał to odsyłać znowu

Slug
@Patec

nie martw się, na pewno będzie odpowiednio zabezpieczone, firmie nie zależy na tym, żebyś składał reklamację ;)

Post
@Patec

dokładnie. nie ma strachu zamawiać przez internet każdy dba o to żeby było wszystko dobrze

Patec
@Post

Dziękuję za uspokojenie

Post
@Patec

spoko po to tu się czasem wbija żeby coś podpowiedziec. co prawda nie spodziewałem się pytań klientów no ale czemu nie

Zostaw merytoryczną opinię o El-Cab Sp. z o.o. - Bolechowo-Osiedle

• Jak się pracuje w El-Cab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy El-Cab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Cab Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 14 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

El-Cab Sp. z o.o.