Opinie o El-Cab Sp. z o.o. w Bolechowo-Osiedle

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy El-Cab Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w El-Cab Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Cab Sp. z o.o. w Bolechowo-Osiedle

wandzia

Chyba pomylilaś portale, zapraszam cie na plotek.pl, nie mnie to oceniac ale musisz byc bardzo znudzona swoim zyciem..

janek

kojarzy ktoś może czy szukają kogoś do pracy? interesowałaby mnie fizyczna robota, produkcja na przykład

Rafał

@Tłusty

w czas :D już pracuje ale dzięki :D

yo
@janek

lepiej późno niż wcale heheh

W sumie to całkiem przyzwoita jest oferta pracy. Jeśli ktoś ma trochę mniejsze doświadczenie czy da sobie radę?

em
@Adam

zależy na kogo trafisz...

morpork
@Adam

Zawsze masz szkolenie na stanowisko to nie jets tak że ktoś cie zostawia samemu sobie i zastanawiaj się co masz w ogóle robić, a później masz tak jakby "opiekuna" stopień zaangażowania jest różny ale generalnie pomagają, poza tym przecież nie jesteś jedyny więc zawsze jest się kogo dopytać także myślę że na spokojnie. Każdy kiedyś zaczynał

tyuio
@morpork

zalezy jeszcze kto przyjdzie, jak jakis nierob to zadne szkolenienie pomoze

@tyuio

Poda ktos linka do oferty???

Tłusty
@Marek

Łap https://el-cab.com.pl/job/Production%20Worker

tłusty

rozdają pączusie ?:D

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie El-Cab Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Kabelek

Witam serdecznie ???? Czy mógłby ktoś opisać pracę koordynatora w Bolechowie? Jakie ma obowiązki, czy pomaga na montażu i układaniu, czy jak ktoś nie rozumie czegoś ze schematu to wytłumaczy, czy przynosi towar do wiązki i jego braki, czy ogólnie jest pomocna, czy jest tylko od rządzenia?Czy tylko siedzi za biurkiem i obserwuje i pod koniec zmiany chodzi i zapisuje kto ile zrobił( i to jeszcze nie codziennie ) ? I czy powinna odmawiać pomocy mówiąc nie wiem, nie znam się, ja nie jestem od tego" albo " ja mam to robić?" ???????? ???? Z poważaniem kabelek ☺

Kablu
@Kabelek

A co masz aspiracje na bycie koordynatorem??

nowy

jakies nowsze opinie na temat el-cabu?

infodlanowych
@nowy

praca na dwie zmiany, mamy busa. Robią szkolenia wprowadzające, potem środowiskowe. Dopłacają do multisporta, flixpassa i obiady. Dostajemy bony na święta. Umowa normalna nie śmieciówa, nie wiem co jeszcze mogłoby interesować aktualnych zainteresowanych

gsh

Zależy jakie kto ma doświadczenia i oczekiwania ale osobiście uwazam, ze el-cab zapewnia calkiem niezle warunki

tiktak

no moze robota bez (usunięte przez administratora) ale nie ma co narzekac bo normalnie czlowiek pracuje i juz.

Ewelina

@SYSU, widać, że El-Cab spełniła Twoje oczekiwania pod kątem zaproponowanej umowy. Czy pozostałe warunki zatrudnienia również Cię satysfakcjonują? Możesz się w tej kwestii wypowiedzieć? Twoja wypowiedź będzie cenna dla osób poszukujących informacji o tym pracodawcy przed aplikowaniem do niego.

SYSU
@Ewelina

Tak, jest calkiem w porzadku. Zgadza sie wszystko to z tym co mi mowili na starcie, takze nie jestem niczym zaskoczony. Wiadomo, robic trzeba, ale jak sie patrzy na calosc i same warunki to nie ma masakry. Gdybym narzekal to bym sie zwolnil, a raczej zamierzam tam narazie siedziec.

wiewior
@SYSU

popieram przedmowce

SYSU

Zalezalo mi zeby trafic wkoncu do roboty gdzie nie dostane znowu smieciowki tylko umowe o prace i zeby nikt mnie nie zwodzil obiecankami i tu sie udalo

hhhhhh

swieta racja

Spostrzegawcza

Każdy narzeka i narzeka. Nikt na siłę tutaj nie trzyma nie podoba się to dowidzenia. (usunięte przez administratora)

maluszkav

jasne mozna sie nauczyc.... ja jestem na eksporcie.. i nie jest łatfo... a zwłaszcza inni pracownicy ........ zamiast patrzec na siebie to patrza komus na rence!!!!!!!!!!!!

Ogólnie firma jak firma. Zawsze jest na co narzekać. A tutaj przede wszystkim na zarobki. Jeżeli interesuje Cię praca za 800zł miesięcznie to dobrze trafiłeś! Jak wszędzie wymagają dużo, a mało płacą!

Zostaw merytoryczną opinię o El-Cab Sp. z o.o. - Bolechowo-Osiedle

• Jak się pracuje w El-Cab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy El-Cab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Cab Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 14 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

El-Cab Sp. z o.o.