Opinie o Safilin Sp. z o.o. w Miłakowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Safilin Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Safilin Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja tkanin z włókien chemicznych, tekstylnych i nici

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Safilin Sp. z o.o. w Miłakowo

Rozmowa kwalifikacyjna z (usunięte przez administratora) to nic innego jak poniżanie człowieka. Odrazu zwrócił uwagę na wygląd, bo zatrudnia tylko szczupłe osoby, a ja do nich nie należę. Odrazu zaznaczyłam, że nie mam doświadczenia. A szanowny Pan (usunięte przez administratora)zmieszał mnie z błotem, bo go nie mam. Szkoda czasu i nerwów na taką firmę, gdzie nie szanuje się człowieka na starcie.

Inia
@Kandydat

Co to znaczy, że zwraca uwage na wygląda? Mówi o tym czy jakoś wymownie patrzy? Jak to się dzieje. Ale mam pytanie też o to doświadczenie, w tym ogłoszeniu wymagali konkretnego czasu doświadczenia?

Trochę uśmiechnęłam się na temat opinii kobiet, że w firmie zatrudniane są tylko szczupłe kobiety. Może to kompleksy po prostu :) Wracając do tematu, jestem tu z powodu trwającej rekrutacji na stanowisko Sales Manager. Praca mobilna więc dla mnie na plus, nie lubię siedzieć w miejscu, zastanawiają mnie godziny pracy, oprócz tego, że są elastyczne to w jakim systemie i po ile h średnio pracujecie?

eee Nowy wpis

Czytam te opinie i się dziwie, ze tu sie udzielają prawie sami frustraci, a tyle nas jest w firmie. jestem zatrudniona w @PracodawcaSafilin of 3 lat, wdrożenie bylo trudne, ale potem fajnie się pracuje. bardzo ludzkie podejście, jak mam cos do zalatwienia to zawsze się da. Dużo ludzi ma staż po naście lat, moja sąsiadka W tym roku widać kryzys, nie ma zmówień i kierownictwo robi co się da, żeby utrzymać ludzi. A wcześniej byłam w innej firmie w Szczytnie to moze ciszej bylo, ale zarabiałam 600zł mniej i przełożona poniżała. Więc tu mi dobrze, byleby ten kryzys się skończył.

Wiola Nowy wpis
@Kandydat

Czy na takiej rozmowie jest tylko prezes, czy jest też obecna osoba z kadr/HR? Ktoś jeszcze inny bierze udział w tym spotkaniu i zadaje pytania?

Inia Nowy wpis
@Kandydat

W Safilin Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Mistrz Produkcji. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Czy rekrutacja na stanowisko Inspektor ds. BHP w firmie Safilin Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Na produkcji ciężka praca w pyle. Latem dochodzą wysokie temperatury. Zima zimno. Maszyny średniowieczne, niebezpieczne. Brygadzista na jednym dziale krzyczy na kobiety. Nieraz wyzywa. Nie raz już reagował już kierownik, a sytuacje się powtarzają. Ciężko się tego słucha. Nieraz któraś kobieta płakała przez niego.

Informatyk

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej jako specjalista IT w Oddziale w Szczytnie. Rozmowa sama w sobie ok. Ale po rozmowie telefonicznej Pani pytała się o moje oczekiwania finansowe, zgodziła się na nie, po czym na rozmowie okazuje sie, że firma nie chce dać 4k netto.... stracony czas jak dla mnie. Nie polecam!

Emilia
@Informatyk

czekaj to w ogóle się negocjacji nawet nie podjęli? A orientujesz się jak długo już na to stanowisko szukają tak właściwie? Ciekawa jestem czy poprzednik był faktycznie na niższej stawce i ewentualnie za jaką pracę w praktyce

Informatyk
@Emilia

Negocjacji brak. Ja bym ta firmę omijał , straciłem tylko czas :) z drugiej strony dobrze ze mnie nie przyjęli bo dostałem JesZcze lepsza prace .

sytuacja w Safilinie znacznie się zmieniła w ostatnim czasie- na lepsze. Stawiają pracownika na pierwszym miejscu, rzucili sporo benefitów i widać, że naprawdę się starają. Niby produkcja, ale nie traktują ludzi masowo jak w innych firmach

Małgorzata
@pracownik

To jakie te benefity dostaliście? Jest prywatna opieka medyczna? Za wszystko płaci firma czy trzeba od siebie też dołożyć?

Jak wygląda podstawa w Safilin Sp. z o.o.?

EWELA

Najniższa krajowa

Aktualnie to sporo więcej niż krajowa- 3540 zł/brutto dokładniej, plus dodatki więc spoko kwota się zbiera

Co jaki czas w Safilin Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Agent

Co 7 lat.

walarek

Na samym dzień dobry Pani sekretarka ma problem jakby usiadła na kaktusa. Bardzo nie miła, pyskata i arogancka persona.

Mirosław
@walarek

Kwestia relacji międzyludzkich w pracy jest ważna i jeśli nie są zbyt przyjazne należałoby je poprawić. Czy jest szansa na event firmowy lub imprezę integracyjną, która pomogłaby zgrać się pracownikom, żeby zatrudnienie przebiegało w bardziej przyjaznym otoczeniu?

@walarek

Już nie sekretarka tylko kadrówka No ma tupet jak parapet

Czy w Safilin Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Eliza

Ja już pracuję jakoś czas,na brygadzistów nie narzekam. Finansowo z premiami ok 2450 na rękę

Jakie dodatki są doliczane do wynagrodzenia?

Ewelina

Przeczytałam na forum, że wynagrodzenie w Safilin to minimalna krajowa. Pomyślałam, że jeszcze dopytam o szczegóły w tej kwestii. Interesuje mnie, czy do tej podstawy są jeszcze jakieś dodatki, np. premiowe. Ktoś z was wie?

Martyna

@walarek a ty tu pracujesz czy po prosto po rozmowie rekrutacyjnej taka opina?

K......a

Od pierwszego dnia ganiają człowieka od maszyny do maszyny. Brygadzistka non stop się czepia ,krzyczy przy wszystkich jak coś źle zamiast zwrócić uwagę na osobności,a jej pupilki chodzą jakby same były kierowniczkami.Niestety Ale nie da się tam pracować nie nabawiąc się depresji lub nerwicy!

Ewelina

Szukam pracy, ale zależy mi na umowie o pracę. Najlepiej na czas nieokreślony. Jaką umowę dostają nowi pracownicy w Safilin?

Czy można liczyć na awans w tej firmie? Jeśli tak to po jakim czasie ?

Jakub
@Paweł

Awans oczywiście jest możliwy. Czas awansu zależy od indywidualnych predyspozycji każdej osoby, jego umiejętności i zaangażowania Obecnie firma Safilin poszukuje pracowników na stanowiska produkcyjne i techniczne.

Jako

Coś się w końcu dzieje. Od lipca wyraźna poprawa. Ludzie fajni, znamy się od wielu lat, ekipa bardzo doświadczona. Ale zmian, zmian, zmian! Na pewno trzeba zainwestować w ludzi, w szkolenia, w park maszynowy, wprowadzić nowoczesne standardy. Firma fajna do ewolucji, bo jest z kim robić te zmiany.

Mala

Zgadzam sie z opinia powyżej.

fury

Oboz parcy nawet numeracja osob odbywa sie jak w obozach . Przelozeni nie mili zwlaszcza Pani Renata . Obskorne warunki pracy obcinanie wypalt pracownikom a i tak jest najnizsza krajowa . Moze wkoncu ktos sie zajmie tym zakladem i zrobi pozadek ze zlodziejstwem

Zostaw merytoryczną opinię o Safilin Sp. z o.o. - Miłakowo

• Jak się pracuje w Safilin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Safilin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Safilin Sp. z o.o.?

Safilin Sp. z o.o.