Świat Lnu

Kamienna góra

Opinie o Świat Lnu

Zainteresowany

Dają takie duże podwyżki że pracownicy powoli się ulatniają z tego obozu , popieram tych którzy odchodzą z tamtąd w tej firmie nie ma przyszłości puki ten prezesik jest,że właściciel tego nie widzi co ten gościu wyprawia

czytam

No no widzę, że Świat Lnu ma niesamowitego managera. Na stronie Lubawy (do niej mnalezy owa firma) piszą, że pon prokurencik Świata Lnu i Prezes Effect Systemu był prezesem firmy Dolwis. Dolwis w późniejszym czasie poszedł do likwidacji w wyniku bankructwa.... Facet po tym jak przestał byc preziem Dolwisa prowadził działalność gospodarczą i zajmował się "doradztwem w zakresie ... restrukturyzacji przedsiębiorstw". Zna się na restrukturyzacji (czyli zwijaniu skurczaniu zmniejszaniu firmy), ale czy się zna na czymś przeciwnym czyli rozwijaniu firmy?? Czy te wasze firmy przez niego zarządzane (Swiat Lnu i Effect System) coś się porozwijały za jego kadencji czy stoją w miejscu bądź się kurczą? Proszę o komentarze. CO myślicie na temat waszego prezesika??

KRS
@czytam 22.12.2014 09:40

Z danych w KRS wynika, ze niejaki TCHÓRZ był prezesem niejakiej firmy Womarex (KRS 0000078407) od września 2006 do października 2008. Z danych z KRS Wynika, ze firma także poszła do upadłości likwidacyjnej :)) Coż za wspaniałego managera macie tam w Świecie Lnu i w Effect Systemie. Takze ten wasz managerek działa aktywnie w firmach Miranda. No co to kolejne kilka firm ma upaść?? Żeby tylko cała grupa Lubawa S.A. nie upadła... Ciekawa sprawa z tym waszym managerkiem: jak facet kończy pracę w jakiejś firmie to po pewnym czasie firma upada. Ciekawe kiedy wasze firmy upadną?

@czytam 22.12.2014 09:40

Prezesik dąży do zamknięcia tej firmy,proponuje liche podwyżki twierdząc że nie stać firmy na większe,taka bieda że w sezonie ludzie pracują cały tydzień bez dnia wolnego,oczywiście w dni wolne od pracy czyli sobota i niedziela to zasłania się podfirmą masakra

Roman CYCEK

Przyjmują do pracy Ukraińców za których trzeba potem robić,ale najważniejsze że jest komplet na zmianie bo nie liczy się jakość tylko sztuka ,brak słów

Jedyne co zapewniają to brak podwyżki przez wiele wiele lat i zakres obowiązków powiększający się w zastraszającym tempie, czyli minimum płacy za maximum niewolniczej pracy.

Zostaw opinię o Świat Lnu - Kamienna góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świat Lnu