Opinie o Sopp Polska Sp. z o.o. w Kamienna góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sopp Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sopp Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sopp Polska Sp. z o.o. w Kamienna góra

Przuzka

Pracowałem miesiąc, mordy tylko dra wszędzie taśmowe, tylko szybko szybko. Tempo pracy jest stworzone chyba pod roboty w sumie i tak tam traktują, bo nawet przerwy nie ma normalnej, żeby zjeść i wypić w spokoju, trwa ona niby 15min a licząc dojście do szatni, wzięcie posiłki itd trwa kolejno z 5 lub więcej i człowiek musi nie jeść a wpychać na siłę w siebie jak jakiś (usunięte przez administratora) Praca za marne, śmieszne i upokarzające pieniądze xD Wystarczy wyjechać poza Kamienną i otwierają się dużo lepsze ścieżki zawodowe. Nie pozdrawiam soppowiczow

Prźuźka
@Dorota

Ta, obiecywali więcej, z umową ponad tydzień czekaliśmy ( już pracując, przyjęli wtedy mnie od razu po jednym dniu i medycynie pracy ) aż ja kadry wydadzą, ogółem praca za parę groszy więcej od najniższej krajowej to wstyd za to jak się pracuje, serio lepiej już zostać na ulicy niż zniszczyć sobie psychikę i tyrać na Niemców i tak wypłata starczy ci na opłaty i suchy chleb cały miesiąc

Kierowniczki wynoszą cukierki, a jak ktoś napisze to wywozi im inna osoba z biurka i myślą że ludzie o tym nie wiedzą oczywiście w tajemnicy przed Niemcami bo nie mogą ale ich nie ma na miejscu to wynoszą na codzien, kierownicza prowadzi mobing była taka sytuacja że Niemcy nie widzą to przestawiają no ale dostali nie spodziewana kontrolę i zauważyli że towar zły i oczywiście się do tego nie przyznadza no to dowalila się kierowniczka do Bogu winnej taśmowej i ja zwyzywała i taśmowa się popłakała i wyszła i oczywiście kierownicza się wypierała że tak nie powiedziała a powiedziała bo Ludzie to słyszeli, robią pracownicy pod wpływem alkoholu i też udają że tego nie widzą jak pracuję to niech pracuje,karetka przyjeżdża bardzo często ludzie mdleją bardzo często polska Ukraina, nocki płacone najmniej ze wszystkich zakładów,praca w niedzielę płacona jak za zwykły dzień, najniższa krajowa,nie szanują pracowników kompletnie naprawdę ludzie nigdy tam nie idzcie pracować szkoda nerwów i zdrowia

Kordian
@Aga

Kto tu się przyczynia do segregacji i hierarchii robienia, jak piszesz, i jak to się dzieje w sumie? Czy pracownik pracownikowi pomoże, zwłaszcza, jak się tu dopiero zaczyna robotę i żeby współpraca lepiej szła, co może by to na wynik i jakość wpłynęło, a przez to na premię większą? A tak poza tym, to czy jak ma się tu jakiś pomysł, to jest gdzie go zgłosić, co by może z czasem samemu zostać kierownikiem?

Nie kieruje się wyłącznie atmosferą bo wolę akurat ocenić ten aspekt sam. Bardziej zależy mi na na kasie, jak pewnie większości. Niedawno poszukiwany był farbiarz a sama strona firmy zachęca do podsyłania zgłoszeń. Jakie warunki finansowe na tym stanowisku?

Były pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora)! To co tam sie dzieje przechodzi ludzkie pojecie... Taśma jak dla robotów, taśmowe drą się przeklinają, wyśmiewają nowych pracowników. Jak Niemcy przyjeżdżają to nie można nawet głowy podnieść, wszystkie kierowniczki lataja jak w zegarku, każdy nagle sprząta na błysk. Byłam tam pół roku cieszę się że odeszłam to był najgorszy zakład w jakim byłam.....

"Nie znaleziono propozycji pracy" taki komunikat mi się pokazuje, jak klikam w ofertę lean inżynier. Zniknęła czy po prostu już zajęte stanowisko? Ale w ogóle to widzę, że niżej ludzie tacy rozczarowani zarobkami, to może ktoś powie, ile w ogóle proponują na tym stanowisku teraz? Może niepotrzebnie pytam, bo za małe dla mnie zarobki czy coś.

Przuzka

@Przuzka

To jakie te stawki są że tak je słabo opisujesz? Przy podjęciu pracy wiedziałeś za ile będziesz pracować, czy nie? W ogóle proces rekrutacyjny szybki jest tutaj?

@Dorota

Tam jest najniższa krajowa. Jeśli ktoś ma wyższą funkcję to dostaje parę groszy więcej, dosłownie. A procesu rekrutacyjnego nie ma wcale, biorą wszystkich bez wyjątku.

Prźuźka
@Dorota

Nie dostaliśmy umowy przez tydzień pierwszy, na początku zachęcali wyższą stawką niż najniższą na godzinę, jak się okazało tak nie jest xD ale wolałem już dokończyć miesiąc pracy i coś grosza mieć, bo praca znaleziona na szybko przy potrzebuje, tak to bym tam wrócił tylko jakbym był na samym dnie jak wtedy.

Prźuźka Nowy wpis
@Dorota

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Sopp Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Dar

(usunięte przez administratora) jakich mało, najlepsze jest jak Niemcy mają przyjechać to nawet kierowniczki latają na miotłach, a po wyjeździe Niemców dalej (usunięte przez administratora) Prawda niestety jest że mobbing jest na porządku dziennym i nikt z tym nic nie robi. Ogólnie to duzo rzeczy jest ukrywanych przed Niemcami

Aga

Jaki wstyd, fama się ciągnie przez takich ludzi , to tylko u nas taki (usunięte przez administratora) , miast solidarnie trzymać za swoimi. W rodzimych zakładach w Niemczech współpraca między pracownikami jest zupełnie inna , nie ma segregacji , hierarchii. Obserwuję to zjawisko występujące w większości takich firm u nas. Żenada.

Kordian
@Aga

Powiat

A więc pracowałem tam na obsłudze przy podawaniu cukierków i trafiłem do taśmowej raz która mnie poganiała śmiała się ze mnie obrażała mnie po prostu (usunięte przez administratora) i postanowiłem odejść od taśmy i stanąłem na środku hali i powiedziałem co i jak i jak potraktowała mnie ta taśmowa i kierowniczka powiedziała mi że i tak mam tam wrocic i pracować u tej taśmowej a ja odmówiłem że nie będę pracował u tej taśmowej która mnie obraża i wysłała mnie kierowniczką do domu że się nie zgodziłem sobą pomiatać więc naprawdę zastanówcie się dwa razy nad tą pracą i naprawdę szczerze odradzam

Honorata
@Powiat

A jak ostatecznie rozwiązała się ta sytuacja? Złożyłeś wypowiedzenie? Osoba która taką atmosferę wprowadzała poniosła konsekwencje? Często występowały takie sytuacje? Jak ogólnie z atmosferą tutaj?

@Powiat

A co z kasą za taki dzień? Płacą za to normalną dniówkę? Zapłacili po odesłaniu do domu? I czy w takiej sytuacji HR jakoś zadziałał? Interweniował?

Pracowałem tam kilka sezonów zrezygnowałem, szkoda nerwów,(usunięte przez administratora)jest straszny taśmowe się drżą wyzywają a kierownictwo udaję że nic się nie dzieje,kierowniczka przekracza swoje kompetencje miałem sam taką sytuację z nią, praca w niedzielę płacona jak za zwykły dzień, została już sama Ukraina Polacy uciekają masakrycznie, nie szanują pracowników najgorszy zakład w którym pracowałem, kierowniczki wynoszą cukierki codziennie kartonami , ludzie mdleją przy taśmach okropnie. Nie polecam tej pracy naprawdę lepiej iść gdziendzeij lub siedzieć na kuroniowce nigdy tam nie idzie pracować

Dorota

Jednak kilka sezonów tam byłaś, dlaczego skoro atmosfera taka zła? Zarobki na dobrym poziomie tam są?

@Dorota

wcześniej było inaczej mniej taśmowych , dwie zmiany soboty kierowniczki jeszcze takie nie były teraz tragedia w dwa lata wszyscy uciekli i niedziele darmo jak za zwykły dzien

@Dorota

Zarobki nigdy nie były na wysokim poziomie, ludzie na taśmie zapieprzaja za najniższą krajową, na innych stanowiskach kilka stowek więcej

@Kacha

aha... A te gdzie kilka stówek więcej to jakie to? na nich praca trochę lepiej w razie czego by wyglądała? jak?

@Urszula

No np taśmowe, ich zadaniem jest ustawienie ludzi na taśmie i włączenie taśmy na jak najwyższe obroty

@Kacha

no i to jedno z zadań, tak? a inne? ludzie jak już zaczynają to ile czasu bez przerwy robią do zatrzymania taśmy? co ile dają pauzę?

@Urszula

Tasmowa jak wlaczy tasme to bardzo czesto i na dlugo od niej odchodzi. A jak ktoś porrzebuje do WC to nawet nie ma go kto zastapic bo tasmowa na plotkach, a inne zadania to np wyzywanie ludzi bo nie daja rady

@Kacha

i nikt na to szczególnie by nie reagował? bo teraz to by mnie zaskoczyło to wtedy... w hierarchii kto jest wyżej, żeby zwrócić uwagę?

PKG

Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą naprawdę, jak przyjeżdżają Niemcy latają sprzątać każą dla picu, a jak nie zapowiedziana i Niemcy pretensję to kierownictwo na pracownikach się wyżywa, karetka jeździ tam non stop naprawdę a reakcja biurka jak muszą przyjść szkoda gadać że znowu ktoś zemdlał, biurko całe obgaduje ludzi śmieją się a sami nie lepsi a na święta to żeby pracownicy nie widzieli to wychodzą 5 min później z bonbonierami z Linda. Na magazyn tężnie idźcie nic nie płacą za to stanowisko a jeszcze tam robi tzw szlachta co gonią nowych bo im się robić nie chcę, a młodym to już naprawdę szkoda żeby szli i pracowali w takim mobingu i widzieli i słyszeli co się dzieje naprawdę ludzie najgorszy zakład w powiecie i pewnie na dolnym Śląsku

Uczen

Nie polecam pracy tutaj uczniom i studentom. Stara baba, która pracuje w zakładzie pewne z 20 lat drze ryja, że czegoś nie umiem zrobić. A jak mam umieć, skoro pracuje w zakładzie kilka dni. Żadnej pomocy tylko krzyki. Po kilku dniach zrezygnowałam, szkoda zdrowia, a tej starej babie życzę żeby dostała zapalenia gardła, to nie będzie się wydzierać

@Uczen

A nie mówiłaś może wprost, że po prostu nie wiesz / nie umiesz czy się wstydziłaś?

@Urszula

To nic nie da. Tu liczy się tylko ilość. Zero zrozumienia.

Uczen
@Ona

Dokładnie, nie ma że nie umiesz. Masz robić a jak nie dajesz rady to darcie. Tak to raczej nie powinno wyglądać i nie wygląda w normalnym zakładzie

@Ona

I tu nie ma kogoś do kogo z takim problemem można się udać? Bo to jednak troszkę przeginka jak człowiek serio chce pracować

@Urszula

Całe kierownictwo to praktycznie rodzina albo znajomi. Słowem nie można się odezwać. Nie dajesz rady to się wygonią do domu albo krzyczą. Wielkie wymagania za marne pieniądze.

Dymek
@Ona

Taka prawda, rodzina sobie krzywdy nie da zrobić, więc zawsze będzie twoja wina

@Ona

A jakieś ewentualne instytucje...?

Sopp Polska Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Praca.gov.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Pracownik Produkcji.

No coment

Bez komentarza

Czy w Sopp Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Nie za wysokie, ale są bony świąteczne

DGal

ta, worek z najgorszej jakości czekolady dostępny w zakładzie, żeby człowiekowi po truciu się dużą ilością cukru mózg myślał mniej racjonalnie i człowiek się zgadzał na (usunięte przez administratora)traktowanie.

Lis

Tak, worek cukierkow ktore ltos wczesniej podeptql

@Lis

Czemu u was cukierki depczą? :( Nie ma na czym jakieś gorsze emocje odreagować?

Lis
@Urszula

Paczki robiione sa z cukierkow ktore spqdna na ziemie, bardzo czesto ktos po nich podepta a pZnien takie cos dostaja pracownicy

Dzień dobry

Niestety ale muszę się zgodzić z tymi negatywnymi opiniami. Taśmowe głównie te 40+ to okropne baby niektóre to już dawno powinny być zamknięte w zakładzie psychiatrycznym. Omijajcie ten zakład z daleka

Polska

Witam,a wiecie coś o kokardkach?? Czy można nadal brać je do domu?

Danusia

Kierownictwo i taśmowe to osoby bezczelne i bez kultury. Uważają się za bóstwa, a słoma z butów wychodzi. Zakładowi nie wróżę przyszłości

Helena
@Danusia

A uważasz tak, bo? Nawet nie wiadomo co takiego się stało ze tak piszesz

Magda
@Helena

Darcie, krzyki, wyzwiska i obgadywanie za plecami to norma. Niestety panuje tu stronnictwo i zawsze racja będzie po stronie taśmowej, a zwykłego pracownika mają za nic. Jak ktoś zaczyna pracę to wiadomo że musi się wszystkiego nauczyć, ale nie w tym zakladzie. Tu jak zaczynasz pracę musisz wszystko umieć od razu. Tylko szkoda że jak taka taśmowa ma cię zastąpić to sama nie nadąża. Nie polecam pracy tutaj

Dorota

Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale czemu od razy ją obrażasz?

Bożena

Poprostu tragedia. Szkoda czasu, zdrowia i nerwow na ten zaklad. Tasmowe i majstrowe mysla ze sa boginiami, traktuja ludzi najgorzej jak sie da. Ciagle krzyki, presja by normy wyrobic. Na papierosa albo puszcza albo i nie. Chodz one co godzine chodza palic. Zle traktowanie obcokrajowcow. Ludzie tam mdleja z przemeczenia. Nie polecam

Grażka

(usunięte przez administratora) Wieczne podkręcanie norm przez taśmowe,(usunięte przez administratora) Tempo tempo! Niektórzy nawet świrują już przez to co tam się dzieje! Kierowniczki wyzywają, obrażają pracowników, normy normy! A na koniec sezonu nie ma co robić! Myślą, że człowiek samą pracą żyje. Jak przyjedzie obcokrajowiec i nie daje rady wtedy się nasłucha; „(usunięte przez administratora)Pamiętajcie mądralinskie kierowniczki i taśmowe, że większość z was również była za granicą i byliście w tej samej sytuacji a teraz udajecie nie wiadomo kogo.(usunięte przez administratora) Podnosicie sobie ego traktując innych jak najgorsze zło? W innym zakładzie bylibyście NIKIM! Przerwa jest 15 i 5 minutowa, w zależności od humorku kierowniczki będziesz mógł wyjść na papierosa lub tez nie. Wybrani natomiast mogą chodzić nawet co godzinę. Podsumowując, jeśli nie masz już naprawdę gdzie iść do pracy to wiadomo, jak mus to mus. Z czegoś trzeba żyć. Chodź za te zarobki to raczej wegetować. Obcokrajowcu! W Polsce są o wiele lepsze ZAKŁADY pracy, które dają większe możliwości finansowe i nie wywierają takiej presji. W których nie doświadczysz takiego (usunięte przez administratora) i prostactwa jak tutaj. Wybór należy do Ciebie.

KJK

Po przeczytaniu opin pracownikow stwierdzam, ze Szefostwo powinno zrobic pracownikom-kierownikom produkcji, brygadzistom, a przede wszystkim tasmowym szkolenie z FUOZ. Przepraszam, bo chyba wiekszosc z nich nie wie w ogole co to jest, bo z tego co wyczytalam to nie. Prosze mi wierzyc takie szkolenia bardzo duzo by wprowadzily - polepszyc atmosfere pracy i wzajemnego dobrego traktowania. Plus do tego wyczytalam sposob pracy PUSH pchac, a raczej gdyby kierownictwu zalezalo naprawdę naprawdę na wspanialej jakosci i wyrabianiu norm powinne zastosowac PULL. Lecz to takze trza by bylo zmiany wprowadzic, zobaczyc gdzie sa slabe punkty by je wzmocnic.

Hercules

Hej, powie mi ktoś jak wyglada praca mechanika u was? Jest luz w miarę? Mechanik też chodzi w tych fartuszkach?? :-D

Anonimowa
@Hercules

Czy praca mechanika jest fajna? Może jeszcze jakieś parę lat temu owszem. Obecnie sprawa wygląda tak, że w zakładzie jest pełno rupci (maszyn, które więcej stoją w naprawie niż są używane bo po prostu się do niczego nie nadają) A mechanik ma za zadanie cudem je naprawić i postawić przynajmniej wtedy kiedy są kierowniczki, żeby te mogły spojrzeć jak to pięknie i bez wad zakład funkcjonuje. Wszystko pic na wodę fotomontaż. Gdyby Patryk Vega chciał wyreżyserować najlepszą komedię to zaprosiłabym go właśnie do Soppu :) Na luz nie licz, bo krótko mówiąc nie będziesz wiedział gdzie czasami ręce włożyć a adekwatnej płacy za to nie dostaniesz, niestety. A co do fartuchów- tak jak każdy mają odzież roboczą :)

Jak wygląda rozmowa w Sopp Polska Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier? Z iloma osobami się rozmawia? 6 września pojawiło się ogłoszenie.

Nie składaj nawet papierów jak nie chcesz być psychicznie wykończony. Wiem coś o tym uwierz mi.

Zostaw merytoryczną opinię o Sopp Polska Sp. z o.o. - Kamienna góra

• Jak się pracuje w Sopp Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sopp Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sopp Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sopp Polska Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Stanisława Staszica 6
    58-400 Kamienna góra