logo Telepizza

Telepizza

Siemianowice Śląskie

Opinie o Telepizza

Tele 2011-04-07 11:12:18
Praca jak każda. Atmosfera niestety gorsza niż kiedyś ale nie ma źle. Lokalem szefują same dziewczyny. 3 są w porządku. Praca fajna chociaż czasami za mało ludzi i trzeba sie nieźle napocić
Angela 2012-02-03 10:46:05
Hej. Pracuje tam ktoś obecnie? Bo szukam pracy i nie wiem czy to dobry pomysł żeby tam isc. 2 znajome tam pracowały i jedna mówiła że atmosfera fajna, kierowniczka sympatyczna a z drugiej strony koleżanka pracujaca tam 2 tygodnie po tej pierwszej mówi ze szefowa sie wydziera po ludzach i niechętnie tam przychodziła. Takie mieszane informacje i nie wiem jak jest teraz i czy warto
:) 2012-05-14 18:45:16
Zgodzę się z Asią prawie we wszystkim oprócz zarobków.
Płaca jest adekwatna do wykonywanej pracy, więc każdy powinien być zadowolony!!!!
Nick 2014-03-07 09:44:51
Każdy powinien być zadowolony? To brzmi jak rozkaz. Praca nie wymaga szczególnych umiejętności ale jest naprawdę wyczerpująca. Szczególnie gdy zamówień jest naprawdę dużo.Jak ktoś jest kumaty o szybko wszystko ogarnie. Praca raczej dla studentów i ludzi którzy chcą sobie dorobić niż na stałe. Ogromny minus - szefostwo obgaduje siebie wzajemnie i pracowników i często ich podpuszcza. Swięta prawda.
e4567 2016-04-01 15:19:05
w Telepizza w dalszym ciagu szukaja na przyklad szefa zmiany napisali w oglsozeniu ze jest to praca przy wyrobie pizzy i szkolenie personelu podstawowego
Zostaw swoją opinię o Telepizza - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telepizza