Opinie o Gromgaz F.H.U. w Sosnowiec Prądnicka 81

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gromgaz F.H.U.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gromgaz F.H.U. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gromgaz F.H.U. w Sosnowiec Prądnicka 81

RozCzarowana i Wykasowana

Nie polecam firmy - serwis przyjechal. Nie zajrzal do pieca, nie rozkrecil...pokrecil, posluchal, wydal "diagnoze" i skasowal 130 zlotych. NIC NIE ROBIAC, o naprawie nie wspomne bo miala trwac 3-30 dni. No szok!!! chyba potrzebuja rak do pracy skoro takie terminy wiec walcie do nich bo robota jest, kasa sie sypie a ludzie czekaja :-D

Ambroży

Rozmowa jednej osoby pod różnymi nikami. Kilka postów w gore. Widac ktos tu mocno tuszuje grzeszki...;-)

Sław

Na Ukraninie :)

Debil

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kampania :) Pan G. nie ma co robić w niedzielę? Dobrej nocy...

Obserwator
@Debil

Zwolnili cię? Nie dziwię się!!!!!!! Swoją drogą ciekawy nick. Ja bym się sam nie przyznał.

Dobre
@Obserwator

Hahahahahahahahahahahahahahaha.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Gromgaz F.H.U..
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Lubiewyzwania

Hej, chcę tu pracować. Może być ciekawie

Brico
@Lubiewyzwania

....i doopa ci przymarznie :-D

Ciekawy

Kuźwa, ale jaja - Debil i Hahaha, albo dwa w jednym, czy was nie przyjęli do tej firmy, czy zwolnili, że tak " bezinteresownie " się udzielacie?

Debil

Ale ożywienie...tyle czasu nic, ani słowa i nagle bęc! Tylu chętnych potencjalnych pracowników, broniących Pracodawcy, ukierunkowanego na,zatrudnianie obcokrajowców bez kwalifikacji.

Szukam pracy

Do Marek. Chętnie bym wysłuchał drugiej strony, bo według mnie zdarzenie jest nieco naciągane. Jeżeli u mnie fachowiec zepsułby piec i byłbym tego pewien to w życiu nie zgodziłbym się na pokrycie połowy kosztów. No ale to forum jest dla potencjalnych pracowników a nie "wdzięcznych" klientów.

Debil

Poszukaj na ukraińskich portalach o pracy w Polsze.

Wk....ony na maksa
@Debil

Co to ma być ? Chodzę po forach, szukam pracy. Już się ucieszyłem, że mam 32 opinie o firmie no to coś się dowiem....... a tu banda frustratów czepia się ukraińców. Gdzie rzeczowe opinie o pracodawcy? Jak nie znam to nie piszę, koniec kropka.

Fatalna firma. Wiem że tu się ocenia PRACODAWCĘ, ale coś Państwu napiszę: Serwisant wezwany do regulacji i wyczyszczenia kotła gazowego najpierw twierdził ze pieca nie da się wyczyścić bo jest źle zamontowany. Na drugi dzień zmienił zdanie i jednak go rozmontował. Po zmontowaniu okazało się ze przestał działać. Stwierdził ze jest zamoknięty i potrzeba żeby dobrze wysechł. Przyszedł ponownie po kilku dniach i stwierdził że zepsuła się armatura gazowa ale ze zamówi część i przyjdzie za 2 dni. Nie dotarł już wcale. Centrala firmy poinformowana o sytuacji powiedziała ze trzeba czekać na cześć i ze się odezwą jak cześć do nich przyjdzie. Nie odezwali się wcale. Po moim telefonie po tygodniu wycenili koszt części na 750 zł. Zaproponowałem im ze skoro ich serwisant ją zepsuł możemy podzielić się kosztami naprawy po połowie. Kierownik serwisu w Krakowie odrzucił moja propozycje mówiąc ze tak się zdarza i to nie wina serwisanta. Albo place całość albo mnie olewają. Zrezygnowałem z ich usług. Nadmienię jeszcze ze ich serwisant pracował jak się okazało w branży od 6 miesięcy, pochodził z Ukrainy i nie wiadomo czy miał uprawnienia gazowe i czy w ogóle przebywa legalnie na terenie RP? Zdecydowanie odradzam korzystanie z ich usług. Mnie czeka najprawdopodobniej wymiana pieca koszt ok 3000. (usunięte przez administratora)- Poznań

Podrozujaczyjedwarazy
@Marek

Podobno podroze ksztalca. Ja mieszkam w Niemczech i wlasnie zamierzam wrocic do Polski. Szukam pracy , chodze po roznych forach i tu mnie olsnilo. Marku Gosty znalazles dobry sposob na zaoszczedzenie kasy. Zamawiam fachowca do np. zepsutej lodowki , fachowiec stwierdza usterke i jedzie po potrzebna czesc. Ja w miedzyczasie stwierdzam ze to fachowiec rozkrecajac lodowke zepsul mi ja i proponuje mu zeby partycypowal w kosztach naprawy a jak nie to go opisze na internecie. A kto mi zabroni. W Polsce to sie nazywa zaradnosc. W Niemczech ze jestes zalosny. Podroze ksztalca. Podrozujcie po forach... moze tez sie czegos nauczycie.

Oliwasprawiedliwa
@Podrozujaczyjedwarazy

Popieram. Powinniście jeszcze podać adres oszusta, żeby inni fachowcy omijali go szerokim łukiem.

Warszawiak
@Podrozujaczyjedwarazy

Poznań? To wszystko tłumaczy!!!

debil

O ile jesteś,,zza Buga,, to wyślij CV

Ukraińcom mówie TAK

Do "UKraincom mówie nie" Jestem serwisantem firmy konkurencyjnej i szanuję firmę GROMGAZ choćby za to że mój szef wzoruje się na niej. Pan zapewne nie jest pracownikiem tej firmy. Wnioskuje to po tym że serwisantem może być wyłącznie inteligentna i "mądra" osoba, a nie (sądząc po wpisie) skończony debil. Pozdrawiam.

hahaha
@Ukraińcom mówie TAK

Pana SZEF również umieszcza fikcyjne filie Jego firmy? No to pogratulować. A Pan jest z Ukrainy, jak można wnioskować? :)

Ukraińcom mówię NIE

Dobrymi chęciami brukują piekło - podobno. A na pewno ukraińscy dziadkowie tych "pracujących w Polsce", mordowali naszych dziadków (choćby na Wołyniu). To nazywa się "pamięcią historyczną" - nie wiadomo czy ten co nam dzisiaj trawnik strzyże czy naprawia piece, jutro nie zamorduje nas, nie zgwałci nam żon czy córek i nie zajmie naszej chałupy - dla porządku chcę poinformować, że cięcie kosztów nie płacąc Rodakom, może mieć jak każdy kij - dwa końce Panie Mirosławie Grochocie.

Liza

Fachowiec powinien umieć władać językiem polskim, skoro w Polsce pracuje i niekoniecznie dla osób znających ukraiński, tak mi się wydaje...bo same checi to raczej zbyt mało.

Do Aninima

Panie Grochot - public releation Pan uprawia anonimowy? Jak się domyślam Rodaków uważa Pan za nieuczciwych? Może sam jesteś Pan Ukraińcem?

hahaha

Psy szczekają, a karawana jedzie dalej....napisał Pan Grochot usprawiedliwiając oczywiste kłamstwo, bynajmniej ze Swarzędza nie będącym...

Klientzeswarzedza

Jak najbardziej dojeżdżają ( i nie liczą za dojazd) Jestem ich zadowolonym klientem. Komu tu coś przeszkadza? Psy szczekają, a karawana jedzie dalej....

Mariusz

Ale nie rozumiem problemu? Nie dojeżdżają do Swarzędza?

M

Sporo tych gwiazdeczek macie na stronie - rozrastają się fikcyjne punkty, co? :) Nie ma jak wirtual - jeden znaczek - jedna filia a ilu oszukanych....sorry - nie oszukanych "nabranych".

Lubaby

Nie chcecie pracować w takim 'punkcie", to jedxcie do Hiszpanii - tam się rozkręca rynek.

Zostaw merytoryczną opinię o Gromgaz F.H.U. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Gromgaz F.H.U.?

Zobacz opinie na temat firmy Gromgaz F.H.U. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gromgaz F.H.U.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gromgaz F.H.U.
3.9/5 Na podstawie 157 ocen.

Gromgaz F.H.U.