Opinie o P.H.U. Technomex Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie P.H.U. Technomex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.H.U. Technomex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Technomex Sp. z o.o. w Gliwice

Danuta

@RobertS czy wysokość premii u PH jest uzależniona od wyników czy może jest jedna stała kwota? Umowa po 3 miesiącach na czas nieokreślony to niewątpliwy atut P.H.U. Technomex. PH sam buduje swój portfel klientów, czy dostaje już z góry narzucony? Takie informacje będą pomocne osobom, które obecnie poszukują zatrudnienia w P.H.U. Technomex.

@Aga

Z jakich przyczyn jest właśnie takie podejście co do umowy na czas nieokreślony? jeśli ktoś mimo wszystko potrzebuje takiej wcześniej to nie może tego w jakiś sposób ugadać? Chce aplikować na marketing, szukają kogoś od zaraz właśnie na umowę o prace. to ta pierwsza będzie na okres próbny na te wspomniane wyżej 3 miesiące? Ten komentarz jest sprzed sześciu lat a chce być na bieżąco.

Cześć, jest w ogóle jakieś doświadczenie komercyjne wymagane dla specjalisty ds. marketingu? od paru już dni widnieje do niego oferta a prócz krótkiego przytoczenia zakresu obowiązków takich jak przygotowanie ulotek czy też dbanie o social media nie widzę szczegółów. zastanawiam się czy mam szanse

Marysia

pokazywała mi się oferta od nich na dział kontroli jakości oraz wsparcia technicznego, parę miesięcy temu kogoś szukali. był ktoś może na tej rozmowie i o niej opowie? Opłaca się aplikować o ile będzie oferta? spełniam wymogi

Gal Anonim
@Marysia

Hej, na twoje stanowisko już się znalazła inna osoba. Firma jest naprawdę godna polecenia, ludzie fajni, rzeczowi i przede wszystkim nie obrażają się o twoje własne zdanie na jakiś temat, a nawet biorą je pod uwagę. Te teksty o tym ,że dwa lata temu dobre produkty odeszły z ludźmi to jedna wielka ściema XD Ja tu pracuje od troszkę ponad roku i jest naprawdę fajnie. Pozdrawiam

Januszex Nowy wpis
@Gal Anonim

Od lat wszystko co dobre odchodzi, produkty i ludzie. Zostają lenie lub nowe osoby, które jeszcze Janusza nie poznały. Unikać jak ognia

Aga Nowy wpis
@Danuta

Umowa na czas nieokreślony po maksymalnym możliwym okresie czyli 33 miesiące.

@Aga

Jaki jest wkład kierownictwa P.H.U. Technomex Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Bożena

Ktoś wspomniał, że dział handlowy to farsa. Ale czemu? zmieniło się coś może?

kandydat
@Bożena

A o co dokładnie pytasz i dlaczego ?

DAREK
@Bożena

Niestety nic się nie zmieniło :-) jedna wielka niewiadoma , dobre produkty odeszły z osobami , które odeszły z Firmy jakiś czas temu . Mizerna pensja plus niepewność przyszłości :( . Zarządzanie zespołem handlowców i dział handlowy na poziomie sklepu .

Byly pracownik

Nie polecam kompletnie tej firmy.Wszedzie za nich trzeba świecić oczami,przepraszać, tlumaczyc się. Brak pomocy ze strony biura a tym bardziej działu badawczego. Dział badawczy jest pod kloszem. Teraz duzo osob sie zwolniło. Wierzcie mi omijać z daleka i iść do konkurencji.Firma glownie nastawiona na wyciaganie i pranie kasy z dotacji unijnych z reszta podobnie jak inne firmy.Nie szanuje sie tutaj pracownika.A dział handlowy to jest FARSA delikatnie mówiąc. Niedlugo sami studenci beda tam pracować.

@Byly pracownik

Czołem Oskarze. Zarobki są dobre a atmosfera jeszcze lepsza. Jeśli idzie o dofinansowane posiłki w pracy to polecam firmę Nagel z Gliwic. Pracownicy (wiem to od kuzyna, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są dość smaczne a ich cena na każdą kieszeń. Pozdrawiam serdecznie. Ewa.

kandydat
@Byly pracownik

Jakie samochody ma flota Technomex ? Jakimi samochodami jeżdżą przedstawiciele ?

Czy P.H.U. Technomex Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

JMA

Godziny pracy są ściśle określone - im dłużej tym lepiej, bo szefostwo w swej dobroduszności nie zabrania pracować dłużej:)

Odpowiedź

Tak oczywiście w firmie technomex jest atmosfera!!!

Czy w firmie P.H.U. Technomex Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

PM

Tak są

ph

Jak sobie weźmiesz z pudełka instrukcję i sam ogarniesz ją to już masz po szkoleniu. Nikt Ci w niczym nie pomoże, nazywają to samodzielnością działania.

Offiz

Szkolenia z kolejnych chińskich wynalazków które wrzucają do katalogu, daj spokój jakie szkolenia jaki rozwój-nic nie ma

PH

Firma z wielkim potencjałem, którego nie potrafią wykorzystać brakiem szacunku dla pracownika jak i klienta. Handlowcy w tej firmie traktowani są jak kolporterzy katalogów. Stałe robienie w balona i podbieranie tematów z partyzanta przez prezesa i dział badawczo-rozwojowy to stały zabieg. Rozliczanie premii na tylko im znanych zasadach, brak możliwości weryfikacji przez pracownika. W oczach właściciela i kadry kierowniczej każdy pracownik to (usunięte przez administratora) i hochsztapler, który tylko czyha na moment by firmę oszukać. Czyżby wnioski wyciągali na podstawie swoich działań podejmowanych notorycznie względem pracownika? Zapewniam ze odpowiedź na to pytanie poznacie w bardzo krótkim czasie od momentu zatrudnienia. Zarobki jak zarobki, podstawa marna a prowizja to tak naprawdę premia uznaniowa ( brak aneksu w jaki sposób jest wyliczana) i wysoce niepewna przez nagminne szukanie sposobu jej nie wypłacenia. Sama praca ciekawa, katalog zawiera wiele fajnego i nowoczesnego sprzętu, fajni ludzie jednak sposób traktowania pracowników i ogólna atmosfera tworzona przez prezesa, wiceprezesa i kierownika handlowego pozostawia wiele do życzenia. Ciągła nagonka, niezadowolenie, pretensje i zastraszanie zwolnieniem powoduje że tracisz zapał i chęć do działania. Wnioski wyciągnijcie sami.

Henryk

Czy to jest Firma, która handlowała kurczakami w latach 90-tych ? Chyba TAK.

@Henryk

Firma, o której myślisz znajduje się pewnie w innym wątku. Na tym forum wypowiadamy się o przedsiębiorstwie P.H.U. Technomex Sp. z o.o., więc jeśli masz informacje przydatne dla osób, które szukają tu pracy to warto się nimi podzielić. Jeśli nie to może opinie innych użytkowników zachęcą cię do podjęcia tu pracy.

Chicken
@Danuta

Cicho tam modzie, oni handlowali kurczakami :D I szło lepiej niż dziś

Jarosław
@Chicken

Obecnie firma zajmuje się zupełnie czyś innym, więc może przybliżyłbyś aktualne warunki zatrudnienia. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/przedsiebiorstwo-handlowo-uslugowe-technomex-sp-z-o-o,968 pracodawca szuka przedstawiciela medycznego w kilku lokalizacjach. Gwarantuje stałe wynagrodzenie plus atrakcyjny system prowizyjny oraz udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Czy ktoś będzie składał CV?

Chicken
@Jarosław

Co ty tam wiesz, dziw że wciąż w krsie nie widnieją kurczęta - a może w wannach przemycają?

@Henryk

Tak zaczynali od kurczaków, jeszcze można znaleźć w szafach w magazynie stare opakowania na kurczaki.

Bartosz
@ph

Jakie to ma znaczenie od czego zaczynała firma. Ważne jest jaką działalność obecnie prowadzi i jakie warunki zatrudnienia proponuje. Możesz napisać kilka słów o wysokości wypłaty. Jest na odpowiednim poziomie i możesz ubiegać się o premie?

ph

Ułom odszedł chyba jest w EgzoTech, współczucie dla tej firmy a gratulacje dla Technomex(usunięte przez administratora)

Bartosz
@ph

Takie personalne ataki nie są potrzebne na tym forum... jednak widzę, że znasz firmę od środka, więc może powiesz mi jak wyglądają kwestie finansowe? Czy wypłata to czysta podstawa, czy można też liczyć na premie?

ph

Kochajmy i szanujmy przedstawicieli z Technomex bo tak szybko odchodzą. Potężna rotacja nikt tam długo nie wytrzyma.

Jarosław
@ph

Skoro w firmie P.H.U. Technomex panuje tak duża rotacja na stanowisku przedstawiciela handlowego, to rodzi się tutaj pytanie dlaczego? Czyżby pracodawca miał tak duże wymagania względem nowo zatrudnionych osób? Taką sytuację można interpretować na kilka sposobów, dlatego chciałbym poznać Twoje zdanie na ten temat.

tak to jest
@Jarosław

Idiota "zarządzający" handlowcami to każdy ucieka, gość swoje kompleksy w pracy leczy. Naczytał się poradników i "zarządza" :-)

Danuta

Firma P.H.U. Technomex opisuje swoją działalność poprzez hasło: "Bliżej nas, bliżej nowoczesności". Na polskim rynku jest już od 1987 roku, a więc spory okres czasu. Zajmuje się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych specjalistycznym sprzętem medycznym. Zapewne wiele osób chciałoby pracować właśnie w tym miejscu. I jest to doskonały moment, bowiem w chwili obecnej do swojej siedziby w Gliwicach firma poszukuje osób na stanowiska: asystenta ds. sprzedaży, specjalisty ds e-marketingu, czy nawet specjalisty techniczno-handlowego w dziale sprzedaży egzoszkieletów dla przemysłu. Co powiecie na temat tych stanowisk? Warto aplikować?

Mateusz

Szlam, dno i premia LIPA.

Miko
@Mateusz

Szukają już kilka miesięcy na Lublin.Po przeczytaniu tego forum rezygnuję z tego zaproszenia.

@Miko

Opinie na forum są bardzo istotne i niejednokrotnie pomagają wielu osobom w podjęciu decyzji na temat zatrudnienia. Jak potoczyła się Twoja kariera zawodowa? Czy tak, jak wspomniałaś, nie uczestniczyłaś w rozmowie rekrutacyjnej? A może zdecydowałaś się jednak podjąć zatrudnienie w Technomexie i możesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi procesu rekrutacji?

Fred
@Mateusz

Tak firma dno, szlam, a premia nie do osiągnięcia po podniesieniu planów. Duża rotacja wśród handlowców, atmosfera do (usunięte przez administratora)

@Fred

W bardzo negatywnym świetle przedstawiasz nam pracodawcę, jakim jest P.H.U. Technomex. A przecież firma jest obecna na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego od 1987 roku. Można byłoby zatem przypuszczać, że trzyma bardzo wysoki poziom i dba o swoich pracowników. Ale oczywiście szanujemy tu Twoje zdanie. Widziałam, iż aktualnie poszukują tam nowych pracowników. Wiesz może, czy takie nowe osoby dostają od razu umowę o pracę, czy dopiero po okresie próbnym?

Pozytyw
@Fred

i zero pozytywów?!?

Danuta

@Mateusz, czy aby na pewno nie można powiedzieć o firmie nic neutralnego? @Fuj, czy możesz powiedzieć nam, w sposób merytoryczny, jakie warunki pracy panują w firmie? Czy w ostatnim czasie zaszły tam jakieś zmiany? @Radek, czy rozważałeś aplikowanie na to stanowisko? A może zdecydowałeś się wysłać swoje CV?

elektronik

Przeraziły mnie te wszystkie negatywne opinie.Co robi PIP? Dobrze,że istnieje ta strona.Byłem umówiony na rozmowę w sprawie pracy - stanowisko serwisanta.Po przeczytaniu wszystkich postów,na trzech stronach,zrezygnowałem.Zaoszczędziłem czas,pieniądze i prawdopodobnie nerwy. Gowork.pl - dzięki,że jesteście.

realista
@elektronik

Nie byłeś, nie rozmawiałeś, nie widziałeś, ale wydajesz opinie, po przeczytaniu wpisów kilku osób, które nie zagrzały tam miejsca, bo się nie sprawdziły. Tak się składa, że znam osobę, która pracuje tam wiele lat i bardzo sobie ceni tę pracę. Jeżeli ktoś przychodząc do firmy nie zdaje sobie sprawy, że musi wypracowywać zysk, to kończy wylewaniem żali na forach. Takie jest życie. Zakład pracy to nie parlament, gdzie płacą bez względu na to, co tam robisz.

nieważny ktoś
@realista

duże zaangażowanie wypowiedzi jak na kogoś kto znał kogoś kto tam pracował ;-) reszty nie komentuję ... ;)

@realista

Witam A ja znam sporo (więcej niż 5) osób, które pracowały tam kilka lub kilkanaście lat i już nie pracują. Idąc Twoim tokiem myślenia widocznie osoby te przestały nagle wypracowywać zysk i firma się z nimi pożegnała. Dobrze, że przynajmniej zarząd i udziałowcy nie muszą się martwić o swoje zatrudnienie.

Fuj
@realista

Żal mi osoby, która napisała ta opinie. Jak można się aż tak nie szanować? Realista ciebe cieszy każdy ochłap, który Ci ktoś rzuci.

Radek

Firma 3 miesiąc z rzędu poszukuje handlowca na wielkopolskie. Co jest z tą firma nie tak? ? przecież nie brakuje ludzi do pracy ( pod warunkiem godnej płacy). Apel do kadry zarządzającej - Szanowni Państwo skończyła się era pracy za " miskę ryżu" przeanalizujcie co możecie i w jakim punkcie jesteście, a później zatrudnianie ludzi.

Danuta

@Placek, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Jesteś obecnie pracownikiem Technomexu? @Jacek, dla wielu pracowników fakt otrzymywania benefitów pozapłacowych jest bardzo istotny. Jak rozumiem masz inny pogląd na ten temat? @DRAGSO,, co chcesz przez to powiedzieć?

Jacek

Jeśli jest dobra premia to można nie dostawać benefit ów, samemu zarobi się na pozostałe dodatki

Placek
@Jacek

Jeśli jest...

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Technomex Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w P.H.U. Technomex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Technomex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U. Technomex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w P.H.U. Technomex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U. Technomex Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Szparagowa 15
    44-141 Gliwice

P.H.U. Technomex Sp. z o.o.