Oldar Group Sp. z o.o.

Opinie o Oldar Group Sp. z o.o.

On01

Do Jaity, Za mądry jesteś. Kto Ci zapłacił za pisanie takich bzdur????

Wkurwiony

Zebyscie sami musieli jesc te znite jaja co ludzia wciskacie (usunięte przez administratora) szmaty,oby ta firma upadla i wszyscy poszli za kratki...karma wraca i was dopadnie gnoje

@Wkurwiony

W takich sprawach zawsze chwile poczekac w osądach, aż sprawa się wyjaśni. Tutaj szybko się TVN wycofał

HISZPANO

Inspekcja sama ostrzega o niezapowiedzianej kontroli . Siedzą jak SIEROTY i nie wiedza co powiedzieć . Niby inspektorka a jednak sierota mówi ze bez zapowiedzi nie mogą pojechać bo ich nie wpuszcza do zakładu . To za co biorą kasę ?za robienie z siebie BAŁWANÓW . TOTALNIE JAJA . Co jest produkowane na masowa skale zawsze jest to gówniany towar . Przychodzi paniusia do sklepu kupuje najdroższe ciasto i wcina z gównem i zbukiem . W 80% najlepszy towar to w małych zakładach ponieważ idą na jakość a nie na ilość .

hubson
@HISZPANO

mali produceci dbaja o jakosc????

Justyna Czerwińska
@hubson

a Twoim zdaniem duży zadba lepiej? niestety i tak za wszystkimi przekretami stoja najeczesnej jednostki nie firmy. Ja osobiscie wole to co polskie i fajnie jak firma jest podpisana z imienia i nazwiska, bo w razie czego wiadomo do kogo mozna miec pretensje

Justyna

A ja z kolei posadzilabym Szanowna Pani Prezes do stołu usmazylabym dla niej pyszna jajecznicę z tych jej jajeczek ktore powinny byc zutylizowane ( ktore dalej szły w obieg) i kazala bym jej to wpier.... z usmiechem na gębie.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Oldar Group Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista/ka ds. Zakupów. Jaki był jej rezultat?
Julia

Szok. Firma nie ma co tłumaczyć ze są to spekulacje jakies... materiał mówi wszystko!!!

jadzia

jestem w szoku co sie teraz wyprawia ,wszystko tanim kosztem..byle jak zeby ino kasa z tego była na szczescie nigdy nie kupowałam jaj z sokołowa choc niejeden raz kusili cena ,mam własne kurki i wiem co jem! mnim mniam

Kate

Przed chwila obejrzalam program Uwaga i jestem w szoku,to nie do wiary co te skurczybyki robia.A pomyslcie teraz o miesie z Sokolowa

Janusz

TFU!

fatalny

to jest skandal wszyscy powinni złożyc pozew do sadu o narazenie zdrowia teraz strach kupowac

Dożywocie albo roboty ciężkie jak w Chinach za takie coś masakra????

Pogromca jaj
@Marek

potwierdzam w 200%

Agata i Paweł

Ostatnio w jajkach z Lidla znalazłam zbuka. Nie zrobiłam wtedy zdjęcia, a powinnam. Nie myślałam, że mogli kilka razy przebijac date na opakowaniu! Stąd takie jajko. Opakowania kartonowe smierdzialy starymi, zepsutymi jajkami. Pewnie nie jedna firma w Polsce tak robi.

pracownik?

Firma we własnym oświadczeniu przyznaje się, że działa 30 lat - po obejrzeniu programu Uwaga w TVN okazuje się, że TRULI NAS 30 LAT!!! i jeszcze pismem napisanym żargonem prawniczym chcą się "wybielić". NIE CHODZI O JAJA, bo po zakupie każdy widzi/czuje, jakie kupił i wywala jeśli jajo jest zepsute - chodzi o masę jajeczną robioną przez nich! a raczej gówno!!, które sprzedawali jako masę jajeczną - z której piekarze, ciastkarze, producenci makaronów i innych produktów spożywczych przygotowywali artykuły spożywcze!!!! My, konsumenci te gówno jedliśmy! Jak można w takiej firmie pracować??? a potem odchodząc nie powiadomić organów kontroli?!

Ola

Jak dobrze, że TVN wczoraj pokazał produkcję jaj w tej fermie. Nie kupie już nigdy jaj z Sokołowa! Ohyda!

Agata

Wczorajszy program UWAGA w TVN zwalił z nóg....

Mateusz

Sprzedają zepsute i stare jaja reportaz Uwagi wczoraj się pojawił. To jest zwyczajny skandal na skale krajową, bo ich "jajka" trafiały do takich supermarketów jak Biedronka Auchan Tesco i były bardzo popularne. Nie kupujcie jaj z marketów niech ta firma splajtuje

@Mateusz

Oldar nie jest jedyny . Niech się za wszystkich wezmą .

sebb
@Marek

pewnie są inne materiały jak o soli drogowej, zaczęli od jednej firmy a wykazali kilka, trzeba czekać na kolejne materiały.

JAITY
@Mateusz

jak mozna tak bezmyslnie pisać??? pakujac kilka milionow jaj tygodniowo ktos bedzie recznie stal i metki przeklejal - pewnie za darmo ? bo jego praca tez kosztuje a opakowanie ile 0,20 zl czy 0,25 ? a jajko ile 0,18 , 0,19 gr ludzie troche mozgu trzeba uzywac... Jak takie debilizmy maja miec miejsce ? ludzie 18 zl nba godzine zarabiaja i brakuje im ciagle do pracy a wy takie pierdoly opowiadacie... zwroty ? ale skad ? bo pokazuja ciagle to samo .... moze zabral tvn zwroty z jakiegos smietnika i pokazuje ... ze to w oldarze ...

Laksygen
@JAITY

Walisz bzdury jak rzadko który.W ostatnim programie wystapił były pracownik tej firemki,był kierownikiem,wszystko potwierdził.Ujawnił również twarz.Kto pracował,to potwierdzi,że Krzysiek był kierownikiem zmiany.Powinieneś wykąpać się w masie jajecznej oldar.

Daga
@Mateusz

Panie Mateuszu skąd Pan ma pewność, że TVN ma racje? Już kilka razy mieli wpadkę, bo informacje były nieprawdziwe. Zresztą kilka dni po materiale sami się wycofali z oskarżeń mówiąc, że się pomylili

ha

tragedia, szefowa uwielbia botoks i niestety wyglada jak ta co do kota chciala sie upodobnic, szef to pantoflarz i pijak i zakompleksiony dupek. pracownicy- godza sie na zarobki minimalne, nigdy nie słyszeli ze socjal dla pracownika to nie przywilej. szkoda gadac...

Agnieszka

@gość to dobrze, że jesteś zadowolony. Wnioskuję, że pracujesz w Oldar Ferma Aleksandra Dębska na stanowisku obsługa klienta? Możesz powiesz kilka słów więcej o warunkach pracy na tym stanowisku?

Jarek
@Agnieszka

Taka mila atmosfera i znowu szukaja kogos do bok?

gość

Bardzo miła atmosfera w pracy w biurze na obsłudze klienta.

aass345556
@gość

a po 2 miesiacach reportaz w TVN? NO KAMAN? O CO CHODZI?

asss11112222
@aass345556

Kiedys date waznosci w wodzie mineralnej w butelkach plastikowych w Polsce zmywali acetonem, potem kiełbaski stare w innej firmie Constar po zwrotach "odswieżali" wiec to nie dziwota, Według oskarżenia, stosowana w zakładach "Constar" praktyka przyjmowania tzw. zwrotów z półki, sortowanie, przechowywanie w tym samym pomieszczeniu wyrobów przeznaczonych do utylizacji albo do dalszego spożycia, a także kierowanie części zwrotów do uzdatniania lub przeróbki, mogło być przyczyną niewłaściwej jakości zdrowotnej produktów wytwarzanych w starachowickim przedsiębiorstwie i produkty te mogły być zagrożeniem dla zdrowia publicznego. Inna historia to sklep spozywczy ABS w Warszawie na ul Sniadeckich 16 czy 18,rok 2009,tu wypis z internetu: " ...Popieram - najlepsze są w ABS. Ale tylko tym koło Pl. Politechniki - vide filmik do którego link jest poniżej. Pewnie sekret tkwi w przechowywaniu - toaleta to zapewne najlepsze miejsce. Krawędź miski z kurczakami 10 cm od krawędzi muszli klozetowej :))) ... " http://forum.gazeta.pl/forum/w,51,88159128,88159128,Gdzie_w_Warszawie_najlepsze_kurczaki_z_rozna.html

gość

Szukają na stanowisko Pracownik Działu Obsługi Klienta - warto strać się tam tą pracę? Niech koś napisze coś o zarobkach, z kim i jak się pracuję, o warunkach (umowa o pracę, czy coś umowo podobne?), no i takie tam. Z góry dziękuję.

ef

Eh no szkoda ja tam uważam ze takie nadgodziny zawsze powinny być jednak płatne nie wiem jak uważacie

odp
@ef

Też tak uważam, ale ja nigdy z tym w Oldarze nie miałem problemow

Zostaw merytoryczną opinię o Oldar Group Sp. z o.o. - Sokołów

• Jak się pracuje w Oldar Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oldar Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oldar Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oldar Group Sp. z o.o.