Oldar Group Sp. z o.o.

Opinie o Oldar Group Sp. z o.o.

BANACH

STRZEŻCIE SIĘ MONIKI TO NAJGORSZE ZŁO W TEJ FIRMIE.

@BANACH

dokładnie to jest najgorsza postać z jaką miałem w życiu do czynienia

Agnieszka

@Tomek pisze prawde Rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w tej firmie, niemniej jednak, mogłabyś podzielić się swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób. Jeśli uważasz, że zarządzanie tym przedsiębiorstwem odbiega od ideału, to opisz to, używając merytorycznej argumentacji. Na pewno wielu z nas przyda się dawka rzetelnych informacji.

TOMEK

90% procent pozytywnych opninii? szoook!! dotyczących atmosfery i sprzedawanych jaj!! nie wierze, ta strona to oszustwo, usuwane są negatywne opinie. tu chyba tylko właściciele się wypowiadają. to jest najgorsza firma w jakiej pracowałem miałem doczynienia itp itd. ZERO SZACUNKU DLA CIĘZKO PRACUJĄCYCH LUDZI!!!

Tomek pisze prawde
@TOMEK

święte słowa !!!! unikać tego miejsca jak ognia !!!

Agnieszka

@TOMEK, zapewniam Cię, że jeżeli dochodzi już do usuwania opinii na tym forum to nie dlatego, że są negatywne. Administrator decyduje się na ten krok tylko w takich przypadkach, w których dodane wpisy łamią regulamin tego forum i robi to niezależnie od Oldar Ferma Aleksandra Dębska.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Oldar Group Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista/ka ds. Zakupów. Jaki był jej rezultat?

@KaAg1256 zarobki gdzie są niższe? Możesz powiedzieć do jakich firm porównywałeś?

Agnieszka

@KaAg1256, jesteś zadowolona z atmosfery występującej na co dzień w Oldar Ferma Aleksandra Dębska. Jest to ważny aspekt, który wpływa na poziom satysfakcji ze współpracy z daną firmą. Jak oprócz atmosfery i wynagrodzenia przedstawiają się pozostałe warunki zatrudnienia? Mogłabyś rozszerzyć swoją wypowiedź o te informacje? Będą one wzięte pod uwagę przez osoby, które planują ubieganie się o pracę w Oldar Ferma Aleksandra Dębska.

gość

Szukają na stanowisko Pracownik Działu Obsługi Klienta - warto strać się tam tą pracę? Niech koś napisze coś o zarobkach, z kim i jak się pracuję, o warunkach (umowa o pracę, czy coś umowo podobne?), no i takie tam. Z góry dziękuję.

KaAg1256
@gość

Praca w miłej atmosferze. Wypłata na czas, zarobki wyższe niż w innych Warszawskich biurach.

Jak zakończyła się cała sprawa?

Biedna firma TVN Uwaga! Dało im popalić w ten sposób ocalili czyjeś życie. Mam nadzieje że ta firma chyli się ku upadkowi :)

Agnieszka

To prawda @Marek, kontrola z tego co piszą w Internecie, nie wykazała nieprawidłowości więc sprawę można uznać za zakończoną. Pytanie tylko, jak żyje się tam teraz pracownikom, czy po tych wszystkich aferach ich sytuacja uległa zmianie? Dobrze było by gdyby sam pracodawca mógł odnieść się do zadawanych pytań.

Kobi

Polecam jako miejsce pracy. Nie mi oceniac produkty, bo nie jestem w tym eksprtem, ale moja rodzina kupuje

Dużo się mowi o firmie w ostatnim czasie, ale sprawa przeciez juz dawno zakonczona. Jesli chodzi o miejsce pracy to slyszalem od znajomych, którzy tam pracowali ze bywalo gorzej

Sara

Teraz Polska! Kibicuję mocno.

HMr

Duża firma, która handluje z czołowymi hipermarketami w kraju. Dość mocno inwestuje w nowe technologie

Kamil

Pracowałem w Oldarze przez trzy lata i są oczywiście plus i minusy. Firma ma duże ambicje, więc oczekiwania od pracowników są dość duże. Wynagrodzenia są jakie są i zawsze chciałby się więcej. Najważniejsze, że płacone terminowo a to ważne, jak ma się rodzinę i kredyt hipoteczny do zapłacenia.

Agnieszka

Rzeczywiście opinie zewnętrzne na temat Oldaru mogą mieć wpływ na jej funkcjonowanie na rynku. Należy jednak pamiętać, że firma po kontroli weterynaryjnej została uwolniona od zarzutów i mogła wznowić produkcję. Więc może warto zamiast roztrząsania tej sprawy napisać jak wyglądają warunki pracy, czy coś uległo zmianie na lepsze?

Czarek

Oldar dużo zmienił na rynku i podniosl standardy. Oczywiscie konkurencja bedzie zawsze źle o nich pisała, ale tak juz maja najwieksi

MNN

Mam nadzieje, ze afera z TVN firmie nie zaszkodzi, bo nie wyobrazam sobie zeby firma zniknela z rynku!

Krzysztof

Bardzo dokladnie sprawdzam co kupuje i nie lubie tandety w polskich sklepach. Jeśli chodzi o Oldar to jajka zawsze są zgodne ze wskazaną wagą - nie zdarzyło się, by było mniejsze lub lżejsze - za to plus, bo w innych opakowaniach bywa róznie.

Maria K

Najwazniejsze jest zeby firma placila na czas i zeby atmosfera pracy byla ok. Produkt jest tak ogolnodostepny, ze musi byc dobry. Sa bardzo dlugo na rynku i jest to gwarancja, ze firma nie zniknie z dnia na dzien!

Zostaw merytoryczną opinię o Oldar Group Sp. z o.o. - Sokołów

• Jak się pracuje w Oldar Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oldar Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oldar Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oldar Group Sp. z o.o.