Oldar Ferma Aleksandra Dębska

Sokołów

Opinie o Oldar Ferma Aleksandra Dębska

aaaaa 2013-03-24 14:36
Co by przyniosło większe korzyści firmie Oldar ?

Zmiana osób na stanowiskach( usunięte przez administratora )osoby mało doświadczone w prowadzeniu biura ,handlu,itp.

Resztę pozostawiam bez komentarza .
aaaa 2013-07-12 11:58
Praca w tej firmie była by inna gdyby zmieniły się osoby kierownicze w tej firmie szkoda że nikt tego nie widzi .
On 2013-08-29 14:33
Tak czy inaczej nikomu bym nie polecił nie życzył pracy w tej firmie, Najgorsza firma w jakiej pracowałem to właśnie ,,OLDAR,,
K 2013-11-20 21:24
kiedyś bylo spoko natomiast teraz ta firma schodzi "na psy". odkad prezesowa zatrudnila znajmoych na stanowiska "władcze" nie ma nic w tej firmie dobrego. Zwalniaja oni ludzi bezpodstawnie. Jak ktos wyrazi swoje zdanie ktore nie spotka sie ze zdaniem nowo zatrudnionych to w przeciągu tygodnia leci z roboty. Szanowna Pani Prezes, zastanowi się Pani bardziej nad tym czy warto zatrudniac znajomych czy polegac na obcych ludziach bo jeszcze troche a zostanie Pani w bardzo okrojonym skladzie. ludzie będą się sami zwalniac na potęge tak jak od jakiegos czasu na potege ludzie sa zwalniani. Oprocz nowych zarzadzajacych nie mialem/lam nigdy zadnych zastrzezen do firmy i bym Oldar polecal/la, a niestety przez TĄ władzę nie mam milych wspomnien i polecac nie bede
zenon 2013-11-24 19:15
nie wiem kto pisze pozytywne komentarze jak to porażka taka że masakra, nie iźdcie tam to pracy, nie radzę i nie życzę dla nikogo aby tam trafił!
były pracownik 2013-12-11 16:27
Idąc na rozmowę kwalifikacyjną informują że u nich okres próbny trwa 2 miesiące i jest wtedy płacone 8 zł za godzinę, okej podpisuję umowę nie dostając do ręki żadnego papierka. Po paru dniach pracy zwalniają z niewiadomej przyczyny każą pisać że z mojej winy, nie wypłacając ani grosza przez przerobione dni. Po czym mówią że okres próbny jest niepłatny!! Żałosne!! Wykorzystują ludzi!!
Kalin 2014-02-04 23:24
Firma to jedna wielka porażka ( usunięte przez administratora )każą im zostawać nad godziny to po prostu śmieszne gdzie w umowie jest napisane że pracownik ma obowiązek pracować 8 godzin a nie dodatkowo jeszcze zostawać dłużej. Kierownictwo jeszcze w miare ok. Nie polecam nikomu tej firmy istna porażka!
:( 2014-03-19 00:10
TRAGEDIA
śmieszne pieniądze
ciągłe pretensje
potrącanie z pensji
nadgodziny
ciągły kontroling
były pracownik 2014-04-01 20:42
TOTALNE DNO A NIE PRACODAWCA !!!
Na rozmowie kwalifikacyjnej proponują 2 miesięczną umowę zlecenie na okres próbny, a po okresie próbnym umowa o prace której nikt nie dostaje gdyż dają ci do podpisania kolejne zlecenie tyle że na miesiąc. ŻENADA!!!
Poza tym w umowie czas pracy określany jest jako 8 godzinny a w rzeczywistości jest nielimitowany czas pracy czyli dziś pracujesz 8 h od 6 do 14 a następnego dnia każą ci przyjść na 12h od 14...
Nie polecam tej Firmy nikomu, (usunięte przez administratora)
były pracownik 2014-09-20 22:20
Pani prezes powinna sie zorientowac co sie dzieje w jej firmie bo chyba nie do konca wie co sie dzieje.A co do kierowcow to Nie ma szacunku do pracownika nie ma pracownika i teksty typu "nie pasuje to mozesz tu nie jezdzic"sa nie na miejscu z ust pani dyrektor. W ostatnim okresie zwalniaja sie kierowcy i magazynierzy bo maja juz dosyc pracy za marne pieniadze ktore i tak sa zabierane nie wiadomo za co.
cichy 2014-10-23 18:20
Wam smialo kolego sa przyjęcia.Dziennie po 50 punktów praca minimum 10 godz na poczatek 80 zl dniówki.Zrobisz swoja robote wrócisz na firme i niespodzianka cie czeka dowózka np na Tarczyn bo klient zamówił i nie ma ze nie możesz.W tej firmie sie nie odmawia "ROZKAZÓW" a jak sie postawisz to nowy pan kierownik logistyki zabierze ci dniówke bo taki ma kaprys.zapomniał sam jak był kierowca. Władza robi swoje.Z rozliczeniami jest tak że masz max 100zl dniówki dopiero po roku i do 600zl premii ale z tym jest rożnie zalezy od ich humoru ale z regóły szukaja pretekstu żeby ci zabrać czesc premii.Gdyby szanowali ludzi to może by mieli pracowników a tak to zostaną któregoś dnia sami wtedy może przejża na oczy.Nie docenili starych kierowców to odeszli bo ile mozna słuchac "nie pasuje to sie zwolnij" wiec jak sie postawisz to i ty to usłyszysz :).Firma jako firma jest ok ,ale ludzie na stanowiskach mało kompetentni.Próbuj może cie przyjmą masz duża szanse bo troche kierowców sie zwolniło dokładnie 8 w ciagu 1,5 tyg :).pozdr
GOŚĆ 2014-11-18 20:28
nie idź tam pracować to pierdolnik nie z tej ziemi, syf i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
magi 2015-06-22 10:27
Ku rozwadze Szefostwu i nie daj Boże potencjalnym pracownikom.
Praca dla zdesperowanych na krótko, chyba że ktoś chce wygrać odszkodowania w sądzie pracy, na każdym kroku dowody.
Renata 2015-08-12 20:05
Korporacja??!!To coś??Proszę cię.Nie obrażaj Mordoru.
JANEK 2016-03-12 13:22
tych co tak narzekaja natychmiast powinni zwolnic to wolny kraj nie pasoje to nie pracoj i nie narzekaj ` nieudacznikowi i leniowi wszedzie zle. firma super
Mamcie1790 2016-10-04 20:42
Ta firma jest najgorsza w całym województwie mazowieckim nie dosyć że zatrudniają Ukraińców gdzie nic nie robią pełno kierowników się narobiło a rąk do pracy nie ma i nie było i nie będzie szkoda tylko szefowej gdzie nic nie widzi co się dzieje na produkcji
ef 2016-10-05 14:47
Eh no szkoda ja tam uważam ze takie nadgodziny zawsze powinny być jednak płatne nie wiem jak uważacie
gość 2016-11-13 10:28
Szukają na stanowisko Pracownik Działu Obsługi Klienta - warto strać się tam tą pracę?
Niech koś napisze coś o zarobkach, z kim i jak się pracuję, o warunkach (umowa o pracę, czy coś umowo podobne?), no i takie tam.
Z góry dziękuję.
gość 2016-11-13 10:29
Z góry dziękuję.
gość 2017-04-19 10:54
Bardzo miła atmosfera w pracy w biurze na obsłudze klienta.
Agnieszka 2017-04-20 15:30
@gość to dobrze, że jesteś zadowolony. Wnioskuję, że pracujesz w Oldar Ferma Aleksandra Dębska na stanowisku obsługa klienta? Możesz powiesz kilka słów więcej o warunkach pracy na tym stanowisku?
Jarek 2017-04-24 21:16
Taka mila atmosfera i znowu szukaja kogos do bok?
ha 2017-06-07 16:24
tragedia, szefowa uwielbia botoks i niestety wyglada jak ta co do kota chciala sie upodobnic, szef to pantoflarz i pijak i zakompleksiony dupek. pracownicy- godza sie na zarobki minimalne, nigdy nie słyszeli ze socjal dla pracownika to nie przywilej. szkoda gadac...
Mateusz 2017-06-22 05:59
Sprzedają zepsute i stare jaja reportaz Uwagi wczoraj się pojawił. To jest zwyczajny skandal na skale krajową, bo ich "jajka" trafiały do takich supermarketów jak Biedronka Auchan Tesco i były bardzo popularne. Nie kupujcie jaj z marketów niech ta firma splajtuje
Agata 2017-06-22 08:17
Wczorajszy program UWAGA w TVN zwalił z nóg....
Ola 2017-06-22 09:55
Jak dobrze, że TVN wczoraj pokazał produkcję jaj w tej fermie. Nie kupie już nigdy jaj z Sokołowa! Ohyda!
pracownik? 2017-06-22 20:54
Firma we własnym oświadczeniu przyznaje się, że działa 30 lat - po obejrzeniu programu Uwaga w TVN okazuje się, że TRULI NAS 30 LAT!!! i jeszcze pismem napisanym żargonem prawniczym chcą się "wybielić".
NIE CHODZI O JAJA, bo po zakupie każdy widzi/czuje, jakie kupił i wywala jeśli jajo jest zepsute - chodzi o masę jajeczną robioną przez nich! a raczej gówno!!, które sprzedawali jako masę jajeczną - z której piekarze, ciastkarze, producenci makaronów i innych produktów spożywczych przygotowywali artykuły spożywcze!!!! My, konsumenci te gówno jedliśmy!
Jak można w takiej firmie pracować??? a potem odchodząc nie powiadomić organów kontroli?!
Marek 2017-06-22 21:01
Oldar nie jest jedyny . Niech się za wszystkich wezmą .
sebb 2017-06-22 21:09
pewnie są inne materiały jak o soli drogowej, zaczęli od jednej firmy a wykazali kilka, trzeba czekać na kolejne materiały.
Agata i Paweł 2017-06-22 21:32
Ostatnio w jajkach z Lidla znalazłam zbuka. Nie zrobiłam wtedy zdjęcia, a powinnam. Nie myślałam, że mogli kilka razy przebijac date na opakowaniu! Stąd takie jajko. Opakowania kartonowe smierdzialy starymi, zepsutymi jajkami. Pewnie nie jedna firma w Polsce tak robi.
Marek 2017-06-23 11:58
Dożywocie albo roboty ciężkie jak w Chinach za takie coś masakra????
fatalny 2017-06-23 15:36
to jest skandal wszyscy powinni złożyc pozew do sadu o narazenie zdrowia teraz strach kupowac
Janusz 2017-06-23 16:07
TFU!
Kate 2017-06-23 16:47
Przed chwila obejrzalam program Uwaga i jestem w szoku,to nie do wiary co te skurczybyki robia.A pomyslcie teraz o miesie z Sokolowa
jadzia 2017-06-23 19:34
jestem w szoku co sie teraz wyprawia ,wszystko tanim kosztem..byle jak zeby ino kasa z tego była na szczescie nigdy nie kupowałam jaj z sokołowa choc niejeden raz kusili cena ,mam własne kurki i wiem co jem! mnim mniam
Julia 2017-06-24 11:59
Szok. Firma nie ma co tłumaczyć ze są to spekulacje jakies... materiał mówi wszystko!!!
Justyna 2017-06-24 12:21
A ja z kolei posadzilabym Szanowna Pani Prezes do stołu usmazylabym dla niej pyszna jajecznicę z tych jej jajeczek ktore powinny byc zutylizowane ( ktore dalej szły w obieg) i kazala bym jej to wpier.... z usmiechem na gębie.
HISZPANO 2017-06-28 10:10
Inspekcja sama ostrzega o niezapowiedzianej kontroli . Siedzą jak SIEROTY i nie wiedza co powiedzieć .
Niby inspektorka a jednak sierota mówi ze bez zapowiedzi nie mogą pojechać bo ich nie wpuszcza do zakładu . To za co biorą kasę ?za robienie z siebie BAŁWANÓW . TOTALNIE JAJA .
Co jest produkowane na masowa skale zawsze jest to gówniany towar . Przychodzi paniusia do sklepu kupuje najdroższe ciasto i wcina z gównem i zbukiem . W 80% najlepszy towar to w małych zakładach ponieważ idą na jakość a nie na ilość .
Wkurwiony 2017-07-06 20:17
Zebyscie sami musieli jesc te znite jaja co ludzia wciskacie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szmaty,oby ta firma upadla i wszyscy poszli za kratki...karma wraca i was dopadnie gnoje
Pogromca jaj 2017-07-06 20:27
Dlaczego nikt nie pisze o pysznych jajach...
Pogromca jaj 2017-07-06 20:31
potwierdzam w 200%
aass345556 2017-07-07 02:36
a po 2 miesiacach reportaz w TVN? NO KAMAN? O CO CHODZI?
asss11112222 2017-07-07 02:58
Kiedys date waznosci w wodzie mineralnej w butelkach plastikowych w Polsce zmywali acetonem, potem kiełbaski stare w innej firmie Constar po zwrotach "odswieżali" wiec to nie dziwota, Według oskarżenia, stosowana w zakładach "Constar" praktyka przyjmowania tzw. zwrotów z półki, sortowanie, przechowywanie w tym samym pomieszczeniu wyrobów przeznaczonych do utylizacji albo do dalszego spożycia, a także kierowanie części zwrotów do uzdatniania lub przeróbki, mogło być przyczyną niewłaściwej jakości zdrowotnej produktów wytwarzanych w starachowickim przedsiębiorstwie i produkty te mogły być zagrożeniem dla zdrowia publicznego. Inna historia to sklep spozywczy ABS w Warszawie na ul Sniadeckich 16 czy 18,rok 2009,tu wypis z internetu:
" ...Popieram - najlepsze są w ABS. Ale tylko tym koło Pl. Politechniki - vide filmik
do którego link jest poniżej.
Pewnie sekret tkwi w przechowywaniu - toaleta to zapewne najlepsze miejsce.
Krawędź miski z kurczakami 10 cm od krawędzi muszli klozetowej :))) ... "

JAITY 2017-07-07 10:11
TO AKURAT SAME POZYTYWY , CHYBA ZE SIE CHCE KOMBINOWAC , NIC NIE ZARABIAC I BYC LESEREM WSTYDU DARMOZJADZIE NIE MASZ, DLATEGO NIGDY DO NICZEGO NIE DOJDZIESZ .
JAITY 2017-07-07 10:16
jak mozna tak bezmyslnie pisać??? pakujac kilka milionow jaj tygodniowo ktos bedzie recznie stal i metki przeklejal - pewnie za darmo ? bo jego praca tez kosztuje a opakowanie ile 0,20 zl czy 0,25 ? a jajko ile 0,18 , 0,19 gr ludzie troche mozgu trzeba uzywac... Jak takie debilizmy maja miec miejsce ? ludzie 18 zl nba godzine zarabiaja i brakuje im ciagle do pracy a wy takie pierdoly opowiadacie...

zwroty ? ale skad ?
bo pokazuja ciagle to samo .... moze zabral tvn zwroty z jakiegos smietnika i pokazuje ... ze to w oldarze ...

On01 2017-07-07 12:06
Do Jaity,
Za mądry jesteś.
Kto Ci zapłacił za pisanie takich bzdur????
xyz 2017-07-07 13:57
Nie polecam pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wyzysk pracowników.
Pracownik nie jest szanowany.
Traktowany jak śmieć
hubson 2017-07-08 07:01
mali produceci dbaja o jakosc????
kuba 2017-07-12 11:29
Rozumiem ze do czasu wyjasnienia tej afery ta firma zbuk oldar jest zamknieta ? czy jak gdyby nigdy nic dalej pakuje jaja z robakami
Konrad L 2017-07-20 10:55
Praca jak każda inna. Raz lepiej raz gorzej. Ostatnio było ciężko przez krzywdzacy reportaż tvn. Dobrze, że firma szybko oczyścila sie z zarzutow i ma stacji wytoczyc proces.
Zostaw swoją opinię o Oldar Ferma Aleksandra Dębska - Sokołów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oldar Ferma Aleksandra Dębska