Oldar Ferma Aleksandra Dębska

Sokołów

Opinie o Oldar Ferma Aleksandra Dębska

Mietek 2012-01-01 16:58:21
Super firma, super pensja, ogólmie jest super firma nic tylko pracować tam. Polecam
Stefan 2012-01-01 17:01:50
Tak potwierdzam super firma. Mnian Mniam.
aaaaa 2013-03-24 14:36:15
Co by przyniosło większe korzyści firmie Oldar ?

Zmiana osób na stanowiskach( usunięte przez administratora )osoby mało doświadczone w prowadzeniu biura ,handlu,itp.

Resztę pozostawiam bez komentarza .
aaaa 2013-07-12 11:58:01
Praca w tej firmie była by inna gdyby zmieniły się osoby kierownicze w tej firmie szkoda że nikt tego nie widzi .
On 2013-08-29 14:33:29
Tak czy inaczej nikomu bym nie polecił nie życzył pracy w tej firmie, Najgorsza firma w jakiej pracowałem to właśnie ,,OLDAR,,
K 2013-11-20 21:24:08
kiedyś bylo spoko natomiast teraz ta firma schodzi "na psy". odkad prezesowa zatrudnila znajmoych na stanowiska "władcze" nie ma nic w tej firmie dobrego. Zwalniaja oni ludzi bezpodstawnie. Jak ktos wyrazi swoje zdanie ktore nie spotka sie ze zdaniem nowo zatrudnionych to w przeciągu tygodnia leci z roboty. Szanowna Pani Prezes, zastanowi się Pani bardziej nad tym czy warto zatrudniac znajomych czy polegac na obcych ludziach bo jeszcze troche a zostanie Pani w bardzo okrojonym skladzie. ludzie będą się sami zwalniac na potęge tak jak od jakiegos czasu na potege ludzie sa zwalniani. Oprocz nowych zarzadzajacych nie mialem/lam nigdy zadnych zastrzezen do firmy i bym Oldar polecal/la, a niestety przez TĄ władzę nie mam milych wspomnien i polecac nie bede
zenon 2013-11-24 19:15:58
nie wiem kto pisze pozytywne komentarze jak to porażka taka że masakra, nie iźdcie tam to pracy, nie radzę i nie życzę dla nikogo aby tam trafił!
były pracownik 2013-12-11 16:27:13
Idąc na rozmowę kwalifikacyjną informują że u nich okres próbny trwa 2 miesiące i jest wtedy płacone 8 zł za godzinę, okej podpisuję umowę nie dostając do ręki żadnego papierka. Po paru dniach pracy zwalniają z niewiadomej przyczyny każą pisać że z mojej winy, nie wypłacając ani grosza przez przerobione dni. Po czym mówią że okres próbny jest niepłatny!! Żałosne!! Wykorzystują ludzi!!
Kalin 2014-02-04 23:24:59
Firma to jedna wielka porażka ( usunięte przez administratora )każą im zostawać nad godziny to po prostu śmieszne gdzie w umowie jest napisane że pracownik ma obowiązek pracować 8 godzin a nie dodatkowo jeszcze zostawać dłużej. Kierownictwo jeszcze w miare ok. Nie polecam nikomu tej firmy istna porażka!
:( 2014-03-19 00:10:57
TRAGEDIA
śmieszne pieniądze
ciągłe pretensje
potrącanie z pensji
nadgodziny
ciągły kontroling
były pracownik 2014-04-01 20:42:04
TOTALNE DNO A NIE PRACODAWCA !!!
Na rozmowie kwalifikacyjnej proponują 2 miesięczną umowę zlecenie na okres próbny, a po okresie próbnym umowa o prace której nikt nie dostaje gdyż dają ci do podpisania kolejne zlecenie tyle że na miesiąc. ŻENADA!!!
Poza tym w umowie czas pracy określany jest jako 8 godzinny a w rzeczywistości jest nielimitowany czas pracy czyli dziś pracujesz 8 h od 6 do 14 a następnego dnia każą ci przyjść na 12h od 14...
Nie polecam tej Firmy nikomu, (usunięte przez administratora)
były pracownik 2014-09-20 22:20:00
Pani prezes powinna sie zorientowac co sie dzieje w jej firmie bo chyba nie do konca wie co sie dzieje.A co do kierowcow to Nie ma szacunku do pracownika nie ma pracownika i teksty typu "nie pasuje to mozesz tu nie jezdzic"sa nie na miejscu z ust pani dyrektor. W ostatnim okresie zwalniaja sie kierowcy i magazynierzy bo maja juz dosyc pracy za marne pieniadze ktore i tak sa zabierane nie wiadomo za co.
cichy 2014-10-23 18:20:19
Wam smialo kolego sa przyjęcia.Dziennie po 50 punktów praca minimum 10 godz na poczatek 80 zl dniówki.Zrobisz swoja robote wrócisz na firme i niespodzianka cie czeka dowózka np na Tarczyn bo klient zamówił i nie ma ze nie możesz.W tej firmie sie nie odmawia "ROZKAZÓW" a jak sie postawisz to nowy pan kierownik logistyki zabierze ci dniówke bo taki ma kaprys.zapomniał sam jak był kierowca. Władza robi swoje.Z rozliczeniami jest tak że masz max 100zl dniówki dopiero po roku i do 600zl premii ale z tym jest rożnie zalezy od ich humoru ale z regóły szukaja pretekstu żeby ci zabrać czesc premii.Gdyby szanowali ludzi to może by mieli pracowników a tak to zostaną któregoś dnia sami wtedy może przejża na oczy.Nie docenili starych kierowców to odeszli bo ile mozna słuchac "nie pasuje to sie zwolnij" wiec jak sie postawisz to i ty to usłyszysz :).Firma jako firma jest ok ,ale ludzie na stanowiskach mało kompetentni.Próbuj może cie przyjmą masz duża szanse bo troche kierowców sie zwolniło dokładnie 8 w ciagu 1,5 tyg :).pozdr
GOŚĆ 2014-11-18 20:28:51
nie idź tam pracować to pierdolnik nie z tej ziemi, syf i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
magi 2015-06-22 10:27:15
Ku rozwadze Szefostwu i nie daj Boże potencjalnym pracownikom.
Praca dla zdesperowanych na krótko, chyba że ktoś chce wygrać odszkodowania w sądzie pracy, na każdym kroku dowody.
Renata 2015-08-12 20:05:10
Korporacja??!!To coś??Proszę cię.Nie obrażaj Mordoru.
JANEK 2016-03-12 13:22:49
tych co tak narzekaja natychmiast powinni zwolnic to wolny kraj nie pasoje to nie pracoj i nie narzekaj ` nieudacznikowi i leniowi wszedzie zle. firma super
Mamcie1790 2016-10-04 20:42:30
Ta firma jest najgorsza w całym województwie mazowieckim nie dosyć że zatrudniają Ukraińców gdzie nic nie robią pełno kierowników się narobiło a rąk do pracy nie ma i nie było i nie będzie szkoda tylko szefowej gdzie nic nie widzi co się dzieje na produkcji
ef 2016-10-05 14:47:51
Eh no szkoda ja tam uważam ze takie nadgodziny zawsze powinny być jednak płatne nie wiem jak uważacie
gość 2016-11-13 10:28:57
Szukają na stanowisko Pracownik Działu Obsługi Klienta - warto strać się tam tą pracę?
Niech koś napisze coś o zarobkach, z kim i jak się pracuję, o warunkach (umowa o pracę, czy coś umowo podobne?), no i takie tam.
Z góry dziękuję.
gość 2016-11-13 10:29:37
Z góry dziękuję.
Zostaw swoją opinię o Oldar Ferma Aleksandra Dębska - Sokołów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oldar Ferma Aleksandra Dębska