Oldar Group Sp. z o.o.

Opinie o Oldar Group Sp. z o.o.

Damiano

Współpraca wieloletnia z najlepszymi fermami i dzięki temu produkty dobrej jakosci

Mariusz Kołodziejczyk

Zabrzmi to dziwnie, ale jajka oldaru są zawsze czyste ;) są wyselekcjonowane tak, że nie sprzedaje się klientowi brudnych niektore fimy sprzedaja nie selekcjonujac tak i jaja zdarzaja sie brudne ....

Karol uuu

firma jest na rynku 30 lat - przez ten czas przeszła napewno setki lub tysiace kontroli - i wszystkie ok, a nagle coś miałoby być nie tak?

Bogdan

W mojej opinii firma zasługuje na więcej niż jedną gwiazdkę. Może nie od razu na 6, ale na 4+

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Oldar Group Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista/ka ds. Zakupów. Jaki był jej rezultat?
Uwa^^

Tempo pracy bardzo wysokie i trzeba się go nauczyć. Jak się przystosujesz, to później jest zdecydowanie łatwiej jakoś tam przetrwać. Pierwszy miesiąc w Oldarze był trudny.

Kami

Moja ocena jest dobra firmy a nie pracuje tam juz

kaccPER

Najlepszy polski producent jaj na rynku

sokol

Najlepsza jajka w tej cenie. Jako pracodawca moze nie ma kokosow, ale da sie zyc

szukam pracy

szukam pracy, czy firma Oldar kogos potrzebuje???? chetnie zaczne nawet od jutra, bo znajomi mowili ze dobrze sie u was pracuje

paweł

plusy: - świetna atmosfera (takich ludzi nigdzie nie spotkałam:) - nadgodziny uczciwie rozliczane minusy: - to nie jest miejsce dla leniwych, bo jest co robić

zain3

Bardzo chcę pracować w firmie ale chciałbym wiedzieć jakie są warunki? ktoś pomoże. Słyszałem, że nie jest źle

eni
@zain3

W mojej ocenie dobrą opinię jako pracodawca!!! pracowałem 3 lat i gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania to pewnie pracowałbym dalej

uuh

Oldar to rzetelna, profesjonalna, i uczciwa firma. Polecam.

On88

jak to w Polsce raz lepiej raz gorzej. Ale generalnie ok

Magda

Firma miała duży problem miesiąc temu i znajomi mnie pytali czemu dla nich pracuje. Ja pracuje tam 6 lat i chociaz w administracji, to złego słowa na firmę nie powiem. Jest ok

Leszek

Firma istnieje blisko 30 lat i jest tutaj bardzo rodzinna atmosfera. Zarobki wiadomo, zawsze mogłoby być więcej, ale przynajmniej bez opóźnień, bo tak miałem wczesniej

Jako pracownik jestem zadwolony z firmy. Jachtu się tam nie dorobiłem, ale przynajmniej zawsze było na czas i w przyzwoitych warunkach. Uwagi zawsze miałem, ale przynajmniej ktoś zawsze wysłuchał. Ludzie proszę skończcie już z tą aferą tvn, bo od tego są sądy a tutaj ocenia się firmę, jako pracodawcę a nie sprzedawcę.

badziej

Dużo osób ostatnio pisze o afrze z Uwagą a chyba niewiele osób wie, że sprawa została wyjaśniona następnego dnia :P szkoda, że tak łatwo można zniszczyć kolejną Polską firmę

Konrad L

Praca jak każda inna. Raz lepiej raz gorzej. Ostatnio było ciężko przez krzywdzacy reportaż tvn. Dobrze, że firma szybko oczyścila sie z zarzutow i ma stacji wytoczyc proces.

Aga
@Konrad L

krzywdzący reportaż w TVN?!!!!!!! co ty taki wrażliwy jesteś durniu?!!! ty promujesz śmierdzące jajka i cieszysz się z tego chętnie bym cię przywaliła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Konrad L
@Aga

Pani Agnieszko każdy ma prawo do własnej opinii. W internecie obowiązuje jednak pewna kultura ich wyrażania.

kuba

Rozumiem ze do czasu wyjasnienia tej afery ta firma zbuk oldar jest zamknieta ? czy jak gdyby nigdy nic dalej pakuje jaja z robakami

hkjh
@kuba

jestem w szoku, że jak coś zobaczą w telewizji to choćby było 1000 oświadzeń to tego nie wymarzesz im z pamięci ;))) no ale coż dzisiaj najlepiej pracować w tvn, bo tam jak ktoś Ci się nie spodoba to masz wladze i wystarcza 4 minuty na antenie

xyz

Nie polecam pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyzysk pracowników. Pracownik nie jest szanowany. Traktowany jak śmieć

Zostaw merytoryczną opinię o Oldar Group Sp. z o.o. - Sokołów

• Jak się pracuje w Oldar Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oldar Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oldar Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oldar Group Sp. z o.o.