OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Jack

Jedzie ktoś do Wunstorfu 2sierpnia?

Niki01

Chciałby ktoś jechać ze mną do Niemiec do pracy? Jestem dziewczyną i mam 22 lata. Odezwij się weronika5566c@wp.pl

Angelika

Hej. Planuje wyjazd do Holandii czy jest tu jakaś chętna dziewczyna która chciałaby jechać? :) Pozdrawiam!

Vema
@Angelika

Ja jestem chętna napisz do mnie weronika5566c@wp.pl

A.

Cześć,szukam dziewczyny która chciałaby może wyjechać do pracy do Niemiec w połowie/koniec Sierpnia. Mam 21 lat jestem z woj. świętokrzyskiego i pracuję w Niemczech już od trzech lat. Najlepiej w podobnym wieku żebyśmy nie miały problemu z dogadaniem się i najlepiej z prawem jazdy. Samochód nie musi być ponieważ ja posiadam.

Małopolska
@A.

Cześć, mam 24 lata i myślę, że nie byłoby problemu z dogadaniem się, ale chciałabym się dowiedzieć więcej na temat tego co to za praca.

@A.

Hej szukam pracy dla siebie i chłopaka, ja mam prawko, ale nie mam samochodu :( ja mam 33 lata a chłopak 26 :) mogę wiedzieć czym się tam zajmujesz ?

@Kasia

Dziewczyny podajcie e-mail napisze do was☺

@Kasia

Dziewczyny podajcie e-mail napisze do was☺

@Małopolska

Mozesz podać e-mail postaram się napisać jak najszybciej☺

Aaaa
@A.

Witam planuje wyjazd do pracy do Niemiec po okresie wypowiedzenia w obecnej w Polsce, jak już pracowałaś to poproszę o opinie i może akurat się dogadamy bo fajnie byłyby z kimś jechać ;)

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

Cześć,szukam osoby która chciała by wyjechać do pracy do Holandii.Mam 24 lata i jestem z województwa lubelskiego,najlepiej w podobnym wieku żebyśmy mogli spokojnie się dogadać.

Dawid

Witam. Planuję jechać na początku sierpnia. Poszukuje normalnej osoby, dbającej o porządek w mieszkaniu. Czy szukasz może współlokatora?

@Magda

Ja chce wyjechac do pracy do Holandii jestem z lubelskiego i szukam właśnie pracy w Holandii mój e-mail magdalenczewska1978@op.pl

@Xxx

Jestem z lubelskiego i chcę wyjechać do Holandii mój mail magdalenczewska1978@op.pl

Martyna

Hejka, jedzie ktoś 29.07 do Bleiswijk?

Roma12

Witam dziewczyny kobiety na wyjazd do Holandii do pracy zapraszam do kontaktu jestem normalny spokojny niepijący Szukam kobiety dziewczyny na wyjazd do wspólnego zamieszkania koleżanki to nie jest (usunięte przez administratora) oferta więcej na romanporada75@gmail.com

Był pracownik

Bardzo polecam

KLIENT

Bardzo polecam

Patrycja

Hej szukam jakiejś dziewczyny chętnej na wyjazd w sierpniu , nie chce jechać sama i szukam jakiejś dobrej duszy :)

Hej, odezwij się do mnie speedway2343@gmail.com

Dżesi@
@Patrycja

Hej, ja też chcę wyjechać ale sama się boję

Patrycja
@Patrycja

Hej, byłabym chętna napisz do mnie to się dogadamy jakoś pwloszczyk@interia.pl

Etunia

Również wyjeżdżam sama razem będzie raźniej odezwijcie się etunia11@gmail.com

Eli
@Patrycja

Cześć. Znalazłaś już kogoś na wyjazd....

@Eli

A ty może wyjeżdzasz ?

@Wiktoria

Hej dziewczyny. Ja też myślę o wyjeździe w sierpniu. Jestem z Wrocławia. Jak coś to piszcie karolina.karo.96@tutanota.com

Wiktoria

Hej . Jedzie ktoś 29.07 Sindbadem do pracy na magazynie Jumbo ?

Roma11
@Wiktoria

Wiktoria chcesz jechać z kimś Jeśli tak to daj znak

Ja najprawdopodobniej jadę

@Martyna

mwiktoria493@gmail.com odezwij się :)

Bibi

Witam. W jaki sposób Otto załatwia sprawy związane ze świadectwem pracy? Od jakiego czasu może je wystawić i czy jeśli złożyłem wypowiedzenie należy mi się? To moja pierwsza legalna praca i w sumie nie mam doświadczenia.

Xardas
@Adam

Będziesz je miał automatycznie w aplikacji myotto

Pracowałam przez otto pół roku i naprawdę złego zdania powiedzieć nie mogę , praca jako order picker prosta ,wiadomo jeśli chodzi o zakwaterowanie wygląd na samym początku zniechęcał ale jak sie urządziło po swojemu to nie chciało aż sie wyjeżdżać jeśli chodzi o wypłaty to 350-400 € było (bywało i tak ze się zarabiało powyżej 400 ale to już narodziny) kordynatorzy bardzo mili i pomocni zawsze także ja jak najbardziej polecam tą agencje

Dajkl

Witam ,jedzie może ktoś w sobotę sinbadem z Podkarpacia do Holandii ? Na magazyn Albert hejn Jak tak to proszę o kontakt zawsze razem raźniej ,pozdro Podkarpacie.podkarpacie@o2.pl

Angelika

Cześć, 8 lipca wraz z chłopakiem jedziemy z OTTO Work do pracy na Magazyny XPO w miejscowości Roermond lub Wessem z odzieżą marki Farfetch oraz Reebok. Ktoś może pracował i może się wypowiedzieć na ten temat? (usunięte przez administratora) Jestem w Podkarpacia

Halooooo
@Angelika

Pracowałam w Venray, praca nie jest zła, zależy jaki dział.

Malson

Czy @Pracodawca wysyła świadectwo pracy do Polski?

X

Wybiera się ktoś na koniec lipca do Ulm?

Malwina

Hej. Jakaś dziewczyna wybiera się do Holandii w lipcu? Planuje wyjechać sama, ale wiadomo, że z kimś raźniej :)

Gabrysia

Ja się wybieram

Justyna
@Malwina

Ja się wybieram, również sama wiec chętnie z kimś bym się wybrała odezwij się e-mail barszcz9162@gmail.com

Weronika
@Malwina

Hej ,ja szukam pracy gdzieś w Holandii /Niemcy planuje jechać sama ale tak jak pani napisała wiadomo raźniej z kimś

Julita
@Weronika

Hej. Ja tez myślę nad wyjazdem w lipcu, też chętnie do kogoś bym dołączyła. Czytając opinie różnych agencji pracy mam duże wątpliwości żeby jechać samej..

@Julita

Cześć dziewczyny! Ja chcę wyjechać do pracy na początku lipca do Niemiec, albo Holandii. Jadę sama, więc jak któraś ma ochotę dołączyć, żeby było raźniej to chętnie :) mój ig: m_kadlubanska

Nana
@Malwina

Hej ja tez planuje wyjazd na początku lipca, oczywiście sama

Kuba
@Malwina

My planujemy z moją narzeczoną ja 24l ona 21 też lipiec.

Natalia

@Kuba

Też jadę z chłopakiem 9 lipca

Ola

Hej, ja się wybieram

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1653.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 456, z czego 170 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 205 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.