OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Stefan Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 godzin.

Czy przy rekrutacji wysyłacie skan dowodu osobistego przez tą stronę secureidlink@datachecker.nl do otto

Dusiek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Hej z narzeczonym chcemy wyjechać przez otto do pracy do holandii. Wysłaliśmy aplikacjie , była też rozmowa , mamy czekać na info co dalej, czekamy już półtora tygodnia a wyjazd miałby być za tydzień. Czy ktoś wie ile to procesowanie aplikacji jeszcze potrwa ?

Arek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Po jakim czasie tak dokładnie przychodzi rozliczenie koncowe

Róża Nowy wpis

Nie polecam firmy, nie przekazują wszystkich istotnych informacji odnośnie pracy za granicą, oferują stawki godzinowe a na miejscu okazuje się że praca na akord. Warunki płatnego zakwaterowania okropne ( w ogólnodostępnej kuchni były myszy). Firma nie uczciwie rekrutuje ludzi obiecując super pracę a na miejscu okazuje się że zarówno praca jak o zakwaterowanie jest na tragicznym poziomie, źle traktują ludzi co mają coś do powiedzenia, jednym słowem obozy pracy. Nie polecam!!

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

Majk

Ogólnie polecam ;)

M
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Witam wszystkich. Czy ktoś ma jakieś zdanie o Vepo Cheese BV w Oudewater? Jak wyglądaja lokacje, czy są odpowiednie godziny (usunięte przez administratora) jak atmosfera i oczywiście zarobki? Pozdrawiam

niepolecamlelystadu

(usunięte przez administratora) ściagają ludzi a potem nagle (usunięte przez administratora) nie ma, ogólnie dostajesz ogłoszenie ze to pickerka a tam nawet pickowania nie ma tylko stoisz ładujesz ciuchy do kartonu 9 godzin z czego masz AŻ jedną półgodzinna przerwę na cały dzien, albo te ciuchy rzucasz na taśmę albo biorą cię na załadunek/rozładunek tira, mówisz ze nie możesz bo np bolą cię plecy bo w sumie to przyjechałeś tak właściwie do innej (usunięte przez administratora) to ci mówią ze jak ci się nie podoba to idz do domu. Zakwaterowania daleko, jak dostaniecie wezep albo hotel w Lelystadzie to się nie zgadzajcie bo warunki okropne, albo mikroskopijne brudne bungale w środku lasu albo zaniedbany hotel. Ludzie dojeżdżają nawet do 100 km do tej (usunięte przez administratora) Atmosfera w tej (usunięte przez administratora) okropna. Managerowie robią zdjęcia łazienek nie wiem czy patrzą po butach kto w niej siedzi czy o co chodzi. Polscy liderzy na miejscu okropni, w sumie to do lekkiej (usunięte przez administratora) idą tylko i wyłącznie Rumuni czy Bułgarzy nie wiem co to jest ale nam zostaje praca właśnie na tirach itd a oni sobie pakują paczki. Podsumowując gdybym wiedziała na co się pisze nigdy w życiu bym tu nie przyszła do (usunięte przez administratora)

M
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Witam wszystkich. Czy ktoś z Was pracuje już lub wybiera się w okolicach 15 kwietnia do (usunięte przez administratora) przy produkcji serów w firmie Vepo Cheese BV w Oudewater? Mam pytanie o ogólnie warunki (usunięte przez administratora) ilość godzin, zarobki oraz lokacje. Na jakie tygodniówki można liczyć, jak wyglądają lokacje oraz jak daleko od miejsca (usunięte przez administratora) się znajdują - tu pytanie też o to, czy dojazd odbywa się samochodami czy rowerami? Pozdrawiam.

kkkk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Pracuje ktoś w magazynie ceva Roosendal przez otto? Gdzie są zakwaterowania? Jak warunki?

Hej, jedziemy z mężem za tydzień do pracy w Rijnsburg Heemakerk. Dajcie znać, jak warunki zakwaterowania?

Piotrek
@Anna

Witam też tam jadę za 2 tygodnie można coś napisać o pracy i o zakwaterowaniu ?

Zośka

Hej, za niedługo tydzień minie, sama ciekawa jestem bo może z koleżanka będę się wybierać. :) wiecie na ile pokoi w mieszkaniu jedziecie i jak daleko będzie ono od zakładu? Ciekawa jestem jak z dojazdem się sprawy teraz maja

Zły

Powiem jedno ten pośrednik wykorzystuje dane osobowe i bawi się psuciem opini u obcych,czyli zamówiłem busa i musiałem odmówić wyjazd przez otto.Albo dostałem namiary od otto namiary nz busa,a Pan z busa mówi ,że nie ma miejsc,a pani z otto oburzona ,że nie przyjadę.Jak mówię jaką chcę ofertę,to byle co wtryniają człowiekowi.

Patryk

Komunikacja z tą agencją to jakieś nieporozumienie... Najpierw dzwonią z rekrutacji, rozmawiają normalnie, potem dzwonią z propozycjami pracy (nie jedną a co najmniej dwie propozycja, jakby pierwsza nie wyszła), a potem dzwoni koordynator z jeszcze innymi propozycjami i "wysyłam CV i odezwiemy się do Pana". Tydzień czasu czekam na odzew. W poniedziałek mógłbym jechać do pracy, ale pozostało mi szukać innej agencji. Nie polecam!

Magdalena

Witam. Jako były pracownik Otto mogę powiedzieć kilka słów na ten temat. Jako agencja pośrednictwa pracy Otto jest jedną z najbardziej prężnych i wiarygodnych agencji. Jeśli chodzi o samą strukturę działania firmy, nie mam zastrzeżeń. Natomiast jeśli chodzi o poszczególne biura , tutaj mogę się wypowiedzieć. Pracowaliśmy ja i mój partner przez rok czasu pod agencję Otto. Wypłaty, lokacje, wszystko było na super pięć. Natomiast współpraca z naszym biurem na zakładzie, totalna porażka! Partner był kierowcą, dostawał kluczyki bez auta albo auto bez kluczyków. A był odpowiedzialny za dojazd ludzi do pracy. Sytuacja z Covidem: o godzinie 8:00 , będąc już w pracy, dostaliśmy informację, że jedna osoba z naszego busa jest zainfekowana, przez co byliśmy zmuszeni wrócić na lokację, a w aplikacji Otto mieliśmy z marszu wstawioną nieobecność! Dziesiątki sytuacji z biurem, nie z pracodawcom, którym było Jumbo, bo do dziś mamy rekomendacje od naszych teamleaderòw. I po wypowiedzeniu umowy z zachowaniem okresu wypowiedzenia, jak prawo nakazuje, otrzymaliśmy informację, że jesteśmy zablokowani! Mało tego, nie tylko w Otto, bo pracownicy z biura zapewnili nam super blokadę na każde Jumbo w NL! Prośby, skargi, próba zatrudnienia się w naszym miejscu pracy, nie przyniosły skutku! Dziesiątki telefonów na infolinię, próba zatrudnienia przez inną agencję w tym samym miejscu, zero szans! A w międzyczasie zadzwonił do mnie pan, by wyrazić opinię na temat agencji, która rzecz jasna, była pozytywna! Zawistne działania pojedynczych jednostek, nie zważywszy na poparcie ze strony naszych teamleaderòw zablokowało nas na nasze miejsce pracy, zarówno ze strony Otto jak i innych agencji! Nie mam już siły walczyć z tym, wiem tylko jedno: jak cię zatrudnia Otto to musisz się godzić na przeprowadziki z dnia na dzień, 4 razy w ciągu roku, nie twoje mandaty z nakazem zapłaty bez jakichkolwiek dowodów przewinienia, nieobecności spowodowane nieudolnością twojego biura on-side i inne. Sama agencja fantastyczna, tylko do biur zatrudnienia nieodpowiednich ludzi:((

Aga

Hej planuje wyjechac w kwietniu z chlopakiem do holandi na stanowisko order picker chcialam zapytac jak u was wygladala sprawa z zakweterowaniem

Karola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Cześć! Planuje w kwietniu wyjechać do Holandii na stanowisko order picker. Nie zdecydowałam jeszcze, którą firmę wybrać i z jakim magazynem. Chciałam zapytać jak z odliczaniem podatków od pensji? Jest ktoś kto udzieliłby takiej informacji? A no i jaką firmę polecacie pod względem magazynu, pracy i zarobków?

Paula
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Hej pracował pracuje ktoś w Utrecht na Albert Heijn , Jak zakwaterowanie? Przede wszystkim jak zarobki, mam 19 lat nie wiem czy opłaca się , jak z wiekówką Proszę o pomoc , będę bardzo wdzięczna

ST

Hej, planujemy wraz z koleżanka wybrać się na Holandię, nie mamy zbyt specjalnego doświadczenia, dopiero oglądamy agencje. Jest tu już prawie 9 tysięcy komentarzy, to znak ze sporo osób już ją przetestowało? są wśród nich te bez wcześniejszego doświadczenia które podzielą się porada i nam coś poleca?

SG

‼️DHL- Amsterdam lub ALBERT HEIJN- Almere‼️ Pracował, pracuje tam ktoś może? Jak zakwaterowanie? Przede wszystkim jak zarobki, mam 20 lat więc nie wiem czy opłaca mi się z wiekówką???

Nika
@Ania

Daj maila to powiem ci więcej

Olaaaa
@Nika

Też się dowiem

Marciniak Robert

Pracowałem przez Otto prawie 1,5 roku. Wypłata prawie zawsze na czas ponieważ zdarzały sie sporadyczne wpadki systemowe. Myślę , że działając na tak wielką skalę mogą im się zdarzać drobne błędy logistyczne. Współprace oceniam bardzo dobrze więc jak rzetelnie i sumiennie wykonujesz swoją pracę o wypłacalność nie masz co się obawiać .

Dosia1975
@Marciniak Robert

Ta opinia jest godna zprawdą. Agencja Otto jest ok. Sama tam pracowalam 2 lata, wypłaty na czas, dobre lokacje , nie mam zastrzeżeń

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1642.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 451, z czego 169 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.