Opinie o Wit-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wit-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wit-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wit-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe w Radom

Beny Nowy wpis

Firma ok gdyby nie kierowniczka. Drze (usunięte przez administratora)na wszystkich i nie widzi w tym problemu. Nikt nie wie na czym stoi, bo może zwolnić gdy ma zły humor. Ściany mają też uszy. Nic się przed nią nie ukryje

Jarosław Nowy wpis

Cześć. Widzę nową aktualną ofertę na stanowisko pracownika produkcyjnego i chętnie dowiem się kilka rzeczy na temat samej pracy. W ogłoszeniu napisano, że dają umowę o pracę, co mnie oczywiście cieszy ale nie napisali nic o tym, czy okres próbny na początku, czy może od razu stałe zatrudnienie? Kolejna sprawa to kwestia wynagrodzenia. Napisali, że solidna podstawa. To znaczy jaka? I tak jeszcze chcę dowiedzieć się coś o tym nowym brygadziście. Jak rozumiem, to on tylko na magazyn a na produkcji jest ktoś inny? Zawsze szukam firmy, gdzie jest dobra atmosfera.

Gt Nowy wpis

Jak w jednym z wcześniejszych wpisów - Pan "brygadzista" magazynu w Stodzewie to jakieś nieporozumienie, nie wiem jakim sposobem otrzymał owe stanowisko. Pani Kierownik bez niego doskonale wykonywała swoją pracę

Ph Nowy wpis

Witam. Miałem do czynienia z Tą Firmą. Firma godna polecenia, atmosfera super. Ale w ostatnim czasie się trochę zmieniło. Został zatrudniony Brygadzista na magazyn ( nie wiadomo po co, bo chłopaki z magazynu dobrze wiedzą co mają robić, jeśli mieli jakieś pytania albo problemy, zawsze pomocą służyła Pani Kierownik Produkcji). Brygadzista dąży za wszelką cenę do skłócenia produkcji z magazynem, co nie służy dobrze dalszej współpracy. Chce do magazynu wsadzić swoich kolegów za wszelką cenę. Myślę że osoby czytające opinie o zakładzie poinformują odpowiednie osoby...

Czy po rozmowie w Wit-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Opinia o Witpol Sp. z o. o. Zakład Produkcji Stodzew Jeśli ktoś chce nabawić sie choroby psychicznej i codziennie wracać do domu zniszczony emocjonalnie to polecam tą firmę. Zamiast pracować przy maszynie będziecie sprzątać całą hale 5 dni w tygodniu. Kierowniczka potrafi poinformować 10 minut przed końcem pracy na którą godzinę trzeba przyjść następnego dnia. Nie ma stałych godzin pracy, brak jakiejkolwiek organizacji pracy. Przychodzisz rano i stoisz bez celu a gdy pytasz się brygadzisty co dzisiaj mamy robić słyszysz "nie wiem". Nie mówiąc już o tym, że to zakład rodzina na swoim. Osoby przychodzą tutaj do pracy odchodzą po jednym dniu bo widzą jaki jest (usunięte przez administratora) Z całego serca nie polecam tego zakładu i radzę unikać szerokim łukiem póki prezes nie zrobi porządku z kierownictwem.

Jeremi

Warto wiedzieć, że tak dobrego pracodawcę długo trzeba szukać więc jak są oferty to warto aplikować.

Belmondziak

Powstają nowe oferty tylko aplikować. Kto tam rekrutuje Anna pisze. Ok Tylko dlaczego numeru telefonu nie ma żeby człowiek wiedział na czym stoii.Czy warto np Stodzew. Prośba o wpisanie numeru do ofert. A napewno zainteresowanie wzrośnie. Tu nie chodzi o numervprywatny a firmowy osoby prowadzącej rekrutację Dziękuję.

Zeet

Nie wiem co myśleć o takiej firmie. Poszukują magazyniera. Czytam ofertę pracy i jestem zaskoczony. Chcą CV ze zdjęciem. Po co komu moje zdjęcie? W jakim celu? Czy rekrutujący w tej firmie są aby na pewno normalni? Jeszcze niech napiszą że szukają pracowników do maksymalnie 40 lat.

@Zeet

Hmm na technologa procesu w Wit-Pol nie ma takiego zapisu o zdjęciu w CV. Składałeś w końcu aplikację, czy nie? Dowiedziałeś się coś więcej o warunkach zatrudnienia, niż piszą w ogłoszeniach?

marta zabrzuch

Uczciwa i obiektywna opinia ramzes i cleo nie trudno domyslec sie , ze jestescie obecnymi pracownikami tej firmy i klamiecie, szkodzac tym samym firmie. Ja osobiscie nie sugeruje sie tego typu opiniami, ale wiele osob tak. Nie trudno domyslec sie dlaczego klamiecie, poniewaz macie umowy na czas okreslony i bardzo Wam zalezy na tym zeby utrzymac sie w firmie, a ewentualnie z zatrudniona nowa osoba robicie wszystko zeby nie utrzymala sie w zakladzie zbyt dlugo.Wie na wlasnym przykladzie Obecnie sytuacja zmienila sie bardzo na korzysc dla nowo przyjetych pracownikow, sympatyczne kolezanki wiedza, ze cicha woda brzegi rwie. Kierowniczka produkcji zawsze w elastyczny i skuteczny sposob rozwiaze kazdy problem Wyksztalcenie nie zawsze idzie w parze z tym, ze ktos lepiej czy gorzej zarzadza firma. Znam kilka osob, ze po podstawowej szkole prowadzo duze interesy lepiej nizeli Ci po studiach, gdzie wiecej czasu spedzali na imprezach , a nie nan nauce Chcialabym owym kolezanka, mimo, ze nie jest to w moich kompetencjach przypomniec o dwoch podstawowych obowiazkach pracownikow; sumienne i staranne wykonywanie pracy, oraz dbanie o dobro zakladu pracy, chronienie jego mienia inieujawnianie informacji, ktore moglyby narazic pracodawce na szkode Zaklad pracy polecam, wszedzie albo prawie wszedzie sa problemy, a w tej firmie mozna wszystko wyjasnic, a jesli sie komus nie podoba to nikt na sile nie zatrzyma Praca łatwa, poziom inteligecj szkola podstawowa, bez urazy, jesli komus zalezy bez problemu sobie poradzi jeden zauwazylam tylko problem, wowczas kiedy ja bylam przyjeta, brakuje osoby, ktora przekazala by wiedze potrzebna do dobrej wspolpracy, trzeba podgladac innych, a niestety to nioe jest latwe, jesli zbierasz na lini, a ktos zmienia parametry i jak tu podejrzec pozwole sobie na propozycje rozwiazania problemu, mianowicie: mozna by bylo zaproponowac, ze przez miesiac lub dwa po przyjeciu nowej osoby , inne ktore maja wiedze nie lataly w parach siku robic lub na fajke, tylko w wolej chwili . a takich chwil nie brakuje , poprostu przekazaly wiedze nowemu, poniewaz to jest ich zasrany obowiazek, niestety ja tego nie mialam takiej mozliwosci, mi kazano podgladac. to tez podgladalam , a teraz nie chwalac sie umiem wiecej nizeli ci co pracuja dluzej ode mnie, co niektorzy oczywiscie Nie bojcie sie utraty pracy i nie piszcie takich klamstw, uczcie i szanujcie nowych pracownikow a zaklad bedzie doskonale prosperowal. Napisalam dlatego , ze te zle opinie to podobno JA , zreszta jak wszystko, albo prawie wszystko w tym zakladzie , Ja uwazam wrecz odwrotnie uczciwie i solidnie pracuje tak jak inne sympatyczne kolezanki ktore podgladalam, pozdrawiam serdecznie wszystkich czytajacych

Dmk
@marta zabrzuch

Po wypowiedzi wnioskuję że nie jesteś wykształconą, właścicielem możesz być ale firmą zarządzają osoby po studiach, takie są realia, swoje kompleksy z powodu braku wykształcenia zachowaj dla siebie, zarządzania można nauczyć się, na odpowiednich studiach, słowa profesora na Uniwersytecie Gdańskim, takie są realia, wykształcenie rozwija intelektualnie, uczy analizy, interpretacji i podejmowania prawidłowych decyzji

Zeet
@marta zabrzuch

Ale w czym kłamią ci poniżej? Możesz rozjaśnić? Jedno pytanie! Czy Wit-Pol zatrudnia za najniższą krajową? I teraz będziemy wiedzieli czy to firma warta uwagi czy nie.

M

Witam. A jakie sa zarobki w firmie

@M

@M Nie odpowiem Ci na to pytanie. Ale mam nadzieję, że ktoś odpowie na moje. A natomiast, czy rozmowa rekrutacyjna w Wit-Pół składa się z jednego etapu?

Tedy

Każdy może mieć inne zdanie i jeśli praca w dobrej firmie nie odpowiada to trzeba odejść i tyle.

@Tedy

A jakie jest Twoje zdanie? W Twojej opinii Wit-Pol to dobra firma?

Jan

Cieszę się, że piszecie opinie na temat pracy w firmie Wit-Pol, jednak chciałbym Was prosić, abyście nie podawali danych osobowych innych pracowników firmy. Jest to niezgodne z regulaminem. Niemniej jednak, czy orientujecie się, czy firma poszukuje pracowników? Jeśli tak, to na jakie stanowiska oraz jakie warunki oferowane są nowym pracownikom? Zachęcam do odpowiedzi.

marcysia

swoja skromna osoba chcialam zaproponowac osoby na przyszla kierowniczke katarzyna k malgorzata , iwona marzena p, jesli ogarnie swoje zmienne emocje, bylaby jedna z najlepszych kierowniczek, poniewaz ona jak i wyzej wymienione przykladaja wiele staran aby przekazac swoja wiedze nowo przyjetym osoba, zawsze podpowiedza, doradza, latwiej wtedy pracuje sie i jest motywacja zeby zostac na dluzej w firmie. ktos powiedzial mi ostatnio ze zmienilam sie bardzo, sluszna uwaga, dzieki kilku osoba zostalam i jestem z tego zadowolona niestety nie na dlugo, teraz to bedzie zal odchodzic tak przyjemnie zrobilo sie. dziewczyny nie stresujcie sie , ze poszlam z problemem do biura, ramzes i cleo i osoby tym podobne nie obrazajcie mnie ze z glowa mi sie cos porobilo, ze nie nadaje sie do pracy z ludzmi tylko dlatego , ze powiedzialam kilka slow prawdy, a za prawda jak wiadomo ida tez emocje. schowajcie stresy w kieszen, poniewaz bedzie coraz cieplej i trzeba w spokoju oraz w owocnej wspolpracy przetrwac lato. jesli jest Wam ciezka , szef tez czlowiek, mozna negocjowac np karty sportowe na silownie na basen, mialybyscie wiecej sily i pozytywnej energi.czasami lepsza inwestycja nizeli premia bardzo dobrze dzialaja na lepsze samopoczucie koktaile chlodzace na bazie zsiadlego mleka lub maslanki z owocami,lub z samych owocow i warzyw sprawdzone, efekt rewelacyjny, mozna doczytac u zrodla.napewno lepsze niz kawa rozgrzewajaca i podnoszaca cisnienie. takze przestancie narzekac bo za 300 zl pl z mopsu nie jest lepiej , Panie Jerzy sluszna uwaga z tym ze konkurencja nie spi, szanowne kolezanki musza zrozumiec ze jakosc towaru zalezy w duzym stopniu od pracownikow na produkcji, bo Wasze corki i synowie moga kiedys starac sie o prace w tym zakladzie nie rozumiem tylko jednego dlczego te wyroznione kolezanki dod.premi nie przyprowadza swoich kolezanek ??? osobiscie jeszcze raz dziekuje pani Dorocie , Marzenie O, Marzenie P nawet nie zdaje sobie sprawy jak wiele dla mnie zrobily, KRYSI PRZESYMPATYCZNEJ KOBIECIE, gdyby nie wy dawno bym zwolnila sie. Pozdrawiam serdecznie i zycze milego wekendu

mialo byc subiektywna opinia

marta zabrzuch

uzupelnienie jesli chodzi o moj wpis co do kierowniczki produkcji, jesli masz problem po zgloszeniu tresci problemu kierowniczce, sprawa rozwiazana jest szybko pod warunkiem, ze klierowniczka jest w pracy. Kierowniczka Dorota jest niezastopiona i do tanca i do rozanca, poprostu konie krasc, tak slyszalam i przekonalam sie osobiscie ze ta kobieta ma potencjał i spore mozliwosci, lecz jesli ktos podpadnie to Ja radze zmieniac prace, albo stanowczo argumentujac swoje racje, dojc do porozumienia. Kierowniczko jesli chodzi o tą sytuacje z kebabem to Ja mialam racje, wtajemniczeni wiedza jak bylo, nigdy nie zeszlam na przerwe , w czasie ktorym utrudniona bylaby praca na lini Zeby nie okazalo sie jajko madrzejsze od kury skopnczylam swoj monolog jesli chodzi o specyfike pracy w tym zakladzie Pani DOROTO ,,Prezesowo'' mam nadzieje , ze bedzie pani tam pracowac jak najdluzej bedzie to mozliwe hihi, ja jestem zachwycona pani postawa Wszystrkim nowo zatrudnionym radze nie sluchac tych negatywnych opini o ludziach w zakladzie po 3 miesiaca okresu probnego kazdy bedzie wiedzial kto jaki jest Takich problemow jak ja mialam juz nikt nie bedzie miał, obecnie pracuje sie dobrze, szkoda, ze nie bylo tak w zeszlym roku. szczescie tym wieksze dla osob zatrudnionych szczegolnie osob z grupa ( moja sugestywna opinia), ze jedna z kierowniczek deklaruje odejcie w listopadzie tego roku serdecznie pozdrawiam

Jerzy

Wit-Pol ma opinię bardzo dobrego pracodawcy ale konkurencja nie śpi!!!

Jan

Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w Wit-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe, czy mógłby mi ktoś przybliżyć obowiązki spoczywające na pracownikach? Jakie cele wyznacza sobie firma? Warto do nich aplikować? Każda opinia będzie mile widziana! @Ramzes, czy na każdym stanowisku praca jest na akord?

Ramzes

Witam wszystkich. Mam niepochlebną opinie na temat firmy Praca w akordzie ponad siły za najniższą krajową .Moja poprzedniczka Cleo ma dużo racji . Kierowniczka produkcji nie nadaje się na to stanowisko nie ma wykształcenia nie umie podejmować samodzielnie decyzji jest manipulowana przez inną kierowniczkę zmianową.Obie stosują kumoterstwo i mobbing wobec większości pracowników.Niektórzy tylko mają przywileje poza tym reszta jest traktowana jak tania siła robocza i tzw podludzie.

Cleo

Witam wszystkich praca w tym zakładzie to wielkie (usunięte przez administratora) kierowniczka produkcji nie interesuje się ludźmi wszyscy wiedzą co i jak siedzi na kawie z kierowniczka zmianowa i obgaduja innych osób ile kto zarabia a przecież jest ochrona danych osobowych brak jej swojego zdania polega na koleżance i jej zdaniu jakby nie miała swoje rozumu bardzo słabe zarządzanie po prostu dno

DODA

Nic ciekawego jak to w polskiej firmie słaba organizacja pracy wieczne sprzątanie praca w soboty i niedziele się zdarza oczywiście dowiadujesz się w piątek. Płaca słaba.

Zostaw merytoryczną opinię o Wit-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Radom

• Jak się pracuje w Wit-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy Wit-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wit-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe?

Wit-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
3.1/5 Na podstawie 12 ocen.

Wit-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe