Baltlog Sp. z o.o.

Bieruń

Opinie o Baltlog Sp. z o.o.

Dorota 2011-03-18 08:50:13
cała ekipa Baltlogu to chyba przechodzi jakieś szkolenia i kursy jak naciągać, ignorować, oszukiwać, wmawiać coś czego nie ma !!!!!!! No firma inwestuje w pracowników.
transport 2011-07-07 03:42:00
dorka ty idiotka nazywasz firme godna polecenia ktora okrada inne podmity gospodarcze stuknij sie w czolo idiotko
POLA 2011-09-13 23:46:28
CZY TA FIRMA ISTNIEJE JESZCZE CZY KTOŚ MA Z NIMI KONTAKT, W OGÓLE TO ADRES: BIERUŃ UL. CHEMIKÓW 133 JEST AKTUALNY. PROSZĘ O JAKIEŚ DANE.
Hill 2012-01-13 14:58:46
1 sierpnia 2011r firma Baltlog zmieniła prezesa, odszed słynny pan [usunięte przez administratora]..Do tej pory nie możemy odzyskać swoich pieniędzy.
vhjk 2016-04-21 20:05:35
bardzo mi się podoba @ziko że ludzie są pomocni. To przecież wpływa na atmosferę, która w moim przapdku odgrywa największą rolę w zatrudnieniu. POwiedzcie proszę jeszcze jak wygląda sprawa wynagrodzenia na stanowisku kierowniczym? Dużo zarabiają??
Zostaw swoją opinię o Baltlog Sp. z o.o. - Bieruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baltlog Sp. z o.o.