Opinie o Glasmark Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Glasmark Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Glasmark Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glasmark Sp. z o.o. w Krosno

Co wchodzi w socjal Glasmark Sp. z o.o.?

Krzysiek

umowa na zlecenie przedłużana co 30 dni,więc nie ma socjalu,praca w szybkim tępie dla kogoś kto lubi się ruszać ,pensja jest najniższa krajowa ale jest to umowa na zlecenie i odbijają ci jeszcze z najniższej płacy na składki,trzy zmiany po 8 godzin

Łukasz

Nie polecam,umowa tylko na zlecenie na jeden miesiąc,praca bardzo ciężka a brygadzista jest bardzo agresywny szkoda czasu i nerwów...

@Łukasz

Na jeden miesiąc? I potem co, zostajesz bez niczego czy chodzi Ci o to, że co miesiąc się odnawia?

@Łukasz

W tej opinii widać podejście pracownika do pracy.... Jeśli umowa po miesiącu nie została przedłużona, to chyba świadczy o pracowniku a nie o pracodawcy...Brygadziści nigdy nie byli agresywni a praca wcale nie jest ciężka. Wiele osób pracuje tu przez długie lata i zwykle tak jest, że takie osoby nie piszą opinii, tylko piszą je Ci którzy się nie lubią zmęczyć, a wszystko się im należy.

@Anna

A to czemu Ci z długim stażem się wypowiadać nie chcą? Bo skoro mają dobre zdanie to po co to ukrywać? Nie chcą, żeby do firmy przychodził ktoś nowy? ;)

@Dominika

Na jeden miesiąc i się odnawia ,ludzie pracują po kilka lat na umowe zlecenie

@Anna

Nie napisałem że umowa została nie przedłużona bo nie mogła być,zostałem zatrudniony jako operator lini lakierniczej a po tygodniu ręcznych rozładunków naczep z ciężkimi kartonami bo firma zamawia szkło luzem w kartonach by nie zajmować miejsca paletami w kontenerach prace porzuciłem ,co ciekawe firma ta prubuje werbować ludzi do rozładunków na czarno dorywczo ale ludzi jakoś na choryzoncie brak.Teraz pracuje w celfaście i spotkałem tam chłopaka który opowiadał że jako operator też rozładowywał ciężarówki i fajnie się nam razem teraz pracuje :) Pozdrawiam Pani Anno z Krościenka :) .

@Łukasz

Rozumiem, a jeśli chodzi o składki, ubezpieczenie itp., to wszystko normalnie w razie czego odprowadzane jest?

Orwell
@Dominika

To zwyczajnie osoby w wieku 40+ które nie zdają sobie sprawy z istnienia takich stron.

@Orwell

40+ które pracują na zlecenie a jak się je już wykorzysta to bierzecie nowych

Krzysiek
@Dominika

odbijają ci z wypłaty na składki i na chorobowe do którego masz prawo dopiero po 3 miesiącach jak podpiszesz papier żeby ci z najniższej wypłaty jeszcze na składki odbijalii

Glassmark znowu przyjmuje nie nabierajcie się szkoda czasu ciężka charówa za minimalną na umowe zlecenie i (usunięte przez administratora) brygadzista....

@Marek

Łukaszem jesteś czy Markiem ? Szkoda, że ten serwis pozwala wypisywać co się chce komu chce. Glasmark się pisze przez jedno s. Słowo charówka pisze się harówka. Warto tez stosowac znaki interpunkcyjne. I pamiętaj, że obrażanie ludzi jest karalne.

@Anna

Anka nie spinaj się tak,mam dyslekcję ,jak będę miał czas to wpadnę kiedy z zeszytem i mi kartkówke zrobisz.

Łukasz

Glassmark znowu szuka (usunięte przez administratora) nie nabierajcie się bo to ciężka charówa za minimalną i chaos straszny brygadzista nie wie co ma robić i jest wulgarny.

Grafik
@Łukasz

Chłopie na Grafika szukają chyba sie zabardzo rozpędzasz. nie chcesz robić to nie rób, za leżenie nie płacą

@Grafik

Szukają na pracownika produkcji żeby latał z linii na rozładunek ciężarówek z ciężkich kartonów że szkłem bo pracownicy magazynu nie chcą tego robić hehe.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Glasmark Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Agnes

Nie narzekam. Praca sto razy lepsza niż w Hucie, wypłata zawsze na czas i umowa od początku.

@Agnes

Pracowałem w hucie gdzie kobiety wykonują czynności zmieniając się tzn raz praca siedząca raz stojąca ,jak się szybko ogarnie np.składanie kartoników to można sobie usiąść przy kawce i odetchnąć.W glassmarku prace które w hucie krosno wykonuje sie na krześle przy kawce,trzeba wykonywać na stojąco i o wiele szybciej niż w hucie do tego wystarczy kilka sekund bezruchu by dostać ostrzeżenie.

Zofia

Polecam. W firmie Glasmark Krosno przestrzegane są prawa pracownika. Jak się uczciwie pracuje to przysługuje premia. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Wynagrodzenie płacone zawsze w terminie.

@Zofia

Nie ma żadnej premi praca za najniższą krajową na umowe zlecenie

Krystian

nie narzekam

Na jakie wsparcie w Glasmark Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Odpowiedź na pytanie

Oczywiście, że przestrzegane są prawa kobiet w ciąży wynikające z Kodeksu Pracy. Pracodawca udziela wsparcia w zależności od okoliczności w jakich znajduje się przyszła mama.

Kristof

Witam, Czy firma przyjmuje na produkcję? Duża rotacja pracowników?

Beata
@Kristof

szukałam ogłoszen ale aktualnie nic nie znalazłam w tym miejscu wiec chyba trzeba sprawdzac co jakis czas ...

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Glasmark Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny w firmie Glasmark Sp. z o.o. są rozliczane zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy.

Scyzor

Godziny nadliczbowe są odbierane.

Lala

Cyrk

Robert
@Lala

Możesz napisać coś więcej? Szanuję Twoje zdanie, jednak nie wiem konkretnie do czego się odnosisz. Pracujesz lub pracowałaś w Glasmark i zechcesz powiedzieć dlaczego nie jesteś zadowolona z tej firmy? Liczę na więcej szczegółów.

wiki
@Lala

porażka nie polecam szkoda czasu wiem co pisze

@Lala

Skąd ta opinia ? Gdzie ten cyrk ?

Czy są tu tzw 'wczasy po gruszą'?

hsp

Pracowałem i polecam. Możliwa umowa o pracę, nie ma problemów kiedy trzeba wyjść wcześniej, dodatki świąteczne etc, niekiedy tylko męczące jest przerzucanie na inne stanowiska. Atmosfera czasem ciężka ale jeśli jesteś w porządku to i wobec ciebie są w porządku.

Roxi
@hsp

Witam chcialabym zapytać o opinie firmy Glassmark. Kogos kto obecnie pracuje tam. Zastanawiam się nad przyjęciem i chce znać opinie... Czy praca jest bardzo ciezka i jaka jest tam atmosfera itp. Pozdrawiam i prosze o odzew :)

Artur

@hsp jak często przerzucają na inne stanowiska?

hsp
@Artur

Zdarzało się i dwa, trzy razy w miesiącu ale to była akurat specyfika stanowiska na którym byłem

Jaka umowa obowiązuje w Glasmark Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Olo

W Glasmark obowiązuje umowa zlecenie i to nie tylko na okres próbny. Ciężko się doprosić o umowę o pracę. Ciagle tylko mało i mało

Olgierd

@bajolo Masz jakieś konkretne zarzuty? Czy to tylko inspiracja konkurencji?

Olek

Dobra firma będzie dla dobrych pracowników. W sumie to firma z bardzo dobrymi opiniami w internecie!

bajolo
@Olek

hahaha bieda PR pracownika z biura

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w Glasmark Sp. z o.o.? Czy zapewnione są benefity?

quolo

wiele się tam ostatnio zmieniło (podobno na lepsze) z tego co wiem i chyba szukają nowych ludzi

Małgorzata
@quolo

A czy mogłabym zapytać, skąd masz takie informacje? Po brzmieniu Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracowałeś w Glasmarku, ale nie jesteś już związany z tym pracodawcą. Co mogło się zmienić w firmie? Lub może, pytając inaczej, jakie kwestie potrzebowały istotnych zmian?

glasman

tragedii nie ma. Ludzie są w porządku.

quolo
@Małgorzata

Ja nie pracowalem ale mam bliskie osoby , ktore pracowaly i pracuja i te ktore sa teraz mowia ze jest ok, nie ma konfliktow z 'gora', zaklad dobrze prosperuje, i ogolnie nie narzekaja (poza normalnymi problemami ktore sa zawsze i wszedzie). Ludzie przechodza z innych firm i zostaja, wiec o czyms to swiadczy.

rotor

taaaaa, woda do picia :) i na tym sie konczy

klark

Bardzo fajna i przyjazna firma. Miła atmosfera.

Mister

chyba w biurze zarabiają 1800 zł , ja pracuję tam 3 miesiąc prawie, na umowie zlecenie i w tamtym miesiącu zarobiłem 700 zł jest praca to chodzimy nie ma pracy to siedzimy w domu i czekamy na telefon tak non stop od kiedy przyszedłem, a na ciuchy robocze czekałem prawie 2 miesiące.

Zostaw merytoryczną opinię o Glasmark Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w Glasmark Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glasmark Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glasmark Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glasmark Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Pużaka 63C
    38-400 Krosno