Opinie o Glasmark Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Glasmark Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Glasmark Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glasmark Sp. z o.o. w Krosno

Nie polecam

Bardzo słabe pieniądze , zero szacunku do pracownika . Pracujesz za najniższą krajową licząc na umowę na czas nieokreślony po czym dostajesz kwit na firmę synka. Nie polecam. Ja

@Nie polecam

Droga Ja, a raczej Moniko. Nie mogę zrozumieć Twojego rozgoryczenia i jest mi niezmiernie przykro, że wypisujesz tutaj nieprawdę i szkalujesz firmę Glasmark. Nigdy nie pracowałaś za najniższą krajową i zawsze byłaś szanowana.Zawsze okazywaliśmy Ci pomoc i wyrozumiałość. Czy nie szkoda Ci Twojego cennego czasu, by wypisywać tu tak złe i nieprawdziwe opinie ?

Czy pracodawca Glasmark Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

@nikt

tak jak najbardziej w zimie zakręca ciepłą wodę a w lecie zamyka okna zero wentylacji i ludzie ledwo dają rady.

Wioleta

Nie zgadzam się z negatywną opinią na temat pracodawcy. Moje doświadczenia jako pracownik pod kierownictwem tego pracodawcy są zupełnie inne. Uważam, że jest on profesjonalny i szanuje swoich pracowników. Nie widziałam żadnych zachowań nieetycznych ani obraźliwych wobec pracowników. Moje osobiste relacje z Pracodawcami również są pozytywne, a Oni zawsze byli pomocni i wspierający. Sugerowanie czegoś przeciwnego jest nieuzasadnione i niesprawiedliwe. Są nie tylko profesjonalni, ale także troskliwi i zawsze gotowi pomóc w rozwiązaniu problemów. Zaangażowanie w dobro pracowników sprawia, że czujemy się docenieni i wsparci, co przekłada się na naszą efektywność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków. Zdecydowanie polecam tego pracodawcę każdemu, kto szuka miejsca pracy, gdzie docenia się ludzi i dba o ich dobrostan. Dasz od siebie dostaniesz x2

pr Nowy wpis

Czytając opinie można pomyśleć źle o firmie, pracownikach... Przyjmując się do pracy myślałem spróbuje, ale z tyłu głowy te różne opinie ... Teraz jestem bardzo zadowolony, że spróbowałem. Kierownictwo ok, współpracownicy również. Polecam!!!

@pr

Dziękujemy za podzielenie się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami z pracy w naszej firmie. Cieszymy się, że opinia odzwierciedla pozytywne wrażenia i satysfakcję z pracy, zarówno w relacjach z kierownictwem, jak i współpracownikami. To dla nas bardzo ważne, aby wszyscy członkowie naszego zespołu czuli się wspierani i doceniani w swoim środowisku pracy.

Anna Nowy wpis

Jesteśmy świadomi, że doświadczenia pracy mogą różnić się w zależności od stanowiska i rodzaju wykonywanych zadań. Staramy się, aby każdy pracownik, niezależnie od zajmowanego stanowiska, miał możliwość rozwoju, dostęp do szkoleń i wsparcia potrzebnego do realizacji swoich zadań oraz osiągnięcia zawodowego spełnienia. Zawsze jesteśmy otwarci na dialog i sugestie, jak możemy poprawić warunki pracy i atmosferę w firmie. Jeżeli masz jakiekolwiek konkretne uwagi lub propozycje, jak możemy jeszcze lepiej dostosować środowisko pracy do potrzeb naszych pracowników, prosimy o bezpośredni kontakt z działem HR ,swoim bezpośrednim przełożonym lub ze mną. Każda opinia jest dla nas cenna i stanowi źródło informacji, jak możemy nieustannie doskonalić nasze praktyki zatrudnienia.

Abcde

Firma z 30 letnim stażem na rynku, która na dzień dobry proponuje umowę zlecenie i najniższą krajową. Szacunek do pracownika pełną parą ????‍♀️

@Abcde

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat procesu rekrutacyjnego w naszej firmie. Doceniamy czas poświęcony na wyrażenie swoich przemyśleń i pragniemy odnieść się do poruszonych kwestii. Nasza firma, z ponad 30-letnią historią na rynku, stara się oferować warunki pracy, które są konkurencyjne i sprawiedliwe w kontekście obecnego rynku pracy. Rozumiemy, że umowa zlecenie oraz początkowe wynagrodzenie na poziomie najniższej krajowej może nie spełniać oczekiwań wszystkich kandydatów. Jednakże, chcielibyśmy podkreślić, że jest to punkt wyjścia, oferowany często na okres próbny, z perspektywą przekształcenia współpracy w umowę o pracę oraz z możliwością negocjacji warunków finansowych po udowodnieniu swoich umiejętności i zaangażowania. W naszej firmie szacunek do pracowników jest wartością nadrzędną, co przejawia się nie tylko poprzez system wynagrodzeń, ale również przez szereg innych benefitów i możliwości rozwoju oferowanych przez firmę. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z naszymi pracownikami, w oparciu o wzajemny szacunek i zrozumienie. Jesteśmy otwarci na dialog i chętnie wysłuchamy wszelkich sugestii, jak możemy poprawić nasze procesy rekrutacyjne oraz warunki pracy, aby lepiej odpowiadały na potrzeby naszych obecnych i przyszłych pracowników. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem HR lub bezpośrednio ze mną, aby omówić wszelkie obawy oraz możliwości dalszej współpracy. Ponownie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Jest ona dla nas cennym źródłem informacji, które pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych praktyk zatrudnieni

Dziękujemy za podzielenie się swoimi przemyśleniami. W naszej firmie cenimy otwartość i transparentność, co obejmuje również przestrzeń dla każdego rodzaju feedbacku. Jednakże, zaskoczyło nas poruszenie w Państwa komentarzu kwestii osobistych i niezwiązanych bezpośrednio z jakością pracy czy środowiskiem zawodowym. Wierzymy, że nasza „karuzela” – jak ją Państwo określili – jest przede wszystkim miejscem profesjonalizmu, zaangażowania i wzajemnego szacunku. Co do „zimnej wody” – mamy nadzieję, że jest to metafora, gdyż zawsze dbamy o to, aby nasze warunki pracy spełniały najwyższe standardy, włącznie z dostępem do ciepłej kawy lub herbaty, które, jak mamy nadzieję, ocieplają atmosferę nawet w najchłodniejsze dni. Na serio podchodzimy do wszelkich sugestii dotyczących poprawy naszego środowiska pracy, a szacunek jest dla nas wartością nadrzędną. Wszelkie uwagi dotyczące relacji międzyludzkich traktujemy z najwyższą powagą i zapewniamy, że nasze działania są zawsze zgodne z zasadami etyki zawodowej i szacunku. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, by omówić Państwa obawy w sposób, który pozwoli nam wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Wierzymy, że dialog jest kluczem do rozwiązywania wszelkich nieporozumień i budowania zdrowej atmosfery w pracy.

Nikt
@Anna

Szacunek to chyba to jak zwolniliście dziewczyny (te które poszły do domu jak nie dały rady pracować podczas upału jak temp wynoszą ponad 40 stopni na hali okna pozamykane zero wentylacji i spalenie szło na ciagowni) szacunkiem bylo to ze mimo proźb aby przyszedl ktos z kierownictwa to było to " wysluchanie " i to przez pseudo kierownika niech się duszą

@Nikt

Przede wszystkim chcę podziękować za podzielenie się swoimi obawami dotyczącymi warunków pracy w naszej firmie. Jesteśmy głęboko zaangażowani w zapewnienie bezpiecznego i komfortowego środowiska pracy dla wszystkich naszych pracowników i jesteśmy zaniepokojeni, że otrzymaliśmy taką opinię. Chciałbym wyjaśnić, że dokładamy wszelkich starań, aby monitorować i utrzymać optymalne warunki pracy w naszych obiektach, w tym zapewnienie odpowiedniej wentylacji i temperatury, szczególnie w okresach ekstremalnych upałów. Zdajemy sobie sprawę z wyzwań, jakie mogą pojawić się podczas pracy w takich warunkach, i zawsze zachęcamy naszych pracowników do zgłaszania wszelkich niepokojących sytuacji. W związku z przedstawioną sytuacją chcielibyśmy przeprowadzić dokładne dochodzenie, aby zrozumieć kontekst i okoliczności. Nasze kierownictwo jest zawsze dostępne do rozmów z pracownikami, a każda prośba o spotkanie lub interwencję jest traktowana z najwyższą powagą. Jeśli sytuacja, o której wspominasz, miała miejsce, jest to dla nas sygnał, że musimy przeglądnąć i ulepszyć nasze procedury komunikacyjne oraz reakcje na potrzeby pracowników. Niezależnie od tego, czy opisane zdarzenie miało miejsce, czy nie, proszę o bezpośredni kontakt z naszym działem HR lub bezpośrednio ze mną, abyśmy mogli szczegółowo omówić Twoje doświadczenia i znaleźć sposób na rozwiązanie wszelkich istniejących problemów. Jesteśmy zobowiązani do ciągłego poprawiania warunków pracy i otwartych na konstruktywną krytykę, która pomoże nam stać się lepszym miejscem pracy dla wszystkich.

Wioleta

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Glasmark Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Krosno
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Krosno
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel handlowy
OEX S.A.
Konrad

Mam pytanie czy w firmie Glasmark nocna zmiana płacona jest inaczej?

@Konrad

Wynagrodzenie jest wypłacane zgodnie z obowiązującymi przepisami kodesu pracy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jak wygląda praca obecnie na produkcji?

Nie polecam

@Nie polecam

Jaka umowa obowiązuje w Glasmark Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

@Nikita

Umowa zlecenie na czas nieokreślony ????????????

Sylwuśka
@@Nikita

Witam czy jest ktoś na ten moment kto tam pracuje? I może mi mniej więcej powiedzieć jak praca tam wygląda i atmosfera w pracy?

Czy pracodawca Glasmark Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Lidi

Tak. Aktualnie zakręcono ciepłą wodę i myjemy się, jak i szkło w zimnej a raczej lodowatej

Beata
@Lidi

pracodawca tnie koszty i jest skąpy po prostu i dlatego tak robi ? przecież to nieludzkie zachowanie jest gdy 0 st na polu...

@Beata

@Lidi @Beata a czy może zdążyć się tak, że piec gazowy jest konserwowany i dlatego chwilowo nie ma ciepłej wody ? Dlaczego piszecie takie bzdury o nieludzkim zachowaniu ? Dlaczego nie przyjdziecie do kierownictwa o tym porozmawiać ? Czy pracujecie na w zimnie i temperaturze zero stopni ?

Przemysław
@Anna

Ja tu zajrzałem, bo chcę się dowiedzieć czegoś o firmie, ale opinie są tak podzielone, że nie sposób dociec, jak jest na prawdę. Zapytam więc Ciebie. - Uop jest od początku? - Z rozmową i wysłuchaniem przez kierownictwo nie ma problemu? - Zarobki na początek, to? - Nadgodziny liczone są kodeksowo, a nie jako zwykłe godziny? Z góry dzięki za odpowiedź.

@Przemysław

@Przemysław oto odpowiedzi na Twoje pytania - Uop jest od początku? - W zależności od stanowiska na jakie się aplikuje pracownik otrzymuje na początek umowę zlecenie ( proste prace produkcyjne) albo umowę o pracę ( stanowiska o większej odpowiedzialności np. operator maszyn) Z rozmową i wysłuchaniem przez kierownictwo nie ma problemu - nie ma najmniejszego problemu. Kierownicy to osoby którzy od lat pracują w firmie i stali się nimi w drodze awansu. Więc znają pracę od podstaw i chętnie udzielają pomocy i wyczerpujących odpowiedzi. - Zarobki na początek, to?- to jest uzależnione od stanowiska na jakie się aplikuje - Nadgodziny liczone są kodeksowo, a nie jako zwykłe godziny? - nadgodziny liczone są kodeksowo Większość załogi to pracownicy z bardzo długim stażem, więc chyba nie jest tak źle. Pozdrawiam

Dominika
@Anna

A na którym ze stanowisk zarabia się tutaj potencjalnie najwięcej? I ogólnie to jak konkretnie prezentuje się tutaj struktura organizacyjna?

Łukasz
@Lidi

No trochę lipa była ale ja przynosiłem sobie ciepłą w termosie

@Przemysław

umowa na zlecenie przedłużana co 30 dni,praca w szybkim tępie dla kogoś kto lubi się ruszać ,pensja jest najniższa krajowa ale jest to umowa na zlecenie i odbijają ci jeszcze z najniższej płacy na składki,trzy zmiany po 8 godzin.

@Dominika

@nikt

Jaki dress code obowiązuje w Glasmark Sp. z o.o.?

Pytasz o pracę na produkcji czy w biurze ?

Aga

Glasmark to super firma, u której odbywałam praktyki. Pracownicy są fajni i pomocni, a praca jest ciekawa. Na pewno zdobyłam tam dużo wartościowego doświadczenia, które mi się przyda w przyszłości. Gorąco polecam Glasmark jako pracodawcę dla wszystkich, którzy interesują się praca w tym zakładzie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Glasmark Sp. z o.o.?

Magda

Tak oni szkolą i pokazują co i jak.

@Magda

Z mojego doświadczenia wynika ze z tym jest bardzo różnie. Czasem ktoś się buja na szkoleniu dwa miesiące a czasem postawia kogoś na maszynie i nikogo nic nie interesuje.

Stanislaw

Pracuję w zakładzie produkcyjnym Glasmark od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z mojego stanowiska. Praca jest dynamiczna, co pozwala mi na ciągłe rozwijanie moich umiejętności i zdobywanie nowych doświadczeń. Moi koledzy z pracy są bardzo pomocni i zawsze służą radą.

@Stanislaw

Może Pan opisać na jakim stanowisku pracuje?

Maria

Jestem bardzo zadowolona z mojego pracodawcy jakim jest firma Glasmark Krosno. Firma oferuje świetne warunki pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego. Pracodawca jest zawsze otwarty na rozmowę i dba o dobre relacje w zespole. Wszyscy pracownicy są traktowani równo i szanowani. Jestem dumna, że pracuję dla takiego pracodawcy i polecam go każdemu, kto szuka stabilnej i satysfakcjonującej pracy.

@Maria

Może Pani napisać coś więcej o możliwościach rozwoju zawodowego?

Martyna

@olo a jakieś podwyżki można dostać po czasie pracy ,czy tez słabo?

@Martyna

Jeśli ktoś się angażuje i stara, może liczyć na podwyżki czy awans. Firma jest na rynku 30 lat i duża grupa pracowników jest z nami od początku jej założenia. Nie czytajcie tych głupot pisanych przez jedną sfrustrowaną osobę,

Niki_15

Cyrk to mało powiedziane brak szacunku do pracownika.

@Niki_15

@Niki_15 Proszę napisać coś więcej. Jaka sytuacja spowodowała, że poczuł Pan brak szacunku?

@Niki_15

No brygadzista jest hamowaty wystarczy chwila bezruchu by zastanowić się co robić i już jest chamska odzywka żebym się ruszał,a na nowej hali ta baba co wypala szkło to jest toksyczna po prostu.

Krzysiek

Glassmark znowu przyjmuje niby na produkje a tak naprawde szukają ludzi do rozładunku ciężkich kartonów ze szkłem z ciężarówek bo ludzie z magazynu nie chcą tego robić i to jeszcze na umowe zlecenie,nie nabierajcie sie.

Idka

Zakład jak każdy inny. Jeżeli pracownik zachowuje się właściwie, wywiązuje się ze swoich obowiązków, przychodzi na czas do pracy (o ile w ogóle przychodzi) to nie ma żadnych problemów. Firma wciąż prężnie się rozwija. Okres próbny trwa trzy miesiące, można dostać umowę o pracę, nie ma problemu z wzięciem dnia wolnego, wypłata zawsze na czas, dla rzetelnego pracownika premia co miesiąc. Jeśli chodzi o kontakt z kierownictwem, czy „górą” to również nie ma z tym problemu, można przyjść i porozmawiać o każdym kłopocie.

Nikt
@Idka

Z umowa jest na prawdę różnie w głównej mierze zależy to od widzimisie kierownictwa i akuratnie sytuacji kadrowej. Najczęściej spróbują odroczyć prosbe petenta. Prosbe wysłuchają każda, owszem. Problem w tym ze nic z tego nie wynika

Sylwia
@Nikt

A to kierownictwo często zmienia wizję co do tych umów i tego jak powinna wyglądać kadra?

Łukasz
@Idka

Kłamstwo ,sama się gubisz w tym co piszesz okres próbny to umowa o prace na okres próbny trzech miesięcy ,a piszesz że z umową o prace też nie ma problemu,jest problem bo ludzie pracują po kilka lat na umowe zlecenie która odnawia się po miesiącu.Co ciekawe poruszyłaś tu ważną kwestie a mianowicie nieobecność w pracy i to prawda ludzie pożucają prace w tej firmie bo jak widze pracowników na czarno ,rozładowuje naczepy na stanowisko operatora,pracownicy pracują na umowe zlecenie to się nie dziwie hehe :)

Magda

W glasmarku pracowałam ponad rok i nie nażekam. Po okresie próbnym normalnie dostałam umowe i wszystko się zgadzało. Wypłata zawsze na czas co jest ważne. Praca na produkcji w godziwych warunkach, można porozmawiać podczas pracy, ludzie są mili.

@Magda

Ile trwał okres próbny na produkcji?jakie zadania wykonują tam kobiety?,ile wynosi pensja i ile zmian jest na produkcji?czy pracuje się po 8 godzin?

@Anna

umowa na zlecenie przedłużana co 30 dni,podkładają w szybkim tempie szklanki pod automat,albo wykładają w biegu na ciągownie szkło kiedyś mnie kobieta prosiła żebym ją zastąpił bo chce do wc ale musiałem czasu i hyba się posikała,pensja jest najniższa krajowa,trzy zmiany po 8 godzin.

@Magda

A mi koleżanka powiedziała co tam pracuje że nie wolno rozmawiać bo mogą za to zwolnić

Co wchodzi w socjal Glasmark Sp. z o.o.?

Krzysiek

umowa na zlecenie przedłużana co 30 dni,więc nie ma socjalu,praca w szybkim tępie dla kogoś kto lubi się ruszać ,pensja jest najniższa krajowa ale jest to umowa na zlecenie i odbijają ci jeszcze z najniższej płacy na składki,trzy zmiany po 8 godzin

Zostaw merytoryczną opinię o Glasmark Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w Glasmark Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glasmark Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glasmark Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 9 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glasmark Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Pużaka 63C
    38-400 Krosno