Opinie o Zakłady Usługowe Centrum-Usługa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakłady Usługowe Centrum-Usługa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Usługowe Centrum-Usługa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Usługowe Centrum-Usługa Sp. z o.o. w Warszawa

Laleczka

P.Agnieszka z łódzi zapomniała jak pracowała na sprzątaniu i awansowała na brygadzistkę,teraz wykorzystuje ludzi chce się wykazać przed dyrekcją,a przed panem dyrektorem o mało nie wchodzi pod stół,brak odzieży pracowniczej ,brak podstawowych narzędzi do pracy ,brak środków czystości ,p.Agnieszka donosi wszystko p.dyrektorowi wstrętna kobieta ,!nie polecam pracy w tej firmie!

Uczciwa

Nie polecam tej firmy wyzysk człowieka na każdym kroku, brak ludzi do pracy, dyrektor nie na daje na to stanowisko niech kręci kiełbasę która i tak jest nie dobra. Pani Agnieszka z łodzi niech w końcu ogoli wąsy i niech się w końcu weźmie za robotę

Jak wygląda rozmowa w Zakłady Usługowe Centrum-Usługa Sp. z o.o. na stanowisko sprzątanie? Z iloma osobami się rozmawia? 19 października pojawiło się ogłoszenie.

To w ogóle w tym przypadku jest dawana jakaś propozycja? Mam na myśli to czy przypadkiem kwota nie jest stała czy cos? można na tym stanowisku zarabiać więcej niż średnio na rynku? Jeśli tak to w jakich przypadkach?

Marlenka Nowy wpis

Hej, widziałam, że jedna Pani pisała o dwuletnim stażu. mnie na tak długim nie zależy, po prostu chce się zaciągnąć teraz jako sprzątaczka gdzieś na wakacje. Czy na trzy miesiące przyjmują? byłby do okres próbny? kiedyś jak widziałam ofertę to o nim nie pisali

Była pracownica Nowy wpis

Nie polecam tej firmy nawet najgorszemu wrogowi. Pracujesz tam dopóki nie pokażesz że masz swoje zdanie i znasz się na prawie pracy. Dyrektorek to już w ogóle (usunięte przez administratora)totalne i wodorosty. Nawet dzień dobry nie odpowie. Pracowałam tam dwa lata a dowiedziałam się w ostatni dzień umowy że nie przedłużają mi umowy bo miałam odwagę mieć swoje zdanie.

A powiedzcie mi jak ostatnio aplikowaliście do firmy? ktoś tu sugerował kiedyś by na czyściciela się zgłosić, ja to w zasadzie widziałem takie oferty na stronie urzędu kiedyś ale maja odlegle daty. Tam akurat pracowało się na 3 zmiany. do teraz są takie oferty? zastanawiam się czy wpada dodatek zmianowy

Zofia

Cos o awansach tutaj pisaliście? Po jakim czasie pracy są one w zasadzie możliwe? i jakie skutki za sobą pociągają? Zastanawia mnie jak wtedy stawka może się zmienić. Jaki jest przy tym konkretny zakres obowiązków brygadzisty?

Pyra
@Zofia

Siedzenie na (usunięte przez administratora) i udawanie że się pracuje tak jak na Łodzi ale cuz jaką firmą tacy brygadzista. Rządy też są jakie są dla tego wiecznie szukaja ludzi do pracy. I jedyny awans jaki doatakiesz to że zmiotki na szczotke

@Pyra

Zakres przydzielanych zadań może jakkolwiek się zmienić w czasie? co natomiast z wynagrodzeniem za nie? co jest teraz oferowane tak w ogóle kandydatom na start? zastanawiam się pod względem tego, że podobno cały czas do siebie szukają i jednak ktoś się znajduje

Brrrrrrr Nowy wpis

Znajduje jacy ludze tam przychodzą same ...żul.......pracują do pierwszej wypłaty nikt normalny tam nie pójdzie tyrać za marne grosze w dodatku wykorzystują idź tu idź tam niema stałego miejsca pracy w dodatku przełożeni do bani w szczególności ta czarna niesympatyczne babsko szkoda słów

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Usługowe Centrum-Usługa Sp. z o.o. kandydat na stanowisko CZYŚCICIEL OBIEKTÓW ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Uczciwa

Mmm

Omijać szerokim łukiem to pseudo firmę. Najlepiej niech pracownik (usunięte przez administratora) Nie dość że godzin za wiele nie ma to jeszcze cie w konia zrobia na wyplacie. Hmm ogólnie to umowa zlecenie stawka 27.70zl brutto = (usunięte przez administratora) i na rękę 20zl???? warunki tragedia będą cie rzucać trochę tu trochę tam. Duża rotacja w firmie

Inez
@Mmm

To rzucanie trochę tu trochę tam, o którym piszesz to jaki ma zakres? Jak daleko trzeba jechać? Czy zakres zadań w ogóle się zmienia? i tak identycznie zostanie zapłacone? Jak do tego mają się jakieś nadgodziny?

Laleczka

Wcale nie wygląda, kierownik powie ci jak wygląda praca i płaca i pracujesz. Brak pracowników powoduje że biorą wszystkich jak leci.

Branie wszystkich jak leci? To jak Twój proces rekrutacyjny wyglądał, że tak piszesz? I poważnie nie ma żadnych restrykcji? Co na przykład z osobami karanymi?

Proces rekrutacji??? Ha ha dobre. Żadnych papierów nie sprawdzają, mówią ci co masz robić i dają propozycję wynagrodzenia, jak pasuje to pracujesz i tyle. Mówimy tu o stanowisku sprzątacza.

Domi

W Warszawie wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk zazuwasz jak robocik za 3 osoby brak pracowników zero poszanowania nie polecam kasa słaba najniższa jaka może być z dala od centrum usuga

@Domi

A z czego wynika ten brak pracowników? Ludzie sami nie chcą się zatrudniać czy raczej firma sama zatrudnia zbyt małą liczbę osób? Czyli rozumiem, że najniższa krajowa? Na każdym stanowisku?

Nie ma pracowników bo nawet nie ma najniższej krajowej. Zatrudnią cię na zlecenie za 2500 i tak ci będą godziny wpisywać ze nawet jak będzie wzrost wynagrodzenia wynikający z ustawy,to i tak dostaniesz 2500. Odradzam wszystkim, praca dla 4 osób,a (usunięte przez administratora) sam.

Tylko czemu ktoś ma ci wpisywać godziny? Samemu tutaj ich ewidencji nie można także prowadzić żeby nie dochodziło do takich sytuacji? poza tym, skoro już taki wariant przytaczasz to było tak? ludzie by nie odeszli po prostu?

No właśnie odeszli i dlatego nie ma odpowiedniej ilości pracowników. Zapytaj jeśli nie wierzysz. A wpisują mniejszą ilość godzin żeby nikt się nie przyczepił. Złóż aplikację na stanowisko czyściciela to się przekonasz.

Kleopatra

Dzien dobry czy firma zajmuje się spszataniem wagonow na bocznicy

No czyścicieli kiedyś szukali, były oferty nawet na stronie urzędu, pytanie tylko ile obecnie można na tym zarobić? wiem ze podawali stawki liczone od minimalnej, a da radę na spokojnie wypracować sobie więcej?

Nie polecam firma wyzyskuje pracowników płaci minimalną brak podstawowych narzędzi do pracy a oczekiwania duże nie liczy się z pracownikami nie szanuje ich nie polecam !!!

Ulka

Brak podstawowych narzędzi? Z tym, że jakie masz teraz na myśli? Gdzieś widziałam wzmiankę o środkach czystości. Czegoś jeszcze wam brakuje i jak tak to komu to się zgłasza? W sumie te środki od samego początku są deklarowane?

Ludzie nie zatrudniacie się w tej firmie ,chyba że lubicie pracować za pół darmo ,wyzysk,chamstwo od przełożonych ! Naj lepiej jak byś robił 24 h na dobę, oczywiście za jedną pensję oczywiście socjal i to jeszcze potrafią (usunięte przez administratora) na godzinach,wmawiając że tyle przepracowałeś Nie polecam pracy w tej firmie!!!!

Jaka atmosfera jest między działami w Zakłady Usługowe Centrum-Usługa Sp. z o.o.?

Mirek

Firma Centrum Usługa o ile można ja nazwać firmą nikomu nie polecam w niej się zatrudniać wyzyskiwacze pracujesz za 2 osoby za jedną wypłatę oczywiście za najniższą odzieży roboczej nie można się doprosić jeszcze trochę A kupią leżanki pracownikom żeby najlepiej nie jechali do domu i ciągle jest źle nigdy nie pochwalą pracownika za to pijaków szanują udają że nie widzą jak pracownik jest pod wpływem bo prawie tacy zostali w tej firmie albo (usunięte przez administratora) obłęd nikomu nie polecam z daleka od tej niby firmy

Magdalena

nie macie możliwości na konsultację bezpośrednią, że tego typu rzeczy pisane są na forum publicznym? Zresztą dokąd w razie czego każą wam iść jeśli macie jakiś problem? z kim się rozmawia?

@Magdalena

W tym Senk że nie ma do kogo iść by porozmawiać by powiedzieć co ta owa kierowniczka wyczynia . Warszawa tym się nie interesuje .

@Gość

z jakich przyczyn nie? to czym obecnie góra się zajmuje czy są jakieś konkretne plany wdrażane? wpłynie to na przyszłe warunki zatrudnienia? jakie w zasadzie są perspektywy na ten rok?

Kolejarz

Centrum usługa Białystok to jakaś porażka odeszła najlepsza szefowa a dali w zamian janicką ta osoba pracowała tutaj na wagonach jako osoba sprzątająca oczywiście została wyrzucona bo nie umiała się dogadać z ludźmi nie umiała współpracować z ludźmi a teraz nagle dostaje stołek kierowniczy toż to jakiś szok. Dziewczyny ja wam wszystkim współczuję jak A.Janicka ma być waszą szefową to zacznijcie szukać innej pracy nie umiała parę lat temu się dogadać z ludźmi nie miała dla nich szacunku to i do was też nie będzie miała

Ktoś
@Kolejarz

A mnie tak zastanawia czy wogle Warszawa zainteresuje się nowa szefowa J.Janicka i tym co zaczyna wyprawiać Stojąc z boku i przyglądając się na to co już się dzieje to śmiech bierze i żal dziewczyn które do tej pory pracowały zgodnie z obowiązkami zawartymi w owie . Teraz zaczyna się (usunięte przez administratora) A już dziś p. Janicką taki pokaż dała przy sprzątaniu Zabłysła po całości swoją głupotą i wykazaniem się co to nie ja . Zaraz to legendy będą o niej chodzić jak to można zniszczyć firmę w miesiąc po za tym pamiętam ja za czasów kiedy sama sprzątała porażka a teraz zaczyna się wysusza jak to się mówi wyżej (usunięte przez administratora) ma niż (usunięte przez administratora)

Miska

Pracuje w tej firmie powiem szczerze że trochę porażka najniższa krajowa Pani z biura to nieporozumienie nie potrafi nawet zaswiadczenia dobrze napisać na niczym się nie zna ciągle braki ludzi niema kto pracować nie mozna iść na urlop bo niema kto Cię zastąpić ciągle brakuje towaru niema nawet koszulek butów dla pracowników jednym słowem nie polecam na wiosnę planuje zmianę pracy

Zuzanna
@Miska

Ja w tej firmie pracuje już 20 lat więc mogę śmiało napisać co pani za głupoty wypisuje nigdy towaru nie brakowało a wręcz przeciwnie zawsze na zaś dają . Po za tym ubrania ochronne jak i koszulki oraz obuwie też się dostaje ....

Vira
@Zuzanna

Proszę pani u mnie w pracy w GUS nawet wody w upały nie było a co dopiero mówić o odzieży

@Zuzanna

Ta pełna dostępność do wszystkiego faktycznie może zależeć od stażu pracy? Pani deklaruje z tego co widzę dość długi i nigdy nie było problemu? Mają je natomiast osoby nowe i stąd te rozbieżności w zdaniach?

Trajtek

Omijać szerokim łukiem, wymagania z czasem większe i oczywiście oni nigdy nie są winni, tylko ludzie na najwyższym krajowym wynagrodzeniu

Janusz
@Trajtek

Czyli dużo roboty a na rękę najniższa krajowa? Chociaż były jakieś premie czy tylko goła wypłata?

Zenia
@Janusz

Premia ha ha ha w tej firmie zapomnij o premi tyrasz za najniższą i ciągle dokładają roboty bo niema kto robić ciągle brak ludzi bo nikt niechce robić za najniższą wszyscy po kolei odchodzą za chwile prezes sam bedze zasuwał

@Zenia

A napiszesz coś więcej na temat już samej sobie pracy? Twierdzisz że dokładają więcej obowiązków... czyli jak taki umowny dzień powinien wyglądać i jakie dodatkowe zadania miałyby być dorzucane?

Vira

Firma zatrudnia pracowników tylko na 3 miesiące ( czas określony) chodzi o GUS w Warszawie przy podpisaniu umowy co innego mówią inne są warunki pracy później warunki są zmieniane na gorsze pensja ta sama koordynator p.Piotr ciągle dodaje inny zakres obowiązków....wymagania wielkie wypłata najniższa krajowa....pracownicy przy zwolnieniu dowiadują się od osób 3 a nie od osoby która powinna taka wiadomość przekazać .Chamskie traktowanie pracowników zero jakiejkolwiek empatii....brak wody w upały na 10 pracowników 6 l wody na cały dzień .Nie polecam

Iza
@Vira

I do tej najniższej krajowej nie było żadnych dodatków? Nie ma jakiegoś sytemu premiowego za wyniki albo cos w tym stylu?

Ju Ka

(usunięte przez administratora) firma. Pracowałam w Gusie. miałam najgorszego kordynatora. Pan Piotr M. który twierdził że jest za dobrymi i solidnymi pracownikami. W ostatnim dniu umowy nawet nie raczył poinformować że już człowiek nie pracuje. Na innych zasadach byliśmy zatrudnieni. Po upływie pewnego czasu zakres pracy został dodany, za co nie otrzymywaliśmy dodatkowej rekompensaty. Do tego zgadzali się na wszystkie warunki by wygrać przetarg w GUSie, a później zwolnili wszystkich solidnych pracowników (długoletnich) i zatrudnili Ukrainki.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Usługowe Centrum-Usługa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zakłady Usługowe Centrum-Usługa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Usługowe Centrum-Usługa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Usługowe Centrum-Usługa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Usługowe Centrum-Usługa Sp. z o.o.
  • Strąkowa 22
    01-100 Warszawa
  • NIP: 5270204123 KRS: 0000075307

Zakłady Usługowe Centrum-Usługa Sp. z o.o.