Bakun Marek Zakład Usług Asenizacyjnych

Sulejówek

Opinie o Bakun Marek Zakład Usług Asenizacyjnych

Szambelan 2013-01-18 18:53:17
Tam kierownik jest dobry, zawsze jak go widzę to poprawia mi humor bo przypomina mi Pawlaka z filmu:) oczywiście nie obrażając Pawlaka...
abra 2013-03-14 22:12:58
[usunięte przez moderatora] nie jest tam aż tak zle, normalny przeciętny zakład!
Oświadczenie 2013-03-15 13:38:53
W imieniu swoim chciał bym przeprosić właściciela zakładu Pana Marka Bakuna-Zakład Usług Asenizacyjnych jak i pracowników firmy za obraze i rozpowrzechnianie nieprawdziwych i stawiających w złym swietle firmę informacji...Niestosowne komentarze zamieszczone na tym portalu mijają się z celem i nie mają nic wspólnego z prawdą!Dla dobra sytuacji nie ujawniam swoich danych.
kapik 2016-04-21 21:08:52
Zakład Usług Asenizacyjnych Marek Bakun świadczy usługi w zakresie: wywóz nieczystości stałych i płynnych, selektywna zbiórka odpadów. Stawki sa tu powyżej 2000, bo mało kto chce robić w nieczystościach.
Zostaw swoją opinię o Bakun Marek Zakład Usług Asenizacyjnych - Sulejówek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bakun Marek Zakład Usług Asenizacyjnych