M&L DELIKATESY SP.J. W.L.LESIŃSCY

Sulejówek

Opinie o M&L DELIKATESY SP.J. W.L.LESIŃSCY

Pracownik 2012-04-19 15:57:23
NIE POLECAM szukać tu pracy ;((( Nie szanują pracowników, nie dają wolnego, traktują jak niewolników i nikogo nie doceniają ;((( Kierowniczki nie mają kwalifikacji do zajmowanych stanowisk a co więcej do pracy z ludźmi. Po kilku tygodniach pracy trzeba zacząć zażywać proszki na uspokojenie ;( Pan Prezes powinien przemyśleć obsadę kierowniczą w Sulejówku na Dworcowej ;( Te kobiety są po prostu okropne. Trzymają się swoich stołków rękami, nogami i zębami nawet oczywiście kosztem pracowników. Są zakłamane, wredne i powtórzę to jeszcze raz nie kompetentne!!! Zdecydowanie ODRADZAM pracę w tej firmie !!!!!!!
Fretka 2012-07-05 17:44:12
witam w tym sklepie panuje ogromny chaos fakt obsluga jest bardzo mila ale jak przyjedzie jakis tam czarny z kolezka prawie lysym bym to nazwala swinski blondyn w rozowej koszuli to w tym sklepie robi sie niemilo gdyz niewinnie opierdala za pracownikow i wtedy czujemy my klienci niemila atmosfere.Szczerze mowiac niech oni ida sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ic w krzakach a od obslugi niech sie od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a
ex-klient 2013-01-10 04:59:24
Te sklepy to nieporozumienie. Nigdy takiego nieudacznictwa nie widzialem. Zarządzanie to chyba pojęcie nie istniejace dla tej sieci. Prezesem musi być jakiś nieudacznik. Ciekawe jak koleś wygląda. Stawiam, że bez studiow i matury. Ale do rzeczy. W sklepach panuje totalny CHAOS, nie ma tam nikogo kto by był za COKOLWIEK odpowiedzialny, kierowniczki chyba pomylily się z zawodem, gdyz w ogole nie kontroluja czegoś takiego, jak ZAMÓWIENIA, nie sprawdzają towaru i ważności, ktora czesto przekracza termin, a jak towar zostanie wykupiony to JUZ GO POPROSTU NIE MA. W ogole nie jest prowadzone bieżące uzupełnienie. Pepsi np. do teraz nie ma w jednym z ich sklepow w Starej Milosnej, gdyz sie skonczyla, a nikt nie wpadl na pomysl by zamowić. To samo tyczy sie prawie każdego towaru, z kazdego segmentu- Wody Kropla Beskidu, soków winogronowych Hortex, piwa Guinness, Paulaner, Haribo, Kinder czekolada, bułeczki mleczne, ciasteczka florianki, podpalki do kominka, szynki z beczki warmia, kabanosow ze strusiny itp itp . ZENADA jak mozna tak nieudacznie prowadzić biznes. Ale napawa mnie to optymizmem, gdyz pokazuje, ze kazdy debil moze prowadzić sklep.
mar 2016-05-03 12:14:33
@anonim teraz chyba niestety nikogo nie szukają, ofert zatrudnienia w każdym razie nie widzę. Jakie są stawki? :)
Zostaw swoją opinię o M&L DELIKATESY SP.J. W.L.LESIŃSCY - Sulejówek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M&L DELIKATESY SP.J. W.L.LESIŃSCY