Anwa-Tech sp. z o.o.

Sulejówek

Opinie o Anwa-Tech sp. z o.o.

radabiuro

Witam. Z firmą współpracuję już od kilku lat, z moich obserwacji obsługa Klientów jest miła i nienaganna. Firma godna polecenia.

donki
@radabiuro 02.01.2016 07:33
Witam. Z firmą współpracuję już od kilku lat, z moich obserwacji obsługa Klientów jest miła i nienaganna. Firma godna poleceni...

również zarówno kojarzę ich z dobrej strony jak i ludzie o nich dobrze mówią. Szukają obecnie regionalnych przedstawicieli handlowych w Warszawie. Aplikujecie?

Marcin

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu. Jak na tamte realia warunki były bardzo dobre. Jeśli oczekujesz stałej, legalnej pracy pod Warszawą to zdecydowanie POLECAM. Przyzwoite pieniądze i wszystkie świadczenia gwarantowane.

Dyrektor

Pracowałem w tej firmie 1 rok , moje wnioski to super szef , jak się chciało to można było sie dużo nauczyć. Odnośnie płac to było słabo, co się przekładało na efektywność pracy. Atmosfera w pracy była bardzo dobra , Pozdrawiam Dyrektora Handlowego , praca z nim to prawdziwaprzyjemność.

vania39

mowimy tu o tej firmie w sulejowku?

Zostaw opinię o Anwa-Tech sp. z o.o. - Sulejówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anwa-Tech sp. z o.o.