Opinie o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dubiel Vitrum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dubiel Vitrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Gara

Tylko naiwni pracują w takiej firmie gdzie osoby które nie potrafią myć luster są jeszcze obronione przez innych. Jeśli zależy Ci na rozwoju to wybierz inną firmę tu nic się nie nauczy . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić donosicieli starsze osoby i nie zatrudniać po znajomości

onaona

pytałam o prace ale pdoobno głównie facetów na maszyny

Kotek

Przedłużanie umów na rok później zwalnianie gdyż związki zawodowe zawiodły bo 13 zł na godzinę tak mi powiedzieli a i pracy nie ma a ogłoszeń masa z tym że od zaraz . Ten proceder jest powtarzany i bardzo bym chciała sprawdzenia przez państwowe instytucje bo chore jest to co tam się dzieje .

Jarząbek

Święte słowa Panie Dyrektorze. To mówiłem ja (usunięte przez administratora)

Rozmowę kwalifikacyjną w Dubiel Vitrum masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Projektant CAD?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
mick jeagger :)

bo nie wiecie kochani kto to jest pan co mial zaklad szklarski na nowym swiecie w rabce zdroj ... zapraszal mlode dziewczyny do sprzatania domu znam kilka co wyszly z tamtad z problemami z dzieckiem pod pacha:):):):)

Załamany

Pracownicy zwalniają się już można śmiało stwierdzić masowo, jest to moim zdaniem najlepsza opinia o tej firmie. Brak możliwości zarobienia konkretnych pieniędzy, brak motywacji do pracy, praca w stresie, wszystkie te czynniki składają się na to że pracowników ubywa w firmie a nowych kandydatów do pracy jak nie było tak nie ma. Dobra praca dla ludzi którym zostało niewiele do emerytury i chcą sobie dorobić. Ale i nawet tacy już zaczynają odchodzić bo ile to można wytrzymać.... Każdy człowiek ma jakieś granice wytrzymałość.

Imigrantka
@Załamany

Obecnie mieszkam za granica i mialam wlasnie aplikowac do firmy gdyz w polsce mieszkam niedaleko... doswiadczenie mam wieloletnie mimo ze jestem jeszcze mloda.. ale z tego co czytam chyba nie warto . Szukam czegos by moc zjechac do pl ale ta firma odstrasza komentarzami .., no (usunięte przez administratora) opinia :) pozdrawiam

requiem
@Imigrantka

Zarobki zgadzam się szału nie ma i nie będzie . Atmosfera jest spoko także nie przesadzajmy. Koleżanko co ci szkodzi aplikować. Lepiej żałować ze się coś zrobilo niż że sie czegoś nie zrobilo

Motyl

Praca w tej firmie coraz gorsza a mianowicie ciągła, nieustanna inwigilacja, nie można spokojnie wyjść do WC bez zbędnych tłumaczeń, pracownicy są coraz skrupulatniej pilnowani przez przełożonych, otrzymują coraz więcej zadań do wykonania co nijak ma się do kwestii zarobkowej. Jednym słowem, coraz więcej pracy za coraz marniejsze pieniądze. Byłem, przeżyłem, więc wiem o czym mówię.

Hanna

@Koliber, to forum docelowo ma właśnie być takim miejscem, w którym użytkownicy zainteresowani zatrudnieniem w Dubiel Vitrum odnajdą ważne i interesujące informacje dotyczące tej firmy. Widzę, że po przeanalizowaniu opinii w tym wątku, rezygnujesz z ubiegania się o współpracę z tym pracodawcą. Jednak czasami warto przekonać się na własnej skórze o tym jakie wrażenie zrobi na nas firma, w której chcielibyśmy pracować.

Koliber

Cieszę się ze istnieje taka strona.Właśnie odchodzę z beznadziejnej firmy i zastanawiam się na przyszłością.Zastanawiam się nad własną działalnoscią ale tez przeglądam ofert.Trafiłem na ofertę omawianej firmy i nawet miałem nawet ochotę złożyć CV ale po przeczytaniu tych opini to jednak wolę własny biznes....

Szkoda, że nieaktualne bo już chciałem aplikować...

Silnoręki
@anonymous

Jednak jeszcze ktoś chce zatrzymać się do tej firmy ha ha ha ha ha ha ha więc nie jest aż tak źle ha ha ha ha ha ha ha

Hanna

Na stronie internetowej Dubiel Vitrum są ofert pracy, ale niestety nieaktualne. Czy dysponujecie może informacjami dotyczącymi planowanymi bądź obecnie prowadzonymi rekrutacjami, ale nie opublikowanymi w sieci? Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć potencjalnie przyszły pracownik tej firmy? Czy w tej kwestii coś się zmieniło?

Bilbao

Że pracuje jeszcze ktoś w tej pseudo firmie to się wogóle dziwię. W tym momencie rynek pracy jest tak obszerny, że pracownik może wybierać do woli. Podsumowując moje wrażenia po przepracowaniu kilku lat w tej firmie : - zarobki dno - atmosfera dno - możliwość rozwoju, nabrania doświadczenia dno Każda minuta spędzona w DV to czas stracony, a nie zapominajmy, że życie jest tylko jedno.....

byly biurowy
@Bilbao

W szczegolnosci ze w tej chwili juz nawet lidl I biedronka oferuje wiecej na start kasjerowi niz Dubiele planistom na przyklad. Chyba ze sie cos zmienilo?

Zbyniak

Jak odmówią wam podwyżki to na drugi dzień kupią nową maszynę albo samochód dla najbardziej zapracowanych. Taka polityka - pracownikowi 50 groszy, panu z bródką nową furę.

Czarek

Faktycznie za alkohol w pracy firma powinna zwalniać bo to tylko zagraża bezpieczeństwu i obniża wyniki !!

Mikołaj

Wszyscy zadowoleni z wypłaty przed świętami?! Zadowoleni z kasy ekstra na święta?!

LordZod
@Mikołaj

No ludzie ktorzy nawet 2000 z premia świąteczna nie dostali na pewno są zadowoleni :)

Święta
@Mikołaj

Jaka kasa na święta?! Zamiast dać to premie jeszcze zabrali... Żal żal i jeszcze raz żal.......

rabcio

Polityka firmy wygląda następująco: podnosimy pensje nowym pracownikom aby ich zachęcić żeby się nie zwalniali, a pracowników z kilkuletnim stażem mamy głęboko w ...Ewentualnie jeśli któryś złoży wypowiedzenie to zaproponujemy 1 zł brutto/h więcej na zachętę może zostanie. I tak później trzeba biegać po zakładzie z alkomatem bo jakaś ta załoga rozchwiana :o)

LordZod
@rabcio

Bieganie z alkomatem sobie dobrze rozkminili, złapiemy takiego delikwenta i myk po premii, ale nie zwolnimy bo trzeba by było znów szukać kogoś nowego, ale zarobimy na jego premii a może nawet i drugi raz uda się go złapać i znowu myk po premii i wiecej kasy w kieszeni andzrzeja

bida z nedza

Ja otrzymalem propozycje pracy w tej firmie rozmowa z wlascicielem firmy rozmowa kwalifikacyjna ale o wynagrodzeniu juz nie chcial rozmawiac to szanowny pan kierownik mi uswiadomil na co moge liczyc jaka super stala praca pod dachem za 1450zl na zmiany tak motywujaca stawka utrzymasz rodzine i oplacisz rachunki swietlana przyszlosc nie ma co sie dziwic ze dzis tam pracuja tylko emeryci i rencisci boo musza dorobic ze by przezyc ale utrzymac sie tylko z tej pensji i z tymi wymaganiami zycze powodzenia wlasciciel trzepie gruba kasiore na dajacych sie wykorzystywac ale za jakis czas skonczy im sie nie bedzie chetnych do pracy i biznes trzeba bedzie zamknac bo z zamowieniami nie nadarza i sami sie wykoncza nie takie cwaniaki byly mieli ludzi za smieci a dzis nie maja nic krzywda wraca sie jak bumerang a dobro procentuje dzis mlodzi nie beda robic za grosze wola wyjechac za chlebem bo chca cos w zyciu osiagnac a nie klepac biede cale zycie

zadowolony

Eeee... temu co brakuje nadgodzin to jakiś niedorajda i nieuk co liczyć nie umie albo przekurzył na papierosach ablo sie spoznia a moze wstydzi sie zapytac czemu tak mu wyszło i durgi co zle pracuej i sie boi ze nad nim stoja. Nade mna stac nie trzeba a nadgodziny mam zapacone.

dupeczka
@zadowolony

W tej firmie to płacone masz ale tylko dlatego ze pewnie latasz do kadrowej co chwile zeby sie upominac za kazdym razem o to co ci sie należy,przyznaje jak powyżej oszukuja na godzinach.np wpisuja nadgodziny do normalnych godzin żeby uniknąć dopłaty 50% i sa nieuczciwy a liczyc kazdy potrafi to własnie dubiele nie umieją liczyć ;)

josefstalin45

Firma to jakaś totalna porażka!potrafia prawie 30 nadgodzin zabrać i wpisać do normalnych godzin pracy i wychodzi nam normalna stawka,powinna siąść na tym jakaś instytucja bo robia tam przekerety nie z tej ziemi,odradzam każdemu!

Najebanyantresola112

W firmie chleją ile się da ,ciagle ino stoją nad kimś i go stresują ,wszystko za 11 brutoo nie zycze tam nikomu pracy !!!!!

szkłempojajach
@Najebanyantresola112

dokładnie tak jest !

Zostaw merytoryczną opinię o Dubiel Vitrum - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Dubiel Vitrum?

Zobacz opinie na temat firmy Dubiel Vitrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dubiel Vitrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 41 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dubiel Vitrum
2.7/5 Na podstawie 766 ocen.
  • Kilińskiego 74A
    34-700 Rabka-Zdrój