Dach-Plus

Śrem

Opinie o Dach-Plus

klinet 2012-10-11 17:10:19
Polecam: tanio, dokładnie, nie ma problemów z reklamacją. Duży plus
gabriel 2014-01-21 09:34:43
koszmar,nigdy wiecej, robota zle zrobiona, cieknie nie mozna doprosic sie poprawek, totalna sciema lapanie kilku robot na raz a potem czekasz czlowieku,
klient 2014-01-25 08:58:58
dach-plus nie świadczy usług :) to opinia bardziej do dekarza wykonującego prace.
Tomasz K. 2014-03-18 19:32:28
Niestety byłem klientem Firmy Dach Plus Eliza i Jerzy Szybilscy i na samym wstępie przestrzegam z korzystania z usług tej firmy a mianowicie:
Wyżej wymieniona firma jest w zupełności NIEODPOWIEDZIALNA handlowcy są na początku bardzo czarujący a jak przychodzi do realizacji zamówionego dachu to nie można się doczekać na materiał cena wzrasta z dnia na dzień.
Na koniec inwestycji doszło około 2500 zł do dopłaty nie z mojej winy.
ZDECYDOWANIE ODRADZAM USŁUGI FIRMY.
Do Tomasz K 2014-09-24 09:32:29
@Tomasz K nie wierzę, że tylko na dachu musiałeś dopłacić. Podejrzewam, że na innych etapach budowy też miałeś jakąś kwotę do dopłaty. I co, inne firmy też nieodpowiedzialne?Bo cena wzrosła? Nie da się wycenić czegoś na 100%. Zawsze będzie sytuacja, że albo czegoś zabraknie albo coś zostanie. Różne sytuacje wychodzą w trakcie budowy o czym chyba nie trzeba nikogo przekonywać.
"Nie można się doczekać na materiał". Stary, nie wszystko jest zależne od dostawcy towaru. Może w tej sytuacji producent,który produkuje ten towar nawalił?Może nie mieli surowca?Może byli w trakcie wymieniania noży?Może mieli taki nawał pracy, że nie wyrabiali z produkcją?Może maszyna im nawaliła?
No ale najlepiej napisać, że firma nieodpowiedzialna bo na towar doczekać się nie mogłem.
kamik 2016-04-18 23:49:38
tomek, ale firma powinna dbac o odpowiednie zapasy magazynowe. W ogóle co do pracy tutaj, to słyszałem, że jest ok, ludzie chwala sobie zwłaszcza socjal i atmosferę.
Zostaw swoją opinię o Dach-Plus - Śrem
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dach-Plus