AQUILA tektura falista

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AQUILA tektura falista

jest sprawa : Niech ktoś przetłumaczy na angielski wszystkie wpisy na Wrześni, Skarbimierzu, Radomsku. Przecież to co tu się odiwania to jest jakieś nieporozumienie. Skoro tu nic nie działa - podamy info dalej do góry do szefa wszystkich szefów. Może tam jest coś takiego jak dział HR, który ogarnie ten (usunięte przez administratora)

jert
@anonymous

Zgadzam się z tobą jestem w stanie przetłumaczyć :) Skarbimierz to jedna wielka porażka

QM

Dzień dobry, czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w biurze( atmosfera, zarobki)? Pojawiła się oferta do obslugi klienta, oferta pojawia się prawie cyklicznie ( w ubiegłym roku i latach poprzednich chyba też), skąd wynika rotacja na tym stanowisku? Dziękuję za rzetelne odp.

Wojciech

Witam czy ktoś ma informację na temat firmy Aquila w Orłowie czy jest solidna firma jeśli chodzi o wykonanie ?

Tonik

Nie przesadzajcie z narzekaniem, firma jak najbardziej dobra więc może nie każdy pracuje taj jak powinien?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Aquila Sp. z o.o.?

Dopóki jesteś nowy nawet kierownik poda ci rękę na przywitanie a później będziesz traktowany jak zło konieczne...

Heniek

Istnieje jakiś powód, że od dawna nie piszecie opinii na forum?

Witam proszę o odpowiedź czy do wynagrodzenia godzinowego doliczana jest jakaś premia miesięczna jesli tak to jaka i ile?

Tom22

Witam, chciałabym zlożyć cv do firmy. Martwi mnie jednak wynagrodzenie. Jakich zarobków brutto mogę obecnie oczekiwać? Ktoś pomoże?

Pracownik VPK
@Tom22

15.50 brutto, po 3 miesiacach 16.50 brutto

Ryszard
@Pracownik VPK

Czy do podstawy wynagrodzenia doliczane są premie? Pracodawca oferuje szkolenia lub pakiet socjalny? Jaka jest atmosfera w pracy? Jesteś z niej zadowolony? Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko specjalista do spraw obsługi klienta. Pracodawca oferuje stabilną pracę, motywujące wynagrodzenie i przyjazną atmosferę. Czy ktoś będzie aplikował?

Jerzy

Zastanawiająca jest ta cisza na forum?

Witek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

A gdzie pracowałaś Była pracowniczko?

BYŁA PRACOWNICZKA

W tzw. "biurze"

lukasz

Witam jakie na dzień dzisiejszy zarobki na magazynie jakie premie i ogólnie jaka kasa

Weronika

Przypominam o tym, że wszystkich użytkowników obowiązują zasady regulaminu. Bardzo proszę o ich przestrzeganie. Niedopuszczalne są wpisy zawierające wulgaryzmy, czy też obrażające innych użytkowników portalu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin

Były pracownik.

Kajtek gdzie pracowałeś? Na jakim stanowisku?

Były pracownik.

Nie pracuje jakiś czas. Od niedawna.

Były pracownik.

Jestem inna osoba. Magazyn.

Weronika

@Były pracownik.jesteś tą samą osobą, która wypowiadała się kilka postów wcześniej? Rozumiem, że Ty jesteś pracownikiem produkcji. @Kajtek :) masz zupełnie odmienną opinię o tym pracodawcy. Z czego wynikają te różnice? Od jak dawna nie pracujesz w firmie? Na jakim pracowałeś stanowisku?

Kajtek :)
@Weronika

Stanowisko TUR, nie pracuje od tyg. Różnice ?- a który zakład na gowork ma dobrą opinie ?, wystawiłem taką opinię ponieważ byłem "fer" wobec pracodawcy i tym samym pracodawca wobec mnie.

Były pracownik.

Pracowałem tam prawie 10 lat. Na początku było dobrze. Dobre pieniądze w miarę dobre warunki. Później zrobiono trzech nieodpowiednich gości na nieodpowiednich stanowiskach. Tacy mistrzowie zmian którzy nie mieli pojęcia o robocie. Czepiali się wszystkich o wszystko. Chciałem urlop to musiałem załatwić zastępstwo. Nawet w sobotę jak chciałem wolne to ktoś musiał za mnie przyjść. Atmosfera niezbyt dobra. Kierownik myśli że wszystko wie najlepiej. Zabiera premie za byle co. Jeśli ktoś chce to opowiem więcej.

Kajtek :)

Polecam tego pracodawcę, wiadomo w każdym zakładzie nie jest idealnie, pracowałem prawie 2 lata i nie mogę złego zdania wyrazić na jego temat, jest jednym z nielicznych zakładów który ma bardzo wysokie stawki oraz w porządku pracowników. Kierownik wyrozumiały, pieniążki na czas i inne bonusy. Gdyby nie system 3 zmianowy to prawdopodobnie o ile by mi zdrowie pozwalało pracowałbym bardzo długi okres.

Weronika

@byly pracownik czy w związku z dużą rotacją oraz brakami pracowników w firmie następują, czy też mają nastąpić jakieś zmiany w warunkach pracy, czy zatrudnienia? Co według Ciebie powinno w firmie ulec zmianie?

Zostaw merytoryczną opinię o AQUILA tektura falista - Września

• Jak się pracuje w AQUILA tektura falista?

Zobacz opinie na temat firmy AQUILA tektura falista tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AQUILA tektura falista?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AQUILA tektura falista?

Kandydaci do pracy w AQUILA tektura falista napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AQUILA tektura falista