Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o AQUILA RADOMSKO SP. Z O.O

Pracowałeś w firmie AQUILA RADOMSKO SP. Z O.O i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Ja - 2015-01-31 18:56:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (6)
O której macie przerwe na produkcji w aquili i ile ona trwa?
zdjecie uzytkownika
rob - 2015-02-23 11:15:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
czy aktualnie są jakieś oferty pracy do tej firmy ?
zdjecie uzytkownika
Biały Mudzyn - 2015-04-13 21:32:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Tam wysrać sie nie ma kiedy, a przerwy to w życiu nie widzieli ;)
zdjecie uzytkownika
bino - 2015-10-13 14:34:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No na pewno nie jest aż tak źle jak mówisz, jeśli nie umiesz o siebie zadbać to jednak możesz mieć problemy, przecież nie zakują Cię w kajdany jak będzie chciał skorzystać z toalety, no a jeśli chodzi o ich ofertę, to jest ona całkiem atrakcyjna, klienci sobie chwalą z tego co wiem, a przynajmniej większość.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie AQUILA RADOMSKO SP. Z O.O!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AQUILA RADOMSKO SP. Z O.O

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: