Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o AQUILA RADOMSKO SP. Z O.O

Pracowałeś w firmie AQUILA RADOMSKO SP. Z O.O i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Ja - 2015-01-31 18:56:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (6)
O której macie przerwe na produkcji w aquili i ile ona trwa?
zdjecie uzytkownika
rob - 2015-02-23 11:15:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
czy aktualnie są jakieś oferty pracy do tej firmy ?
zdjecie uzytkownika
Biały Mudzyn - 2015-04-13 21:32:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Tam wysrać sie nie ma kiedy, a przerwy to w życiu nie widzieli ;)
zdjecie uzytkownika
bino - 2015-10-13 14:34:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No na pewno nie jest aż tak źle jak mówisz, jeśli nie umiesz o siebie zadbać to jednak możesz mieć problemy, przecież nie zakują Cię w kajdany jak będzie chciał skorzystać z toalety, no a jeśli chodzi o ich ofertę, to jest ona całkiem atrakcyjna, klienci sobie chwalą z tego co wiem, a przynajmniej większość.
zdjecie uzytkownika
111 - 2016-02-21 13:53:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma niegodna polecenia pelno tam medalikow oszustow cwaniakow ze sw mjasta
zdjecie uzytkownika
antek - 2016-04-24 12:50:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie rozumiem takich opinii, nie wiem czy przez nie przebija ironia, czy jakiś fałsz, ciężko stwierdzić, bo firma prężnie funkcjonuje oraz całkiem nieźle podchodzi do swoich klientów, co można zauważyć po tym, że do firmy wracają także ja polecam ;) antek

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie AQUILA RADOMSKO SP. Z O.O!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AQUILA RADOMSKO SP. Z O.O

Twoj email:
Wiadomość: