Aquila Sp. z o.o.

Września

Opinie o Aquila Sp. z o.o.

ja 2013-08-28 12:19:16
witam chciałbym siędowiedzie jak wygląda praca w aquila września, jakie zarobki, atmosfera i jaki jest sytsem pracy? (ile zmian), za odp pięknie dziękuję
next 2013-09-03 15:11:36
no moze ktos cos rozjasni???
mondi 2014-10-17 15:03:43
Awizacje na jakieś dziwaczne godziny, a parking na 3 auta na krzyż,nie ma gdzie stanąć, na pytanie gdzie można stanąć? odp ze nie wie cieć gdzie, ale wie,że nie tutaj, dzwonisz przed 15:00, zapomnij ze ktoś odbierze tel... u nich 15:00 zaczyna się o 14:00 chyba, o 15 nie ma już żywego ducha
Arczi 2014-11-30 20:39:08
napisze ktos ile mozna zarobic na dzien dobry w tej pracy ?czy sa podwyzki z biegiem czasu ? czy ciezka praca?
garu 2015-06-17 18:13:37
opowiem o tej firmie na przestroge tych ktorzy chca tam pracowac ;
-admoswera wsrod pracownikow jest okropna
-praca nie jest ciezka ale nie zorganizowana i uciazliwa
-godziny pracy to jakas masakra prawie same dwunastki i wieczny pospiech
ogolnie pieniazki slabe a na okresie probnym to juz tragicznie
Były aquila brzeg/skarbimierz 2015-11-18 22:08:52
Nie polecam nikomu. Chyba że masz stalowe nerwy i wy....ne na wszystko. Stawki 15brutto jako operator lub 17 jako brygadzista. magazynierzy chyba 18 brutto... Duża cześć premii. Albo dostaniesz albo nie. Kilku konfidentów (Bartek, Kuba i Fudał)jest ale to gówniarze których życie zweryfikuje...
Maciej czyli władek i jego przydupas Andrzej/ chobbit robią z ludźmi co chcą. Większoć ludzi spoko.
Były expracownik 2015-12-01 16:33:12
Aquila Sp. z o.o Brzeg (Skarbimierz) niczym się nie różni od Wrześni czy Radomska
Szefostwo Grzegorz września czy Maciej Skarbimierz oszukują ludzi na wynagrodzeniu . Na rozmowie ustalamy stawkę np 2500zł składasz wypowiedzenie dostajesz umowę na 3 miesiące 2,5tys a po 3 miesiącach dostajesz nową umowę a tam 1750zł brutto ustna premia obiecana (bez zasad) do wysokości ustakonej stawki 700zł tak ze byś wyszedł 2500 (to co miałeś mieć na samym początku za 175h) i tak z miesiąca na miesiąc szef daje ci 2500 poźniej 2300 i tak w dół .
Oszukują ludzi. Jeśli chodzi o kontakt z szefem to brak słów Maciej nie umie rozmawiać z ludzmi (gardzi nimi ) . Stawka 2500 to max stawka jako operator przy wszystkich sobotach pracujących
Wynik 2016-05-14 10:32:14
Firma jest naprawdę bardzo fajna, generalnie polecam próbować szukać swojego światełka w tunelu i próbowac tutaj szukać pracy, moim zdaniem bardzo warto to robić, zdecydowanie tak, pensje sa super u nich
Zostaw swoją opinię o Aquila Sp. z o.o. - Września
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquila Sp. z o.o.