Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1 w Kartuzy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1 w Kartuzy

Krystyna Nowy wpis

Ta poczta to porażka , list polecony nadany 01.08.2022 ze Starostwa w Kartuzach do Somonina dotarł 30.08.2022 a odległość to zaledwie 8 km Zawierał bardzo istotne i terminowe informacje. Jeżeli będę musiała ponieść z tego tytułu dodatkowe koszty to obciąże Pocztę w Kartuzach

Anna Nowy wpis
@Krystyna

A to nie kontaktowałaś się może z nimi, żeby zapytać do tego doszło? Bo aż sama ciekawa teraz jestem

Estera Nowy wpis
@Krystyna

Trzeba było w takim wypadku osobiście dostarczyć ten list jak był tak istotny. A nie zwalać teraz na pocztę.

Gosiek

Po cote numery telefonów nikt tam nie odbiera

Ewelina Nowy wpis
@Gosiek

A ile razy próbowałaś sie z nimi skontaktować? Czy to może jednorazowa sytuacja? :D

Klient

Nie polecam tego miejsca. Telefon wyciszony. Jedna osoba pracująca liczy pieniążki, w kolejce stoi około 10 osób. Przychodzi Pani która obsługuje klienta i kolejka rusza. Klienta chce złożyć zmasakrowaną paczkę. Nie może. Może tylko nadawca. Kpina. Po 15 minutach dołączą druga osoba do pomocy. Pani która liczyła pieniądze przyjmuje tylko wpłacających klientów. Podchodzę do okienka. Po 40 minutach oddaję paczkę. Pytam kto odbiera telefon. Pani nie wie. Pracuje przecież na okienku. Nie dostaje potwierdzenia. Proszę o kierownika. Każą czekać. Przychodzi Po 15 mi utach Pani Herbasz. Zapytana o to kto odpowiedzialny jest za odbieranie telefonu, odpowiada że wciąż szukają. ,, czego szukacie telefonu??" Nie przesyłek. Z zaplecza dochodzą rozmowy, słychać co mówią Po telefonie nie ma nawet słuchu. Kierownik obiecuje, że sytuacja zmieni się za dwa tygodnie. " co wydarzy się za dwa tygodnie?" Obiecuje że zglośnie telefon. Żart. Wychodzę w kolejce około 20 osób, ludzie rezygnują. Wychodzą no ale przecież przyszli odebrać swoje przesyłki, bo listonosza nie widzieli od miesięcy.

Magda
@Klient

Kierownik nie jest niczemu winna, jeśli pracuje z niekomplementnymi pracownikami, to co za to może? A panie na okienku - mają czas na wszystko - tylko nie na to co trzeba..

@Magda

No to właśnie Pani Kierownik powinna takie osoby chyba do pionu ustawić? Ja wiem, że może być trudno, ale nie można pozwolić na to, żeby ktoś był tak rozbestwiony... Tylko pytanie jak to dobrze ugryźć, żeby wszystko chodziło jak w zegarku?

Magda
@Anna

Tylko ze nad panią kierownik są też wyżej osob , a Pani kierownik I tak daje z siebie wszystko,gdzie jest zarząd się pytam ? Czy dyrektor jest ślepy, zatrudniają osoby na okienkach które nie nadają się do tej pracy ,a za te pieniądze nikt inny nie chce tam przyjść do pracy, I tu jest cały problem.

@Magda

Ja może głupio spytam, ale to akurat się często w firmach zdarza. Czy osoby w zarządzie w ogóle są obeznane w branży, jak ogólnie można ocenić ich poziom wiedzy i doświadczenia? Bo jakby nie patrzeć to też istotne aspekty są

Najgorszy oddział pocztowy chyba w Polsce... Brak organizacji,, paczki nie dochodzą trzeba jeździć i dopytywać,,, telefonu nikt nie odbiera,,, rachunki przychodzą z dużym opóźnieniem,,,, listonosz ok,,, ale pracownicy urzędu to porażka,, kto tam zarządza hmm... Wstyd!

Krystyna
@Marek

Zgłaszałeś to gdzieś? Jak reagują pracownicy jak klienci zgłaszają pretensje odnośnie takich problemów z paczkami i dodzwonieniem się do nich?

Aniula
@Marek

To prawda. Pracują tam nie kompetentni ludzie. Nie odbierają wgl tel. Ale swoje telefony odbierają wtedy mają na to czas siedząc na (usunięte przez administratora)

Jerzy
@Aniula

Może to przez to, że często jest dużo klientów i nie bardzo jest na to czas? Określasz pracowników niekompetentnymi, bo nie odbierają telefonów? :D

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Zbigniew

,,, Jeśli moje przesyłki się nie odnajdą zaskarżę ten urząd pocztowy o kradzież,,!

Jerzy
@Zbigniew

Hej, jak to się rozwiązało? Odnalazły się? Chyba przysługuje jakieś odszkodowanie czy coś w takim przypadku?

Gosia

Co za ludzie tam pracują? Nie potrafią niczego ogarnąć,,, rachunek z Kartuz do Kartuz szedł 3 tygodnie! Nie mówiąc o innych przesyłkach nadanych poza miastem,,, szkoda słów,,,, niedługo nie wykopiecie się spod tych nie dostarczonych listów i pączek!

Aniula

Ten Urząd to kpina. Baby siedzą na (usunięte przez administratora) telefonu nigdy nie odbierają bo twierdzą,że nie mają na to czasu. Ale na kawusie i wysyłanie sms-ów z prywatnych telefonów to mają czas.

Wkurzony klient

Co tam się odwala jakieś tantejskie sceny 20 minut czekałem przy stanowisku bo pani poszła z łaską szukać mojej paczki nogi mi wrosły w podłogę od czekania w końcu wyszedłem z poczty bo ile można czekać a z zaplecza było słychać woda się gotuje do kawy to są jakieś jaja.

Blądi

Może ktoś by z łaski swojej odebrał ten telefon?

basia
@Blądi

a po cholerę dzwonisz?

Karina

Dramat zle liczą paczki . Wysyłałam taka sama paczkę w Gdańsku i zapłaciłam mniej. Proszę pilnować bo dużo osób się tak nie zna !

Mieszkaniec

Telefonu to chyba nie mają czasu odebrać poczta z rachunkami to po 2miesiącach listonosz przynosi a paczka dostaję wiadomość że dzisiaj będzie dostarczona siedzę w domu i czekam a co się okazuje to listonosz wypisał fikcyjne awizo że nikogo nie zastał co w ogóle go nie było w naszym rejonie .TA POCZTA TO PORAŻKA

Boo

Bilingi z banku listonosz zostawia w sąsiedzteie, polecony z potwierdzeniem odbioru w końcu po trzech tygodniach dotarł, nie polecam tej poczty

Ktoś tam pracuje???? a może by ktoś odebrał tel ????? HALO HALO HALO

Boo

przesyłki z banku (biling] listonosz zostawia w sąsiedztwie, polecony z potwierdzeniem odbioru w końcu po 21 dniach dotarł na miejsce Nie polecam usług tej poczty pozdrawiam,

Ktos

Porazka z ta pocztą na parkowej wogóle nie odbierają telefonu bo niby czasu na to nie mają!!!!!!!a listonosz jeździ sobie jak mu sie chce. Paczka od wczoraj lezy na poczcie w Kartuzach ktora miala byc dostarczona dzis. Nie kompetentni ludzie tam pracują!!!!!!!

Są szkolenia w poczcie polskiej?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1?

Rafael

Umowa o pracę. Na początku okres próbny 3 miesiące. Później czasowy.

gość

Fajnie by było jakby ktoś wogle tam telefon odbierał

Blądi
@gość

To prawda ja od tygodnia tam dzwonię i nikt nie odbiera,mają to gdzies kawka wazniejsza.

admin

Uważasz, że o firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1 nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1 - Kartuzy

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1