Centrum Kształcenia Językowego THE POINT

Opinie o Centrum Kształcenia Językowego THE POINT

Do

Postawienie na teorie oraz praktykę nauki było dobre.Lektorzy na dobrym poziomie jednak ich słaba dyspozycyjność to przekreśla. Na pierwszym spotkaniu nie wszystkie informacje o nauce zostaly powiedziane

Oliwia

W tym roku ukończyłam już drugi kurs z The Point i jestem bardzo mile zaskoczona efektami. Dużo łatwiej jest mi się porozumieć za granicą, a praca na platformie oraz z lektorami to sama przyjemność.

Alicja
@Oliwia

Zdradzisz szczegóły? W sensie, ile zapłaciłaś i ile trwał. Chciałabym też wiedzieć, czy w ogóle istnieje opcja, żeby przeprowadzić go w formie zdalnej.

Bardzo fajny sposób nauki. Zdecydowanie widać efekty i bardzo przyjemnie mi się uczyło. Polecam

JAKUB

Szkolenie było bardzo ciekawe i pomocne. Dzięki kursowi umiem dużo więcej niż wcześniej. Serdecznie polecam!!!

Julka

Polecam, można nauczyć się o wiele więcej niż w szkole bez zbędnego stresu

Antonka

Świetni ludzie, cudowna atmosfera. Świetny program nauczania. Podczas kursu poznajemy każdą część języka, od wymowy słówek,po gramatykę czy środki językowe. Wszystko to składa się na rewelacyjne postępy w nauce języka. Serdecznie polecam każdemu.

Dominik

Bardzo polecam naukę w The Point. Świetne ćwiczenia i mili nauczyciele.

opiniodawca

Bardzo skuteczny program nauczania. Bardzo mili ludzie i świetne ćwiczenia. Pozdrawiam

kasia

Nauka z kursem The Point pomogła mi z komunikacją i dużo się nauczyłam. Bardzo przyjazna atmosfera i sympatyczni nauczyciele

Kacper

super dużo się nauczyłem

Wiktoria

Polecam nauczyłam się dzięki nim poprawnego wymawiania słów oraz wielu innych. Tylko musicie chcieć się uczyc, a nie zostać zmuszeni. Bardzo dobrze pracowało mi się z panem Marcinem Potoczkiem.

Zuzia

Gorąco polecam naukę w Centrum The Point. Rozmowy z lektorami, jak i uzupełnianie lekcji na panelu słuchacza bardzo mi pomogły w kształceniu się oraz przyczyniły się w bardzo dużej mierze do lepszych ocen w szkole. Ogromnym plusem jest sama forma lekcji online. The Point to najlepsza platforma do nauki języków z jaką się spotkałam.

Zuzia

Bardzo polecam to centrum! Dobra metoda nauczania i bardzo skuteczna. Kurs jest pomocny w nauce komunikacji i poszerzania zasobu słownictwa. Wyrozumiali i zabawni lektorzy, dzięki którym konsultacje przebiegały w miłej atmosferze ☺️

Oliwka

Na konsultacjach z różnymi lektorami bardzo miła atmosfera i zero stresu. Dzięki różnym zadaniom można poprawić swoje umiejętności z czytania i słuchania ze zrozumieniem. Duża ilość wypracowań pozwala na doskonalenie swoich umiejętności w składaniu zdań i słownictwie. Pozdrawiam :))

Emilia

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Przełamałam dzięki niemu swoją barierę językową oraz znacznie poszerzyłam zasób słownictwa. Polecam

Patryk

Bardzo fajna szkoła językowa duży plus ze strony nauczania online jest to bardzo wygodna nie trzeba tracić czasu na dojazd, większość lektorów jest pozytywnie nastawiona do zajęć, można wiele wynieść z tego kursu. Polecam, moje odczucia są pozytywne, cieszę się że wybrałem tą szkole jezykową.

Kamila

Bardzo polecam naukę w The Point. Dzięki rozmowie na każdej lekcji mój angielski znacznie się polepszył

laura

Serdecznie polecam. Dzięki "The Point" mój poziom z angielskiego znacznie się poprawił. Konsultacje zawsze przebiegały w miłej atmosferze, a nauczyciele byli bardzo pomocni.

Emilia K

Szczerze mogę polecić szkołę językowyą The Point. Ukończyłam kurs języka angielskiego na poziomie B2 i nauka była naprawdę przyjemna. Dzięki rozmowom z lektorami można się przełamać i zacząć coraz pewniej rozmawiać w obcym języku. Także rozmowy z native speakerami były ciekawym oraz miłym doświadczeniem. Nie miałam żadnych problemów z kontaktem z działem obsługi, wszyscy lektorzy byli naprawdę mili i pomocni.

Maja

Podjęcie decyzji o rozpoczęciu kursu w The Point było najlepszym co mogłam zrobić. Dla mnie przebieg nauki był idealny, super ze można dostosować terminy lekcji pod siebie, nauczyciele są bardzo mili i z chęcią rozpoczynałam każda lekcje. Moje umiejętności językowe są teraz o wiele lepsze I to wszystko zawdzięczam The Point.????

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kształcenia Językowego THE POINT - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kształcenia Językowego THE POINT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Kandydaci do pracy w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Kształcenia Językowego THE POINT