Centrum Kształcenia Językowego THE POINT

Opinie o Centrum Kształcenia Językowego THE POINT

Krzysiek

Polecam, przyjemna nauka i mili konsultanci.

Nauka w The Point poszerzyła moje horyzonty. Epizody skonstruowane są ciekawie oraz możliwość konsultacji z lektorem jest zdrcydowanie na plus. Gorąco poelcam.

Kedy

Chciałam bardzo polecić kursy The Point. Przed nimi bardzo stresowałam się cokolwiek powiedzieć w innym języku niż Polski a teraz mam zero stresu. Miałam możliwość sprawdzić swoje zdobyte doświadczenie w praktyce i jestem z niego bardzo zadowolona. Osoby uczące również są bardzo sympatyczne i pomocne, dla tego polecam każdemu spróbować

Łukasz

The Point pomogło mi rozwinąć się językowo, szczególnie dzięki konsultacjom z lektorami. Kurs sprawił, że rozmawianie po angielsku nie sprawa mi trudności co jeszcze 3 lata temu stanowiło dla mnie duże wyzwanie. Zdanie samej matury z angielskiego również nie stanowiło dla mnie problemu i nie musiałem poświęcać na przygotowania do niej zbyt wiele czasu. Oczywiście warto go choć trochę poświęcić na sam kurs, ponieważ nie wszystko zależy od lektorów, ale również od naszej własnej pracy.

Dawid
@Łukasz

Wiadomo że samemu trzeba włożyć sporo nauki. Te konsultacje z lektorami miałeś indywidualne czy spotkania były grupowe? Grafik mają elastyczny że można umawiać się wieczorami albo w soboty?

Szymon

Polecam, świetna atmosfera i bardzo dobra szkoła językowa.

Karol

Z kursem pracowało mi się bardzo przyjemnie a lektorzy byli bardzo mili i wyrozumiali. Kurs ogólnie pomógł mi rozmawiać w języku angielskim czego brakuje w szkole

Natalia

Dzień dobry . Jestem świeżo po skończonym kursie i szczerze mogę powiedzieć ze jestem bardzo zadowolona z Centrum Kształcenia Językowego THE POINT . Zadania dopasowane były idealnie pod wybrany poziom z których dużo się nauczyłam . Konsultacje odbyte w bardzo przyjemniej i nie stresującej atmosferze . Lektorzy bardzo sympatyczni i wyrozumiali którzy chętnie służą pomocą . Dzięki konsultacją poniekąd przełamałam swoją barierę językowa i zaczęłam chętniej rozmawiać w języku Angielskim . Polecam jak najbardziej !

Szymon

Po dwóch latach nauki zdecydowanie podniosłem swój poziom języka angielskiego, gorąco polecam wszystkim zainteresowanym.

Patryk

Naprawde spoko kurs.Bardzo miła atmosfera.

Igor

Posiadając lekcje w the point wiele się nauczyłem i otworzyłem się bardziej na język angielski. Wszyscy konsultanci w the point są bardzo mili i pomocni nie mają problemu z pomaganiem nawet po zakończonej konsultacji. Polecam z całego serca!

Bartek

Jestem świeżo po ukończeniu kursu na poziomie C1 i będąc szczerym, nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo dobrze współpracowało mi się z lektorami, którzy profesjonalnie podchodzili do pracy. Moge z całą pewnością powiedzieć, że dzięki The Point poszerzyłem zasób słownictwa i zyskałem pewność siebie w prowadzeniu konwersacji w języku angielskim! Wszystko odbyło się bez żadnych problemów. Polecam wszystkim zainteresowanym współpracą!

K.S.

Przez rok byłam pod opieką dydaktyczna The Point. Bardzo mile wspominam ten okres. Sama platforma bardzo dobrze przygotowana, co prawda pod względem szybkości działania nie spełniała wszystkich oczekiwań na początku, ale po zmianach wszystko działało bez zarzutów. Zbiór rozdziałów i epizodów jest bardzo różnorodny i oryginalny. Słownictwo jest naprawdę bardzo przydatne w życiu codziennym. Zadania są bardzo dobrze opracowane. Niektóre z nich pozwalają na ćwiczenie pewnych umiejętności pod egzaminy jak np. maturalny. Konsultacje z native speakeram były na ogół bardzo miłe i profesjonalnie przeprowadzone, aczkolwiek zdarzały się takie osoby, które były trochę niemiłe w rozmowie. Ogólnie po przejściu kursu B2 jestem zadowolona. Polecam ????

Urszula
@K.S.

Z jakiego poziomu startowałaś i jak długo zajęło opanowanie poziomu B2? Jest tam możliwość zdobycia wyższych poziomów?

Eliza

Bardzo fajnie się pracowało z lektorami, kurs pomógł przekroczyć bariery językowe porzeszyc zasób słownictwa i mówić z większą pewnością siebie, polecam :)

Seweryn Dzięcioł

Nauka w the Point była znacznie inna od typowej szkoły, nie ma presji, oraz wykonywanie zadań jest zawsze zrobione w taki sposób aby móc coś nowego poznać, oraz nauczyć się nowych słów/wyrażeń. A podczas konsultacji atmosfera zawsze była miła, a dyskusje podczas nich ciekawe. Polecam z całego serca :D

bagieta

Nie dawno ukończyłam kurs i szczerze nie mam żadnych zastrzeżeń. Forma wykonywania zadań jest w głównej mierze indywidualna (co mnie osobiście bardzo pasowało, jako że nie lubię zbytnio pracować pod nadzorem), a rozmowy przebiegały szybko, w miłej atmosferze i większość czasu bezproblemowo. :]

Zosia

Na konsultacjach była bardzo dobra atmosfera, a prowadzący byli bardzo pomocni i mili. Szkoła przerosła moje oczekiwania!

Przyjemny kurs z którego można się wiele nauczyć

Niedawno skończyłam kurs na poziomie B1 i jestem bardzo zadowolona. Lektorzy bardzo mili, uprzejmi, chętnie odpowiadali na pytania. Platforma posiada wszystkie aspekty których można by było sobie zażyczyć, a na dodatek pracownicy w obsłudze klienta bardzo otwarci, chętnie rozwiązywali wszystkie problemy i wyjaśniali niezrozumiałe aspekty.

Julia

Polecam, lektorzy bardzo mili, pomocni i wyrozumiali, konsultacje zawsze przebiegały w miłej atmosferze.

Kinga

Przez ostatni rok byłam uczniem The Point English na poziomie B1. Startowałam przy naprawdę niskiej znajomości języka i szczerze- kurs wiele pomógł. Miałam ciągły dostęp do zadań, lektorów, nauka nie skupiała się tylko na podanych zadaniach, mogłam wyjaśnić wszelkie wątpliwości i rozmawiać o rzeczach które mnie interesują, oczywiście ćwicząc przy tym język angielski :). Nie żałuję wyboru i na długo zapamiętam tą, przynajmniej dla mnie, pozytywną przygodę

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kształcenia Językowego THE POINT - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kształcenia Językowego THE POINT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Kandydaci do pracy w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Kształcenia Językowego THE POINT