Opinie o Em & A Agencja Reklamowa Woźniak I Karska sp.j. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Em & A Agencja Reklamowa Woźniak I Karska sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Em & A Agencja Reklamowa Woźniak I Karska sp.j. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Em & A Agencja Reklamowa Woźniak I Karska sp.j. w Warszawa

Aneta Nowy wpis

Niestety o firmie nie można powiedzieć nic dobrego. Jak ktoś się zastanawiał to odradzam. Warunki pracy tragiczne, stary sprzęt i nudne zlecenia. Pensja adekwatna do kultury osobistej właścicieli - bardzo niska

Alicja Nowy wpis
@Aneta

No, coś negatywne to Twoje świadectwo o nich. :/ Jakie przykładowe zlecenia masz na myśli, że takie nudne i o co konkretnie chodzi z tym całym sprzętem tutaj?

BasiaKasia Nowy wpis
@Alicja

Praca na przestarzałym sprzęcie. Monitory 4:3 które premierę miały w 2006!!! Jednostka PC to też stary sprzęt z podobnych lat. Szefostwo nie widzi potrzeby wydatków i inwestycji w sprzęt

Mariusz

Przeczytałem, że w tej firmie było brudno i można było nabawić się choróbska. To co, tam żadnego serwisu sprzątającego nie było, nikt tam nie sprzątał? Jak to teraz wygląda, wciąż tak jest?

Żarbara Barko
@Mariusz

ciężko nazwać serwisem sprzątającym jedną sprzątaczka przychodzącą co 3 tygodnie na 2 godziny

Halina Nowy wpis
@Żarbara Barko

A jak Ty oceniasz czystość? Faktycznie tak źle jest jak kolega wyżej mówi?

Stasia Nel

Obyś lubił/a pracę na Windowsie 7 i Photoshopa CS5

Natalia
@Stasia Nel

Ojoj faktycznie kiepsko :/ Czy firma oszczędza tak na wszystkim? Na wynagrodzeniach pracowników również?

Tymek

A ja mam wrażenie, że komuś nie po drodze z pracą lecz z narzekaniem na wszystkich

Aplikowałeś do firmy Em & A Agencja Reklamowa Woźniak I Karska sp.j.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Rampampam

Unikać, pracownicy na pierwszy rzut oka fajni ale to jedyny pozytyw. Właścicielki zostały 20 lat w tyle.

P.O
@Rampampam

Niestety prawda a a sprzęty z 1956 roku :( Pracownicy obrabiają sobie (usunięte przez administratora) uśmiechając się sztucznie do siebie. Brud i (usunięte przez administratora) można się nabawić choróbska. Obiecanki cacanki na rozmowie a później wykrętki. Umowa o dzieło lub zlecenie-tylko. Nudni Ci sami klienci.

pracownik miesiąca

Normalna agencja, można dobrze zarobić i fajni ludzie! Dobra lokalizacja, nie ma stylu korporacyjnego.

K.A

Super zarobki, miła atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Em & A Agencja Reklamowa Woźniak I Karska sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Em & A Agencja Reklamowa Woźniak I Karska sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Em & A Agencja Reklamowa Woźniak I Karska sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Em & A Agencja Reklamowa Woźniak I Karska sp.j.?

Em & A Agencja Reklamowa Woźniak I Karska sp.j.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zgierska 18B
    04-092 Warszawa
  • NIP: 5272193990 REGON: 14161643 KRS: 0000007961

Em & A Agencja Reklamowa Woźniak I Karska sp.j.