SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice

Dobra atmosfera, brak problemów. Szybko rozwijająca się firma. Polecam

Świetne, pyszne produkty. Indyk pierwszej klasy, grochówki lepszej nie jadłem. W każdym produkcie czuć, że stawiacie na jakość i to tutaj uwielbiam!

Jakub K

Bardzo dobre warunki pracy, jestem zadowolony. Wszystko współgra, praca bez stresu. Mam nadzieję że dalej będzie tak dobrze :)

Buba

Od dawna zajadam się indykiem w galrecie Waszej firmy. Niestety od kilku tygodni jestem bardzo zawiedziona ponieważ coraz częściej trafiają się kawałki czegoś niejadalnego w pojemnikach. Twarde,niesmaczne cząstki. Przykro mi, bo bardzo lubiłam to danie. Liczę że wrócicie do dawnej jakości. Pozdrawiam serdecznie

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. technologii?
Grochówka !!!

W życiu nie jadłam tak obłędnej Grochówki !!!! Nr. 1 na RYNKU !!! Moje kubki smakowe oszalały Dziękuję i POLECAM !!!

Marzena

Serdecznie dziękuję za przepyszną galaretkę wieprzową! Mistrzostwo świata! smaczna dużo mięska! Zrobiona czyściutko bez owłosionych skórek, co czasami się zdarzało u innych producentów. Rewelacja! Zjadłam i wybieram się po następne galaretki. Pozdrawiam z Pomorza!

Gorzowianka

Nie pamietam,czy juz pisalam,ale macie wyjatkowo dobre pyzy drożdzowe,( pampuchy).Szkoda,ze w Inter Marche sa prawie niedostepne

Merry

O co chodzi z tym brygadzista ? Ps nikt ślepy nie jest, widza ludzie co dzieje się na południowej zmianie

xxx
@Merry

Zakładów jest kilka, brygadzistów i brygadzistek też. Tak łatwo kogoś anonimowo oskarżać. Masz odwagę ? Napisz maila do szefa z dowodami, a nie takie wypisywanie domysłów w internecie.

rob
@Merry

ciekawe gdzie i kto hahaha hyba że siemnia ktoś

Leszek
@rob

Z Waszej dyskusji wiem już, że praca w firmie SmakMAK jest dwuzmianowa. Możecie napisać jeszcze w jaki sposób sporządzany jest grafik? Brane są pod uwagę preferencje pracownika, czy może trzeba po prostu się dostosować bez ewentualnych negocjacji związanych z grafikiem?

Wredna

Proszę się przypatrzec waszemu młodemu brygadziscie...który zaopatruje inne firmy w przyprawy i mięsa bo nie raz to było pisane ale wszystko znika na ten temat

robol
@Wredna

ciekawe czy wredna mowi prawde, a gdzie to sie dzieje?

@Wredna

Ciekawe te twoje teorie szkoda ze bez konkretów , każdy lubi oskarżać ????

robol

napisz inicjały ktory to

jest dobrze!

mp

Czy kierownikiem nadal jest Pan Mateusz Jurga?

X
@mp

Nie

Bol

Dobra firma

PYTANIE

Jak wygląda praca na stanowisku obsługa klienta, jest na miejscu czy jest to praca mobilna? Z ogłoszenia nic nie wynika.

lol

Mozna przeciez jawnie napisac jakie sa mniej więcej zarobki to nie żadna tajemnica firmowa czy tez nagadywanie, po to jest ten portal by takie rzeczy pisać.Jeszcze raz pytam i proszę o odpowiedz...jaka jest podstawa jako ph do spraw sieci, jakie auto dostaje ph,czy można uzytkowac prywatnie,ile mniej więcej można zarobić na zadania.Jaka jest atmosfera firmie.Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi.

ph
@lol

Samochód toyota yaris, kierownicy i ds sieci corolla , kasa dobra , przyjdź i spytaj a ile wynegocjujesz to twoje :) a zarobić można dużo , tylko najpierw musisz pokazać na co cię stać , ale to chyba normalne. Atmosfera OK . zarząd i dyrektor normalni ludzie

lol
@ph

o kurde dzieki,wkoncu normalna pradziwa odpowiedz

Yaris
@ph

Szkoda, że dają stare, kilkuletnie mała Yarisy, nie, ze narzekam, nie marudzę tylko dla mnie jako osoby powyżej 190 cm wzrostu, to jest to jednak spory problem

PH
@Yaris

Hmmmm kolego auta są wymieniane systematycznie co 3 lata wiec nie rozumiem za bardzo twojego kom.

Ach
@PH

Są małe, male auta, kobiece, pod wzrost kobiet a nie facetów

Beznicka
@PH

To już w końcu zaczeliście kupować nowe?

nowe auta
@Yaris

Kolego, auta to Yarisy i Corolle i wszystkie są regularnie wymieniane co 2-3ata. jesli ze względu wzrostu nie pasuje Ci one to powiedz albo wypad... life is brutal...

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.?

pracuś

To zależy o jakim stanowisku pracy myślisz ale nie są jakies wymagające i trudne ale kierowane dokladnie tam gdzie chcesz pracować, co chcesz robić i tyle

Drodzy Użytkownicy, witamy na profilu Smak Mak Sp. z o.o. Sp. k.. Jesteśmy tu po to, aby uzupełnić Waszą wiedzę na temat pracy w naszej firmie. Powstaliśmy w 2004 roku - jako firma rodzinna, założona przez dwóch braci Adama i Macieja Woźniczaków, pasjonatów i koneserów wyjątkowych smaków. Staramy się na bieżąco dbać o potrzeby naszych pracowników, dlatego oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia mamy szereg programów i aktywności wewnętrznych takich jak: • Możliwości szkoleń systemowych i indywidualnie dobranych do profilu pracownika i zajmowanego stanowiska • Jasno określone ścieżki kariery i możliwości awansu • Imprezy wakacyjne dla pracowników • Nieodpłatna opieka fizjoterapeuty • Liczne wewnętrzne konkursy z nagrodami dla pracowników • „Firmowa pasja” –„czarny sport” Żużel Przez cały rok prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszej zakładki "Oferty Pracy". Prosimy o utrzymanie merytorycznego poziomu na forum. Komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora. Dla zachowania najwyższej jakości komunikacji, Jesteśmy w stanie zagwarantować indywidualne podejście za pośrednictwem kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 65 528 11 28. Nie zawsze jest to możliwe na forum - z uwagi na anonimowość opinii. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół SmakMak

smakosz
@SmakMAK Sp. z o.o.

Zajadałem się flaczkami wołowymi w pomidorach yyymmmmmmm pyszne , dziękuję i polecam

do smakosza
@smakosz

nie tylko flaczki sa dobre ale też krokiety pierogi i ZAPIEKANKI , pyszne i polecam

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.?

pytanie - odpowiedz

proponuje spytac w dziale handlowym spedycji i produkcji , nie moge wymienic z imienia ale w kazdym dzziale sa takie osoby

pytanie odpowiedz

Tak awansowałem A byłem uczniem potem na produkcji Starałem sie i awansowałem:)

Darek

@Seba nie zwracają za paliwo?

Dar
@Darek

Nie za paliwo nie zwracają ale to zrozumiałe prace jak wszedzie z tym ze atmosfera jest dobra i ludzie spoko kierownik wymagajacy i to mocno ale gdzie tak nie jest ? polecam

Rambo

Witam, jak wyglada Praca kierowcy w tym zakladzie ??

log
@Rambo

Nie mamy własnego transportu. są to firmy zewnętrzne

Xxxj

Jak wyglada praca w biurze???

xxx dk
@Xxxj

praca od 7-8- lub 9 pełen etat , spoko robota, jest co robić jak pytasz . atmosfera spoko ludzie tez

Zostaw merytoryczną opinię o SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice - Strzyżewice

• Jak się pracuje w SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice?

Zobacz opinie na temat firmy SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice