SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice

Seba

Stawka brygadzisty w Lesznie po rozmowie masakra (usunięte przez administratora)zł na start plus premia po 3 miesiacach . Odlicz od tego paliwo za darmo się robi. Oczywiście po przedstawieniu mi zarobków wstałem i wyszłam.pozdrawiam.

seba czy jak ci tam pani / e
@Seba

Ja pracuje jako bryg i nie narzekam no chyba ze chacialo sie 8 kółek no to sory. teraz za to bedziesz mial duzy wybor pracy :)

@Seba Darek
@Seba

Seba czy jesteś 'on czy ona ' raz piszesz - wstałem , a raz - wyszłam :) :) oj nieszczery jesteś

XXX

Z tego co wiem, to była zorganizowana duża impreza firmowa jako 15-lecie i wigilia w jednym. Z prezentami itp. ? Źle? Ktoś dostaje 100 zł na święta - za mało. Impreza - też źle. Dramat. Nie wiem co musieliby zrobić pracodawcy w tych czasach aby pracownicy byliby zadowoleni. (usunięte przez administratora)

komuch

siedze tu juz długo , raz lepiej raz gożej ale nie jest źle , narzekają ci ktorym nic nie pasuje , co do premi świątecznej to pierwszy raz nie było ale z tego co wiem to wydali mega kase dla nas na impreze , na wakacje , lekarza który masuje Wiec smaki sa OK

Ciekawa

Witam czy w smak mak jest cos takiego jak karty multisport?

sports-menka :)
@Ciekawa

tego jeszcze nie ma ale jest fajny fizjoterapeuta - polecam bardzo

Kiwak

Mega dobra firma, polecam!

roooo k
@Kiwak

Też polecam już co prawda nie pracuję ale przez kilka łaaadnych lat tam przerobionych moge przyznac ze bylo warto

kolega rk
@roooo k

rooo k @ mówi prawde. ja zostalem i pracuje mi sie dobrze, zawsze moze byc lepiej ale patrzac na inne firmy to w Smaku jest w porzadku

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. technologii?
basia

tak byla impreza i było fajnie, ale zawsze bedą jekies fajtłapy które nawet nie przyszły a zawsze będą narzekać Ja zawsze czułam sie i czuje w Smak maku bardzo dobrze

Ktos
@basia

Tak imprezy na których kierownicy są tak nawaleni że tańczą półnago na stołach. Kultura musi byc

@Ktos

Trudno żeby pracodawca odpowiadał za wychowanie i kulturę osobista każdego pracownika. Pozdrawiam

Wredna
@basia

To przez takie jak Ty napewno opinia jest taka A nie inna na Po imprezach polowa małżeństw się rozchodzi bo same romanse tam.Najgorsi odeszli jak Ajda Robson i ta stara że Strzyżewic...Więc zobaczymy co teraz będzie ale (usunięte przez administratora) pozostali!

praca-podejscie kier

pracuję tu uż kilka lat, raz gorzej raz lepiej ale mozna polecic smakmaka Robiłam juz w doch innych firmach i ta jest zdecydowanie lepsz

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Smak Mak Sp. z o.o. Sp. k.?

rob

podejscie? to zalezy na oguł jest dobre ale sa wymagający Ale za to w zeszlym roku zrobili dla nas fajne konkursy, chyba okolo 10 tygodniowych urlopow dali pracownikom do tego fajna impreza na koniec roku z (usunięte przez administratora) prezentami i darmowe masarze dkla nas Wiec pojejscie nie jest zle A pracowałam juz w kilku firmach i tu jest ok ale zawsze bedą tacy co bedą nazekać

Msr

To zależy czy i jak bardzo się podpisujesz i kablujesz na innych a jak zadawalaja Cię zarobki ok 2500-2800 za 12h dziennie to możesz tam pracować firma niby rodzinna a zachowuje się jak zwykła korpa

INFOR

LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE KAZDY KOMPUTER MA SWOJ IP

Wiele ciekawych tematów i znawców widać na tej stronie , poza pierdołami i wszech obecnym hejtem zero konkretów na temat samej pracy ?

Produkt z lidla

Produkt z lidla ... jeśli ktoś u was rzuca flakami to już wiem dlaczego tak podle wyglądają nie mówiąc już o smaku ze nawet pies ucieka z kuchni. Pozdrawiam ludzi od procedury tego przepisu chociaż co można wymaga jak nazwa firmy mówi sama za siebie smak mak ????????????

jola jola

jola ja juz przepracowałam we smakmak wiele lat i na te wakacje o których piszesz to szefy ufundowaly 10 turnusów dla pracowników, ostatnio jakies maszrze konkursy wiec nie jest żle . A krokiety husarskie to pycha , i lepsze niz od wawrzyniaka No pewno ze mozna sie czepnąć wszystkiego ale ogulnie smakmak jest Dobry

Produkcja

Praca jak każda , pracować trzeba wszędzie są plusy i minusy a ja jestem zadowolona miła atmosfera .weekendy wolne co daje na produkcji duży plus

Olx
@Produkcja

Masz weekendy wolne? To chyba pracujesz w kadrach bo na produkcji (usunięte przez administratora) bez dnia przerwy

Xx

Jak ci tak zle to zawsze można zmienić prace , nie ma co wylewać swojej złej energii na jakieś portale . A jak niw radzisz sobie z emocjami proponuje wybrać się do specjalisty . Ja z pracy jestem zadowolona

Pan. K.
@Xx

Pracę niedawno zmieniłem, także dziękuje za radę. Piszę, żeby ostrzec osoby nieświadome, a co do problemów z psychiką to głównie ma ją kierownictwo i jeden z szefów który jeszcze niedawno temu rzucał flakami po ścianach. Znam firmę od podszewki i w rejonie leszczyńskim ciężko o taką patologię.

pan k

proponuje isc gdzies indzieji do roboty

Olx

Pracowałam w smakmaku ponad rok. Tragiczna atmosfera. Ludzie są zastraszani zwolnieniami. Jeżeli nie przyjdziesz do pracy w sobotę, za karę wywalają Cię na urlop. (usunięte przez administratora) Parodia. Za nadgodziny płacą dobrze co jest chyba jedyną dobrą stroną, (usunięte przez administratora). Jeżeli chodzi o nowych pracowników to mają więcej płacone na początek niż starszy pracownik. Będąc tam pracownikiem często wyśmiewana byłam z mojego życia prywatnego w biurze. (usunięte przez administratora) Szefowie. Z tego co wiem ciężko zapłacić brygadzistą za pracę w weekendy. Pracują tam za darmoszkę. Zwykły pracownik ma zapłacone za nadgodziny a brygadzista siedzi za friko. Dodam, że świeżość flaków to porażka. (usunięte przez administratora)Ja rozumiem oszczędności, ale kiedyś ktoś może się nieźle zatruć i wtedy otworzą Wam się oczka. (usunięte przez administratora)odam, że w każdym zakładzie są inne stawki godzinowe. Na Dworcowej podwyżki a na Balonowej ich brak. Nie dziwię się że nikt tam długo nie zostaje. W Lesznie jeden brygadzista w Kąkolewie trzech. Śmiech na sali, ale co się dziwić. (usunięte przez administratora)

Pan K.

Z pozytywów można jedynie powiedzieć , że firma wypłacalna. I tyle. Jeżeli ktoś szuka innowacji, szacunku do pracownika, bycia partnerem w kształtowaniu teraźniejszości i przyszłości przedsiębiorstwa to nie to miejsce. Szefostwo od lat prowadzi konsekwentnie politykę bazowania na osobach, które chleją z nimi wódę. Każdy kto ma kompetencje, wyobraźnię, chęć zmian, dialogu i tak się nie przebije. Mentalność z okresu rewolucji przemysłowej, zero innowacji, zero kreatywności, cięcie kosztów bez wyobraźni na wpływ tego zjawiska w dniu codziennym. Nikt poza gronem wyznaczonym od kilkunastu lat nie ma absolutnie nic do powiedzenia, każdy nawet najbardziej racjonalny pomysł, chęć zmiany na lepsze nie ma szans przebicia jeśli nie wyjdzie z "szanownego grona".

Czy pracodawca Smak Mak Sp. z o.o. Sp. k. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Janusz

Podnoszenie swoich kwalifikacji w/g kadry SmakMak jest atakiem na ich boskość. Musisz być podporządkowany/a wyłącznie ich jestestwu

Krokiety z tej firmy to bym psu nie dal szkoda by sie zatrol

Zyczliwy
@Marek

Widać braki u ciebie w podstawowych czynnościach życiowych , jak czytanie głównie , jadłem krokiety wszystkie chyba rodzaje z ich asortymentu i dawno nje spotkałem się z tak super składem i smakiem , Ale wracaj do twojego komentarza to zauważ ze wyprodukowano dla „Smakmak” a nie ze oni wyprodukowali wiec wypada czytać etykietę , szkoda mi twojego psa ze musi dokładać po tobie

@Zyczliwy

Jak sie nie znasz to nie komentuj bo to robi ich firma ale pod inna nazwą pajacu

ObserwatorForum
@Marek

Eee, ale czemu wylewasz złe emocje w wątku "praca w firmie"? Pies nie powinien jeść krokietów - są odpowiednie dla rasy karmy. Krokiety nie, raczej nie.

Grudziadz

Te flaki to jakas zenada wogole przesolone stare flaki zero wyrobow z tej firmy

Katarzyna
@Grudziadz

@Grudziadz Każdy człowiek ma inne gusta. Jednemu będzie smakować, drugiemu nie. Nie wiecie, czy Smak Mak prowadzi obecnie rekrutacje?

Edyta

Rozumiem, że jesteś rozżalony, ale miej proszę na uwadze, że na forum staramy się używać kulturalnego słownictwa. Masz złe zdanie o pracy w Smak Mak, ale właściwie nie napisałeś, dlaczego. Nadmieniłeś jedynie o "wyzysku". Możesz rozwinąć tę myśl? Podaj jakieś konkrety.

uprzejmy

(usunięte przez administratora) Pracuje w firmie SMAK MAK atmosfera jest super i pracuje mi się super wypłata mi odpowiada !

Robert
@uprzejmy

Twoja opinia na temat tego pracodawcy różni się od tego, co przedstawił użytkownik @Osioł. Może Ty będziesz w stanie napisać coś o rzekomym wyzysku, który miałby tam występować? Napisz, czy rzeczywiście dochodzi do sytuacji, które można sklasyfikować pod to stwierdzenie.

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować a z całą pewnością nikt nie będzie narzekać!

Że co?!
@Adam

Nie kłam szefie!

Syla
@Adam

Jak dobrze pracujesz to 2700 - 2800 max zarobisz a i jeszcze potraca Ci za prywatna jazdę samochodem jak za taxowke :)

@Syla

Nie wiem w jakim mieście są takie tani taksówki... ale chyba takiego nie ma. Obciążenia za jazdę prywatnie są praktycznie wszędzie.

Syla

0.60gr od km jak dobrze pamiętam a auta sa na gaz to o czym my mówimy... W większości firm płacisz za paliwo które wyjezdzisz a nie od km.

Pracownik produkcji
@Że co?!

Szef nie kłamie wystarczy pracować i zająć się swoimi obowiązkami a nie życiem przełożonych .

@Syla

Proponuje niech ci pracodawca odda swój samochód bo widze ze nawet problem zapłacić za paliwo czy to gaz , widać w życiu nie posiadasz swojego i nie znasz kosztów utrzymania .

tarnów
@Syla

co ty opowiadasz ja pracuję juz ponad rok robię plany odbijają mi za km które wykorzystałem ale jestem zadowolony z miesiąca na miesiąc wychodzę 3800 wystarczy robic swoje i po co mi zachód więc wydaje mi się za przeproszeniem jestes słaba w handlu.

Elżbieta

Wiele z ostatnich komentarzy na forum pochodzi od konsumentów. Czy ktoś z użytkowników forum ma doświadczenie w pracy w firmie Smak Mak Sp. z o.o.? Jeżeli tak to zachęcam Was do podzielenia się opinią na temat warunków zatrudnienia. Czy jesteście zadowoleni z wysokości wynagrodzenia? Jak wygląda atmosfera w miejscu pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice - Strzyżewice

• Jak się pracuje w SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice?

Zobacz opinie na temat firmy SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice