SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice

pracownik liny

My wiemy jak jest we firmie powinno się wspierać no właśnie i jednakowo traktować a nie jedni maja ulgę a drudzy zapierdalaja no właśnie dla nikogo nie powinno być ale są osoby co maja ulgę to dużą i darcie się na niektóre osoby no ale szefowie tego nie widza racją z tym marnowaniem towaru i ws,ystkiego no ale jak szefom to pasuje to ich sprawa może kiedyś im się oczy otworzą .

Serducho

Zgadzam sie ze odkad Halina zostala kierowniczka w firmie dzieje sie zle te jej przekrety marnowanie towaru i tuszowanie wszystkiego ciekawe gdzie szefowie maja oczy. Pracuje tam juz kilka lat ale zastanawiam sie nad odejsciem. Ale zanim to zrobie to pograze pseudo kierowniczke.

pracownk lini

Nie polecam pracy w tej firmie jak jest p Halina i Honorata pani Halina jest kierowniczką p Honorata brygadziska

a jakie zarobki?Bo jest ogloszenie

pracownica
@ja

Idż na rozmowę to się dowiesz i sam zdecydujesz czy warto ja pracuję już kilka lat w smakmak.

nowa
@pracownica

co za tajemnica pytałam i tak sie nie dowiedzałam

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. technologii?
pracownik produkcij

Opinię wstawiacie że w tej firmie smak mak jest mobing ale żeby zebrać się razem i powiedzieć prezesem to się każdy boi czego lepiej powiedzieć to może coś z tym zrobią a nie między sobą tylko gadac .prezesi powinni wiedzieć co się dzieje we firmie nie bać p kierownik i Honoraty bo one tylko umia krzyczec

ulla

Praca dla ambitnych a nie dla Leniuchowo co pracują i plecy ich bola a zarobki dobre trzeba robić równo a nie jednych oszczędzać a drugich gnac jak bydlo

ulla

dudus

Jakie to jest podejście pracownika smak mak pana Krzysztofa do dostawców jak przyjeżdżają z towarem jak się upomni o pojemniki zaległe to kaze spier..... Z towarem.Jakie to jest podejscie do dostawców.

marian

A jak sie miało odzywać jak ruda ciągle się darla a do kolegów zależy których bo tych co nie robili a ktoś musiał za nich robić to co szkoda słów no właśnie w eurolajnie jest do pracy potrzeba no właśnie to możesz iść bo ją o swoje prawa będę się starać co wolno a co nie wolno a mobing już jest zgłoszony a w smak mak to trzeba robić za Leniuchowo i jeszcze z pyskiem ruda ipani kierownik wrzeszczy bo jak niektórzy chłopów nie maja to tak jest a jak szef opieprzyl p kierownik to zła jak osa chodziła i zwalniaławszystkich od ręki bo ktoś prawdę napisał powinien szef zmienić kierownictwo ale na dobre to tak nie wyjdzie ale ich sprawą.faktycznie nerwowo i mobing w tej pracy niema czego żałować a mobing kosztuje w sądzie i zadośćuczynienie jak ktoś na kimś się wyzywal

zwolnionyMarian

Popieram ta osobę która napisała że prawda z kosmosu nie przychodzi bo taka jest prawda .a po drugie jak się coś wykonuje sumiennie i dobrze to zawsze jest źle,i zawsze było krzyczenie Marian Marian i Marian ile można to znosić to jest mobing a jak chciałem urlop to nigdy nie dostałem bo pani kierownik mąż bo z dziećmi do szpitala musi jechać i jeszcze inni i do pracy może przychodzić jak mu się podoba bo dzieci pilnuje .Popieram te zbiorowe doniesienie kto jest chętny a paninHonorata to tak samo jak pani kierownik od samego początku mobing stosowała jak Łukasz nawet pracował ile można wytrzymać takiego darcia to się odpowiedziało nerwowo a jeszcze dobrze że prezes zakłada kamery bo nie chciał by widzieć ile towaru poszło do wyrzucenia to masakra przez wiecie sami nieudolność kierownikiem I Honoraty zeby prezes nie widział jak ciemno było.a co do komentarza wyżej do robotnicy ,to siedzisz w biurze irodzinka to ok zawsze ci bedzie pasowalo.

robotnica

Nie narzekaj na szefa swego możesz mieć gorszego A jak tak bardzo nie pasuje to roboty w Lesznie jest w od licha. Ja pracuje już kilka lat i Halina nie jest taka zła Ale to moja opinia i nikomu w d.. nie właze

Do Mariana :)

Marian, chłopie obudź się,,,pracowałam z tobą i ty w ogóle nie potrafisz sie zachować w stosunku do nas kolegów i koleżanek a co dopiero do kogos kto wydaje ci polecenia . No moze halina nie jest najlepsza ale co zrobic,,,,jest i tyle a najgorsa tez nie jest ! mi tam sie robi w smaku dobrze i nie narzekam bo to nic nie da. MArian roboty jest w brud chocby w eurolajnie !

Były pracownik a może obecny

Nie będziemy czarować pani kierownik ma na Imię Halina jest osobą preferującą mobbing w miejscu pracy nie potrafi normalnie rozmawiać z pracownikami pomijając fakt że praktycznie nie widzi i do czego podejdzie to popsuje następstwem tego jest obciążanie pracowników kosztami naprawy... urlop na żądanie w tej firmie a w zasadzie w dziale LESZNO nie istnieje bo P. Jurek miał wyjazd o urlopach P. Jurka wie tylko P. Halina i jak jakiś inny pracownik jest w sytuacji gdzie potrzebuje wolnego to ma się to w DU*IE i ktoś nie dostanie może zbiorowy pozew otworzy szefostwu OCZY że P. Halina jest osobą nieudolnie a wręcz fatalnie SPRAWUJĄCĄ STANOWISKO KIEROWNICZE już nie wspominając że wielu pracowników posiada własne rodziny i P.Halina ma w poszanowaniu to czy ma kto z kim dzieci zostawić a sama wnuka przyprowadza sobie do pracy bo nie ma z kim w domu siedzieć fakt dziecko bardzo pocieszne ale albo wszyscy są traktowani równo ze zrozumieniem albo NIE PS. P.Halino niech pani się nie bawi w detektywa co kto tu na panią piszę bo z KOSMOSU te opinie się nie biorą :-)

Gabi

To jest jedna z najlepszych firm w regionie kadra zarządzająca jest wyrozumiała lecz ta firma jest dla osób ambitnych i pracowitych a nie dla leni i pasożytów którzy myślą że manna im z nieba sama poleci. Polecam osobom które doceniają stałość zatrudnienia i kasę na czas.

Były pracownik a może obecny

wydaje mi się że ten wpis tu STANOWCZO NIE PASUJE a opinie i krytyka jakoś innych kierowników się nie tyczy co świadczy o tym że może nie są idealni ale jednak znośni .. pozdrawiam ps. im bardziej włazi się komuś w du*e tym bardziej tam cię ktoś ma ...

panienki

Popierany tego co opisał prawdę tak jest bo my pracujemy na linii to też traktuje się jednych tak drugich lepiej co donoszą,pani kierownik .widzimy kto co ile ma zadane do robienia jedni za dwóch,a inni tyle że szkoda mówić też widzimy ile panowie maja do robienia na kuchni,a szczególnie mąż pani kierownik .a jak ktoś podpalenie pani kierownik to ma u niej przerywane,bo tylko umie ładnie badać przed prezesami.

@panienki

Też pracuję z wami na produkcji przez 5 lat i nie zauważyłam żeby kierownik (wcześniejszy lub obecny)traktował ludzi nierówno. Co za bzdury wypisujecie, a jeśli już chcecie coś dodać nauczcie się najpierw poprawnie pisać, może należało by wrócić do podstawówki a potem zająć się pracą a nie plotkami.

mycha

Jak może być tak że pani kierownik może sobie przyjeżdżać na piętnastą albo po czternastej bo ona musi bo dopiero jak mąż wróci z pracy to ona przyjeżdża tak samo mąż p kierownik ile razy później jest na pracy ciekawe jak ma liczone a urlop to nie wiadomo ile ma jak ciągle wolne i on może obojętnie kiedy nierozumiem tego że szefostwo nic z tym nie robi ręce opadają powinno być sprawiedliwie a nie że mąż p kierownik plusy ma

robor

W tej firmie niema sprawiedliwości jedni robią jak woły a drudzy co chwile na papierosa chodząa pani kierownik słucha tylko donosicieli i nic z tym nie robi a mąż pani kierownik robi jak robi bo go kręgosłup boli i co drugi dzień ma wolne ,a jak chce się wolne to nie da bo trzeba się zapisywać ale to tylko niektórzy tylko do zapisów należą.

Ukcio

A więc tak pracowałem tam 5 lat i tak Szefostwo oceniam na 5+ indywidualnie szło się dogadać przez kierownictwo nigdy !! ale tak kierownictwo w Kąkolewie miało swoje widzimisię ale znośne to było panie w biurze w Kąkolewie i w Lesznie bardzo pomocne we wszystkim i teraz rodzynek programu Kierowniczka Halina i jej mąż Jureczek dwie siły robocze podpadniesz jednemu i masz przesrane bo Halinka to kierowniczka a Jureczek zwykły robol co go PLECKI bolą jak bolą to siedzieć w domu a nie zajmować miejsce innym wszyscy faceci dostawali w du.. Jurek nigdy bo go plecy bolą i on nie może tak ciężko pracować mało tego urlopy na żądanie ODMAWIANE !!! bo kto bedzie jak ciebie nie będzie bo Jurka nie ma urlopy Jurka były chyba gumowe czy jakieś a jak się odmówiło się czegoś pani Halinie to mściła się do upadłego i tak jest do dziś z tego co wiem i niech ktoś mi powie że tak nie jest i nie mam racji a Szefostwu proponuje się przyjrzeć kierownictwu a nie pracownikom co robią co mogą żeby wszystko było jak należy pozdrawiam ps odszedłem z firmy tylko i wyłącznie przez Halinę i Jurka bo choć jestem młody o zdrowie psychiczne jak i fizyczne trzeba dbać ..

bańka

Pracowałam tam dłuższy czas praca nie należy do lekkich żeby zarobić trzeba sie NAROBIĆ co do ludzi?!Połowa małżeństw tam robi ale jak sie siedziało po 12 lub więcej godzin nic dziwnego że tak tam jest,,,do szefów nie mam nic,szło z nimi porozmawiać,kierownik Mateusz ujdzie,miał tez swoje na głowie wiec można mu te jego złe dni wybaczyć,ale reszta kierownictwa masakra powybierani są ludzie nie kompetentni lub z przyczyn losowych (bo coś się stało w pracy )i masz zostan kierownikiem|czką zmiany,,,strasznie dobija fakt ze "robole" robią na firme a kierownictwo i przedstawiciele sie bawią (dla pracowników impr )NIGDY nie było zorganizowanej... chyba że przez nas samych w heven albo w innym z clubów.

robol
@bańka

Do Bańki - kłamiesz ! bo imprezy były organizowane i są ! :) a ty chyba zwolniłaś się albo cie zwolnili i zakompleksioną babą jesteś

Ktoś
@robol

Przepraszam nie do bańka a do robol to się tyczy ...

bańka
@robol

Robol-ja wiem swoje i zakompleksiona nie jestem...pracowałam tam troche a ty jesteś jednym z tych co palec w d...trzyma i lata do kierownictwa z każdym problemem.dziękuje za twoją opinie ale my wiemy swoje :)i jesli na imprezie bywałeś to należysz do tych co sie bawili a my je...liśmy,bo kąkolewo do pracowników nie zrobiło impr wiec Sorry (przez 4 lata)

ktoś
@robol

Jeśli były imprezy podaj datę ostatniej takiej gdzie po za przedstawicielami brygadzistami kierownictwem byli jeszcze pracownicy produkcyjni z Kąkolewa i Leszna no robol ... jaka to data ??

Zostaw merytoryczną opinię o SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice - Strzyżewice

• Jak się pracuje w SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice?

Zobacz opinie na temat firmy SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice