SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice

Ks.Jacek Marciniak

Witam państwa jako ksiądz ,stwierdzam że smak zapiekanek frimy smak mak smakuje mnie i kościelnej A. Pozdrawiam

Mirosława

Polecam produkty firmy smak mak ,sa bardzo pyszne zwlaszcza zapiekanki co do flaków to moją subiektywna ocena w skali od 1 do 10 jest 4.Smak flaków pozostawia wiele do zyczenia

Edyta
@Mirosława

A co jest konkretnie nie tak z tymi flaczkami, co byś w nich zmieniła? Jakie inne produkty od nich miałaś okazję jeszcze kupować oprócz zapiekanek i flaczków?

Hanna

Bardzo rzadko zostawiam jakiekolwiek opinie w internecie na temat prodóktów spożywczych ,ale jakość i smak zapiekanek jest na najwyższym poziomie ,kiedyś kupiłam zapiekanke innej firmy z której po upieczeniu nie dało się zjeść ,a zapiekanki smak mak są na tyle pyszne i chrupkie że można je jeść  codziennie. Polecam Hanna S.

Izabela S

Kupiłam Szanowni Państwo Wasze flaczki wołowe w rosole i nigdy wcześniej nie byłam tak rozczarowana. To w ogóle nie powinno się nazywać flaczkami, w 800 Gr batonie rosołu były 4 , dosłownie cztery kawałeczki flaczków i reszta To rosołową mamałyga o smaku przyprawy maggi To jest granda! Tak bardzo Wam zależy, żeby stracić klientów?

Dżoana
@Izabela S

Ja natomiast kupiłam kurczaka w galarecie, Galaretka okey dobra, ale zamiast mięsa z kurczaka był preparat mięsny sprasowany z bezsmakową gumą do żucia. Ohyda Czy właściciele to jedli?

Joanna
@Dżoana

Ale skąd wiesz, że to był jakiś preparat? Chyba, że próbujesz skrytykować jakość tego mięsa po prostu?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. technologii?

Kupiłem Wasze flaczki wołowe w rosole w sklepie Spar w Naszym Lesznie. Data przydatności jeszcze miesiąc do 26.09.2022, więc OK. Jakże byłem zniesmaczony i rozczarowany, jak przecięłem flak by przełożyć flaczki do podgrzania. Smród, smród i jeszcze raz smród. Nie, nie były zepsute czy źle przechowywane, zwyczajnie śmierdziały kałem. Tak jakby nie były wypłukane, wyczyszczone itd. To w ogóle nie powinno się nazywać flaczkami, tylko odpadem. Najchętniej zrzuciłbym Wam to do firmy, ale szkoda mi czasu i zachodu, więc postanowiłem napisać. Szkoda, bo zawsze mi smakowały. Więc albo już nie przykładacie większej wagi do kontroli gotowych wyrobów, albo macie tam "sabotażystę" ;-), albo zwyczajnie macie już klienta za nic i poszliście na ilość a nie na jakość. Trudno, wyleczyłem się na jakiś czas z Waszych flaczków a szkoda, bo mi smakowały wcześniej, więc czas poszukać wyrobów konkurencji.

Julia

na produkcji jest klimatyzacja, w takie upały +40 st to ciężko się pracuje wiec wole dopytać ?

Jakub

Wszystko super, dobra obsługa klienta, produkty świeże i smaczne.

@Jakub

Okropna galaretka wręcz obrzydliwa

Co jaki czas w SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k. można ubiegać się o podwyżkę?

Ddd

W tej firmie nie ma podwyżek

Joanna
@Ddd

Jak to nie ma? To jak inaczej reagują tutaj na sytuacje takie jak np inflacja?

Ddd
@Joanna

A co ma związane ma inflacja do twojego wynagrodzenia , skoro siedzisz na dup*e i nic więcej od siebie nie robisz . Są podwyżki wystarczy dobrze wykonywać swoją prace

Krystyna
@Ddd

To czemu wcześniej pisałeś że nie ma podwyżek? Po co tak w maliny wpuszczać?

@Ddd

Nie ma podwyżek. Wiem to z własnego doświadczenia, byłem się pytać o podwyżkę to powiedzieli, że wszystko zdrożało, że koszty produkcji też są większe a zyski wcale nie brną rewelecyjnie do góry. Więc nikt tu nikogo w maliny nie wpuszcza...

Kolega
@Piotr

Porażka chłopie, nie wprowadzaj w błąd ludzi... Zero pojęcia o obecnej sytuacji

Dorota
@Piotr

A premie sa chociaz ?

Ktos

Pracownik produkcji pracuje na 2 zmiany czy 3?

Ciekawy

Jaka jest atmosfera między pracownikami ?

Weronika

co się dzieje w dziale obsługi klienta, od dłuższego czasu wszędzie pojawia się ogłoszenie na to stanowisko?

Pytanie dot oferty pracy

Oferta pracy: Biuro Obsługi klienta- co to dokładnie znaczy "dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin pracy"?

Helena
@Pytanie dot oferty pracy

Chyba na pełen etat? W sensie średnio 8 godzin przez 5 w tygodniu, tak bym zrozumiała. Ale jak się dowiesz to daj znać

paweł

Szczerze polecam!

Helena
@paweł

Polecasz jako pracownik? Doprecyzuj bo miałabym przynajmniej kilka pytań o SmakMak :)

Kacper P

polecam smaczne jedzenie

Maciej

Super, smaczne i tanie polecam

kibic

kibicuje smakmakowi pomimo że nie pracuję . fajni ludzie . dobra firma

Mirek

Świetne jedzenie, bardzo dobre smakowało mi. Będę wpadał częściej po gotowe produkty.

Kacper Z

Polecam, fajna atmosfera oraz w miarę luźna praca. Wszystko zawsze było na czas.

Franek Jakubczak

Bardzo dobre dania, kupuję od dłuższego czasu i jestem pod wrażeniem prostoty i tak świetnego smaku. Polecam

Świetne miejsce, bardzo dobre jedzenie. Polecam każdemu

Zostaw merytoryczną opinię o SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice - Strzyżewice

• Jak się pracuje w SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice?

Zobacz opinie na temat firmy SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice