Opinie o Solecka Fabryka Okien Sozal w Solec Kujawski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Solecka Fabryka Okien Sozal. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solecka Fabryka Okien Sozal o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solecka Fabryka Okien Sozal w Solec Kujawski

D

Od 2 miesięcy pracuję w firmie na stanowisku Dyrektora ds. Sprzedaży.Jaka jest teraz firmie? Wystarczy spytać kogokolwiek z pracowników. Średnie wynagrodzenie z premią przekracza 2200 netto.Wprowadzono wszystkie nawoczesne procedury, więc ... W razie pytań i wątpliwości jestem zawsze do dyspozycji, ja nie jestem anonimowy:)

kaman

Opinii masz dużo więc nic nowego nie napiszę . Moje zdanie poznasz czytając kilka wpisów wyżej. Oczywiście mogę to pisać z zazdrości .

zainteresowany

mam pytanie chciałem złożyć swoją cv do pracy w tej firmie, ale po przeczytaniu kilku opinii mam pewne obawy. Ale może jednak coś się zmieniło. Nie chciałbym iść tak gdzie nie szanuje się pracownika. Będę wdzięczny za każdą opinię. Bo mam nie dużo czasu do namysłu.

Rekrut

Zastanawiam się nad tą firmą od pewnego czasu, jak wygląda płaca w okresie próbnym i po jego zakończeniu?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Solecka Fabryka Okien Sozal spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy Praca dla Stolarza / Cieśli Szalunkowego w Betoniarni w Niemczech
Wackler Personal-Service GmbH
logo firmy SPAWACZ MAG HL045 - Jutlandia
ATN Service ApS
jestem bogiem

nie trafiłeś ale ludzie sie zmieniaja

xyz

Panie kierowniku - "jestem bogiem"??? Nie poznaję. Jak się ludzie zmieniają. Trafiłem, co??

jestem bogiem

Widzisz tymon nie nie potpierniczam kolegów z pracy,wiem co pisze ja mysle że porzebuje szef ludzi którzy uczciwie pracuja a nie leca w kulki i wtedy maja odpowiednie wynagrodzenie za porzadna prace i umiejetnosci ,ja mysle ze ta firma nie jest (usunięte przez administratora),tylko normalnym zakładem pracy jak nie wierzysz to przyjdż popracuj i zobaczysz.

jestem bogiem

Odniosę się do powyższej opinii i myślę że ludzie nie chcą zmieniać miejsca pracy ponieważ się im dobrze pracuje i że pracodawca nie jest złym człowiekiem ponieważ źle ludzi nie traktuje. A uważam że zarobki w firmie Sożal są przyzwoite.

jestem bogiem

Widzę ze ktoś tu ma racje ze nasza firma jest zajebista

To Ja

Ci Wszyscy co piszą te bzdury nie wiedzą, że to jest naprawdę śmieszne. Nasza Firma jest zajebista, mamy nowy budynek, pełen luksus,ciepełko a przede wszystkim atmosfera w pracy jest na luzie.Co do zarobków nie narzekam,mało tego ważne, że jest co robić,a nie siedzieć w domu, z żalu i zazdrości wypisywać takie chore rzeczy. Ludzie zrozumcie: BĘDZIEMY NA RYNKU BO JESTEŚMY ŚWIETNI.

jestem bogiem

nie siedzę u niego w kieszeni i zauważyłem ze tutaj zaszła jakaś pomyłka bo to jest powyżej napisane mnie nie dotyczy

jestem bogiem

widzę że w powyższej opinii się ktoś pomylił ponieważ nie jestem ani synem ani synową jestem pracownikiem produkcji i mi źle tutaj nie jest jak było by mi źle to bym nie pracował w firmie Sożal

jestem bogiem

Czytając powyższe opinie o firmie Sożal nie mogę się zgodzić jak można pisać takie niedorzeczne rzeczy np. że pensje się po zmniejszały pensje nie były zmniejszane i raczej nie będą pracuje w tej firmie długi okres czasu i nie narzekam bo jest dobrze. Wykonanie okien tez jest dobre i nie rozumiem jednej kwestii rzeczy po co ludzie piszą takie bzdury co nie są zgodne z prawda.ja zauważyłem po przeczytaniu powyższych opinii że ktoś chcę troszkę firme Sożal ośmieszyć ale jak ktoś nie wie jak jest dokładnie to niech się nie wypowiada i niech nie pisze takich rzeczy co nie miały miejsca

takatam

Uważam, że większość powyższych negatywnych opinii jest mocno przesadzona i może być krzywdząca. Internet daje idealne możliwości kształtowania opinii klientów, a nawet manipulowania. Zachowajmy zatem zdrowy rozsądek. Z mojego doświadczenia: Posiadam okna zakupione w firmie "Sożal" 6 lat temu. Do dnia dzisiejszego funkcjonują bez zarzutu. Znajomi składali reklamację, załatwiona bezproblemowo. Tym, którzy przewidywali rychły upadek firmy przy takiej polityce jej prowadzenia, przypominam, że powstała nowa siedziba, przez co znacząco poprawiły się warunki pracy. Według mnie dowodzi to o tym, że zakład dobrze prosperuje, a bez zgranej i zadowolonej załogi nie miałoby to miejsca.

zirytowany

ok, muszę sprostować że jeśli sprawę załatwi się z właścicielem firmy to jest jednak efekt, (usunięte przez administratora) jest bardzo zaangażowany i jak widać nie z jego winy dzieją się TE rzeczy o których pisałem. Firma uznała reklamacje po "interwencji" u właściciela i mamy już dobrze zrobione i zamontowane okna. Uf... :) ale trochę przebojów z nimi jednak było. Na dziś dzień sprawa jest wyjaśniona.

zirytowany

Ta firma nie jest godna poleceniu odradzam!!!! Ekipa która uznawana była przeze mnie za profesjonalną, odwaliła lipę... reklamowane już ponad 3 razy... Sprawa dotyczy wszystkich czterech okien. Parapety zewnętrzne nie zostały umocowane, gdyż można je podnieść są krzywo, ruszają się. W dni deszczowe, woda nie spływa z parapetów tylko przecieka do okna i co za tym idzie do wnętrza mieszkania...A miało być tak pięknie... Dalej... okna nadal do tej pory nie domykają się... W okresie jesienno-zimowym jest to bardzo odczuwalne. Sprawa ciągnie się od czerwca,zgłaszane była wiele razy i telefony z moja prośbą o załatwienie sprawy nic tutaj nie wskórały. Jeszcze jakieś pytania ?

Kobietka

Chciałam zamówić kilka okien w tej firmie Sożal w Solcu Kujawskim. Okna z montażem i demontazem i obróbką co wy na to.Są dosć drogie ,ale nie chce aby były odchudzone. Jak to sprawdzić .Potrzebuje doś dużo tych okien.Chciała bym kupić okna na długie lata i mieć spokój. Co robić prosze o uczciwe doradzenie. Prosze o pilne doradzenie Kobietka

Boy2002

Nie do końca tak jest. Zarobków dużych nie ma to fakt. Właściciel pilnuje swoich pieniędzy to też fakt.Z urlopami też trudno w sezonie to też prawda ale w tej branży tak jest i już. Pieniądze nie wydaje na nowe samochody tylko raczej w nową linię i nową halę produkcyjną aby tyłek pracownikom nie marzł na starej hali. W ogóle firma jak firma mogło by być lepiej ale gorszych firm też jest na pęczki.

ciekawa

moze ktos coś wiecej napisac o tej firmie i warunkach pracy w niej?

Zostaw merytoryczną opinię o Solecka Fabryka Okien Sozal - Solec Kujawski

Solecka Fabryka Okien Sozal
3.9/5 Na podstawie 131 ocen.

Solecka Fabryka Okien Sozal