Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.

Natalia

Co możecie powiedzieć o aktualnym zapotrzebowaniu na nowych pracowników w Medagro International Sp. z o.o. Grupa Angelini? Planowane są może jakieś rekrutacje do firmy? Jeżeli wiecie coś na ten temat, to proszę Was o pozostawienie informacji o nich na tym forum. Mogą okazać się przydatne dla osób planujących zatrudnienie u tego pracodawcy.

@Murzynka@

sluchajcie, a ja słyszałam plotkę ze podobno maja być w tym roku PODWYŻKI! :)

Natalia

@Miska, sytuacja, o której wspomniałaś, może być lekko denerwująca. Nie mniej takie kwestie powinno się raczej omawiać na miejscu w pracy z osobami bezpośrednio związanymi z daną sytuacją. Celem tego forum jest gromadzenie jak największej liczby merytorycznych opinii o firmach jako pracodawcach. Użytkownicy zainteresowani Medagro International Sp. z o.o. Grupa Angelini chętnie dowiedzą się czegoś na temat np. atmosfery i warunków zatrudnienia.

Natalia

@Afrodyta, jeżeli posiadasz jakieś nowe informacje na temat zatrudnienia to proszę podziel się z nami , jak sama słusznie zauważyłaś od pewnego czasu nikt nie dodał żadnych nowych informacji o sytuacji i panującej atmosferze ani rekrutacji w firmie.

Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel Medyczny w firmie Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Afrodyta

Helo wszystkim! Widze ze forum zamarło, a szkoda...... A jak tam wyniki ankiety satysfakcji i zadowolenia pracownika z pracy w korporacji? Najwidoczniej rewelacyjne, Bo nikt nic nie mówi, a to juz chwile minęło i jestem ciekawa, zreszta chyba nie tylko ja :)

A.Chester

Przepraszam, ale muszę zadać to trudne pytanie: czy naprawdę uważasz, że Twoja sytuacja finansowa jest dobra? I że łatwy i szybki zarobek nie jest Ci potrzebny? W takim razie nie czytaj dalej tej wiadomości. Jeśli zaś chcesz ZARAZ sięgnąć po gigantyczną gotówkę, spójrz na moją propozycję: nazywam się Andrew C. Chester i stworzyłem 100% skuteczny mechanizm obstawiania wyników sportowych w Internecie. Wszystkie sporty, całą dobę i 0% ryzyka. Warunek jest jeden – by z niego skorzystać i wygrać nawet 12,000$ w dwa dni, musisz zostać członkiem mojego Mechanizmu do Wygrywania Zakładów Sportowych. Wpłać 20$ na to konto (IBAN) GB67JCOQ33318875181392 i wygrywaj łatwe pieniądze w Internecie. Po więcej szczegółów zadzwoń +44-1470-401454 lub napisz a.chester@easymoney.com WAŻNE: nie mów nikomu o tej ofercie, służby podatkowe nie mogą się o niej dowiedzieć.

Pepe

Witajcie ostatnio pojawiło się ogłoszenie na trenera? Jak myślicie warto aplikować? Jaką jest atmosfera w firmie?

Pepe

oikj

No dobrze, ale czy oferta pracy na specjalistę ds. kadr i płac jest wciąż aktualna? Chętnie bym się załapał, bo dbają o stabilne zatrudnienie. To dobry znak na to, że się dobrze dzieje, bo warunki pracy jak i atmosfera sprawiają że lepiej się wypełnia swoje obowiązki.

Aniooolekkk@

No co ty M., ty nic nie wiesz.... no nie , to nie mozliwe zupelnie jest, napisz prosze czego chcesz sie dowiedziec - moze uda mi sie ci pomoc - a tak btw jestes chyba II po .... Co w takim razie twoj dzial robi calymi dniami ??? , chyba zajmujesz sie czyms zwiazanym z praca w korpo ?

Aniooolekkk

Rozwijać? Wolne żarty... Stamtąd to sie ludzie raczej zwijają, co pokazuje dobitnie ostatni rok, nawet i w biurze sie ponoc mocno przerzedziło. Jakby tak cudownie i różowo było, to by sie tak nie działo.

Kazia

Czy ktoś mógłby napisać jak pracuje się w biurze Warszawie? Dotychczasowe opinie nie napawają optymizmem. Jaka jest atmosfera, ludzie?

kandydatka

Czy jest realna szansa ze zatrudniaja ludzi bez doświadczenia na pm? Czy nie zawracać sobie głowy i nie aplikować?

znow czystki we firmie dzial hr przeprowadza, ciekawe kto za chwile bedzie pracowal, bo raczej nie hr..... bez komentarza.

Firma jest w porządku. Dobre produkty, godziny pracy, szkolenia, szkoda tylko, ze niskie płace.

były legionista

rozumiem ze w korporacji jest wszystkim bardzo dobrze i sa zadowoleni:)

były legionista

co taka cisza na forum?????????

CENTRUM

Nawet jak masz wieloletnie doświadczenie to dostaniesz ok 4200 brutto. GPS'ów nie ma, ale są lokalizatory na firmowych tabletach. Samochody od punto przez bravo po hyundai'e.

aaa
@CENTRUM

Czyli wizyty są na bieżąco raportowanie? I odwiedzany lekarz musi się pokrywać z lokalizacją? Ile linii jest w firmie? Czy przyznane auto zależy od zaszeregowania w specjalistyce czy poz? Dzięki za odp.

planktoonowiec
@aaa

wizyty sa non-stop monitorowane i aanalizowane przez zespol "smutnych kierownikow", lewizna przechodzi jak ktpos nie przesadza i tzreba z tym uwazac coby po premii nedznej nie polecieli. A typ auta to tylko i wylacznie umiejetnosc "wiesz czego". Generalnie firmy nie polece i szukam innego lepszego pracodawcy.

Witajcie, mam pytanie, jakie zarobki może dostać na początek przedstawiciel z wieloletnim doświadczeniem?

oni

Korpoman - jak się jedzie na dwa lub 3 dni na szkolenie to raczej kanapek na 3 dni nie narobie :D Kwstia warunków pracy - bez zmian. Jest się numerkiem który ma robic robic robić i nawet jeżeli zrobisz supr wynik to i tak premię dostaje tylko X przedstawicieli w PL bo tylko taka pula jest na cała PL. Premie dostają nie wszyscy wg siatki premiowej, a tylko np. 15 naj w PL. Socjalu brak, jedynie grupówka i ubezpieczenie zdrowotne, nic poza tym. Na święta to paczkę lub bony sam sobie kup :D

acccfqacfcf
@oni

a macie GPSy? jakimi autami latacie? Ile doświadczony rep może otrzymać na początek

Zostaw merytoryczną opinię o Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.