Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.

Czy w Medagro International Sp. z o.o. Grupa Angelini jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Janek

Moim zdaniem zadnej.... Janek

Ludwik

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje? Trudno dostać się tu do pracy?

Malwina

Na przedstawicieli medycznych są ustawki, można przejechac sie do Warszawy na własny koszt i trafić na odbebnienie scenek itp., a w angelini juz dawno wszyscy wiedzieli kogo dyrektor przed rekrutacja juz namascil. Żenujący tez poziom HR, nie informują o wyniku. No ale jak to była ustawka to rzeczywiscie kompromitacja tej firmy.

@Malwina

Rozumiem, że jesteś rozżalona, bo biorąc udział w procesie rekrutacji do pracy w Medagro International Grupa Angelini, nie zostałaś poinformowana o wyniki rekrutacji. A dawno aplikowałaś? Może rekrutacja się jeszcze nie zakończyła. Zawsze warto też samemu skontaktować się z firmą i dopytać, jak wygląda sytuacja.

Legionista
@Natalia

Moze porozmawiamy o dziwnym i naglym odejsciu CEO oraz pozostalym balaganie zorganixowanym przez wloskich kurdupli....

Emilio
@Legionista

Podobno Pani Agnieszka jest teraz głową tej firmy :p to będzie hardcore :P

@Legionista

Czy nie uważasz, że warto wyjaśnić użytkownikom, co konkretnie masz na myśli poprzez swój wpis i co on oznacza? Na chwile obecną może okazać się niezrozumiały, a ewentualni kandydaci o pracę, zainteresowani firmą Medagro International Sp. z o.o. Grupa Angelini będą zdezorientowani takimi wypowiedziami.

Artur
@Emilio

To zmiana w dobrym kierunku ?

@Artur

Może lepiej skupmy się na dyskutowaniu o aktualnych warunkach pracy, na jakie można liczyć, zatrudniając się w Medagro International. Z ciekawości odwiedziłam stronę internetową firmę, na której znalazłam informację odnośnie rozwoju zawodowego. Ponoć w firmie tej systematycznie monitorują realizację celów oraz poziom nabytych kompetencji, będących podstawą do tworzenia indywidualnych programów rozwojowych. Nie jest to jednak do końca zrozumiałe. Może zechcesz zatem powiedzieć coś więcej na ten temat? Serdecznie zachęcam.

Emilio
@Artur

Czarno to widzę:P

Moderator
@Natalia

Goworku, czas chyba zaktualizować swoją wiedzę? Firma Medagro nie istnieje od ponad 10lat...... moderując dyskusję popełniacie podstawowe błędy.

Lala
@Malwina

Dużo nie straciłaś i tak w innych firmach więcej płacą, a tutaj tylko nabawisz się stresu, dużo osób i tak już szuka zmiany i ucieka stąd, teva rządzi i dyktaturą:]

Roman
@Moderator

Firma nosi chyba obecnie nazwę Angelini Pharma Polska. Z tego, co widzę, jest to ta sama firma tylko ze zmienioną nazwą. Wiesz może, czy po zmianie nazwy nastąpiły również zmiany w strukturach zatrudnienia? Pracownicy pracujący do tej pory w firmie utrzymali swoje stanowiska?

Zytor

Niewarto tu pracowac. CEO niby wygląda na poukladanego ale to pozory. HR nie istnieje. Pracuje tu tyle lat i nic dobrego tu mnie nie spotkalo choc jestem uznany za dobrego pracownika. Znajoma byla na rekrutacji na HR - powiedziała, ze i CEO i HR Regionu byli nieetyczni i bez kultury. Nie chciala momentowac ale widac, ze byla zdruzgotana ich zachowaniem. Jaka glowa ryby, taka ryba.

W@ri@t
@Zytor

Amen!

Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel Medyczny w firmie Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Zytor

Firma porazka, nieowazny CEo, w dziwnych okolicznosciach odchodzacy HR, nienormalny, bez kultury HR regionu, Włoch kurdupel

syla

Czy ktoś wie jak teraz zatrudnia firma tzn sama czy przez pośredników?

@syla

Szukałam informacji na ten temat i wydaję mi się, że Medagro International Sp. z o.o. Grupa Angelini zatrudnia bez udziału pośredników. Ale musiałaby to jeszcze zweryfikować osoba, która aktualnie tam pracuje. Wiem, że firma nieustannie poszukuje osób wysoce zmotywowanych i zorientowanych na osiąganie celów, które chcą stać się częścią zintegrowanej, dynamicznej i profesjonalnie zarządzanej organizacji. Tu znajdziesz oferty pracy: https://www.angelini.pl/wps/wcm/connect/pl/home/kariera/oferty-pracy/ Widzisz coś właściwego dla siebie?

zenek

tak tylmo informacyjnie zgodnie z prawidlem "iz ryba psuje sie od glowy" informuje o abdykacji w trybie pilnym "pączka w maśle" z naszego jakze wspaniałego i niezwykle prężnego dzialu HR ......

Lukrecj@
@zenek

i niech błogosławiony będzie ten dzień!!! a jakie będzie nowe to czas pokaże, nie napinajmy się jednak za bardzo

mona lisa

Cześć, czy ktoś orientuje się kto jest teraz rls-em na warmińsko-mazurskie?? Z góry dzięki.

Maria

Zauważyłem, że Angelini szuka MSL-a na Polskę Płn. Ktoś może powie jak się pracuje w Dziale Medycznym?

Haha
@Maria

W stresie :) na nic nie będziesz miała czasu :p

Maria
@Haha

Dzięki :) a jak przełożony? Jeste współpraca czy zarzucanie kolejnymi zdaniami?

Haha
@Maria

Ludzie spoko, ale trzeba uważać na niektórych jak wszędzie, a przełożony ............ Nie będę się wypowiadała :)

Surma

Zmienić RKSA z Wawy bo zęby drogie. Litości. Człowiek nie ma pojęcia o ZZL. To i wyniki wzrosną. Komfort pracy pracowników najważniejszy. Chodzi mi o pana P...zresztą każdy wie o kogo chodzi

Dolly
@Surma

W Wawie bardzo dobrym RKSem była Marta, ona była z zespołem, całym secem zależało jej na podnoszeniu naszych umiejętności i to robiła, bez strachu, bez nerwów. Zawsze zorganizowana, na podwójnych wizytach wprowadzała luźną atmosferę, coaching zrobiony, wiem co umiem, wiem co muszę poprawić, sama kiero też pogadała z lekarzami i było normalnie a ten Paweł....tragedia. Przepraszać później lekarzy trzeba. No ale co Marta była zanormalna, zrytego łba nie miała a tu trzeba mieć bo inaczej do dupy jesteś...... Pozdrawiam Martę!

Arturo
@Surma

Ma ktoś wiedze czy Ostrołęka to teren tego kierownika bo nie wiem czy aplikować?

Miroslaw
@Arturo

Nie. Możesz aplikować.

Arturo
@Miroslaw

Dzieki :) jednak odpuszczam sobie :)

zainteresowamy
@Dolly

Cześć :) Jaką podstawę mają REPy w Angelini? Jakie narzędzia dostajecie do pracy? Czy system premiowy jest realny (czy też tylko na papierze)? Z góry dzięki za odpowiedź.

Nika
@zainteresowamy

Mała postawą :/ jak masz rodzinę i dzieci to ciężko wyżyć :) plany zależy jakie Ci kierownik da :) dobre są produkty wiec ok 50-70% osob poza sezonem brało premie ale bez szału... A jak będziesz na l4 to Ci oczywiście obniżają:) narzedzia jeszcze są ale bez szału... Jak chcesz aplikować to jeszcze się zastanów :) dobra rada Warszawę i części wschodnie Mazowsza odradzam :)

Zenek.
@Dolly

Normalna to raczej była, ale jak trzeba było to też dowaliła.

Rita
@Zenek.

Każdy ma ale Ona była najlepsza i chciała zawsze dobrze dla wszystkich . A prymityw krajowego jest bez zdania nic nie wie, nie ma szacunku do ludzi mimo ze rosną wyniki to potrafi zdemotywować. On mnie nie szanował, ja jego też nie polecam go nikomu nawet największym wrogowi...

Misio

Mam pytanie - jadę na ostatnią rozmowę i mogę im krzyknąć 4 tys. na rękę?

Lula
@Misio

Hahahaha... dawno tu nie zaglądałam ale dobre posty i prawdziwe . Co do Twojego pytania to 3500 Max firma oryginalna :) spodziewaj się, że mogą Ci obciąć kasę za źle uzupełnione dokumenty :)

zenek
@Lula

Firma oryginalna :) ale sie uśmiałem - to jest firma jedyna w swoim rodzaju - i niestety nie jest to pozytywna laurka, ostatnio spora rotacja w terenie i nie tylko :) - duzo normalnych ludzi odeszło bo mieli juz dość. Jak juz tu trafisz to wszystko w sumie zalezy pod kogo.... bo jest kilku nieudaczników o wyimaginowanych kompetencjach i wygórowanych ambicjach.

Lula
@zenek

Dołączam się do życzeń :) i życzę powodzenia na couchingach :) ps.. o podwyżce zapomnij to jest prawie nie realne :) chyba że Twój (usunięte przez administratora)jest normalny i będzie o tą podwyżkę walczył

Aaw
@Misio

Mam pytanie na jaki rejon startujesz? Ja wysłałam późno aplikacje,widzę,że jest rozpatrywana ,ale żadnego telefonu nie mam:(

Piksi

Jak mało Ci stresu to polecam... Na cyklowkach krajowy klnie jak szewc, jego teza nie robisz plany pewnie się obijasz to trzeba plan naprawczy wrzucić, jego kolega regionalny z Wawy będzie z Tobą robił scenki, coaching na każdej wizycie i wyladujesz z depresją jak niektórzy pracownicy

Aninimek
@Piksi

Nie no po jego wizytach oprócz depresji trzeba jeździć i lekarzy przepraszać....

@Piksi

Czy zechcesz może rozwinąć swój wpis? Dla innych użytkowników forum może on nie być do końca jasny - nie wynika z niego nic konstruktywnego na temat warunków zatrudnienia w tym miejscu. O jakich osobach i sytuacjach piszesz? Jak dokładnie wygląda plan naprawczy w firmie Medagro International i kiedy zostanie zastosowany?

Akucil
@Natalia

No i to jest najciekawsze iż tego nie wie nikt. To zależy co pan d. Powie dla pana p. .... Firma dobra dla kogoś kto nie ma wyboru i musi gdzieś pracować

Kris
@Natalia

Natalia rozumiem Pani z HR każdy sugeruje się kierownikiem przy wyborze nowej firmy nawet myślałem o pracy w Angelini, ale jak czytam opinie o Kierowniku z którym kiedys niestety mialem mozliwosc pracy nie chce żeby znowu kopnął mnie ten zaszczyt i pracowac z betonem ktory zawsze ma dobrze jak jest Pan D. Widzę że resztą podtrzymuje moje zdanie i opinie na temat tego kierownika który nie zna realiów terenu i naszej pracy przedstawicieli gdzie niekiedy musimy naprawiac po nim smrody. Wystarczy zadzwonić do Adamedu i zapytać o jego historyczny wyczyn miesięcznej pracy :)

robbo
@Piksi

Fakt, krajowy to wyjątkowy prymityw i prostak.

Lala
@robbo

Regionalny z Warszawy też:)

Natalia

Na stronie internetowej firmy można przeczytać o tym, że dla pracowników tworzone są indywidualne programy rozwojowe. Czy ktoś z Was może napisać, na czym dokładnie one polegają? Rozumiem, że ścieżka kariery jest ustalana indywidualnie, a szkolenia dopasowywane do konkretnej osoby i stanowiska? @Marek, Twój komentarz nie jest do końca zrozumiały. Wspominasz o konkretnych pracownikach, jednak potencjalni kandydaci nie wiedzą, o kogo chodzi. Przedstaw proszę więcej konkretów dotyczących pracy w firmie. Czym się tam zajmujesz? Jak oceniasz atmosferę?

Aninimek

Bzdura tyle ...

Monia
@Aninimek

co racja to racja, kiedys bylo OK teraz to merytoryczny dramat, ....indywidualna sciezka kariery..... - zaraz pęknę ze śmiechu

Natalia

@Piksi, wnioskuję, że byłaś lub jesteś związana z firmą, lecz masz negatywne doświadczenia, wyjaśnisz, z jakiego powodu? Ważne jest, by pojawiające się tu komentarze były merytoryczne. Z pewnością znajdziesz również dobre strony zatrudnienia w Medagro.

Surma
@Natalia

Dobre strony? Chyba kpisz. Jakie? Proszę mnie oswiecic. Mobbing? Krzakoterapia? Tabelki? Maile i smsy po 20tej? Jeżeli to masz na myśli to racja. Super firma. Daje 1 * ale to tak za dużo

@Surma

Jeśli pracodawca stosował mobbing, należy temu przeciwdziałać i zgłosić. Pamiętaj jednak, że nie należy rzucać fałszywych oskarżeń. Nie znam sytuacji w firmie i dlatego zależy mi na szczegółowych wpisach, z podaniem konkretnych przykładów i sytuacji. Tylko takie rozbudowane wpisy będą pomocne dla osób szukających pracy.

@Natalia

Wystarczy o niego spytać w tevie/bionorice a teraz angelini niestety to prawda aż dziw bierze ze dalej jest DM. No ale jak kumpel jest NSM to co się dziwić ...

Magda

Nie polecam. Medagro było super. Angelini dramat. Merytoryczny dramat

Piotra znam od wielu lat. Zawsze był kumplem. Dzis juz nie. Wlazi gdzie ciemno. Ale Aga i Mati tak lubią. A że donosi na swoich ludzi ich bronić oznacza brak profesjonalizmu i kompetencji. Dlatego nie polecam. Sam tam kilka miesiecy. Na dobre mi to wyszlo choc rzucali kłody pid nogi

Natalka

Praca w Angelini i jest łatwa i prosta . Jak linijka. (usunięte przez administratora) Schemat prosty jak zasada działania fentanylu. No dramat. Śmiech w kuluarach. Lekarze bąki zrywają zębami z asfaltu. Nie mnie kon kopnie jak się mylę.

Kleo
@Natalka

Racja Natalka. Ale tego nie przeskoczysz. Towarzystwo wzajemnej adoracji. U mnie lekarze na terenie pamiętają jeszcze jak Piotr i Mateusz Repowali. Średnio ich lubią dlatego Piotr nie wchodzi ze mną na podwójne do nich

Natalia

@Max, skąd Twoje negatywne zdanie o tym pracodawcy? Może to skutek jakiejś pojedynczej sytuacji? Czy jest również coś, co odbierasz jako pozytyw? Pamiętaj, że opinie poparte argumentami są bardziej wiarygodne.

Max

Merytorycznie. Nie polecam. Nawet wrogowi.

Miska

Moi Mili, Cieszy nas, że smakuje Wam nasza kawa, zarówno ta mielona jak i w kapsułkach. Dziś padł rekord: od wczoraj godz. 16.30 do godz. 9.00 dnia dzisiejszego zniknęło 40 kapsułek kawy! Mamy do Was dwie prośby: jak zauważycie, że to już jedna z ostatnich kapsułek, przyjdźcie do sekretariatu i poinformujcie o tym dziewczyny; jak widać czasami nie wystarczy poranne i popołudniowe uzupełnianie zapasów; nie chomikujcie proszę w szufladach kapsułek; trudno nam zarządzać zakupami jeśli nie wiemy jakie jest naturalne spożycie kawy; a chcemy by zamówienie były przewidywalne i cykliczne;

Rozważność
@Miska

ależ brak taktu, żenada dokumentna pokazująca wiele. M.A.S.A.K.R.A obrzydzenie bierze. z pozdrowieniami dla ........ kierownika regionu Mazowieckiego i nie tylko, Pana kompetencje i wiedza mnie powaliły nie raz :)

Piksi
@Rozważność

Dołączam się do życzeń :) z dala od tego Pana :)

Zostaw merytoryczną opinię o Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.