Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.

wiewióra

Koala - 2013-09-14 17:44:27 Nie pasuje komuś praca - won! Praca w Medagro jest świetna, ludzie mili, życzliwi, pracownicy w biurze kompetentni. Nieroby niech szukają sobie nowej pracy, a bajki o makulaturze niech sobie ktoś gdzieś wsadzi...Pani z HR kompetentna, miła i sympatyczna. Firma ma ugruntowaną pozycję, jest stabilna, zapewnia pakiet socjalny, wysokie zarobki. Ludzie mili i życzliwi, rotacja mała. Polecam tą firmę!Gratuluje kultury osobistej jest powalająca. Jak można tak napisać na dodoatek wiemy wszyscy kto tak napisał. Dział hr jest nie do pobicia.To, że ludzie z biura są kompetentni to jakaś kpina. Kto tam jest kompetentny? (usunięte przez administratora). Nie polecam tej firmy jako pracodawcy.

Edek

Potwierdzam, że ta firma to istny syf z hrabianką na czele.

wiusa
@Edek

fakt, wiele świadczy o osobie z postem won! Ujmując ogólnie-żal. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, dzięki temu inni mogą się przynajmniej zastanowić, pisząc tak do i o kolegach z pracy wiele wnosisz w to zastanowienie.

jajajaj

Koala - 2013-09-14 17:44:27 Nie pasuje komuś praca - won! Praca w Medagro jest świetna, ludzie mili, życzliwi, pracownicy w biurze kompetentni. Nieroby niech szukają sobie nowej pracy, a bajki o makulaturze niech sobie ktoś gdzieś wsadzi...Pani z HR kompetentna, miła i sympatyczna. Firma ma ugruntowaną pozycję, jest stabilna, zapewnia pakiet socjalny, wysokie zarobki. Ludzie mili i życzliwi, rotacja mała. Polecam tą firmę!Przepraszam, ale poplułam się czytając ten tekst! Co to za kpina?

jozin z bazin

Koala - 2013-09-14 17:44:27 Nie pasuje komuś praca - won! Praca w Medagro jest świetna, ludzie mili, życzliwi, pracownicy w biurze kompetentni. Nieroby niech szukają sobie nowej pracy, a bajki o makulaturze niech sobie ktoś gdzieś wsadzi...Pani z HR kompetentna, miła i sympatyczna. Firma ma ugruntowaną pozycję, jest stabilna, zapewnia pakiet socjalny, wysokie zarobki. Ludzie mili i życzliwi, rotacja mała. Polecam tą firmę!Mam nadzieje ze nikt, kto czyta tego typu wypowiedzi nie ma watpliwosci przez kogo zostaly one zamieszczone. Z rzeczywistoscia w spolce nie maja nic wspolnego, niestety.

Yózia Pye
@jozin z bazin

Brak zmian na lepsze od 2013, rzekłabym że zmiany są tylko na gorsze, niestety...

Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel Medyczny w firmie Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
jozin z bazin

Rozumiem ze dla ciebie tylko kasa ma znaczenie, byc moze na twoim stanowisku wszystko ma rozowe kolory. Sa jednak osoby dla ktorych poza placa liczy sie jakosc pracy, a tej ostatnie w firmie brakuje wyraznie. M.in. dzieki gierkom uprawianym przez hrabianke.

mikołaj

Potwierdzam, firma bardzo popsuła się. Osoba z biura na siłę ratuje opinię. Nie polecam.

?

Kiara - 2013-09-14 19:28:31 volvo - 2013-09-14 10:20:26 Bez obaw - właśnie szukam nowej pracy...Szanowna "p"ani hr.Hmmm... Zatem powodzenia! Ciekawa jestem, czy jeszcze u nas pracujesz :) I niestety muszę Cie rozczarować! Nie jestem Panią z HR, ale też pracownikiem biura..Pracuję i mam świetne wyniki, poza wynikami mam godność i szacunek, do siebie jak i do innych. Kilka lat temu ta firma szanowała i mnie, wszystko było normalne, miłe, a mi się chciało. Dzisiaj wszystko jest chore, a wyniki mam dzięki mojej wieloletniej pracy, wypracowanym relacją, poza wynikami nie mam nic, nie mam szacunku, wsparcia, niczego. Wiecznie jest źle, wiecznie jest mało. W biurze cyrki na kółkach, nowi dyrektorzy i nowa polityka, Brak spójności w działaniach, słowach. Kasa marna, leków coraz więcej, budżety minimalne. Jeżeli ktoś ma układy z górą może wiele zyskać np. awansować, zostać zatrudnionym po znajomości np. dziewczyna bez kwalifikacji z firmy MSD od razu wskoczyła w tej firmie na kierownika, przykładów jest wiele. Źle się dzieje w tej firmie i każdy pracownik terenowy to potwierdzi. Ps. biuro rządzi się swoimi własnymi prawami, układami i zasadami.

Koala

volvo

Bez obaw - właśnie szukam nowej pracy...Szanowna "p"ani hr.

Kiara

I jeszcze jedno... Nikt Was nie nie trzyma na siłę w tej firmie, jeżeli jest Wam źle, to droga wolna! Zawsze można zmienić Pracodawcę...

Kiara

Ludzie, że Wam się chce... Pracujecie w tej firmie, zarabiacie kasę wiec dajcie spokój!!!

?

po pierwsze - ci z terenu nie mają dobrego kontaktu z biurem (przesyłanie informacji/plotek), teren(pracownik szeregowy, czyli śmieć-medyczny) i biuro to dwa oddzielne światy. A ciekawi mnie dlatego bo nie potrafiłam zrozumieć idei tej zbiórki, ale już wiem :)

elena

Jestes z terenu i bardzo cie to ciekawi, po pierwsze zadzwon do biura i zapytaj a po drugie wolne zarty

Klik

[usunięte przez admina]... Jeden karownik imieniem(usunięte przez administratora)ostaje wszystkie zamówienia z grup, ma superrr wyniki, inni nie mogą normy wyrobić bo...dziwnym trafem mają towar na swoim terenie nie od siebie :D

kurczak

o co chodzi z tym volvo i makulatruą? Nie jestem z biura, ale z terenu, dlatego tak bardzo mnie to zaciekawiło...

?

no tak, biorąc pod uwage na jakim wszesniej pracowałas stanowisku i jakim bylas popychadlem - to moze byc dziwne to na jakim jestes teraz. [usunięte przez admina]

mik

a co obchodzą opinie góry??? Tam jest im wygodnie, mają kasę, władzę, możliwości zwalniania i zatrudniania "swoich". Tak długo jak im jest dobrze i wygodnie tak długo będą mieć w d...ie tych szaraków na dole, których i tak można wywalić :)

zenek

Na temat ostatnich wydarzen :skandali obyczajowych, wyrzucania ludzi bo dziewczyna brata musi awansować , zbierania makulatury na nowe volvo dla pani z biura można by niezłą telenowe napisac .Ciekawe ile jeszcze czasu musi uplynac zanim ktoś na samej górze zobaczy ,ze szanowana wcześniej firma stała się prywatnym folwarkiem juz dzisiaj będącym obiektem smutnych dowcipów

Milena

czlowieku chyba nie wiesz co to [usunięte przez admina]! idz popracuj do innych firm i wtedy pogadamy; widac ty premii nie dostajesz, nikt z toba nie chce sypiac i stad ta frustracja; ja pracuje w Medagro a teraz Angelini prawie od 6 lat, premie dostaje i nie sypiam z szefem; pracowalam w kilku firmach farm i nigdzie nie bylo tak niskiej rotacji jak tutaj; i pierwszy raz jestem traktowana jak czlowiek, a nie smiec.

Zostaw merytoryczną opinię o Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.