Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Młody

Kolego który pracuje w Zorce powiedział mi że są przyjęcia. Czytając opinie i komentarze które piszą pracownicy raczej podziękuję za pracę z takimi oszołomami. (usunięte przez administratora)

Bidok
@Młody

Nikogo to nie interesuje. Mozesz juz isc.

Hesus

Boze kogo ten zakład zatrudnia ?wszelkie odpady ludzkie, nieroby, ściemniacze przebywający co chwile na chorobowym i inne elementy.niewazne ze sie nie nadają i nie ma z nich pożytku, wazne ze w statystykach i innych tabelkach mozna zaznaczyc ze pracownik jest wiec nie ma co narzekac ze aie nie wyrabiamy. A ze ten pracownik uj robi to juz nieistotne. Debiliada ludzie uciekajmy z trgo chlewu bo znowu porządni pracownicy beda robic na leserow

Będzie co ma byc
@Hesus

Przecież już kto może to ucieka....lepiej nie będzie...nowych ludzi też nie widać....Pracodawca zamiast podnieść pensję dla pracowników woli liczyc zyski na koniec roku oby tak dalej;)

Lebiega

Panie Grzegorzu nowy mistrzu z Cieplic .Jak zglaszamy panu problem to prosze go rozwiazywac a nie odsylac nas do innych mistrzow .Po drugie firma nie placi panu pieniedzy za chodzenie z rekami w kieszeni .

Chętny

I co sa nowi ludzie chętni do pracy ?

Tak
@Chętny

Tak kilku jest

@Tak

zapraszam możemy się spotkać i porozmawiać, potrzeba 10 osób aby założyć związek zapraszam Region Jeleniogórski NSZZ Solidarność ul 1 Maja 25 Jelenia Góra tel 75 641 59 12

Jaśko

To jeszcze nie masz tych 10 ciu ludzi, to beton oni będą tyrać za 2 klocki

@Paweł

Zamiast ponownie pytać, pochwal się gdzie udalo się te związki założyć i co dobrego zrobiliście dla pracowników, mam na myśli zakłady w naszej okolicy. Poważnie, podaj choć jeden

@Aloes

W naszym regionie jest 120 zakładów pracy w których działa Organizacja NSZZ Solidarność, nigdzie w żadnym zakładzie pracy gdzie jest nasza organizacja nie zmniejszono zatrudnienia ani nie obniżono pensji pracownikom podczas tzw "postojowego", uważam także że i w waszym zakładzie byłaby powyższa sytuacja gdyby były silne związki ale do tego potrzeba odważnych ludzi którzy chcą coś zmienić, jeśli jesteś taką osoba to zapraszam do kontaktu.

@Paweł

Ale prosiłem o podanie choć jednego, z tego co było widać w większości firm były zwolnienia lub inne obostrzenia, ekonomia. Więc napisz o jednym, my zapytamy jak było faktycznie

@Aloes

Forum dotyczy zakładu Zorka wiec nie na miejscu jest pisać o innych zakładach bo może sobie tego nie życzą, zapraszamy do nas do biura na 1 Maja 25 to wymienię nie tylko jeden, a przy okazji porozmawiamy o stworzeniu organizacji w Zorka

@Paweł

Sobie nie życzą? a co, jesteście nadal w podziemiu? tajną organizacją? Chyba macie się czym pochwalić więc napisz, my porozmawiamy z ludźmi którym tak pomogliście i wtedy być może odwiedzimy Wasze biuro. To proste, odwagi.

@Aloes

PS. Częściowo sam sobie odpowiem. Duża firma w Radomierzu z Dr.w nazwie oraz cała ulica Spółdzielcza robi wielkie oczy na pytanie o związki, więc gdzie te Twoje 120 firm w regionie?

@Aloes

Ha ha, i kto tu mówi o odwadze ??, a nie słyszałeś o ochronie danych, może mam ci jeszcze wymienić związkowców z imienia i nazwiska ? na forum ? abyś mógł się z nimi skontaktować ? Co mi się wydaje iż piastujesz wyższe stanowisko w Zorka. Ale to dobrze zapraszamy do naszego biura po potrzebujemy odważnych liderów do założenia związków. PS. Solidarność nigdy nie była w podziemiu ani tajną organizacją - zapraszamy to przedstawimy trochę historii powstawania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Solidarność.

@Aloes

Widzisz mój szanowny kolego, dlatego, że na spółdzielczej nie ma związków zawodowych, jest jak jest, zwolnienia, ograniczenie płacy, postojowe, obawa pracowników przed utratą pracy, nieprzestrzeganie przepisów BHP. Związek to ludzie a bez odpowiedzialnych odważnych ludzi związku nie będzie. A Region to nie tylko Jelenia Góra a i Bolesławiec, Zgorzelec, Bogatynia, Lubań Śląski, Lwówek Śląski, Kamienna Góra, i wiele innych

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Placowy

Panie Szefie bardzo bym chciał zobaczyć Ciebie w akcji jako mistrz zmianowy np na w1 w (usunięte przez administratora) Miesiąc czasu i skierowanie do Bola byś dostał.

@Placowy

A w ktorym momencie stwierdziłem ze ja sie nadaje na mistrza ? Twierdze tylko ze mistrzami nie powinni byc kapusie, konfidenci i fałszywcy podkładający sobie swinie i cieszący sie z błędów. Takze nie podniecaj sie synku.

Pan Szef

Mistrzami w tym zakładzie powinny zostac zupełnie obce osoby z zewnątrz.Inaczej nie bedzie nigdy dobrze. Obecni potrafia tylko kapowac na siebie, kłócić sie i podkładać nawzajem swinie.To przez takie zachowania zorka kuleje.Lakiernia, pani mistrzyni z pakowania - koniecznie do wymiany. Mamy dosyc juz tych fałszywych ludzi bez jakiejkolwiek wiedzy i kompetencji!

Kozik
@Pan Szef

Można bez końca wymieniać kierowników, mistrzów czy brygadzistów. Ale to nic nie zmieni. Problem jest zdecydowanie wyżej. Nie na samej górze, lecz pośrodku. Do puki z ``tego `` miejsca nie zaczną patrzeć na załogę i cały zakład przez pryzmat ludzki zamiast pryzmatu exel, doputy będą te zawirowania , problemy snuły się fantasmagorycznie po firmie jak legendarny już ostry cień mgly z WC. Potrzeba nam mądrych i empatycznych przełożonych, a nie excel - wilków. Nie idźmy tą drogą. Jakoś w innych oddziałach można było stworzyć ludzką atmosferę pracy. To i na W3 też się z pewnością da. CHCIEĆ TO MÓDZ.

szansa
@Pan Szef

Złóż CV czekamy na mądrych ludzi

Damianek
@Kozik

Jestes idealnym dowodem na to ze w orce pracują w wiekszosci same ameby. Kup sobie słownik człowieku albo cofnij sie do podstawowki i naucz sie ortografii.

@szansa

Dziekuje ale nie skorzystam z propozycji. To zbyt poniżające.Trafic do tych konfidentów to chciałby chyba tylko desperat.

Wystarczy ze jest kapusiem szukającym haków na innych i wtrącający sie wszedzie gdzie jej nie prosza

KZ

To fakt kapuś ,trzeba na na tego fałszywca uwaźać zawsze jakieś ploty ma na kogoś tylko dlaczego lata na samą górę i wynosi je po całej produkcji kto go slucha? Po co ktoś taki i bez użyteczny typek kapujacy Pozdrawiamy z brygady A.

Mam takie pytanie co ostatnio robił mistrz z W2 tzw ,,FASOLA,, (usunięte przez administratora)przecież on zielonego pojęcia nie ma o produkcji a tym bardziej o BHP a tu takie stanowisko!!!!!!!!!!!!!!!

Yhy

Wskoczył na miejsce Adriana z BHP

Bystry jak...

Ale komuś zazdrość tyłek scisnęła. Aż się biedakowi żółć nienawiści ulała. Upij się z rozpaczy, to podobno pomaga na rozdarte serca.

W1

Rozumie że zazdrość przez Ciebie przemawia. Kumaty chłop to dostał dobre stanowisko, staraj się może też Cię dzwigną

Pewnie widzieliscie ogłoszenia na jelonce, o poszukiwaniu przez Zorke pracowników. Po dostarczeniu CV, dowiedziałem się że nie przyjmują starych pracowników. Dodam, że pracowałem tam 7 lat. Na L4 byłem w ciągu roku raz, bo przewiało i zapalenie oskrzeli. Nigdy nie narzekałem, robiłem swoją robotę. Dlaczego jesteśmy tak traktowani? Moi drodzy, szykujcie się bo przyjmą nowych i będzie trzeba uczyć, a wiecie że nie wszyscy są ogarnięci i skorzy do roboty. Powodzenia i walczcie o swoje cztery litery. Pozdrawiam.

Patryk

Kopniak w d.. dostałem na pożegnanie. Nigdy więcej, wole siedzieć na bezrobociu. Tak się firmy nie prowadzi, najważniejszy jest czynnik ludzki a nie ZYSK !!!. Na niewolnikach i ludziach bez doświadczenia firmy nie zbudujecie. A wszystko wina prezesika.

Obserwator

Ciekawe ile w tym roku będzie chętnych do pracy na wakacje.

Poszukuje odpowiedzialnych ludzi którzy chcieliby poprawić swoje warunki pracy i płacy, do założenia organizacji związkowej tel(usunięte przez administratora) email (usunięte przez administratora)

Placowy

Trza było się uczyć to byście dymali .... a tak (usunięte przez administratora) was . Odwieczne prawo

@Placowy

Wybacz kolego nie każdy jak ty ma 8 klas podstawy.Sa ludzie w orce co maja średnie i po 2 kierunki a pracują na np lakierni pakowaniu wiec troche nie trafiłeś

Jaki

Wydymani za dnia

Nico
@Jaki

I nocy

Norman

A jak tam sprawy sądowe założone Zorce ? Ktoś coś wygrał czy żadna się jeszcze nie zaczęła ?

Wygrany
@Norman

A ktokolwiek poszedł do sądu?

Przegrany
@Norman

Zaczyna być nie fajnie w tej firmie za dużo zawiści ludzi

Malpa
@Norman

Kolego. Ciężko by było im udowodnić cokolwiek. Chyba że skrupulatnie zapisujesz każda awarie, brak materiału i inne rzeczy, które nie zależą od Ciebie. A oni i tak znajdą coś czego nie robiłeś zgodnie z "regulaminem" i bez zasad. Chociaż każdy z nas dobrze wie, jak zasady chociażby bhp tam wyglądają i tak by się wykręcili. Może pomyślcie nad strajkiem włoskim?

@Wygrany

Ponoć sporo spraw jest założonych

Wiesław
@..

„Ponoć” to kluczowe słowo.

Ponoc
@Wiesław

Okoń wpłynął do sądu i mruga

Forum

Te forum jest o pracy czy o ludziach ? Kto z kim co? (usunięte przez administratora)

Forum 2
@Forum

A temat ludzi w pracy. To nie temat o pracy? Też!

Jędker Realista
@Forum 2

Nie, ludzie i ich prywatne zycie to nie jest temat pracy. Jak swoje zycie masz nudne to wez sie za siebie zamiast komentować cudze poczynania desperacie.

Jooo

Zorkowe desperaci nawet za Kafla będą tyrac hahaha hahaha

Junior

Chce spytać jak tam panna czy dalej zachodzi na warsztat ?

Senior
@Junior

Zjedz grzecznie kolacje i wracaj do pracy. Włóż w nią tyle samo energii ile wkładasz w obrabianie tyłków na forum i rozsiewaniu plot, ktore w rzeczywistosci nikogo nawet nie interesuja. A jak wrócisz do domu to wytrzyj mleczko spod noska boś młoda i głupiutka, ale lata lecą to sie moze wyrobisz :) pozdro

Piękny

A jak tam nasza gwiazda ustronnych miejsc?

Piękny
@Piękny

Drogi kamracie, bardzo proszę o nie podszywanie się pode mnie :( Gogusiu czy jesteś tu jeszcze stary druhu ?

Wku....ony

Qurwa te wypłaty niech sobie w d..ę wsadzą. Cały miesiąc pracy za 1900 zł.Totalna żenada.

W8
@Wku....ony

Coś marna podstawę masz. U nas średnio 2490

Maniuś

Co słychać u mojej brązowej kochaneczki czy mąż z ksywą jak tani browar ponownie ją kocha

Wiedźmin
@Maniuś

Wyjdź stad płotkarzy. Jak szukasz sensacji to w lustro spójrz

Jooo

Zorka pięknie się ustawiła połowę wypłaty Państwo wypłaci oni produkcji więcej niż przed covid19 będzie czym dzielić między udziałowcami a my po 2000 tysie i wszystkie piątunie w robocie za darmo i czasem i soboty

Ee
@Jooo

A czego Ty się spodziewałeś? Że dostaniesz więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.