Euro-Light Sp.j.

Złotoria

Opinie o Euro-Light Sp.j.

Marian 2012-05-30 15:57
Oczywiście pisałem o firmie Euro-Light z Piaseczna (żeby nie zaistniała pomyłka)
gość 2012-08-03 14:33
Euro-Light w Złotorii to firma która szuka osoby do harowania za najniższą krajową najczęściej uczniów natomiast krewni bądź rodzina szefostwa to osoby które maja pełen light w pracy opierając się właśnie na nowo zatrudnionych osobach z góry Nie polecam pracy w tej firmie .
były pracownik 2012-08-09 15:34
[usunięte przez moderatora] Kierowniczka jak i szef nie są osobami wyrozumiałymi, traktują pracowników jak poligon doświadczalny: poganiają, zabraniają rozmawiać. Również nie wolno patrzeć sobie w oczy. Te dwie osoby oczekują od pracownika ogromnego entuzjazmu przy wykonywanej pracy. Co mam na myśli? A no trzeba zachowywać się jak małpa przy pracy. Robić za czterech i wyrabiać jakieś śmieszne normy, które ni stąd ni zowąd są podwyższane co jakiś czas w celu wykorzystania pracownika i uniemożliwieniu mu zdobycie żałosnej premii. NIE POLECAM ! OMIJAĆ NAJSZERSZYM ŁUKIEM !
Kazik 2013-04-10 13:45
Ja tam nie narzekałem, [usunięte przez moderatora] leżak przy maszynie i czytałem gazety.
Wiśnia 2013-04-10 13:51
Wyrabianie śmiesznych norm jak już ktoś wyżej wspomniał - MASAKRA. Ręce poklejone, połamane, a manicure sam się nie zrobi.
good maszin 2013-04-10 13:54
Zaraz wchodzę na druga zmianę
majster 2013-04-10 13:58
Ale syf w tej szatni
ktoś 2013-06-06 00:31
Praca ogólnie nie jest zła, lecz panująca tam atmosfera jest nie do zniesienia na dłuższą mete. Mam na myśli, ludzi ze złotorii i okolic, którzy tam pracują. To jest dosłownie patologia. Wykorzystują młodszych od siebie i zazwyczaj nowych pracowników, żeby robili za nich a oni w tym czasie kitrają się w toalecie z papierosem. Nie wspomnę już o paleniu tytoniu podczas wykonywania pracy. A ten kto tam pracował wie czym to grozi, zresztą na logike Świeczki +papieros. Ale kierowniczka taki przykład dała bo się nie krępuje przy produkcji palić, wykrzykując przy tym wulgaryzmy w strone pracowników [usunięte przez moderatora] . Brygadzistki również są jakąś pomyłką. Nie przyjmne babska, które tylko potrafią się wyżywać, [usunięte przez moderatora] popijając piwo, myśląc, że nikt nie zauważy. Szef, wiecznie nie zadowolony, ciągle za wolno, ciągle czegoś mu mało. Kręci się wszędzie poganiając każdego bo przecież to jego biznes i kasa, kasa-jego słowa. Nie polecam tej pracy każdemu, kto się szanuje. Bo tam szacunku za grosz nie dostanie, no chyba, że będzie to ktoś z rodzinki szefostwa.
Kazik 2013-06-25 10:50
Ehhh wróciłem do świeczek, bo mi robota na Podgórzu nie wypaliła ! Przypomniałem sobie, że moje nazwisko (Świeczkowski) do czegoś zobowiązuje !
Byllson 2013-07-02 12:31
Praca w świeczkach, to nie praca dla pionów 50 kg. Targanie palet, przesuwanie stanowisk - to wszystko tylko dla prawdziwych mężczyzn. Jeśli ktoś chce [usunięte przez moderatora] za najniższą krajową, a za zarobione pieniądze kupić sobie fajne ciuchy i wyglądać jak gość - to polecam pracę w Euro Light.
Dziad 2013-11-26 16:20
TRZY KOŁA
słoń 2013-11-26 16:25
"POZNAŁEM CO TO PRACA, DWUNASTKI I NOCKI, NIEKTORZY PRACODWACY TRAKTUJĄ LUDZI JAK NOCNIK." Jak to klasyk. [usunięte przez moderatora] traktuje ludzi, typowo jak nocnik. Przymuszani do wykonywania prac nieobjętych umową. Co innego mówione było podczas rozmowy kwalifikacyjnej, co innego było na umowie. Jednym słowem gówno. Nie polecam, chore normy, jedna spoko brygadzistka (Pani Wiesława) reszta to jakieś [usunięte przez moderatora]
Picer 2015-01-28 02:11
Na mój gust skoro firma istnieje od 1982 roku to na pewno sobie powinna poradzić z takimi zagadnieniami. Na pewno mieli nie jedną taką sytuację więc będą potrafili się w niej odpowiednio zachować. Zastanawiam się tylko czy świece będące głównym przedmiotem działalności są zwykle kierowane do klientów detalicznych czy hurtowych?
ona 2015-02-16 12:32
zniszczona psychika..nie polecam.
Dam 2016-05-12 15:09
Powiem Wam, że Euro-Light Sp.j. ma się naprawdę dobrze, jedna z lepszych firm
Ewud 2016-12-15 15:20
Jaja sobie robisz... :-) Ta firma to koszmar. Dla pracowników, bo szefostwo ma się dobrze... :-)
Zuzanna 2017-04-12 13:00
@Ewud co przez to rozumiesz? Co sprawia, że tak odbierasz pracę w firmie?
Zostaw swoją opinię o Euro-Light Sp.j. - Złotoria
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Light Sp.j.