Opinie o CTL Logistics S. A. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CTL Logistics S. A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w CTL Logistics S. A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTL Logistics S. A. w Sosnowiec

Magda

Praca w finansach - szczerze nie polecam. Niektóre kobiet fajne, ale kierownictwo ciśnie, duża rotacja wśród pracowników, zarząd to kolesiostwo, po znajomościach obsadzani. Ogólnie atmosfera przykra, zarobki tylko niektórych dobre, po znajomościach.

Bodzio
@Magda

Tu masz rację nie liczy się fachowość tylko koleśiostwo

cytrynka

Ludzie masakra w CTL-u ostatnio dwóch maszyniaków dało ciała a teraz wszyscy dmuchają w alkomaty traktują nas jak alkoholików gdzie są przepisy przestrzegane przez pracodawców w CTL po prostu nagina przepisy każdy przychodzi trzeźwy do pracy a tu akuku podchodzi koleś i mówi dmuchaj. Pada pytanie jakiej podstawie i nie potrafi odpowiedzieć . Naruszają Art. 11/1. Pracodawca jest obowiązany szanować godność i inne dobra osobiste pracownika. oraz o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi Art. 17

Były
@cytrynka

Wcale mnie to nie dziwi. CTL za bardzo nie patrzył na przeszłość maszynisty, wiec czesto trafiali się tacy co lubili sobie wypić. Pracowałem tam kiedyś i wielu tam popijało i czasami były wpadki. Kontrole trzeźwości w ctlu były, są, będą i nie ma się co dziwić i obrażać na pracodawce, możesz mieć pretensję do tych co chlają.

Pracodawca innej firmy
@cytrynka

Pracodawca niewiele może, a szkoda. Pracownicy robią co chcą. A jeśli nie masz nic za uszami to po co tyle krzyku, ze naruszanie godnosci itd. Róbcie dobrze swoją prace i pilnujcie kolegów z pracy to na pewno pracodawcy będzie łatwiej. A tak to niestety musi wprowadzać różne niedogodności. Zawsze wszyscy są niewinni.

Bodzio
@Pracodawca innej firmy

Skoro mają testować to wszystkich tych w białych kołniwrzykach Też !

Nowy maszynista.

Zawsze najwięcej mają do powiedzenia Ci którzy najwięcej marudzą. Pracuje tu pół roku odszedłem z (usunięte przez administratora)prestiżu zwanego PKP IC, Jest o niebo lepiej, spokojna praca, świetnie się dogaduje z planistami czy z dyspotuorami, faktem jest to że trzeba się więcej interesować praca nawet przed jej początkiem i wykonać te dwa telefony do maszynisty którego się podmienia albo rewidenta, ale to zawsze jest układ dla dwóch osób korzystny.

Mechanik_
@Nowy maszynista.

Też polecam pracę w CTL tak jak kolega wyżej napisał czasami trzeba wykonać telefon czy to dyspozytora czy kogoś innego. Zarobki są bardzo dobre, warunki pracy , socjal podobnie. POLECAM :)

Prestigio
@Nowy maszynista.

Czy ty pisałeś bajki ? Bo to ewidentnie najbardziej udana xD

Nowy MI
@Nowy maszynista.

Przyszedłem tu pół roku temu z PKP Prestiż Intercyty z bogatym bagażem doświadczeń czyli dwa lata jazdy. Nim się obejrzałem Minion co zjadł zęby na kolei zrobił mnie instruktorem ehh lata lecą... kto wie może za dwa lata przy tym tempie Starszy Inspektor UTK... w tym samym czasie moi koledzy z licencji jadą za pomocnika a ja sruu pasażerem do Małaszy czwarty raz w tym tygodniu i oszczędzam na świetle w domu!

ET22

Puki co jest ok, wypłata na czas a to jest najważniejsze ;)

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w CTL Logistics S. A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. operacyjno- handlowych?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Stary

CTL zatrudnia pracowników na zlecenie bez umowy)) Taka poważna firma. Ktoś napisał skargę do UTK. Dorobić bez umowy można w Szczecinie.

Stary

Taka poważna firma... Zatrudniają (usunięte przez administratora). Jest kontrola ze strony UTK.

Młody
@Stary

Polecam przeczytać ;) https://www.nakolei.pl/ctl-zachowa-jednak-certyfikat-bezpieczenstwa-utk-umarza-sprawe-a-ctl-montuje-alkomaty-w-lokomotywach/

Witam ile zarabia ślusarz w CTL?,jest oferta pracy i zastanawiam sie czy aplikować?,dziękuję za szczere odpowiedzi bez hejtu.Pozdrawiam

uczciwy

Praca w tej firmie to męczarnia. Maszynistów traktują jako psów bezdomnych.(usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy, marna trata czasu. Lepiej do PKP Cargo.

Jarosław
@uczciwy

Czym konkretnie zajmujesz się w CTL Logistics? Jakie są tu zadania pracowników i czego się od nich wymaga? Możesz przybliżyć też wysokość pensji w tej firmie? Ile realnie dostanie się na rękę na początku? :)

uczciwy
@Jarosław

Już nie pracuję w firmie. Tam jest totalny (usunięte przez administratora) nie każdy to wytrzyma. Wysokość wynagrodzenia zależy od tego jak często język pracownika znajduje się w tym miejscu gdzie słońce nie sięga. Nie polecam.

MAC
@uczciwy

Młodzi maszyniści z PKP KARGO często pytają o pracę w CTLu i przychodzą.

Natalia
@uczciwy

Tzn co dokładnie robią ze tak złe traktują ich według ciebie? Nie kumam o co chodzi z tymi bezdomnymi

@MAC

Jakoś dużo tu takich dziwnych komentarzy, jak to ludzie hurtem z państwowych spółek do firmy przechodzą i chwalą ją pod niebiosa :) Coś tu śmierdzi. A te nieliczne wpisy o firmie, pewnie prawdziwe, są niezawesołe.

Speedy
@Emilia

W ostatnim czasie dużo maszynistów z PKP Intercity przyszło pracować do CTL Logistics więc coś musi w tym być.

Jarek

Obecnie nie jest ok. UTK wykrył duzo naryszeń. Chcą zabrać licencję. Dawno trzeba było to zrobić. Niektórzy na stanowiskach ziemi pod nogami nie widzą. (usunięte przez administratora) totalny dzieje się w tej firmie.

@Jarek

I czym to wykrycie się skończyło? Były jakieś kary dla góry?

Honza

Witam. Zastanawiam się nad złożeniem cv na stanowisko rewident taboru.Może ktoś podpowie jak wyglada dziś u was praca. Dzieki

Witam pojawiła się oferta pracy jako pracownik torowy, może ktoś napisać jakie zarobki na tym stanowisku?, dziękuję za odpowiedź bez hejtu

MAC

Pracuję w CTL ostatnio pracowałem z pracownikiem z firmy TDK ,okazało się że to pracownik z PKP KARGO.Pewnie bieda go zmusiła do pracy na lewiźnie to jak mżna pisać że na PKP jest lepiej.Jak w jadę z pociągiem do Gdańsk GPa to młodzi maszyniści z PKP KARGO pytają mi się o pracę bo niemogą związać końca z końcem.

Czy w CTL Logistics S. A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

józek

są takie przypadki więc jest możliwe

Tomasz
@józek

To jakie głównie umowy są zawierane z nowo przyjętymi osobami? Na czas określony, czy zlecenie? Możesz napisać?

Dyspozytor PLK

Jak wygląda sytuacja w CTL ? Warto aplikować ? Słyszałem o dobrych stawkach i dodatkach.

Ilona
@Dyspozytor PLK

Szczerze mówiąc to też chciałabym wiedzieć, jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie CTL. Może ktoś jeszcze zdecyduje się powiedzieć o warunkach, jakie tam oferują. Dasz mi znać, jak już zdecydujesz się na aplikowanie? A może już wysłałeś CV? :)

rimek aus....

pracuje w CTLu jako maszynista nikomu w dupe nie wchodze poprostu pracuje mam jakis 7tys netto i mysle ze jak ktos chce pracowac to zarobi tylko trza chciec. a nie płakac i gorzkie zale. powiem inaczej 20 nadgodzin i 4000 tys kilometrow bosze ludzie mozna to zrobic a nie płakac ze mi zle. wszendzie dobrze gdzie nas nie ma pamientajcie o tym

@rimek aus....

To targasz chyba na dwóch wykazach te 4000 km , i próbę sam robisz .....

@rimek aus....

Przegiąłeś z tymi 4 tyś km... Cgyba że wpadasz na Śląsk i nie trzymasz się ograniczeń bo i takich widziałem...na 20stce ciupią 50 ..

Z.w.k
@rimek aus....

Jakbyś nie wchodził w d....to byś nie zarobił .. chyba że jesteś emerytem i pobierasz emeryturę plus wypłata z ctl to się zgodzę z tobą...a w ctl-u większość emeryty

WLKP
@rimek aus....

Cześć, odezwiesz się do mnie na pocztę? Mam pare pytań do Ciebie. ksawery9007 małpa gmail.com

Cwaniaczek ????
@rimek aus....

Gdyby jeszcze kolaga nie zabierał Ci pracy, to miał byś jeszcze więcej ????

Pracownik ctl

W firmie nie ma porządku.Jest taki system pracy że o prywatnym życiu nie może być mowy.Maszynista przed tym jak wyjść do pracy ma wykonać z 20 telefonów.Czyli maszynista wykonuje obowiązki dyspozytora.Jak sam nie załatwisz to nigdzie nie pojedziesz.Jazda pasażerem i leżenie na hotelach po 2 doby za dziękuje.Robi się po 300 godzin, połowa z tego idzie na dojazd do pracy stanie na dworcach i spanie w hotelach.Firma dla bezdomnych.Nie polecam.

mech-182
@Pracownik ctl

Co się dziwisz jak dyspozytura jest tylko w teori. Jak nie wykokonasz tych 20 telefonów to przynajmniej masz spokojną nockę.

Kolejorz
@Pracownik ctl

Oni nigdy się nie przejmowali maszynistom tylko jak weszli na rynek wymagali tylko wymagali po 30 godzin na lokomotywie po 3,4 nocki pod rząd instruktor miał w (usunięte przez administratora) jak i szefostwo

@Kolejorz

Kolejorzu, a czy w CTL za te 3-4 noce ciurkiem na lokomotywie dobrze chociaż płacą? Co prawda teraz nie szukają maszynistów do Sosnowca, ale akurat mechaników tak https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/operator-obrabiarek-cnc,praca.gov.pl3667375e8a130af009a48674812f58c5,choroszcz Ciekawi mnie, jakie jest to "atrakcyjne wynagrodzenie" i czy jest obiecywany socjal.

Mandarynka

Oooo! (usunięte przez administratora) Od razu widać jak instruktor dba o swoją słabą reputację. Niech lepiej polepsza swoją wiedzę i umiejętności ponieważ brakuje mu tego nawet do wykonywania robót w zawodzie ustawiacza. Masakra... jak tacy pracują???

@Mandarynka

Nie bardzo wiem o czym teraz piszesz? Czemu uważasz, że firma CTL Logistics ma ogólnie słabą reputację? Po czym w ogóle takie coś wnioskujesz bo nie bardzo teraz rozumiem? Podziel się proszę tym co wiesz na temat tego miejsca pracy. Zrobisz to?

Mandarynka
@Paweł

Bardzo dobrze wiesz i rozumiesz o kim piszę! Przecież ty tam pracujesz!

Ewaaaaa19A

Czy ktoś orientuje się ile zarabia manager w tej firmie ???

Cydr

Jestem po etapie zwolnienia ludzie porażka jakieś tablety wymyślają a będziecie chodzić bez kasy panowie instruktorzy mają wszystko w(usunięte przez administratora) mają was za mięso armatnie i wchodzą władzy tam gdzie światło nie dochodzi. Cały czas naciskają na tablety a o zarobkach cisza i nie dowiecie się nic. Szkoda mi tych Chłopaków z byłego Traina bo to co robią dla firmy to szacun deszcz , śnieg ,ulpał chyrają te wagony na tym śmietniku to oni powinni mieć stawki a nie reszta bo widać że roboty się nie boją.Tyle w tym temacie na 80% bym nie wrócę do tej firmy.

Maszynista

Witam, czy może się ktoś wypowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku maszynista na bocznicy Ziemowit Lędziny ? Jakie zarobki? Jakie lokomotywy?

Zostaw merytoryczną opinię o CTL Logistics S. A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w CTL Logistics S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy CTL Logistics S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTL Logistics S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CTL Logistics S. A.
2.8/5 Na podstawie 33 ocen.

CTL Logistics S. A.