CTL Logistics S.A

Sosnowiec

Opinie o CTL Logistics S.A

pracownik 2013-02-01 20:42:37
Jesli chcecie sie przyjac do tej firmy zastanowcie sie a jesli juz jestescie pewni to za okolo miesiac beda przyjecia bo ludzie sie pokrusza,nikt przeciez nie bedzie [usunięte przez moderatora] za 1400zl brutto. U nas na bocznicy sprzataczka nastawni zarabia 1300zl na reke a ja [usunięte przez moderatora] zaledwie 1200zl i to z premiami a jesli wezme l4 premie zabieraja i na miesiac 1000zl. CTL MACZKI-BÓR syf jak kazda inna firma,nie polecam nikomu
ctl porazka 2013-02-02 12:47:26
moze pip byl bym tym zainteresowany, [usunięte przez moderatora] niema sie co dziwic ze bede co chwile kursy robic bo ludzie beda uciekac,do podpisania lojalki to szybko dali papiery a z angazem [usunięte przez moderatora] tylko kierownik musi ocenic ale moze to czasem wlasnie potrwac do konca umowy.
ctl chujowa firma 2013-02-02 13:22:18
Trzeba sie zgrac tzn wszyscy kursanci i jechac do pani [usunięte przez moderatora] bo tak jak kolega wyzej pisze teraz ma amnezje a na rozmowie mowila ze po zdaniu egzaminu mamy 1750 brutto a teraz jakies jaja wychodza [usunięte przez moderatora]
manewrowy ctl maczki 2013-02-26 14:11:42
Ku zdziwieniu dostałem angaż ze stawka 2000zl brutto a nie tak jak gadała pani [usunięte przez moderatora] 1750zl brutto oczywiscie bardzo sie ucieszylem plus dalej mam te premie po 20% bo z umowa nic sie nie zmienia tylko mam podwyzke z 1400zl brutto na 2000zl brutto. Ale jako z firmy CTL maczki jestem malo zadowolony poniewaz zero kontaktu z nimi i oczywiscie oni nic nie wiedza i wysylaja do mojego kierownika lecz on tez malo wie. Jesli chodzi o zalatwianie jakichkolwiek zaswiadczen czy tego typu to jest na takiej zasadzie ze jak im sie chce i maja humor wiec trzeba sie uzboic w cierpliwosc lub lac [usunięte przez moderatora] te babki ;) Dziwne jest tez to ze na boze narodzenie dostalismy po 350zl bonow a teraz na wielkanoc pytalem pani [usunięte przez moderatora] i dostaniemy 600zl bo zwiazki jeszcze.
Lojalny pracownik oszukiwany 2013-03-03 15:27:39
[usunięte przez moderatora] ,NIE OPŁACA SIĘ ZATRUDNIAĆ W TEJ FIRMIE, CHYBA ŻE 1300ZŁ NA RĘKE KOMUŚ WYSTARCZA NA ŻYCIE I OPŁATY. OCZYWIŚCIE TYRASZ PO 12H W TYM TEŻ NOCKI. NIE PATRZCIE NA LOJALKI JAK CCECIE SIĘ ZWOLNIĆ BO JA SIE ZWOLNIŁEM KAZALI MI ODDAĆ KASE ZA KURS MANEWROWEGO POWIEDZIAŁEM ZE NIEM TAKIEJ SUMY I ŚWIADECTWO PRACY DALI MI NORMALNIE BO MUSIELI Z TEGO CO SIE DOWIEDZIAŁEM,NAWT MIAŁEM WYPŁATE ZA TYDZIEŃ PRZEPRACOWANY I MYŚLAŁEM ŻE MI ZABIORĄ A TU NIE DOSTAŁEM PARE GROSZY
Świeżak 2014-01-21 11:54:46
Nie wiecie czy nie nie szykuje się jakiś kurs na pomocnika albo maszyniste w ctlu?

Moglibyscie tez napisac jakie dodatki ma pomocnik/ maszynista zeby dorabiac? wiem ze jest kilometrowka jakis rozladunek wagonow i w przypadku maszynistów mozliwosć pracy w weekendy za lepsza stawke.

jak to jest?
Pracownik ctl 2014-04-15 04:12:37
Uciekac do ctl jak najdalej,zarobki marne(usunięte przez administratora)
specjalista__ 2014-07-17 18:26:44
dzień dobry, chciałbym odświeżyć wątek. bo znalazłem ogłoszenie pasujące do moich kwalifikacji. może praca ustawiacza/manewrowego nie jest jakaś prestiżowa, ale na pewno potrzebna. Orientujecie się jaką stawkę oferuje CTL logistics? bo ostatni wpis jest z kwietnia i mogło się coś w tym temacie zmienić.
luk 2014-07-25 23:28:11
do specjalista

Co do stawki zalezy od doswiadczenia i uprawnien stawka okolo 2000 zł na start z doswiadczeniem .Pracuje ponad 2 lata u nich i jest to firma solidna jak na Polskie warunki !czytam te bajki tutaj to sie mi smiac chce no chyba ze ktos jest lewy to sie mu daje 1300 zl ! zdecydowanie Polecam pełen socjal wczasy pod grusza premie Bony doadatki i nadgodziny !!!!
l 2014-08-10 11:40:54
a ile na starcie dostanie maszynista
specjalista__ 2014-08-11 16:30:30
mam jakieś już doświadczenie ale pewnie przez niektórych uważane za nie wielkie. teraz się przenoszę do innego miasta i sprawdzam teraz rożne możliwości. chociaż ta ostatnia część Twojej wypowiedzi luk jest mocno niepokojąca albo inaczej po prostu prześmiewcza to nei wiem czy wcześniejsze ifnormacje mam uważać za prawdziwe. luk ty pracujesz czy może bardziej już pracowałeś albo tylko coś słyszałeś o pracy w Ctlu ? zależy mi na prawdziwej opinii osoby, która jest teraz zatrudniona. mam nadzieje, że tutaj uzyskam takie informacje i dowiem się więcej. Pewnie "i " też chciałby się doweidzieć więcej na temat pracy maszynisty.
megapala 2014-09-08 17:57:06
ja jestem dziobakiem i zarabiam 3 klocki
Nick 2014-09-09 14:51:46
Panowie jak wam nie pasuje 1300zł na start to zawsze zapraszam na jedną nockę orania na CTL MACZKI BÓR tkzw. HAŁDA ,,,, Tam nawet w tygodniu idzie zarobić 2500zł ,,, A ile trzeba się przy tym napierdolić :( ... Panowie nikt nie powiedział że życie będzie łatwe .... A tu kapa :)
NIE SPAĆ ZWIEDZAĆ (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tysiacczysta 2014-09-09 19:07:14
a komu by taka kasa pasowala na start, bo ja takiego czlowieka nie znam co do tego orania to co to za praca dokaldniej napisz, bo kasa wydaje sie w porzdku, jak mozna tyfdzien robic i potem miec tydzien rpzerwy to czemu sie na taka prace nie zgodzic. nie maniestety nic za darmo, a szkoda - bo chcialoby sie
heniek 2014-12-28 18:27:57
Na jakim stanowisku jest to owe 1300 netto w CTL Logistics? Ludzie piszą tez o stawkach rzędu 2000-3000 złotych, ale tez nie sprecyzowali na jakim stanowisku dokładnie dają takie stawki. Bardzo prosiłbym o komentarz w tej sprawie, bo może wcale firma ie odbiega od konkurencji. Jakieś premie czasem da się dostać?
inik 2015-01-12 18:57:09
a co to znaczy "jestem dziobakiem"? czy aktualnie kogoś potrzebują do pracy, bo ja z pewnym doświadczeniem lecz pracuję na umowie zlecenie, a podobno u Was jest możliwość dostania umowy o prace i wysłałem cv. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej może paść wiele różnych pytań, ponieważ każdy z rekruterów jest inny. Warto jednak być przygotowanym, chociaż na część z nich, pomożecie mi z tym?
gutek 2015-03-22 21:28:58
@inik na ich stronie masz 3 ogłoszenia w tym momencie aktualne: dyżurny ruchu, maszynista oraz ustawiacz,manewrowy więc jeśli coś jest w deseń tego czego szukasz to wysyłaj śmiało cv. Myślę, że warto. I od razu można śmiało mówić o swoich oczekiwaniach w tym określić właśnie rodzaj umowy jaki preferujesz. Powodzenia.
Piekny 2015-04-11 01:36:51
1300 na start ale jak popracujesz trochę dłużej to spokojnie możesz też zarobić te 1800. A ludzie pracują za takie stawki bo lepsza taka niż brak jakiejkolwiek.
werni 2015-04-27 19:56:06
nie jest to najlepsze podejście moim zdaniem , ale to już sprawa samych pracowników. Słyszałem , że są niektórzy co nie mogą wyjść wcale z tego 1300 na więcej
zatrudniony w CTL 2015-05-15 14:16:21
witam, a dlaczego nie odezwiecie się że chcecie więcej ?
dani 2015-06-20 23:12:25
Zarobki są takie byle jakie bo 1300 złoty na start to można też dostać w byle sklepie pracując na kasie, no ale z czasem przychodzi taki czas, że zarabia się i koło 2000 złotych. Tylko jednak trzeba już tam trochę popracować, ale przynajmniej o atmosferze w pracy nie można powiedzieć że jest zła, bo dobrze się pracuje aż.
789 2015-07-20 01:08:25
z kim rozmawiac zeby sie dostac na piaskownie tory lub za mechanika mieszkam od niedawna na borze
janek 2015-08-18 16:07:13
jeśi chcesz u nich prace dostać możesz napisac do nich na stronie aplikowac tam jest zakładka albo bezpośrednio z oferty @789 tylko aktuaknie widziałem, że szukają kogoś jako Inżynier Budowy - Specjalista ds. Technicznych i jako Toromistrz, a nie wiem czy akurat takie oferty Ci pasują.. w razie czego pisz, postaram się pomóc
po 2015-08-23 16:22:25
A czy jesy możliwość zatrudnienia się na dyspozytora?
kamil 2015-09-17 21:49:14
@po na dyspozytora chyba nie, ale jest sporo ofert pracy na stanowisko maszynisty pojazdów trakcyjnych oraz ustawiacza. Na pewno ten, który chce pracować dalej w zawodzie znajdzie tutaj coś dla siebie. Nie dość że podstawą zatrudnienia jest umowa o pracę, to jeszcze zapewniają dostęp do świadczeń socjalnych. Wygląda to całkiem nieźle.
Na szczęście były pracownik 2015-09-29 17:26:28
Omijać z daleka - teraz zapewne CTL będzie organizował mnóstwo kursów na manewrowych i szukał ustawiaczy bo ludzie zwyczajnie uciekają ! No chyba że ktoś chce zasuwać po 12 godzin na kopalnianej bocznicy za 1500 zł to miejsc będzie duuużo. Nie ma co wierzyć obietnicom i bajkom szanownego pana dyrektora K. , bo mydlenie oczu to jego specjalność - miało być pięknie i kolorowo, kursy, szkolenia, podwyżki a są obcinane premie, nadgodziny, dodatki "bo kryzys i trudności" tylko jakoś po biurach i ich wypłatach tych trudnych czasów nie widać . Wszyscy mają poskładane CV w innych firmach, w każdym miesiącu zwalnia się po kilka osób - TONĄCY OKRĘT , firma bez przyszłości
gość 2015-10-14 20:48:06
w utrzymaniu jest jeszcze wakat na kierowniczym czy zatrudnili już kogoś?
werni 2015-10-18 02:15:06
Firma jak najbardziej moim zdaniem warta polecenia, pomimo , że niektórzy starają się przeforsować swoje inne zdanie. Nie warto ich słuchać. Warto samemu przyjść i spróbować. Ja mam swoje doświadczenie sprzed dobrych kilku lat z CTL i nie wspominam , źle tamtego czasu. Mam nadzieję na ponowne sptkanie
rimek aus.... 2015-11-21 11:17:17
pracuje w CTLu jako maszynista nikomu w dupe nie wchodze poprostu pracuje mam jakis 7tys netto i mysle ze jak ktos chce pracowac to zarobi tylko trza chciec. a nie płakac i gorzkie zale. powiem inaczej 20 nadgodzin i 4000 tys kilometrow bosze ludzie mozna to zrobic a nie płakac ze mi zle. wszendzie dobrze gdzie nas nie ma pamientajcie o tym
szato 2015-11-21 20:28:55
Są też inne stanowiska, a nawet na tym co wspomniałeś same zarobki już zachęcają, 7 netto nie zarobi się wszędzie, ale rzeczywiście trzeba się na pracować. Jak Dróżnik przejazdowy są pewnie o wiele niższe stawki. No ale oferują pakiet świadczeń socjalnych co brzmi zachęcająco, ale co wchodzi w ich skład wiecie ?
grój 2015-11-23 23:31:22
Wydaje mi się, że na jakiekolwiek stanowisko byś nie poszedł @szato, to CTL Logistics płaci konkretne pieniądze swoim pracownikom.
werni 2015-11-26 15:08:21
nie do końca tak niestety jest. Wiadomo , że CTL oszczędza na wszystkim jak może. Zresztą nie oni przecież jedyni
jhgfr 2015-11-29 00:04:37
@szato a na ktorym stanowisku można aż tyle zarobić jestem ciekawe bo widzę że szukają specjalsity do spraw administracji, elektromontera, drożnika przejazdowego..
Wesoła 2015-12-17 22:26:35
Pewnie że CTL szuka elektromonterów, dróżników, ustawiaczy i manewrowych...bo wszyscy którzy mieli doświadczenie i znali się na robocie poszli do innych firm..gdzie zarabiają dwa albo i trzy razy więcej..zostali Ci którym mało brakuje emerytury albo młodzi których trzyma lojalka...

7 tys netto na maszynie hahaha tyle to kierownik bocznicy dostaje...kogoś z biura pana prezesa poniosło..takimi bajkami ludzi nie nagonicie do tej śmiesznej firmy...
sono 2015-12-18 01:30:08
no 7 tysiecy jesli bylo by realne to rzeczywiscie przekonuje. ale ja sie akurat zainteresowalam praca na stanowisku Specjalista ds. Utrzymania Taboru w Centralnym Biurze Lokomotyw
jerr 2015-12-18 11:38:35
CTL zatrudnia do dyspozytury w Katowicach.
Zgłoś się. Jeśli masz doświadczenie lub wiesz o co biega to Cię pewnie przyjmą.
1234 2015-12-28 00:21:29
widzialem ze mozna zdobyc u nich teraz zatrudnienie na stanowisku specjality do spraw adminitracji albo specjalsity ds utrzymania taboru w Katowicach..
Tomek 2016-01-25 16:18:26
Orientuje się ktoś czy na Śląsku jest szansa na prace stanowisko manewrowy + dodatkowo kołowroty ?
balbina 2016-01-31 19:28:30
a co to jest " + dodatkowo kołowroty " ???
gama 2016-02-02 11:49:05
pewnie jakieś dodatkowe obowiązki, ja nie mam pojęcia o co chodzi Balbino :) W sumie CTL jak szuka to chyba na jedno konkretne stanowisko, bez kombinowania.
Ustawiacz Ctl Maczki Bór/Polaniec 2016-02-16 11:47:14
Witam czy może mi ktoś odpowiedzieć jaki macie fundusz socjalny w Ctl Maczki Bór.
Ile płacą za wczasy Pod grusza ile na Święta Bożego Narodzenia ile na Wielkanoc. Itp.
czebek 2016-02-16 11:49:32
Teraz możliwe jest u nich zatrudnienie tylko na agenta celnego-spedytora @gama. Wymagają znajomości rosyjskiego na poziomie komunikatywnym, ale jest zawierana umowa o pracę.
celo 2016-02-23 17:57:14
no tak, jeśli to praca w rejonach terespola to nie ma się co dziwić z tym rosyjskim :) trzeba będzie być odpowiedzialnym m.in. za przyjmowanie dokumentów firmy oraz jej rejestrowanie w rejestrze upoważnień oraz Platformie Usług Elektronicznych Służby Celnej
polx 2016-03-12 21:40:23
celo, zastanawiam się czemu odszedł poprzedni pracownik. Wątpię osobiście aby firma przeżywała swój rozkwit, chociaż domyślam się, że można zarobić zdecydowanie więcej pieniędzy niżw przypadku stanowiska asystenckiego.
tiaoa 2016-03-14 21:42:01
na pewno jesli ktoś chce się czegoś nowego dowiedziec i doszolić troche to moze jako Pomocnik Automatyka Sterowania Ruchem Kolejowym, bo stawka też jest dobra.
janek 2016-03-17 09:04:14
też widziałem tą oferte jako Pomocnik Automatyka Sterowania Ruchem Kolejowym, tylko, że nie ma tu podanej konkrenej stawki ani określonego rodzaju umowy.
hubs 2016-03-19 10:08:25
@janek a widziałeś kiedyś w ogłoszeniu konkretną stawkę godzinową na tego typu stanowisku? Bo ja nie. Ale oprócz tej oferty widziałem, że firma rekrutuje jeszcze na stanowisko kontrolera biznesowego w pionie operacyjnym w Katowicach. Trzeba mieć dwuletnie doświadczenie, znać angielski, excela...
Niewolnick 2016-04-01 11:22:23
Omijać szerokim łukiem...
Od manewrowego po dyżurnego trochę ponad 2tysie na rękę na Wesołej...
Posypał się CTL i ledwo zipie...
werni 2016-04-18 10:17:57
nie gadajcie że jest tak źle. Z tego co widziałem to ostatnio na dobrych warunkach poszukiwali specjalistów do spraw logistyki przewozu międzynarodowego
pani agata r. 2016-05-10 11:23:10
czy ta oferta zatrudnienie jest nadal aktualna? zanim zdecyduję się wysłać do państwa aplikację chciałabym wiedzieć na jakie zmiany jest to praca i czy dostanę bonus finansowy za znajomość języków obcych?
Zostaw swoją opinię o CTL Logistics S.A - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CTL Logistics S.A