Opinie o ccc.pl - CCC S.A. w Połkowice

Opinie o CCC

Napiszcie co wiecie

Napiszcie jeżeli wiecie już na sto procent coś więcej.O tych likwidacjach całkowitych zastępców kierowników.Że ma być tylko kierownik i reszta sami sprzedawcy.Czyli liderzy i dekoratorzy też będą zlikwidowani ? Piszcie co wiecie. Na nowych sklepów rzeczywiście nie ma już zastępców kierowników.Ale liderzy i dekoratorzy są nadal. Czy te stanowiska będą również zlikwidowane ? W gruncie rzeczy i tak cały personel robi wszystko więc i tak zostają tylko nazwy przy nazwiskach dekoratorów a sprzedawcy odwalają za nich robotę !!!! To samo z liderami. U kogo już zlikwidowano to piszcie.

Aaaaa
@Napiszcie co wiecie

Klamstwo

Magda
@Napiszcie co wiecie

U nas tak naprawdę nie zdążono zlikwidować, z-ca kierownika oraz liderzy sami odeszli...teraz kombinują, że tak naprawdę na 900 m wystarczy kierownik, lider i dekorator

ToJa

Ehhh co to się podziało z firma, której jeszcze kilka lat temu największą wartością był człowiek, sprzedawca. W końcu przecież dzieki nam towar jest wystawiany, prezentowany, sprzedawany. To my jesteśmy na pierwszej linii frontu z klientem. Poprzedni rksi na regionie Krakowa stali za pracownikami, rozumieli, doceniali i przede wszystkim prowadzili DIALOG, nie MONOLOG. Teraz jesteśmy nikim. Gorszym sortem. Ciekawe, ze nikt się nie zainteresuje rotacja na stanowiskach kierowniczych, menagerskim. Tutaj nie ma się co do imion przyzwyczajać , bo uciekają z tej firmy.

Basia
@ToJa

I dlatego tamtych RKS-ów nie ma. Bo nie pasowali już.

@Basia

Panią Basiu nie że nie pasowali po prostu byli ludźmi z którymi chciało się pracować i oni nas motywowali. A teraz jest straszenie i demotywacja. Bo każdy czy pracownik czy osoba funkcyjna boi się przyjść do pracy żeby nie popełnić błędu bo zostanie zwolniony jesteśmy tylko ludźmi każdy błędy popełnia i na górze też popełniają ale zganiają na pion niższy bo uważają się za lepszych i żeby ich nie zwolnili to zwalają całą winę na nas taka jest prawda.

Kaska

Ale sie ciesze, ze odeszlam z ccc. Jak.czytam teraz te wpisy, to mysle, ze w dobrym czasie. Firma zatrudnia juz pewnie tylko.pociotki, znajomych, brata, siostre, siostre kolezanki, kolezanke kolezanki etc. Wspolczuje wam kierownicy i pracownicy. Zycze wam odwagi zeby odejsc i szukac czegos lepszego. Ccc juz dawno.przestalo szanowac pracownikow, wiec nie dziwie sie takich opinii.

To jest obłęd

Czy u was też są kolejne zmiany na gorsze ? Otóż obuwie można reklamować tylko u kierownika, nawet jeśli przyjedzie się w dniu wolnym do sklepu i nie wolno od razu uznać reklamacji tylko kiero musi wysłać zdjęcia na otrs, to samo jest ze zwrotem nowych produktów, tylko kierownik może przyjąć zwrot Poprostu paranoja, ja rozumiem, że w godzinach pracy absolutnie nie wolno, ale w dniu wolnym jestem takim samym klientem jak inni...

@To jest obłęd

Ograniczenie pracowników. Jak w czasach (usunięte przez administratora) Choć wtedy jak się wyszło na ulicę to były rezultaty.

@Ewa

Tutaj chyba trzeba zrobić to samo, bo mają nas za zwykłych roboli, którzy będą pracować za najniższą krajową, a obowiązki prawie takie same jak Kierownik I jeszcze co chwilę dokładanie nowych obowiązków, a pracowników coraz mniej, bo nikt nie chce przyjść

cwana
@To jest obłęd

reklamację może przynieść mąż albo mama albo koleżanka t będzie uznana na miejscu ,albo tak jak ja nie kupować w CCC

Sprzedawca

Praca w Half Price Leszno Zostałam telefonicznie zaproszona na rozmowę, dostałam smsa ze szczegółami rozmowy. Spotkanie odbyło się na sali sprzedażowej w galerii. Ale uwaga! W tym samym czasie ze mną na spotkaniu były jeszcze 2 inne kandydatki! No powiem, że pierwszy raz się z takim czymś spotkałam i muszę przyznać, że zostałam tam tylko ze względu na moją ciekawość jak to dalej będzie wyglądać, bo dla mnie to było bardzo żenujące. No chyba, że tak teraz wygląda rekrutacja w tego typu firmach... Na spotkaniu była kierowniczka i jej zastępczyni. Pierwsza opowiedziała o firmie, specyfice pracy, frmie zatrudnienia, dodatkach i pensji. Zastępczyni opowiedziała jak wygląda dzień pracy. Ogłoszenie o pracę na 1/4 1/2 i 3/4 etatu ale propozycja tylko na 1/2 etatu za najniższą krajową z możliwym dodatkiem pod koniec roku w postaci premii. Poźniej pani kierowniczka poprosiła o kilka słów o sobie każdą z nas uwzględniając swoje doświadczenie. Na koniec był czas na pytania. Całość trwała z 15 min i ogólnie atmosfera była dość luźna, jakby szukali kogoś do budki z hotdogami. Plus za słowność i telefon zwrotny w zapowiedzianym terminie oraz za umowy o pracę od początku. Dostałam propozycję pracy na 1/4 etatu z opcją dodatkowych godzin. Dla osób wchodzących na rynek pracy taka praca może być całkiem ok.

1. Opowiedz kilka słów o sobie i swoje doświadczenie w pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
przyszły pracownik

Czytając opinię jestem przerażona... W dniu dzisiejszym wysłałam cv na stanowisko kierownika tylko mam jedno pytanko, do kiedy ta rks ma umowę? jest już na wypowiedzeniu czy to dopiero kwestia czasu? Bardzo proszę o informację :) Chyba nie chce z nią współpracować...:)

Basia
@przyszły pracownik

Umowa na czas nieokreślony. A CV wysłałaś (usunięte przez administratora). Na początku jeśli wgl zaproszą Cię na rozmowę będzie dobrze. Tak z dwa miesiące:) potem będziesz musiała być pod dyktando. Nie zapominaj o monitorowaniu swoich ludzi w dniu wolnym na kamerach????

ja1234

@obecny jeszcze kiero... obiema rękoma podpisuję się pod Twoją opinią! Na całej Polsce huczy głośno i oby jeszcze głośniej było o tej sprawie. Dwoje ludzi, obie osoby miałam okazję poznać, pracować z nimi i co wiecej uczyć się od nich. (usunięte przez administratora) o której mowa uczyła mnie wszystkiego, drugą osobę też miałam okazję poznać i też z nią pracować. Dla mnie to nie do pojęcia. One? Za co? niech ktoś mi odpowie!!!!! praca w CCC była dla mnie przystankiem...pomimo to łzy były nie do opanowania. To co tutaj czytam o tym co się dzieję, jestem w szoku, po sytuacji która miała miejsce pytam co się dzieję z firmą, która była kiedyś firmą top, kiedy premie były wysokości niemalże pensji???? Co się dzieje????Kiedy pracownik mógł być człowiekiem a od kierownika wręcz człowieczeństwa się wymagało??? Każdy mądry człowiek wie, że tylko zgrany team realizuje wyniki, tylko zgrany team uzupełniający się zrealizuje plan!!!! jak czytam o tabelkach to się śmieję, wszyscy wraz z samym założycielem firmy wie, że papier przyjmie wszystko. To nie tabelka realizuje plan, robi towar, obsługuję klientów, kasuję, robi zamówienia!!! Nie tabelka tylko człowiek!!! Bardzo "GRATULUJĘ" pozbycia się z firmy osób które umiały zmobilizować zespół do walki o realizację planów, celów!!! Teraz to tylko czekać na bunt. Czekam na ciąg dalszy wpisów, zamiast książki do poduszki będzie gowork.

Izabel

Rekrutacje (usunięte przez administratora) w ostatnim czasie na stanowiska Rks pozostawiaja wiele do życzenia, region poludnowy wschód jak widać kuleje od strony personalnej ,operacyjnej, zespołowej. Czego nie było wcześniej. Plany na te region, proszę szanowny zarzad również o weryfikację ponieważ po każdej zmianie rks te regiony wyrabiają znaczna nadwyżkę planu sprzedazy jako argumentacja dobrej zmiany po poprzednim rks. Czy zmiana planu sprzedazy per region to coś normalnego aby uzasadnić że wybór nowego rks nie był strzałem w kolano?

@Michalina

Cześć. Wiecie coś o zamiarze firmy odnośnie usunięcia stanowisk Zastępca Kierownika? Ponoć mają być tylko sprzedawcy i Kierownik salonu. Nie wiem od kiedy ale w regionie zachodniopomorskim wyciekła taka informacja.

U nas to samo.

U nas też tak ja piszecie kompetencje pracowników wiszą na tablicach na zapleczu .I każdy indywidualnie ma zazczone w kwadracie co potrafi i ma albo pełny kwadrat,albo połowę kwadrata,albo 1/3 kwadrata,albo 1/4 kwadrata albo pusty kwadrat.Wymysły !!!!! straszne tak jak tu piszecie bo jeżeli ktoś ma umieć perfekcyjnie wszystko i we wszystkich pracach być perfekcjonistą to tak naprawdę nic nie będzie robił perfekcyjnie tylko wszystko po łebkach.I macie rację pełny kwadrat ma kasjerka z 18 letnim stażem i pełny kwadrat ma nowa osoba która pracuje trzy miesiące.No śmiech ha ,ha ,ha,.........I to samo z obsługą klienta i osoba która kompletnie się nie przykłada do obsługi klienta wręcz nie lubi ludzi a ma pełny kwadrat z obsługi klienta i osoba która robi to naprawdę perfekcyjnie też ma pełny kwadrat.Ha,ha,ha,...... Wszyscy się z tego śmieją.Po co takie kłamstwa i wymysły wywieszać ??? Przecież nikt nie jest perfekcyjny we wszystkim !! Jeden potrafi zrobić na urządzeniach sklepowych zamówień indywidualnych od klientów przez internet na parę tysięcy złotych !!!!! ,a drugi zrobi 200,400 lub tysiąc złotych i wrzucacie takich sprzedawców do jednego worka ???? ŚMIECH !!!! . Zawsze są TALENTY !!! na sklepach ta od kasy,ta od zamówień internetowych,ta od układania sklepu,ta od dostawy.....itd.ALE NIE KAŻCIE WYPISYWAĆ TAKICH GŁUPOT !!! Klienci są najważniejsi i obsługa ich na sklepie !!! A nie w kółko robota przekładka sklepu, materiały marketingowe, sprzątanie wycieranie w kółko kurzu, klepanie sklepu......... A KLIENCI OLANI BO NIE MA KTO SIĘ NIMI ZAJĄĆ BO KAŻDY ROBOTĄ ZAJĘTY BO JAK NIE ZROBI NA CZAS TO (usunięte przez administratora)OD KIEROWNICZKI !!! Że to czy tamto nie zrobione. Czy zarząd firmy o tym wie ???? Że ważniejsze jest umycie podłogi wyklepanie sklepu na błysk,idealne ułożenie butów i torebek A NIE OBSŁUGA I ZAJĘCIE SIĘ KLIENTEM !!! No to jak na takie rzeczy przymykacie oczy to będziecie mieć idealne sterylne sklepy, idealnie ułożone buty i torebki, idealnie ułożone materiały marketingowe TYLKO KLIENTÓW MIEĆ NIE BĘDZIECIE BO PÓJDĄ TAM GDZIE SIĘ NIMI ZAJMĄ I SUPER OBSŁUŻĄ !!! . Już klienci się strasznie wkurzają że nie ma kto im pomóc bo widzą że nie mamy rąk w co włożyć tyle roboty !!!! Zastanówcie się bo wszyscy dobrzy pracownicy odchodzą bo mają dość a nowi owszem przychodzą miesiąc,dwa lub krócej i odchodzą.I kompletnie nie angażują się w pracy bo widzą co jest i że nie warto !!!!

Dlaczego nie wyrabia się planu: - zabrali większość tego co tworzyło plan (np z brutto na netto, itd) -klienci z byle powodu składają reklamację, które są zasadne. -coraz niższa jakość butów. Co do zmian w placach i pracy.. JAK NADAL BĘDZIE SIĘ robić wszystko bo region,. Przyjedzie, bo zdjęcia trzeba zrobić itd... Jak będziecie pokazywać że pomimo braku pracowników, godzin wyrabiacie się... To nigdy to nie zostanie zmienione!!! Trzeba by było pokazać raz drugi i setny,,, nie nie dało,, nie nie ma kto zrobić tego czy tamtego,, nie ludzie nie chcą pracować za te grosze i rezygnują jeszcze przed podpisaniem umowy! Zacznijcie mówić, pokazywać jak jest naprawdę!!! Bo jak będzie się robić wszystko by region. było zadowolone, to nigdy nie zmienicie tego co jest złe..

Agnieszka

Witam, chce zlozyc cv do halfprice na caly etat lub trzy czwarte. Widzialam ogloszenie, ze jest taka mozliwosc. Czy warto w ogole skladac cv? Jak sie pracuje w tym sklepie? Pozdrawiam

HP
@Agnieszka

Ogólnie w Halfie jest na pewno lepiej niż w CCC. Jest bardziej zadbane, nowe sklepy ciągle się otwierają więc marka się rozwija co jest naprawdę na +. Z minusów: ciągłe zmiany na sklepie i lokale w większości są naprawdę spore wiec trzeba się nachodzić w pracy. Przy wyprzedażach czym lepsza cena to tym gorszy klient ale to nie wina firmy tylko klientów. Codzienne dostawy, często przerzuty z CCC. Czasami mam wrażenie że firma z HP robi śmietnik do którego produkty wyrzuca CCC

Halfik
@Agnieszka

Niestety praca jest fizycznie ciężka ,duże dostawy ,ciężkie kartony ,plecy wysiadają ,nachodzisz się i zobaczysz jak osoby funkcyjne w tym czasie mają dwugodzinną przerwę na kawkę ,jedzonko ,wychodzą sobie na prywatne zakupu ...ja pracuję ale mam psychicznie dość gnojenia przez liderki i fizycznie wysiadam więc zaczęłam szukać innej.nie polecam tej pracy jeśli masz słabą psychikę

Pochwalcie się czy w każdym regionie macie podwyższone plany na wrzesień ? u nas RKS tak region zalatwila ze dolozyla na wrzesień ok 100 tys, mamy upały 30 stopni, zabrali letnie obuwie, ludzi nie ma a my musimy zakasac rękawy i namwiac ludzi na zakup śniegowicow i kozaków. Wspanialy kreatywny pomysł.Pochwwalcie się czy u was tez takie rzeczy maja miejsce. Chyba to celowe zeby nikt nie dostał premi . A FIRMA I RKS PONOC TAK POTRAFIA MOTYWOWAC I PODOBNO W TEJ FIRMIE TO PODSTAWA.NIE POLECAM TEJ PRACY

Porażka

Ja po dzisiejszym dniu też podjęłam decyzję że szukam nowej pracy. Dziewczyny które odeszły są zadowolone mają pełne etaty, nową pracę, premię co miesiąc raz większą raz mniejszą ale co miesiąc ponad 3 tyś mają.Ja dziś poczułam się jak żebrak, przyszły kupić buty zadowolone, docenione.A ja upocona,roboty po pachy i za moją ciężką pracę pensję dostałam 2 tyś za miesiąc.Porażka i poniżenie, poczułam się koszmarnie.Od jutra szukam nowej pracy na cały etat,bo wyżyć i utrzymać rodzinę za te dwa tysiące się nie da.A naprawdę lubiłam tę pracę.A teraz czuję się upokorzona i poniżona i wstyd mi jak przychodzą do sklepu koleżanki które kiedyś tu pracowały że ja nadal tu tkwię za dwa tysiące miesięcznie. Bardzo to smutne że firma kompletnie nie docenia zaangażowanych pracowników.

Qwer

Bardzo to smutne co się dzieje. U nas tez plany podwyższone. I tak wiemy że nie ma szans na zrobienie planu. Ani miesiacznego i kwartlanego. Premii nie będzie. Motywacja spadła do zera. Odechciewa się przychodzić do pracy. Bo i tak gola pensja za tyle ciezkiej pracy. Cele na produktywność z kosmosu a budżet godzin taki sam. Jaki sens tych działań. Ciekawe czy prezes wie że przez takie działania starci kupe kasy ponieważ ludzie już nie są zaangażowani-wiedza że i tak nie ma premii

Porazka

U nas tez taka maskara. Jak mamy zrobić plan sprzedając botki w iście letnia pogodę. Ktos u góry chyba oszalał. Aż ma się wrażenie że to sklepy są winne że jest ładna pogoda. Tylko to rks podwyższają plany A później zdziwieni że nie wykonało się tego planu z kosmosu.

Gabi

Witam. Chce aplikować na stanowisko ds kadr i płac w Polkowicach. Jakie wynagrodzenie, godziny pracy, obowiązki, atmosfera pracy?

Tez macie takie problemy? Przyszła Pani złożyć reklamację, ale w aplikacji nie muala ani jednego nr zamówienia, ani jednego paragonu.. Zadzwoniła na BOK po podaniu nr zamówienia nie można było go odnaleźć u nas w systemie.. Pani mocno zdenerwowana, czekała na rozwiązanie sytuacji. Musiała kolejny raz dzwonić, by uzyskać nr paragonu do zamówienia internetowego. Z aplikacji usunęli wszystkie paragony i zamówienia internetowe. Klientom mówią, że my na sklepie je odnajdziemy.. A nam usunęli cześć zamówień internetowych z systemu.. Robią z nas wariatów przed klientami.. Klienci są sfrustowani, bo myślą że my nie potrafimy odnaleźć danych.. Ta firma już całkiem się rozpada..

Pomoc

Jak spisujesz reklamację z zamówienia online to wystarczy, że na gorze reklamacji zaznaczysz, że jest to reklamacja online a w miejsce dowodu zakupu wpiszesz numer zamówienia i wyskakują Ci pozycje z zamówienia. Nie musisz wpisywać numeru PARI, PAR przy reklamacji online, wystarczy numer zamówienia. Pozdrawiam @Pracodawca

Właśnie

Ja sama szukałam u siebie w aplikacji swojego paragonu, potem kolejnego i go NIE MA!!! To niech się dziady nie reklamują że w aplikacji masz historię zakupów i zamówień, KLIENT POWINIEN SAM MIEĆ W TO WGLĄD I MOŻE MIEĆ OCHOTĘ SOBIE TO PRZEJRZEĆ NAWET W ŚRODKU NOCY!!! W tej firmie robi się dom wariatów, mam wrażenie że trwa konkurs na największy idiotyzm i każdy absurdalny pomysł jest wcielany w życie!!!

Czytaj
@Pomoc

Czytaj ze zrozumieniem, nie wyświetlają się w ogóle zamówienia więc skąd dziewczyna ma go wziąć - klienci byli zapewniani że historia zakupów i zamówień będzie widoczna w aplikacji. A teraz już nie można wyszukiwać zamówień przez kasjera.

Nowy pracownik

Mam do Was pytanie.Jestem nowym pracownikiem i chciałabym się dowiedzieć jak jest u Was na sklepach z liczeniem enstora.My mamy powiedziane że od naszych zamówień które zrobimy na sklepie mamy odliczyć 23% od kwoty i dopiero ta kwota się liczy.Rozmawiałam z koleżanką która również pracuje w CCC i u niej na sklepie mają powiedziane że jest odliczane 19% od sumy ogólnej którą w danym dniu zrobią same na sklepie na telefonie służbowym lub kiosku internetowym w zależności co dany sklep posiada.Więc jak to jest ? Każdy sklep ma inaczej? Jedni 23% inni 19% .O co chodzi ? Ktoś z Was wie ? Przecież to sieciówka to powinno być w każdym sklepie jednakowo.Dlaczego są takie różnice ? Napiszcie jak jest u Was.

Dobre...
@Nowy pracownik

Powiem ci tyle, 23% to jest nic... zrobisz zamówienia na 10 000 netto (już po odjęciu podatku), a na drugi dzień Power BI pokaże na przykład 6 800... i nikt nie wytłumaczy dlaczego, bo tak i koniec

Mówili
@Dobre...

U nas kierownik tłumaczył że od tego jeszcze są odejmowane zwroty naszego sklepu które ludzie zwracają w innych sklepach.Dlatego nigdy prawdy tu się nie dojdzie.Dla mnie to jest w takim razie bez sensu bo człowiek się stara robi te zamówienia na nstorze a tyle zabierają że szok.I na dodatek nie wiadomo czy to jest naprawdę tak bo nie można tego sprawdzić na sto procent.W jakich sklepach te nasze buty były oddane.Nikt takich statystyk nam nie przesyła Rzeby to było czarno na białym że rzeczywiście tyle zrobiliście a tyle macie bo ten i ten klient zwrócił w tym i tym sklepie.Także końca się tu nie dojdzie .A że w każdym sklepie inne procenty odejmują to też jest okropne, dobrze piszesz przecież to sieć i wszędzie tyle samo powinno być jak 19 % to wszędzie tyle a nie w innych sklepach 23% a w innych pewnie jeszcze inaczej.Bez sensu.Przecież ludzie z firmy wszystko tu czytają więc powinni odpisać że tyle i tyle i dlaczego różnie Albo w intranecie dokładnie to opisać dla pracowników bo nikt tego nie wyjaśnia i dlatego ludziom nawet nie chce się robić tych zamówień na enstorze.Bo po co ? Jak i tak nie wiadomo ile z tego zostanie i ile wezmą z tego zwrotów i nie wiadomo czego jeszcze.

Nocki

Są w tej pracy zmiany nocne i ewentualnie ile godzin oraz ile dni w miesiącu?

Rzadko
@Nocki

Bardzo rzadko kilka razy w roku w zależności ile jest więcej pracy Np . inwentaryzacja, jakieś prace na zamkniętym sklepie, jakieś naprawy na zamkniętym sklepie, przełożenie całego sklepu np z zimy na wiosnę lub odwrotnie.I w nocy są to raczej 10-12 godzin.

Magda

Witam A jak pracuje się w biurze? W kadrach np?

Wolna

Dość miałam odeszłam. Jak się okazało tz tych1950 zł to tak naprawdę trzeba odjąć jeszcze 300 zł. Na początku było fajnie, ale ostatnie pół roku to koszmar. Ciągle w pracy, każdego dnia, jedna sobota wolna, w środku tygodnia dzień wolny za sobotę.. Zmiany zabierając cały dzień, bo od 10 do 16.. Coraz więcej obowiązków, a kasa ta sama. Dostałam pracę, za normalna wypłatę,, pracuje 12stkami, dostaje premie, dostaje kasę za nadgodziny.. Jak widać nie trzeba się bać zmian,, trzeba wierzyć w siebie i iść do przodu, nie kisić się w cc, gdzie nie ma się wizji na rozwój, na docenienie że się pracuje potrójnie Drogi prezesie odchodzę, bo ilość wykonywanej pracy przez jedną osobę jest nieadekwatna do wynagrodzenia!! Męczące są ciągle zmiany w celach itd. Brak realnej motywacji. Zmiana systemu pracy dodatkowo przekonała mnie, że nie warto poświęcać więcej czasu i energii na pracę w ccc. Grafik układany wg. potrzeb kierownika, i jego pupili,, a inni mają harować,, Odchodzę po kilku latach pracy, to co teraz jest zrobione w tej firmie dąży tyłko do tego by firma upadła.

Atmosfera w firmie pozostawia wiele do życzenia, zastraszanie pracowników, konieczność przechodzenia na 3/4 etatu baby okropne perfidne towarzystwo spóźnianie się z wypłatami to normalka dostałam mniej wypłaty niż powinnam z 4dniowym opóźnieniem proszenie się o kontakt. traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) taka praca

Co myślicie.

A co myślicie o pociętych etatach z całych na 3/4 . Jestem nowym pracownikiem i chciałbym mieć cały etat.Czy to w tej firmie możliwe ? . Czy firma przywróci pełne etaty dla pracowników którzy chcą pełny etat ? Pierwszy raz w pracy się spotykam że pełny etat to przywilej ! wyróżnienie ! . Przecież wszędzie to podstawa !.A tu tylko wybrani cały etat kierownicy, liderzy,dekoratorzy.A sprzedawcy tylko 3/4 etatu lub 1/2 etatu. Co to jest ?

Haha
@Co myślicie.

A ja jestem starym pracownikiem i też chciałbym mieć cały etat. Jak na razie to nowi pracownicy mają o niebo lepiej od tych którzy włożyli całe serce i część swojego życia w tę pracę...

Zostaw merytoryczną opinię o CCC - Polkowice

• Jak się pracuje w CCC?

Zobacz opinie na temat firmy CCC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 440.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 376, z czego 14 to opinie pozytywne, 222 to opinie negatywne, a 140 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC?

Kandydaci do pracy w CCC napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC