Opinie o ccc.pl - CCC S.A. w Połkowice

Opinie o CCC

Czy orientuje się ktoś czy aby dostać pracę są duże wymagania co do kandydata ? Niestety wysyłam już kilka razy CV jednak zero odpowiedzi przy czym ciągle dodają to samo ogłoszenie:(((

MarrcinusJP
@Gość

Nie idź tam, nie dość że 3/4 etatu, to jeszcze informuja ciebie o nie przedłużeniu umowy ostatniego dnia obowiazujacej umowy... W dodatku lecą w kulki z kasą, dostałem za ostatni miesiąc pensję niższą niż najniższa krajowa...

Xyz
@Gość

Oczywiście zgadzam się z odpowiedzią wyżej, ale skoro potrzebujesz czegoś na już… To polecam złożyć CV osobiście, trafi to od razu do kierownika a nie do osób wyżej. W moim rejonie, mimo ze jest ogłoszenie na Olx to kierownik woli szukać sam ludzi do pracy po znajomych, z polecenia.

ida
@Gość

Nie polecam, wypowiedziałam umowę jeszcze w okresie próbnym. Praca bardzo ciężka i słaba atmosfera. Miałam mieć szkolenia na początku, a zastępca kierownika już pierwszego dnia puściła mnie na kasę (ja bez wiedzy jak przyjmować reklamacje itp), nie otrzymałam plakietki uczę się, ogólnie o większość rzeczy trzeba się upominać kilkakrotnie, jak np grafik. Stawka niska w przełożeniu na ilość pracy.

Kandyat

Witajcie, jak oceniacie pracę na stanowisku menadżera w HP? Na jakie zarobki można liczyć? Jakieś premie? Widzę, że będą otwierać się w moim mieście i zastanawiam się nad aplikowaniem. Pozdrawiam wszystkich :)

Betty

Powiem Ci tak, ja chce uciec. Premii brak, choć "pracowali" nad nimi w 2022 w czerwcu, częste wizytacje i pretensje do kierowników za coś, na co nie mają wpływu. Sklepy muszą stawać na glowie żeby naprawic bledne decyzje z innych działów jak np. Alokacja. Zależy do jakiego dystryktu trafisz, niektórzy regionalni są paskudni a są też tacy super.

@Betty

A może ktoś z Dolnego Śląska się wypowie na temat współpracy na lini menadżer sklepu - przełożony z centrali firmy?

Ula
@Betty

Czemu w końcu tych premii nie ma, skoro rok temu coś planowali? Ktoś coś mówił? Może coś innego jest za to, jakieś dodatki z socjalu czy coś? Czy tylko podstawowa stawka?

@Ula

Z premiami zrobili tak by ich nie wypłacać. Narzucili na sklepy takie plany by nue zistały osiagniete...

Gdzie się podziały...

Proszę szanowną firmę o odpowiedź gdzie podziały się dowody zakupów w aplikacji (zarówno stacjonarne jak i zamówienia)??? Miałam ich kilkadziesiąt, zostało może z 10. I wcale nie poznikały te najstarsze, tylko wybrane losowo z różnych okresów. Jak mam reklamować swoje buty? Jak mam zapewniać klientów że paragony są zapisane na karcie klubowej???

Zmartwiona klientka

Jako stały klient bylam ostatnio w ccc na Kapelance… czy może mi ktoś wytłumaczyć co się dzieje ze sklep wygląda jak jedna wielka ruina? Planowane jest zamknięcie? Przeniesienie salonu? Mam nadzieję że tylko ewentualny remont…. Na sklepie puste półki, walające się wszędzie buty, pudełka poustawiane w słupkach gdzie się da …Jakby tajfun przeszedł. Na początku myślałam że jakiś okres wyprzedażowy ale też nie. Nigdy nie widziałam wczesniej tego sklepu w takim stanie stąd moje obawy. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

@Zmartwiona klientka

zapewne mała obsada personelu bo ludzie już sami z siebie odchodzą bo mają dosyć i nie ma komu pracować z towarem a codzienne dostawy po 100 paczek jakoś w tym nie pomagają

Brakorganizacj
@Zmartwiona klientka

Zmartwiony kliencie jak się zwalnia kierownika z dziesięcioletnim stażem pracy to tak właśnie sklep teraz wygląda. Tylko pogratulować decyzji.Widzialam też ten bałagan. Karo były kierowniku jak dobrze ze się już spełniasz zawodowo w innym miejscu.

Powiem tak. Żenada jeśli chodzi o poziom rekrutacji i traktownie potencjalnego pracownika. Dzwonią HRki, umawiają spotkanie i nie odzywają się w ogóle. Po wykonanym telefonie do działu HR po 3 tygodniach- informacja, że w sumie to nie podjęli decyzji. Będą się jeszcze kontaktować. I co? Cisza. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile. Olali człowieka, który czekał, miał kilka etapów rozmów i zamiast po prostu - podziękować - olewanie.

o doświadczenie, sprawdzanie języka, znajomości firmy.

Bbbe

DO BYSTREGO: Kierownik po wizycie RKS nie ma siły obsługiwać klientów i jest zdemotywowany... O jejku jejku A my po ciągłych uwagach żeby wszystko robić dwa razy szybciej i robieniu za przynajmniej dwoje też tracimy motywację i mamy siąść na środku salonu i płakać... I to samo że sztukami na paragonie, my trzaskały a mamy z tego 0 (słownie zero złotych), tylko osoby funkcyjne dostaną za to premię. Dlaczego??? I to że dekorator zarządza sklepem to już jest przesada, jak było obniżanie etatów do 3/4 to jakoś żadna osoba z kadry kierowniczej nie była chętna, a jeśli chodzi o podwyżki i premie to już pierwsi! Co mamy my powiedzieć, za 2200???

Nołon
@Bbbe

Zostań osobą funkcyjną a zrozumiesz, dlaczego dostają premie za wskaźniki. Za to Ty masz prowizję od sprzedaży- dlaczego?? skoro nie rozumiesz, że upt zwiększa obrót ...

Js
@Nołon

Dlatego ja robię sprzedaż a nie wskaźniki .Bo moja prowizja jest od sprzedaży a niech funkcyjni robią wskaźniki hahaha ciekawa interpretacja no nie,:) jeżeli to tylko sprzedawca stoi na kasie:)

Jola
@Js

Czyli chcesz powiedzieć, że robiąc UPT na poziomie 1,3-1,4 robisz obrót ? To znaczy, że Twoja koleżanka na kasie obok musi robić UPT 2,5. A dlaczego? Prosta matematyka, bo plany są tak zrobione, że sztuki na paragon razy średnia wartość paragonu dają plany, które żeby mieć premie musisz realizować. Nic odkrywczego, bo każda sprzedaż oparta jest o wskaźniki. To jest analityka biznesowa w nie widzimisie CCC. Czyli jak nie robisz UPT i ATV to jesteś marnym sprzedawcą i pogratulować Twoim towarzyszom z pracy, że robią wyższe wskaźniki, bo wtedy plan się spina i Ty możesz dostać prowizję. I właśnie po to są osoby funkcyjne żeby rozumieć i łączyć kropki:)

Js
@Jola

To była ironia Sprzedawca robi wskaźniki i sprzedaż Ty łączysz kropki i dostajesz premię......

@Bbbe

Za dwoje to się pracowało 10 lat temu...teraz pracuje się za 10 osób nadal mając nie więcej niż dwie ręce... Odradzam...stanowczo...nawet desperatom...

L
@Nołon

Bardzo dobrze napisane, realizacja wskaźników sprzedażowych jest w zakresie obowiązków każdego sprzedawcy

Kto czytał

Cześć jestem nowym pracownikiem sprzedawcą.Kto z Was czytał w intranecie pracowniczym nowy załącznik - zasady naliczania do premi sprzedażowej miesięcznej, prowizji sprzedażowej kwartalnej,premi zadaniowej półrocznej,premi zadaniowej pracowników związanych ze sprzedażą.Jak ja to przeczytałam to aż się za głowę złapałam i cała moja rodzina.Co to ma być ??? W tej pracy wszystko zgarniają kierownik, zastępca kierownika,lider,dekorator !!!! A sprzedawca dostaje jakieś ochłapy !!!! To ja się pytam jako nowy pracownik PO CO WAM SPRZEDAWCY ???!!!! JAK DLA NICH MACIE TYLKO OCHŁAPY !!! A z tego co wykonuje na sklepie( pracuje już szósty miesiąc )80% pracy wykonują sprzedawcy !!! Nie kierownik ,nie lider, nie dekorator !!!! Więc kto wymyślił ten sposób premiowania ???? No jak Wy takie rzeczy wymyślacie to ja się nie dziwię że dobrych sprzedawców nie macie i mieć nie będziecie !!!! I nikt nie chce tu pracować !!!!! Każdy nowy sprzedawca jak widzi co się tu wyprawia to odchodzi po miesiącu, dwóch lub wcześniej.Niech Wam sprzedają i wszystko na sklepie robią kierownicy, liderzy i dekoratorzy.W końcu im za to płacicie i biorą za to kasę to niech robią. !!!! Traktujecie ich lepiej finansowo i ich wywyższacie to niech sami w swoim kręgu robią wszystko na sklepie. !!!!! Ja już szukam nowej pracy bo w takiej firmie gdzie się dzieją takie chore podziały !!! pracować nie chcę!!!.I wcale Wam się starzy sprzedawcy nie dziwię że macie dość takiego poniżającego traktowania.Jak parobki Was traktują! !!! macie robić na kierownictwo !!! A dostaniecie jakiś ochłap !!!!! WSTYD !!!!

A12121
@Kto czytał

A napisz mi proszę gdzie sprzedawca lub jakikolwiek inny podwładny zarabia więcej niż Kierownik??? Ma większą premie niż Kierownik.? Czy w jakiejkolwiek branży jest tak, że Kierownik zarabia mniej a pracownik więcej??? Powiem Ci kim ja byłam jako Kierownik. Robiłam wszystko to, co sprzedawca plus * byłam kadrową * byłam księgową * analitykiem wypełniając mnóstwo bzdurnych tabelek czy to rano czy to w południeczy to wieczorem. Nie ważne czy bylam w pracy czy to byl nasz dzień wolny( bo g.owno ich to obchodziło ). A najlepsze teksty to: ".... macie czas do 12" * miałam pod sobą najmniej 12 sprzedawców za których odpowiadałam pod każdym względem * ciągle uż, zwolnienia, kombinowania, itp więc to ja musiałam zadbać by sklep miał obsadę i często ja też musiałam przychodzić za kogoś A nie był to mój obowiązek * to ja obrywałam od regio, dyrektora i innych za to że wam ciężko było powiedzieć głupie dzień dobry ( bo o to o zgrozo też się czepiali, jakby to mogło spowodować jakąś masakre) I inne tym I można tak wyliczać w nieskończoność * to Kierownik zalatwia wszystkie sprawy Więc nie pisz mi że nie zasługujemy na wyższe pensje czy też premie. BO TO OBRAZA DLA NAS A BYNAJMNIEJ DLA MNIE!!!!

Kierownik
@Kto czytał

Nie zgadzam się z tobą nie pamiętam żebym premię wzięła jako kierownik bo my mamy za kwartał a sprzedawcy za miesiąc. Czasem wychodzi że sprzedawca bierze więcej niż kierownik za miesiąc pracy więc sprawdź sobie bo masz złe inf. Patrząc na sytuację nie wiele zarabiamy więcej a odpowiadamy za wszystko i to my dostajemy zrybke że coś nie jest zrobione albo plan albo sklep nie ogarnięty więc zastanów się co piszesz

Czytaj ze zrozumieniem
@A12121

Czytaj ze zrozumieniem ! Bardzo dobrze pracownik opisał.Ona wcale tu nie napisała że kierownik ma zarabiać mniej niż sprzedawca.TYLKO ŻE SPRZEDAWCA DOSTAJE GROSZE A WSZYSTKIE DODATKI SĄ DLA KIEROWNIKÓW, LIDERÓW I DEKORATORÓW !A SPRZEDAWCY TO ROBIĄ !!!!! Ja też się z nią zgadzam ciągle w tej firmie piszą wszędzie że to praca zespołowa i równość we wszystkim.TO GDZIE TA RÓWNOŚĆ W PŁACY !!!! Sprzedawcy nie będą wyrabić sztuki na paragon jak nie będą mieć za to PŁACONE !!!! Stoję na kasie wyrabiam wskaźniki to też chcę mieć za to premię !!!! A nie pieniądze które ja wyrabiam ma wziąć za mnie kierownik,lider czy dekoratr !!!! TO JEST DLA MNIE OBRAZA !!!!!!! Jak wszyscy jedziemy na tym samym wózku to wszyscy !!!! Każdy z liderów, dekoratorów też niech ma 3/4 etatu .A nie nam pocięli a im zostawili !!!! TO JEST DLA NAS OBRAZA !!!!! JAK TAK NAS TRAKTUJCIE TO RÓBCIE SOBIE SAMI TE WSKAŹNIKI BO ZA NIE DOSTAJECIE PIENIĄDZE !!! NA KASĘ I STÓJCIE I KASUJECIE I WYRABIAJCIE TE WSKAŹNIKI !!!

Bb
@Kto czytał

Możesz powiedzieć co się zmieniło w systemie premiowania? Obecnie jestem na chorobowym, nie mogę tego znaleźć na Intranecie a w pracy pewnie nikt się nie pofatyguje mnie poinformować... Zasady naliczania do premi sprzedażowej miesięcznej, prowizji sprzedażowej kwartalnej, premii zadaniowej półrocznej, premii zadaniowej pracowników związanych ze sprzedażą - nas sprzedawców dotyczy chyba tylko jedna premia której i tak nie dostajemy bo plany są z (usunięte przez administratora) w z i ę t e, ale na przykład dekoratorzy czy liderzy już mogą liczyć na coś więcej. Tak było jak któregoś dnia kiero chciała się skuchać żeby zrobić jak najwięcej nstorów i zamawiać ludziom nawet buty które nota bene były fizycznie na sklepie!!!

Mysza
@Kto czytał

Zgadzam się z tą opinią w 100%.zarobki są tak smieszne dla zwykłego pracownika ,że to się w głowie nie mieści.wymagania wysokie ,a pensje zenujqce, ja stawałam na rzęsach no pracownik roku normalnie, obsługa klienta ,pełna kultura ,porządkowanie polek sklepowych ,przyjmowanie towaru itp.i td.jak dostałam pierwszą wypłatę to nie mogłam uwierzyć, że ktoś jest takim wyrachowanym człowiekiem, że oczekuje cudow ,a pieniądze, za spełnianie tych wymagań, to ...,a zresztą jak ktoś chce zobaczyć co to za cudowna praca z zarobkami nie z tej ziemi to musi koniecznie złożyć CV i się przekonać na własnej skórze...

@Kto czytał

No jak jestes nowym pracownikiem, to co sie dziwic, ze wypisujesz te androny. Co ty myslisz, ze bedziesz stala, pachniala i dostawala za nic i moze wiecej niz kierownik? Troche za krotko pracujesz w tej firmie, zeby wiedziec jak wyglada tutaj praca. Poza tym na te ochłapy się zgodziłas, a praca w handlu jest cięzka i niewazne gdzie pojdziesz. Moze sie nie nadajesz do takiej pracy, wiec szukaj w innej branzy. Bylam kierownikiem, bardzo dlugo pracowalam w ccc i bynajmniej nie siedzialam na (usunięte przez administratora) ale wykonywalam swoja robote i robote sprzedawcy. Trudno, zeby kierownik zarabial tyle samo co podwladni. Pomysl czasem, zanim wypowiesz sie na jakis temat. Teraz niewiele wiesz.

@Kaśka

Czytaj ze zrozumieniem tu nie chodzi o to aby kierownik zarabiał mniej ale o to że sprzedawca ma tylko jedną prowizje od sprzedaży i tyle a funkcyjne osoby mają dodatkowo dodatki premię i było by ok gdyby tenże sprzedawca za swoją prowizję dostawał godną stawkę bo to jest jego prowizja za wypracowanie czyli sprzedaż a musi się podzielić z tym wypracowaniem z funkcyjnymi którzy nie garną się do obsługi i staniu przy klasie argumentując że mają swoje obowiązki i im nie wolno ALE PREMIĘ OD SPRZEDAŻY TO JUŻ NIE ŚMIERDZI może tak wypada się podzielić tą premią ze sprzedawcą bo jak rozumiem to jest od sprzedaży jak i my dzielimy się prowizja:)

@....

Jestem kierownikiem Odbieram towar, obsługuje, stoję na kasie, pracuje z towarem na półkach. Wykonuje wszystkie obowiązki sprzedawcy, dekoratora i kierownika. Na sklepach jest tak okrojona załoga że nie wyobrażam sobie ni c nie robić. Poza tym też muszę znaleźć czas na to by siąść przy kompie na zapleczu i zrobić pierdylion innych rzeczy o których sprzedawca nawet nie słyszał. To ja w pierwszej kolejności zmieniam sobie grafik jeśli jest taka potrzeba, ja przychodzę na nocki żeby ogarnąć towar, ja muszę prowadzić zmianę z samymi nowymi pracownikami bo rotacja jest ogromna. Ja tych nowych ludzi szkołę, sprawdzam, kontroluje, ja tłumaczę się rks z wyników, ja po godzinach analizuję wyniki, planuję action plan na poprawę, prowadzę rekrutację i milion innych rzeczy których sprzedawca nie robi. Sprzedawcy powinni zarabiać więcej z tym się zgadzam, powinni mieć prawo do pełnego etatu inaczej rotacja będzie wzrastała a my będziemy tylko na chwilę szkolić nowe osoby które za chwilę i tak odejdą. Nie umniejszajcie kierownikom, mają 5 razy więcej obowiązków i odpowiedzialności niż sprzedawca. Pozdrawiam

@A12121

Hej Popieram! A12121 Jestem długoletnim pracownikiem i długo by tłumaczyć... Każdy ma jedno życie i Swój wybór od Nas tylko zależy, jak nim pokierujemy... Jeżeli chodzi o Mnie, zapewne i o większość Sami na wszystko zapracowaliśmy nie ujmując Nikomu, tym bardziej sprzedawcom, ponieważ również od tego samego zaczynałam. Nie rozumiem kompletnie Twojej wypowiedzi itp. wielu innych! Nie twierdzę, że w firmie dzieje się dobrze, ale... Pozdrawiam INNA ????

Anka
@Kierownik

Pracowałam 6 lat w CCC jako sprzedawca i najlepsze co mogło być to premia np. Za wypracowanie 105 % planu 110%itd a później właśnie było coraz gorzej tylko kierownik i lider dostawali większą kasę a my sprzedawcy tylko ochłapy najgorsza praca dlatego już tam nie pracuje i brak poszanowania pracownika Dużo kasy na marketing i różne materiały moim zdaniem zbędne a pracownik traktowany niezbyt tylko kto tam nagrania kasę

Krysia
@Anka

Oj prawdę mówisz. Ile kasy jest przeznaczane na ten marketing. A nie których rzeczy nawet nie wykorzystaliśmy ani razu. Połowa nie potrzebna.

Maja
@Krysia

Hit to jest jeszcze jeden. Kupa reklam w telewizji, w radio., w sklepie na telebimach ma się wyświetlać. Ale szkoda im na sms. I to jeszcze my jak paciorek mamy zdzierać gardła i info o promocji. Jak nie powiesz 1 osobie to normalnie zaglada i koniec świata. Śmiech na sali

@....

To ty czytaj ze zrozumieniem. Jeczycie jak tutaj jest zle, strasznie, nikt mnie nie traktuje powaznie. Zmien prace jak Ci zle, to nie jest trudne. Idz tam, gdzie dostaniesz taka prowizje, ze nie bedziesz wiedzial co z nia zrobic. Dorosnij.

@Kaśka

Jestem dorosła i odpowiedzialna znam swoje Prawa i obowiązki znam kodeks pracy i przepisy BHP Nie zamierzam zmieniać pracy ale staram się zmienić niesprawiedliwe naliczane premię która jest krzywdząca dla sprzedawców. Nadal nie rozumiesz co napisałam....pewnie menadżer -zawód Twój Ps.a jeżeli mi przyjdzie kiedyś zmienić pracę to na taką kontrolująca handel znam go od podszewki

@....

Chyba nie bardzo znasz kodeks pracy. Poczytaj jak przyznawane sa premie w firmach. I jeszcze udowodnij, ze zostalas pokrzywdzona. To ta podszewka;)?

@Kaśka

W gruncie rzeczy nie muszę znać nawet jednego paragrafu są od tego ludzie ,którzy znają prawo. Nie mówię o prowizjach,które są jakie są ,każdy co pracuję ten wie jakie. jak wygląda naliczanie ich i czy to jest sprawiedliwe .Sam osądza Tylko o innych aspektach związanych z działalnością handlową i organizacja pracy 10 lat To w moim mniemaniu kawał czasu aby poznać specyfikę pracy w każdym zawodzie ....

Wszystko na pokaz

No i skończył się październik. Za 10 na koncie pojawi się zawrotne 2200. Nie wiem co mam zrobić z taką kasą... Oczywiście premii brak bo nie ma kto pracować. A nie ma kto obsługiwać bo przyjedzie sobie z rana pani regionalna lub pan, i powie że jest kurz za gaśnicą, albo fugi nie domyte, albo że sznurówka wisi nie tak jak trzeba albo żeby przestawić pół działu bo lepiej sprzeda się z drugiej strony... A z kolei jak jest zapowiedziana wizyta regio razem z ekipą najlepiej jeszcze wyżej postawionych członków to dzień przed robienie wszystkiego na pokaz, klepanie żeby salon wyglądał jak nowy, ani grama kurzu, głaskanie butów, za kasą nic nie może leżeć bo to dramat... Pokazówa że kierownik wszystko ogarnia i że można spokojnie jeszcze poucinać etaty bo my będziemy na umowie mieć 3/4 a pracować za dwóch. Firmo OBUDŹ SIĘ!!! NAKRĘCAJĄ NAS KLIENCI??? HAHA KPINA, KLIENT TO MA PRAWO TYLKO PODEJŚĆ O COŚ ZAPYTAĆ NA SZYBKO, BO MY NIE JESTEŚMY OD TAKIEJ OBSŁUGI JAKA BYŁA ZA STARYCH DOBRYCH CZASÓW Z PREMIĄ

Analityka

A czego wy się ludzie dziwicie i spodziewacie.Tu się na lepsze na pewno nie zmieni.Co wy nie uczestniczycie w timsach ? A jak nie to macie zawsze opisane w komunikatach na intranecie.Teraz też macie analitykę biznesową i macie wszystko rozpisane ile czasu macie na dostawę, ile na oklejania pudełek, sprzątania, przeceny,mycie luster,dotowarowanie sklepu.......... wszystko na czas !!!!.I rzeczywiście prawdę piszecie na obsługę klienta tam czasu kompletnie nie ma !!!! Tylko robota i robota z towarem. I bardzo mądrze tu piszecie że klienci to widzą że pracownik ciągle zarobiony,upocony i poganiany przez przełożonych że ten klient aż boi się podejść o cokolwiek zapytać. Koszmarnie to wygląda !!!! Klienci odchodzą bo idą na sklepy gdzie ich obsłużą i się nimi zajmą. No i każdy klient w mig wyczuwa atmosferę na sklepie i widzi te upocone, zmęczone, ciągle schylajace się pracownice to gdzie tu obsługa klienta?. A co do nowych pracownikach to też macie rację ale co się im dziwicie oni przychodzą do pracy bardzo rzadko a jak już to na 4 lub 5 lub 6 godzin.Pooklejają pudełka,towar dołożą lub przyjmą dostawę i już ich czas minął idą do domu.Ani nie są zżyci z tą firmą ani nie mają dobrego zdania na temat płacy.Więc się nie angażują mają swoje życie tu są tylko na chwilę !!! To już nie te czasy kiedy przychodził tu 20 letni człowiek i zostawał na lata. Tego już nigdy nie będzie !!!! Teraz każdy młody szuka kasy i chce dobrze zarobić a tu są zarobki kiepskie. A jak już się dowiadują nowi jak firma potraktowała zasłużonych wieloletnich doświadczonych pracowników z 15 letnim stażem i większym że im pocięła w nagrodę za ich trud i ciężką pracę etaty z całego na 3/4 to już mają dość na dzień dobry !!!!! Dla młodych to nie do pomyślenia żeby tak poniżyć ludzi,oni nie chcą mieć nic wspólnego z takim zarządzaniem. Dlatego są tu tylko na chwilę i rotacja jest ogromna jak nigdy w tej firmie. Niestety teraz opinie o pracy w CCC są koszmarne i nic firma z poprawą jakości pracy sprzedawców nie robi !!! A to sprzedawcy są tu najważniejsi !!!! Bo oni mają bezpośredni kontakt z klientem !!!!! Będziecie mieć idealnie czyste sklepy ale zero klientów na tych sklepach bo pójdą tam gdzie ich obsłużą i poświęcą im czas !!!! A nie byle szybko bo robota czeka !!!! Źle się dzieje !!!!

Świeża krew

Już nawet rksi i kierownicy nie kryją się z tym że nie ma szans na powrót całych etatów bo ma być przemiał i rotacja i wolą nówki studentów żeby było więcej osób na mniejsze części etatu!!! (usunięte przez administratora) Ja tak to postrzegam. My nie możemy się o nic doprosić, ale za to grafik jest układany pod osoby nowe, pod ich plan lekcji, pod ich studia, pod ich weekendowe imprezowanie albo pod to że muszą się wyspać.

Bystry

Kochana firmo co z podwyżka najniższej krajowej od stycznia 2024 o 640 zł. Czy znowu osoby zarządzajce typu kierownik, zastępca, lider i dekorator zostaną pominięte w tym procesie . Tak jak się to dzieje co roku. Osoby zarządzacaje całym sklepem i sprzedażą, motywujące, wspierające zespół czy znowu mają zarabiać marne grosze? . Czy czekacie aż wszyscy kierownicy się pozwanlniaja. A może o to wam wręcz chodzi po tym co widać co się dzieje. Jaki nacisk że strony rks są na kadrę funkcyjna. Po takich wizytach nie ma się nawet siły obsługiwać klientów, bo człowiek jest tak zmęczony i zdemotywowany. Tyle mówicie o motywacji zespołu A sami robicie na odwrót. Może przydałoby się szkolenie dla rks, bądź przypomnienie zasad motywowania ludzi. Ktokolwiek chce przyjść na stanowisko kierownicze, zastanówcie się dwa razy czy chcecie. Dajcie znać ekipo ccc co u Was.

AB
@Bystry

Niestety to jest prawda. RKS nie ma nic wspólnego z motywowaniem ludzi i traktowaniem ich z godnością. Pani od HR ręce rozkłada i robi wielkie oczy skupiona bardziej na zatrudnianiu znajomych z poprzedniej firmy niż na ludziach. Czy ktoś tam wyżej to widzi?

była
@Bystry

Dobrze piszesz, tylko RKSi powinni wrócić na salon do pracy, takie minimum 1 tydzień na sklepie w wymiarze 8 godzin jako prowadzący zmianę ;) A nie 1 dzień jako dzień koszulki..... To trochu by im pokazało jak teraz się pracuje. Ja już była jestem....

Ha,ha,ha
@Bystry

Kto wypisuje takie brednie ha,ha,ha..... Motywujące zespół ha,ha,ha,.....chyba ciągle zrzędzące i demotywujące zespół!. Ciągle narzekające i ciągle niezadowolone!. Ciągle poganiające zespół!Teraz od nowego roku tak jak tu piszą,wszyscy dekoraterzy, liderzy, kierownicy i zastępcy wszyscy dostaniecie 3/4 etatu i mniejsze pensje takie jak na 3/4 etatu.To zobaczymy waszą motowycje! Przecież sprzedawców gonicie i każecie szybko robić bo to 3/4 etatu i to z motywacją!To teraz będzie po równo! Wszyscy na sklepie 3/4 etatu i robić i to szybko! I z motywacją!

ze śląska
@Bystry

znając życie my kadra kierownicza nie dostaniemy nic. Ze strony RKS zero wsparcia, zero motywacji, wiecznie tylko pretensje. Chyba dążą do tego żebyśmy się faktycznie wszyscy zwolnili. Wtedy przyjdzie pani RKS, podwinie rękawy i weźmie się za robotę. Może sobie wtedy przypomni jak wygląda praca na sklepie skoro sama zaczynała swoją karierę od sprzedawcy.

Madonna
@Ha,ha,ha

Skąd masz takie info o 3/4 dla wszystkich? To chyba nie realne do zrobienia

xxx

liderów za chwilę nie będzie wcale a ks i zks nie ruszą bo nikt nie przyjdzie za takie śmieszne pieniądze pracować

Clara
@xxx

U nas lidera już nie ma od x czasu. Zostało to nazwisko zlikwidowane. Więc nie liczcie w innych salonach na takie wsparcie

Kierownik

Miejsce pracy wcale nie gorsze niż w innych sieciówkach. Wiele osób pisze tutaj „uciekajcie gdziekolwiek-wszędzie jest lepiej”. I na CV to idealnie widać: Biedronka-wykładnie towaru , Pakowanie czekoladek, praca w knajpach na umowy zlecenia, zmienienie pracy co dwa miesiące, bezrobocie itd. W CV 15 miejsc pracy w wieku 30 paru lat i jak przychodzi do przyniesienia świadectwa pracy z poprzednich miejsc pracy to taka osoba ma jedno i to zazwyczaj też z krótkim stażem. Ja się pytam czy gdzieś jest taka osoba ubezpieczona to ona w sumie nie wie-ewentualnie u męża i wtedy to jest super, bo często wcale. A ile to się wszyscy nienaopowiadają jak jest „gdzieś indziej”. I ja osobiście daje takim osobom szanse, bo może taka osoba jest super pracownikem tylko coś jej nie poszło w życiu. Spisujemy umowę, mija pierwszy tydzień i już mamy urlop na żądanie, dostępność 8 dni w miesiącu, urodzinki oczywiście bardzo ważne akurat w jedną z dwóch sobót w jakie pracuje, a w drugą akurat grypa żołądkowa . Do tego zerowa obsługa komputera, manka na kasie a kierownik jeszcze wyjaśnia za taką osobę źle spakowane paczki i planuje zajęcia na cały dzień, bo to nie jest oczywiste, że jak stoisz na kasie to masz kosmetyki dołożyć, które sprzedajesz. Pracuje z pracownikami ze stażem zarówno długim (po 5-10 lat), jak i krótkim (2-3 miesiące) i różnie ludzie podchodzą do pracy. Są tacy jak opisałam powyżej,którzy generalnie ciągle szukają tej „idealnej” i dobrze dla Nas kierowników, żeby dalej jej szukali poza CCC- stąd te opinie tu dla mnie jako osoby, która jest zadowolona ze swojego miejsca pracy nie są krzywdzące.

Dominika

Orientujecie się czy w tym roku docenia nas jako pracowników i dadzą dodatki świąteczne?

Zszokowana

Czy u was też etaty są zmniejszone od stycznia?

Werka
@Zszokowana

Tak , zmniejszają bo wolą zatrudniać na umowe zlecenie

@Werka

Od kiedy zatrudniają na zlecenie?

Miki

Wy tu narzekać że trzeba zrobić to czy tamto a co w takiej sytuacji jak sprzedawca musi szkolić kierownika bo on nie ogarnia i to za najniższą krajową. A jak się chce zwolnić to nie pozwalają na dwutygodniowe wypowiedzenia gdzie na innych salonach można odejść z dnia na dzień lub z dwutygodniowym wypowiedzeniem. Bo nie ma na to zgody RKS.

Kandydat na kierownika

Czesc! Dajcie znac na jakie widelki zarobkowe moze liczyc kierownik? Obecnie mysle nad zmiana pracy, jestem kierownikiem w innej branzy. Wyslalam cv do najwiekszej galerii handlowej w moim wojewodztwie. Czytam, ze nie ma lekko.. ale opinie o moim dotychczasowym pracodawcy sa rownie nieciekawe jak o CCC. Jakby to powiedziec.. wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma ;-)

Zależy
@Kandydat na kierownika

Zależy od sklepu od 4 ,5 - 7 tyś.netto.

@Zależy

To całkiem nieźle. Tylko od czego zależy aż taka rozpiętość widełek które podałeś? Lokalizacji sklepu czy bardziej obrotów i zysków?

Kk

7 to może jest ale brutto ale nie netto na sklepach top (duze sklepy, duże miasta, wysokoobrotowe galerie)

Emi

Bzdura ,możesz pomarzyć o 7 tys netto. Nawet brutto to tyle kierownik nie ma i to w sklepach top a na głowie miliony zadan do realizacji.Marne pieniądze wiec nie polecam.Moze niech się wypowiedza inni

Pablo

Zdecydowanie od lokalizacji, tam gdzie przychodzi dużo klientów i są wysokie zyski.

xxx

kadra kierownicza nie ma premii na upt proszę się doinformować

Ona

Dekorator to kadra menadżerska dostaje za to dodatki i ma większe wynagrodzenie dlatego jak sama nazwa mówi jest managerem zarządzającym zmiana Przeszedł wiele szkoleń w tym temacie. Nie wiem czego nie rozumiesz?

Kati

Zawsze możecie awansować na stanowisko kierownicze kto wam broni. Jest tyle rekrutacji wiec tylko aplikować, będzie szansa sie wykazać.a tak na marginesie w jakiej firmie kierownik zarabia tyle samo co sprzedawca czy zwykły pracownikPoszukaj sobie takiej jeśli znajdziesz to gratulacje.

Lwwwwww

Kiedy jakieś podwyższki dla Liderów w HP? 200 zł około różnicy między sprzedawca a kierownikiem zmiany który musi robić aktualnie za sprzedawców ponieważ sprzedawców razem jest 3 na zmianie , dostawy , e-mail ,eventy , kasa ,przymka , 50 innych rzeczy i nie wiem kto to ma robić siedzą u góry zamaist wymyślić coś jak dostosowac ceny produktów do klientów to widza problem w sprzedawcach i każą ciąć godziny dobre rozwiązanie napewno pomoże ????do tego trzeba zajmować się ogarnięciem rzeczy biurowych i zarządzaniem sklepu to chyba jest jakiś żart ta kasa ? Rozumiem wszystko ale nie ma tu znaczącej różnicy między stanowiskiem… coraz więcej oczekiwań , obowiązków …a zero jakieś motywacji do pracy … nie polecam pracy i sama rozważam odejście .uważajcie bo znaleźli sobie kozła ofiarnego na funkcji który będzie robił za wszystkich i wszystko , rozmawiałam i na większości sklepach tak jest wiec serdecznie odradzam ludzią którzy się zastanawiają nad praca jako menadzer w HP…. @Pracodawca

Ciesz sie
@Lwwwwww

Ciesz się ,że masz te 200 zł więcej ,bo są sprzedawcy co wykonują obowiązki lidera i kierownika

Tytus
@Ciesz sie

"Ciesz się"... Dobre sobie. Tu się pracuje i to za 3, 4 inne stanowiska a nie chodzi na wolontariat żeby sie cieszyc z 200brutto...

Koleżanka

Polecam wszystkim zwyczajnie uciekać! Pracy w handlu jest ogrom dziewczyny NIGDZIE NIGDZIE ALE TO NIGDZIE NIE JEST TAK JAK W TYM MIEJSCU! Niech sami staną na sklepach ci geniusze biznesu co to wymyślają i pokażą co potrafią zdziałać !!!! W 3 osoby. Żenujące poziom absurdu tej firmy jest poza skałą.

Ela
@Koleżanka

Masz racje , ale co z tego to już było przerabiane ze nie maja pojęcia jak wyglada praca to zrobili dzień koszulki i więcej z tymi ludźmi problemu niż pomocy bo jak nowemu musisz wszystko tłumaczyć tylko po co na chwile aby klepnął ze był i pomagał - katastrofa

@Koleżanka

Ale o co chodzi Ci konkretniej? Czemu "poziom absurdu poza skalą"? Odnosisz się do pracy w jakims konkretnym sklepie czy odgórnie dla wszystkich są jakieś zasady, które Ci nie pasują?

Nowy pracownik

U nas np.ciągłe sprzątanie sklepu,magazynu,zaplecza,wieczne przekładanie butów na sklepie a klient na samym końcu !!!.kompletna głupota nigdy z czymś takim się nie spotkałam.A ciągle piszą że klient najważniejszy a na sklepach co innego tylko robota z towarem w kółko a klienci się błąkają i nie ma się kto nimi zająć.Po co te kamery dla firmy na sklepach ? Jak nic z tym nie robią ? Przecież w sklepie powinien być najważniejszy klient !! A nie sprzątanie i ciągłe przestawianie butów.W jeden dzień całą swoją zmianę robię dany dział a na drugi dzień kolejna osoba znowu go przestawia bo jednak zmiana ułożenia.Kompletna głupota ile pieniędzy firma traci bo klienci nie są obsłużeni tak jak powinni tylko byle szybko bo robotę na czas trzeba zrobić.Bo inaczej okrzan że robota nie zrobiona, że za wolno..........i dziesiątki innych wymysłów !. Szanowna firmo jak wy pozwalacie na to że robota jest ważniejsza niż obsługa klienta to dobrze tu nie będzie !! Jest naprawdę źle !!! Zmieńcie to bo wszyscy klienci od was odchodzą do sklepów gdzie oni są najważniejsi i gdzie ich obsłużą !.

Kto wie?

Jakie są stawki na stanowisku zastępcy lub kierownika na sklepach ?

jeszcze tu pracuje

Może ktoś się w końcu wypowie na temat Śląska (usunięte przez administratora)? To że codziennie wprowadza (usunięte przez administratora) to każdy wie. Codziennie maile a w nich jakieś tabelki, tabeleczki, co chwila trzeba pisać jakieś wyjaśnienia i potwierdzać wszystko. Kierownik ma nie stać na kasie tylko zarządzać zespołem - no ok. Ale co gdy na sklepie są 3 osoby a trzeba zrobić 40 omsów, transfer do HP lub Bosfory, do tego jeszcze bieżąca dostawa, którą trzeba przyjąć, okleić i wyjechać z nią na sklep. Cały czas się słyszy że zła organizacja pracy. Więc słucham, jak rozdzielić zadania, żeby wszystko zostało zrobione?? a na sam koniec oczywiście wszystko potwierdzone na teams.

Iwona
@jeszcze tu pracuje

Porażka u nas tez jest ciężko 3 pracowników i w tym dekorator i ks i weź tu ogarnij 600 m2. Region Śląsk (usunięte przez administratora)to już ma dość , odchodzą starzy pracownicy a ona tylko się uśmiecha bo dla niej to tylko tabelki. Za długo już tez jest w firmie bo chce gonić młodych ale jest pogubiona . Współczuje bycia w jej regionie ja już jestem na okresie wypowiedzenie po 10 latach idę dalej bez ccc

Maja
@jeszcze tu pracuje

Głupota jakich mało !!! To się nie dziwcie że klienci bez płacenia wychodzą.Jak sprzedawcy robią dostawę i setki innych zadań a kierownik,lider czy dekorator nie może klientów na kasie kasować.No super pomysły ktoś wymyśla!!! To jest nienormalne !!!!

xyz
@Iwona

Masz rację. Starzy pracownicy odchodzą do innej pracy lub idą na chorobowe, bo są dojeżdżani psychicznie przez swoją RKS. Zero wsparcia, wiecznie coś jest nie tak.

Meny
@jeszcze tu pracuje

Tak jest w każdym regionie, nie róbcie nagonki. Ich też cisną.

Pati
@jeszcze tu pracuje

To teraz to dopiero widać? Basia, która 20 lat w tej firmie, pierwsza by zgnębić i pokazać się mam wyniki. Ta co uważa, że wytarcie 15 stołów to 5 minut. Zapraszam w koszulce a nie odstrzelona jak Pani w kancelarii. Nie bez powodu Barbara S, dawała jej nowych RKS do szkolenia.

ze Śląska
@jeszcze tu pracuje

Najlepsze są niezapowiedziane wizyty i przepytywanki. Czasami czuję się jak w szkole ???? W Intranecie są komunikaty, do których każdy pracownik ma dostęp. Na odprawach też niejednokrotnie przekazuje się zespołowi najważniejsze informacje. Ale prawda jest taka, że jasli ktoś nie chce przyswoić wiedzy to nikt go do tego nie zmusi. A potem wizyta RKS i pytanie np o konkurs inwentaryzacyjny - czy kazdy wie o co chodzi. Pracownicy potwierdzają ze wiedzą o co chodzi a podczas wizyty RKS okazuje się ze nie wiedzą. I obrywa kierownik. I bądź tu mądry.

Xyz
@Meny

Ale nikt nie robi żadnej nagonki tylko pisze prawdę jak jest. Pewnie jest tak jak piszesz, że ich też cisną. Od nas wymagają RKSi - ok ale niech to nie będzie po trupach do celu.

Koleżanka
@Meny

Ale ich cisną za grube tysiące a ciebie wykorzystują za śmieszne pieniądze które zarobisz w każdym innym miejscu a nie będziesz wyciskana jak cytryna!

Zostaw merytoryczną opinię o CCC - Polkowice

• Jak się pracuje w CCC?

Zobacz opinie na temat firmy CCC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 436.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 372, z czego 14 to opinie pozytywne, 220 to opinie negatywne, a 138 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC?

Kandydaci do pracy w CCC napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC