Opinie o Beata Barczyk Firma Handlowo-Usługowa Barpol w Olkusz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Beata Barczyk Firma Handlowo-Usługowa Barpol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beata Barczyk Firma Handlowo-Usługowa Barpol o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beata Barczyk Firma Handlowo-Usługowa Barpol w Olkusz

dr. Janusz P.

[usunięte przez moderatora] Przewodnik antybiotykoterapii od tej firmy za 40zł. Ludzie!!!! Ta Pani Barczyk daje prace ludziom!! Nam lekarzom, też dają prace ludzie, dajmy i my im pracę!!!Bardzo miłe są Panie z tej firmy, a pewnie zarabiają grosze! opamiętajcie się i dajcie już spokój!

waldemar

Jak najdalej od tej firmy. [usunięte przez moderatora] Sprzedają książki 5 razy drożej niż cena rzeczywista.

Wydawnictwo Medyczne

Wydawnictwo Medyczne alfa-medica press wyraża kategoryczny sprzeciw wobec działań firmy Barpol, które polegają na telemarketingowej sprzedaży książek w skrajnie zawyżonych cenach. Przykładowo, według posiadanych przez nas informacji, telemarketer zachęca do zakupu "Przewodnika antybiotykoterapii" w cenie 99 zł (w sytuacji gdy rzeczywista cena książki wynosi 10 zł). Ponieważ jesteśmy zdecydowani na podjęcie stosowych działań prawnych, to osoby, które padły ofiarą takich działań prosimy o kontakt telefoniczny z Wydawnictwem (33) 828 13 72.

paweł

właśnie przyjechał do mnie kurier z przesyłką za 172 zł, której nigdy nie zamawiałem. Oczywiście nie odebrałem. [usunięte przez moderatora] Już wszędzie piszą o pani firmie łącznie z Izbami Lekarskimi.

Czy po rozmowie w Beata Barczyk Firma Handlowo-Usługowa Barpol rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Janusz

ania - 2012-09-07 19:24:51 pracowałam w tej firmie i jak mi wiadomo wypłacano tam każdemu wypłatę -myślę że negatywne opinie może pisać kąnkuręcja której tak dobrze nie idzie -bo przecież nie brakuje jej w Olkuszu.Napisała to zapewne analfabetka [usunięte przez moderatora] Powyższa firma działa zawsze tak samo: wysyła za pobraniem niezamawianą przesyłkę.

ania

[usunięte przez moderatora] uwazajcie na nich!!!!!!!! książka kosztuje 39 zł a u nich 150 zł. uważajcie na nich. [usunięte przez moderatora] Telefonów nigdy nie odbierali i nie odbierają. Firma jest na ul. Bylicy 1 w tym budynku co \"zółty jeż\" na 3 piętrze za zółtym jeżem jest optyk a na wprost są schody, po których trzeba wejść na samą górę i tam są pokoje. Jeśli chodzi o numer pokoju to chyba 52 albo 54. Ewentualnie w recepcji pokierują Was jak iść. Tam gdzie są brązowe drzwi to jest biuro- choć tam szefowej nigdy nie ma. Dziewczyny nie będą chciały z Wami rozmawiać i nr tel tez nie podają. Ja jestem zdania że trzeba ukrócić tą firmę i nawet pofatygować się i poinformować o tym policje !!! tak nie może być [usunięte przez moderatora] Uważać i trzymać się z daleka od tej firmy.

Raf53

Niestety firma stosuje [usunięte przez moderatora] praktykę wyciągania pieniędzy od ludzi. Wysyła materiały i książki z lichwiarskim narzutem 100% lub więcej przesyłką kurierską za zaliczeniem, więc odbierający nie jest w stanie sprawdzić co dostaje. To klasyczna praktyka [usunięte przez moderatora] zdecydowanie nikomu nie poleca i oczywiście nie odbiera telefonów i nie odpisuje na korespondencję!!!!!!!! [usunięte przez moderatora]

Hanna
@Raf53

Ja również dałam się nabrać na ofertę tej firmy.Nie zostaje nic innego jak ostrzec innych na FB

Zostaw merytoryczną opinię o Beata Barczyk Firma Handlowo-Usługowa Barpol - Olkusz

Beata Barczyk Firma Handlowo-Usługowa Barpol
1.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Batalionów Chłopskich 3 lok. 9
    32-300 Olkusz