Opinie o Corporate Image Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Corporate Image Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Corporate Image Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corporate Image Sp. z o.o. w Warszawa

Jasiek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza jest niepokojąca.

Robert

Ja jestem zadowolony :-)

Agata

Jak oceniacie pracę w Corporate Image Sp. z o.o.? Już dawno nikt z Was nie wypowiadał się na temat tego jakim pracodawcą jest ta firma, a sporo mogło się zmienić. Czy coś się zmieniło w kwestii zarządzania lub warunków pracy?

Pyza

Lepiej na kasę w biedronce iść niz do tych zdzierców

Alfa
@Pyza

Prawda

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Corporate Image Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Grafik - Operator DTP ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Iza

Odnoszę wrażenie, że ta cisza na forum to efekt dobrej pracy! Nie ma na co narzekać?

Taki Pan
@Iza

Jest jest, ale w tym momencie większość załogi jest ze wschodniej geanicy bo nikt inny nie chce przychodzić do pracy za taką stawkę

Agata

@Pyza a dlaczego? Możesz napisać, co powoduje, że uważasz, że Corporate Image to zdziercy? Na jakim stanowisku pracujesz/ pracowałaś?

Agata

@Gosiu a mogłabyś powiedzieć co więcej? Forum ma za zadnie przysłużyć się obecnym i przyszłym pracownikom. Więc w wyrażaniu opinii warto zawrzeć jakieś argumenty, które rzeczywiście przemawiałby za tym, że w firmie jest super.

Gosi

Dla mnie super ! Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników. GOSIA

Byla

Film Tarantino Django, scena gdy Candy rozmawia z D'Artagnanem, zanim rzuci go na pożarcie psom - to kwintesencja bycia pracownikiem tej firmy. Zanim zaczniecie tam pracowac-obejrzyjcie.

:-)

Bolek

Ja jestetem zadowolony.

Mis

Mam nadzieję, że będzie tutaj z każdą chwilą coraz lepiej i coraz przyjaźniej, widzę ogłoszenie dla Szwaczek w Warszawie i musze przyznać, że wygląda naprawdę fajnie

Znowu Ja

PIP nadchodzi...

Będziecie mieli toalete platna jak PIP wpadnie wy trole bagienne!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Corporate Image Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Corporate Image Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Corporate Image Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corporate Image Sp. z o.o.?

Corporate Image Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Szczęśliwicka 57
    02-353 Warszawa

Corporate Image Sp. z o.o.