Opinie o Impel Cleaning w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Impel Cleaning. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impel Cleaning o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning w Białystok

arek

spoko pracodawca jest jak dla mnie

kaktus

u mnie ok jest

zatrudniona

niech nikt się nie łudzi że w Impelu coś się zmieniło, wymagają od Ciebie pracę za 2 osoby . Jeśli w firmie jest duża rotacja, to bardzo żle świadczy o firmie a w to wlicza się mobbing i obcinanie etatów , zwalnianie osób zdrowych zastępując je niepełnosprawnymi które oszukiwane są poprzez zmniejszanie etatów z całego na 3/4 ,3/4 na 1/2 jag by za mała im była dotacja i nie zastanawiają się że w pewnym okresie będzie się to wliczać w przyszłą EMERYTURĘ czy RENTĘ a o przeliczeniu już niema mowy.

olga

Spoko jest, dziewczyny fajne, praca w biurowcach też nie jest zła. Kasa zawsze na czas, a przy tym dość elastyczny grafik mi to pasuje

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Impel Cleaning? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Bratek

Białostocki Impel podupada ,po zmianie Prezesa zwiększył się mobbing , łamany jest kodeks pracy przez kierownictwo wobec pracowników sprzątającym. Za poprzedniego Prezesa Impela były paczki lub premia z okazji świąt za obecnego nawet życzeń świątecznych czy noworocznych nikt nie złożył zwykłym pracownikom którzy utrzymują tą firmę.

paw

no trzeba przyznac, ze praca jest, czasem mozna nadgodziny sobie wziac i dorobic dodatkowo. generlanie to jest git. ekipa tez ok w sumie

Krąg

pracuje tu juz rok, przy dworcu na monte cassino troche bylismy, potem tez na wysokim stoczku i na zielonych wzgorzach. to prawda, firma sie rozrasta, jest coraz wiecej miejsc gdzie mozna sie zalapac, a o dobra prace ciezko, wiec trzymam sie tej bo niezle placa i zawsze w terminie. sprzet zapewniaja, wspolpracownicy rozni ale oglnie ok.

bart

no praca w tej firmie dala mi szanse na wyjscie z nalogu i podniesienie sie z dna za co jestem bardzo wdzieczny. w koncu wychodze na prosta. a no i placa tez ludzkie pieniadze, a nie grosze jakies.

apollo

nie mam na co narzekać. jest git

zatrudniona

jedna wielka ściema Impel płacić płaci ale ???

dfghjk

@ kacper - no więc o czym tpo świadczy? bo jesli to miała być jakaś sugestia to chyba niezrozumiałam

kacper

to fakt,wiele firm kogucik zwinelo sie nawet nie wiadomo kiedy a jak widac impel sie rozrasta, o czyms to swiadczy

alina

firma jest na rynku od wielu lat, roznie bylo, ale pewnie wyciagneli wnioski i wiac ze sporo sie na lepsze zmienilo

iwi

dziwne te stawki podajesz, nie spotkalam sie z takimi u nas,wiec ciezko sie do tego odniesc

zuza

warto dogadac sie na rozmowie, u mnie wykazali sie spora elastycznoscia i udalo sie wynegocjowac to i owo

majka

od 1 stycznia 2014 nas szpital w olecku bierze impel bo wygrali przetarg po dzisiejszej rozmowie z nimi bede szukała innej pracy bo do tej pory miałam na ręke 1400 zl a impel dał na 6,50 na godzine i wychodzi ze za miesiac pracy na czysto dostane 950zl praca na umowe zlecenie i w szpitalu. gdzie jest ta dobroć skoro u nas w szpitalu juz zaczynaja odchodzic ludzie z pracy i szukaja innej gdzie u nas jest problem ze znalezieniem pracy i to duży.

Marzena

Racja sama pracuję w impelu od kilku lat i nie zamierzam zmieniać pracy, jeśli ktoś ma zobowiązania to ideał, nie martwisz się czy wypłata będzie na czas czy rozliczą się ze wszystkiego. Jeśli dostaniesz pracę to spokojnie możesz pracować latami.

Edyta

Nie tylko sprzątanie czy ochrona także księgowość i IT. To rozpoznawalna marka na naszym Polskim rynku.

Mi odpowiada ten system pracy robię swoje na czas mam zapłacone nigdy nie miałam z wypłatą żadnego poślizgu, mam trochę rat i to jest dla mnie ważne by wypłata na czas wpływała.

Renata

Żadna praca nie hańbi, a każda potrafi sprzątać, nie miałam najmniejszych problemów by odnaleźć się w tej pracy. Normalny dzień, szybko schodzi jak odpowiedni przygotujesz się.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning - Białystok

• Jak się pracuje w Impel Cleaning?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cleaning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cleaning?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel Cleaning